• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neochotné a nepřijemné prodavačky v obchodech

(Zamčená)
5. prosince 2009 
Holky dnes me nastvala prodavačka z obuvy, z LABOTA.
Chteli jsme pro dceru bačkůrky. ptala jsem se na velikost bačkůrek a řekla jsem prodavačce že čislo botiček a jejich čislovani bačkurek je asi o tři čísla větší tak at mi da menší. ona m i na to řekla no yv ale nemate ty vaše zimni boty česke. jsem ji řekla mame i testovane od žirafky. mela k tomu blby kecy úšklebyk apod. Byla neochotna a človek si připada že je otravuje.
svou praci delam svědomite, snažim se byt mila atd apak mi zkazej naladu tyhle naštvany česky prodavačky. V zaharničí jsem se nikdy s neochotnou proavačkou nesetkala.
5. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
možná to bude tím, jak jsou dnes prodavačky špatně oceněni. a to nejen finančně, ale celkově. já sama dělám prodavačku, na lidi se snažím být příjemná, ale občas by zákazníci zasloužili....kolikrát s prodavačkou jednají jak se služkou, poskokem.
to je názor z druhé strany. pořád se to bere jako podřadné povolání,což si myslím že není, jako prodvačka mám větší plat než třeba učitelky které začínají.
5. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Taky dělám celý život prodavačku a souhlasím s tebou fire85 :wink: Připadám si někdy jak jejich otrok. Taky se snažím být příjemná, ale někdy to nejde. A nemůžeme se ani zlomkem srovnávat se zahraničím, kde mají lepší platy a nemůžou ani pracovat v neděli a o svátkách. My pracujeme pořád.
5. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
jj. po x letech podnikání v maloobchodě,kdy jsem stávala i za pultem ,chápu prodavačky.český zákazník je fakt specialitka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlepší jsou ti v teplákových soupravách renomovaných značek a pak ty chytré maminky, co mají načtené informace z netu :grinning: Ale je pravda,že některé ani nezabučí a nehodí úsměv :unamused:
5. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
No,mě potkala neochota v soukromém hračkářství před 14 dny.
Teda pí prodavačka se tvářila jako by snědla kilo citrónů,když jsem se zeptala jestli prodávaj i dřevěné hračky tak mi řekla,že se mám líp rozhlížet.Pak zasedla za PC a dál se mi nevěnovala :grinning: .Tož jsem se sebrala a odešla. :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
No je taky velký rozdíl ve velikosti obchodu. Jestli je malý nebo velký. Ale já se v těch menších zatím nesetkala z neochotou.
5. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Tomasek-taky se mi to stalo poprvé v malém obchodě :slight_smile:
No zase když vezmu jak bývaj ochotný vetnamci :grinning: to je přeochotováno :grinning:
5. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
No to je už vnucování než ochota :grinning:
5. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
no řekla bych,že v kamených obchodech vetnamských to neni tak hrozný jak na tržnicích :astonished: .Sice na tržnice už nechodim,ale myslim že si tam svoje místo nějak vybojovat musí :grinning:
5. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
neco jineho kdyz si na prodavačku dovolujou jsou an ni neprijemní z ničeho nic zakaznici, ale sama jsem se setkala i kdyz jsem na ne byla slusna ze byli nepříjemny
je to o lidech

jsem zdravotni sestra, pracovala sjem na aru, v jende nemocnici za malo a v druhe za dost peneze. a i za tech malo jsem si nikdy nedovolila bejt kvuli tomu neprijemna!
5. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
vendeta ono to niekedy fakt zaleži od ludi ale ak ta par 10 ludi za den vytoči už nemaš naladu na nič.Ja som tiež robila predavčku v textile niektory ludia boli fakt neprijemny,niektory zase fakt užasny.Saama som sa snažila byt mila, usmievava,ochotna ale niekedy som proste nemala svoj den a to je uplne normalne.Ale zase neprijemne som nebola :sweat_smile:

Tu som zatial spokojna v Rossmane su užasne baby vždy ochotne pomoct a strpia ajs usmevoom moje nahanajuce sa decka s vozikmi :grinning: To iste Albert,Billa..
5. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Hele holky mí mamce se stalo, že když mi šla koupit bundu jako dárek, tak jí prodavačka řekla, ale tahle bunda stojí 3 tisíce. No, to mamku vytočilo a koho ne, jako co je komu do toho kolik to stojí, když tam jdu tak na ní mám a prodavačce do toho nic není. Ta paní dělala jako když 3 tisíce je půl milionu, takže takovou prodavačku bych napíchla na kůl a kamenovala:grinning:
5. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
stepanka mna vyhodila predavčka z obchodu ked som si nechcela kupit bundu ktoru ma donutila si vyskušat...pačila sa mi ta bunda ale nie farba ona mi hovorila že ma v čiernej aku som chcela pritom nemala tak som ju odmietla a takto to dopadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
No já si myslím, že některý prodavačky se chovají jako když jim to patří. Chtělo by to něco dělat:slight_smile: Ale střílet se neochotný lidi nedá, to by bylo mrtvejch ve všech profesích:grinning:
5. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.