• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
peti já si taky myslela že jsem jalová, hlavně jsem se bála že máme třeba špatné geny nebo prostě jsem neschopná mimíška donosit vždyť kolikrát jsem našla // a pak přišla mrcha, jednou zamklý potrat v 8 tt atd. Taky jsem to už vzdávala ale pak jsem změnila náhodou gyndařku a ta udělala poprvý pořádný vyšetření a našla se taková prkotina bakterie a po přeléčení jsem hned otěhu a teď budu začínat 6. měs. Víš kdybych seděla na zadku tak by se na to nepřišlo, stejně tak kdybych nešla na operaci štítky jako mě od ní plno lidí odrazovalo čekám na mimčo roky a kdoví jestli bych zase nepotratila.

takže já jestli ti můžu radit tak fakt zkusit vše a poslouchat doktory, mě se to fakt osvědčilo, kdybych poslouchala nějaký kecy lidí a nebo třeba nedej bože toho léčitele tak kdoví kde jsem teď, někomu třeba bylinky a léčitelé pomohli ale mě pomohli jen a jen doktoři. s těma depkama no bobku nebudu ti psát ať je nemáš, já je měla furt a byl to mazec však si pamatujete, měj je, když je smutno tak se vybreč a druhý den bude zase líp ale jednou se mimča určitě dočkáš :wink:
2. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
marti mě utz folikulu nedělali jen jednou gyndař říkal že tam nějaky vidí ani v centru mi neřekli jesli nějaké vajičko vidí tak nevím ale jak říkaš poslouchat je jen ted se těším co nam řeknou v centru budem mít hotové všechny testy včetně genetiky tak uvísme jesli našli nějaky problém ale ja jsi myslím že nic nenajdou a další IUI se povede na IVF namáme penízky tak uvidíme jak dopadnem,ale bojím se depka je každodení chléb u mě tak si začínam zvykat ale dostava mě jak někdo si jednou šustne a je těhu a ja jsem fakt taková vyjimka???všechny mé kamošky mají už dvě děti nebo aspon jedno a ja nic prostě nic. :frowning2: jdu hodít koupel a zajdu si k holičce pokud tam bude trochu se střihnout mam to odroslé a pak napsat kamošce na melír at mi uděla at vypadám zase jako žena ne jako dovoženka :grinning:
2. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
zdar zeny!
petiku, nejste dve, sme tri :grinning:
to vis, to nejlepsi nakonec :wink:
2. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak už jsem zpět z krve....tak výsledek bude až ve středu po deváté mám volat..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to ještě musím vydržet..paní doktroka měla ze mě velkou radosta hned se ptala jestli chci neschopenku..tak jsem říkala že zatím mám od doktora tak říkala že at se zatím domluvím s doktorem a kdyžtak se může převést..no ještě uvidím..ještě jsem se úplně nerozhodla jestli ještě jít do práce nebo ne....trošku mě děsí jak strašějí s tou pandemií chřipky normální i prasečí..si říkám jestli by nebylo kvůli tomu lepší už zůstat doma....no zeptám se doktora ve středu jak to tady u nás vypadá....
jinak sestřička říkala že když bude krev v pořádku potvrzená tak mě pak objedná na průkazku a na utz...a udělala mě véééélikou radost protože paní doktorka si pořídila utz, takže kvůli tomu nebudu muset do nemocnice, tak jsem moc ráda :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
semy, gratulace ;)
2. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
peti ty folíky a tak by ti měli určo dělat pravidelně. prostě kompletní vyšetření je nejlepší. o těch rychlotěhulích ani nemluv já z toho taky šílela, všechny holky kolem mě těhu do měsíce, moje kámoška co bude rodit v prosinci ta viděla přítele jen každý druhý víkend a buch hned po vysazení otěhu, takže jí stačil fakt 1-2 dny a zaděláno, těhu bezproblémů a akorát mi pak chodila radit jak mám brát vitamíny na otěhu a nemyslet na to a bla bla :angry: zabít takové lidi. Peti musíš si vzít za příklad semy, taky 3 IUI a nic a pak to vyšlo přirozeně.navíc málokdy se iUI povede na poprvý takže prostě to zkoušejte dál, nic se za to neplatí a nebo tisícovka jak jsem slyšela to jde, dokud to jde zkoušejte všechno

ahoj martek
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
me delali kontrolu foliku hodne casto, jak moje mudra, tak kamoska gynekolozka, tak v CARu

zdar mamino, tak jak je? :wink:
2. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
marti děkuju :slight_smile:

pěti jak říká stroužek tyfolíky by ti určitě měli udělat...vždyť je to v podstatě to nejjednodušší vyšetření a přitom kolikrát v tom může být zakopaný problém....

já u IUI platila cca 500 za utrogestan..jinak nic...tak ti přeju ať se taky brzo dočkáš...
ji ak storouži jak si psala o té psxychice..já teda taky zrovna nebyla v pohodě když jsem otěhotněla...takže kdo ví jak to je :grinning: měla jsem problémy s dojíždním,, moc jsem se začaa bát, kvůli sněhu, do toho jsem s ebála o manžela protože měl před tou operací a ještě nějkaý problémy v práci....a přesto se neoekávaně zázrakem povedlo :slight_smile:
peti my jsme si taky na ty dvě čárky počkali docela dlouho.....jak vy se snažíte dlouho?
2. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Marti čauky tak jsem na tebe myslela jak jsi na tom??a vidím jako já :frowning2:

Jak začnem jezdit ted do CARu tak se na to zeptám ale do té doby nic :frowning2: a bude se pít drnek a kontrihel a hned taky půjdem zase na IUI určitě tak by to mohlo už vyjít
2. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
čau kočky, jinak já myslím, že nejste tři, že je Vás ještě víc, ale už není takový přehled. Peti vím, že je to těžké, když je skupina lidí, čekající na cokoli, většina se dočká a člověk zbude mezi posledními a začne to brát tak, jako že to už je jeho úděl. Zvláště teď v sychravém podzimu a nastávající zimě bude hodně těžké se z toho vymanit. Tento rok se mám blaze, poslední dva podzimi jsem byla vždy čerstvě po kyretě a dá to člověku fakt zabrat, když se má v takovém období vzchopit. Takovým světýlkem a hnacím motorem pro mě byly Vánoce a pak hlavně vyhlídka jara, bo jaro jsem vždycky vnímala jako velice plodné období. Navíc děláš moc dobře, že o sebe dbáš a děláš si drobné radosti, to je fakt potřeba. Jinak s těma folikulama jsi mě docela zarazila, že Ti ještě nikdo pořádně neřekl, zda dorůstají, to by podle mě mělo patřit mezi základní vyšetření, bo můžou být všechny hodnoty v poho, cesty všechny průchodné atd. ale zralost vajíček nedostatečná, ale to vše se dá řešit. Hele jsme s Tebou, se všemi co ještě čekají a spolu to prostě zvládneme :wink: :astonished:
2. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
semy super já myslím že krev ti to jen potvrdí.s tou nemocenskou no hele já jsem byla po potratu a stejně jsem šla radši o práce, jednak kvůli prašulím ale hlavně je fakt že doma bych zbláznila v 1. trimáči. stačilo mi 14 dnů dovolené a byla jsem zralá na chocholouška. doma má člověk čas na kraviny,jeden den jsem řešila jestli nebliju moc a druhý den jestli nebliju málo, dokonce jsem čuchala ke koši abych si v ty lepší dny kdy mě nic nebylo vyvolala blití a uklidnila se že mám těhunevolnosti aj. magořiny takže mě v práci bylo dobře, nervy byli i tak ale ne tak velký a hlavně to rychle uteklo.

s tou prasečí chřipkou no já nevím přijde mi že z toho dělají moc velkou bublinu, můj manža se vrátil před týdnem s číny a thajska a já se vůbec nebojím že bych něco chytnula. s normální chřipkou hele toho se neubráníš, já ležím dneska doma s nachlazením vzala jsem si volno a onemocněla jsem o víkendu takže s prací to nemá nic společnýho. hlavně se nenechávej očkovat, to udělala jedna těhule ze zamklin, prý jí to poradila doktorka pro mě totální nesmysl očkovat těhuli, já jí říkala že to určo dostane jak naschvál tu chřipku a taky že jo. hned jí dostala a horečky šílený prostě horší průběh než kdyby to chytla neočkovaná.
2. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
nooo s tou psychikou je to celkově trochu složitější, tam bych řekla, že není přímo myšleno, že je žena jako v pohodě, ale že v podvědomí trochu víc vypustí ten prográmek "tak tento měsíc to musí vyjít" paradoxně k tomu vedou právě třeba i negativní myšlenky tipu "už to fakt vzdávám" nebo možná Semy u Tebe právě ty různý strachy a vědomí, že manžel jde na operaci a, že se do toho opřete až se vyzdraví :wink: samozvaný psycholog Rintintyna
2. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

Týnko jo přesně tak :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
na me taky neco leze, doufam, ze sem se neprivezla z Ukrajiny nejakej suvenyr :angry: ted to tam prej hodne radi :confused:
2. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
strouži tak já nejsem zas takový nervák jako ty :grinning: ty jseš na tohle expert...nemyslím to zle :slight_smile:
víš já si to doma užívám... do práce jsem stejně chtěla jít tak max na měsíc...před vánocema už jsem chtěla být doma tak jako tak...mě nevad být doma, si tu zábavu vždycky najdu..navíc mám problém s tím dojížděním, tak fakt dost uvažuju o tom že zůstanu už doma.....
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já jsme tedy ráda , že jsme byla skoro od začátku na neschopence v práci bych to přest yt vedra nedala a teď se skoro nepohnu a všechno mě bolí :wink:

Peťi atd..... holky vím, že je to šilený, ale taky vím že každej se jednou dočká :wink:
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj rintuš

no s tím jarem, já to teda tak neměla, já měla taky podzim jako depkoidní období hlavně teda loni přesně jak rinty po revizi, řešila se štítka a vůbec co bude dál takže depky jak šlak akorát jaro jsem nebrala jako plodné období ale hrozila jsem se toho jak zase budou plné ulice kočárů a těhulí co shodí zimní budny a budou ukazovat pupky a já z toho budu šedivět :grinning: no ale vidíš, rok utekl, já jsem otěhu skoro přesně nachlup jako loni jakoby to bylo znamení a teď prožívám to samé období co loni akorát asi tak 1000x šťastnější než to loňské.

každopádně peti jestli ti nedělají ani tohle základní vyšetření na folíky, HP aj. běžně dělané věci které dělá každý alespoň průměrný gynekolog tak z tama upaluj. já zůstat u svého starého gyndaře poslouchám ještě 3 roky že plodná jsem když jsem otěhu tak co chci :angry:
2. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
jo jinak Semy, to je určitě fajn, že má doktorka UTZ a nemusíš nikam, ale tu krev Ti mohli říct už dnes :zipper_mouth: no neva budeme tu do středy číhat :sweat_smile: co se neschopenky týká asi fakt záleží na individualitě člověka, já jsem zase třeba na neschopence od začátku, ale je pravda, že v prvním trimestru jsem hooodně řešila to stěhování do Prahy, takže hlava i ruce zaměstnaný dostatečně, teď mi plynou dny, ani nevím jak, mimochodem taky díky koňovi a s nadcházejícíma Vánocema jsem ráda, že bude hafo času na cukroví, výzdobu a vůbec vytvoření atmosféry :dizzy_face:
2. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
no oni tu krev posílají do laboratoře a asi jim dávají výsledky až takhle obden..taky jsem se divila že až za tak dlouho...:slight_smile:

no já mám doma právě taky práce i zábavy dost..ještě pořád rekonstruujeme takže je pořád co vylepšovat a tak...navíc ty vánoce takže o zábavu starch doma nemám.... a ještě k tomu kůň a beremko :slight_smile:
a ještě potřebujeme udělat spostu videa, sestříhat a tak....takže se určitě nudit nebudu...:slight_smile: však se na to těším už tak dlouho jak si budu doma užívat těhulkování :slight_smile:))
2. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
no s tím jarem, já to teda tak neměla, já měla taky podzim jako depkoidní období hlavně teda loni přesně jak rinty po revizi, řešila se štítka a vůbec co bude dál takže depky jak šlak akorát jaro jsem nebrala jako plodné období ale hrozila jsem se toho jak zase budou plné ulice kočárů a těhulí co shodí zimní budny a budou ukazovat pupky a já z toho budu šedivět :grinning: no ale vidíš, rok utekl, já jsem otěhu skoro přesně nachlup jako loni jakoby to bylo znamení a teď prožívám to samé období co loni akorát asi tak 1000x šťastnější než to loňské.

každopádně peti jestli ti nedělají ani tohle základní vyšetření na folíky, HP aj. běžně dělané věci které dělá každý alespoň průměrný gynekolog tak z tama upaluj. já zůstat u svého starého gyndaře poslouchám ještě 3 roky že plodná jsem když jsem otěhu tak co chci :angry:

semy jasně když se do práce necítíš a máš toho dost i doma tak určo na PN běž. já už chtěla být od listopadu doma ale šéf mě furt přemlouvá ať zůstanu až do konce roku takže furt do práce chodím ale je fakt že vánoce letos totálně nestíhám a nemám vůbec žádnou atmosféru v sobě
2. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
semy tak já na krvi nebyla ani u jednoho těhu. u nás by to taky trvalo do druhého dne, navíc mě to přišlo zbytečný když testy sílili. takže mě rovnou vždycky udělali utz
2. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
no můj doktor mi sice taky nikdy krev nebral, ale já myslím, že je to fajn, jako takové to první lékařské potvrzení, že fakt je žena těhu, a pak se s prvním UTZ vyplatí pár týdnů počkat :wink:
2. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
strouži já už to taky beru jako že se něco děje....testy už silnější být ani nemůžou ale zase na utz je ještě brzo...:slight_smile: a vím že to tady tak mají ve zvyku že dělají nejdřív krev :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
teda chrobi na nás jukla jedním očkem a pak zmizela docela, haloooo chrobi, jak jéééé, za chvilku budu muset jít už fakt něco dělat :confused:
2. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
nic, koukám, že je 10 hodin, musím jít fakt něco dělat, tak zatím páj :wink:
2. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
tak já na krev fakt nikdy nešla a otěhu znovu tak na ní nejdu znovu. já miluju testy a zůstanu jim věrná, stejně mě nejvíc zajímal utz a kdy bude srdíčko takže nějaká hodnota ze začátku těhu v krvi mě vůbec nezajímala. jako jo chodit na krev co 3 dny a vědět že hcq stoupá tak to bych chodila ale co se dá zjistit z jednoho odběru je mi záhadou.

rinty ty psychologu :grinning: tak já jsem prostě ve všem vyjímka co potvrzuje pravidlo, já ten měsíc megadepky, rozhodně jsem svoje myšlenky neupínala jinam ale právě jen a jen na mimi páč se mi narodila neteř a byla jsem z toho na prášky že já nic, takže já lítala po bytě v den otěhu s krabicema s výbavičkou v totální depce a řvala jsem jak tur že jsem neplodná jalovice co nikdy neotěhotní a každá druhá kráva je těhu hned. :grinning: nebo znáte někoho jinýho kdo v ten měsíc najít // vyplácal cca 20 ovulačních testů, měřil teploty a následně očůral cca 60 těhutestů a tvrdil by že na mimi nemyslel a vypustil ho z hlavy? :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jé ahoj chrobi ty jseš jak duch, já si tě ani nevšimla že si tu byla
2. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
strouží jojo byla a už zase nejsu :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
2. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
chrobáček je fakt jak duch :grinning:
2. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.