• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Ahoj kočky
2. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojky Luci :slight_smile: tak jak je?..už se cítíš dobře po laparce?
2. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
Ale tak jako docela jo. Ale ten dnešek v práci je fakt náročnej. Od rána sem lítaj lidi a mě bolí džíny přes moje 4 jizvy :grinning:, takže tu celou dobu sedím s rozepnutýma kalhotama. A už se hrozně těším domů až si lehnu a odpočinu si. Jako po 14 dnech fakt záhul a navíc to břicho prostě místama bolí. Ach jo.
2. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
strouží, to jsou otázky vědomí a podvědomí, ale tím Vás tu fakt nechci trápit :wink: bo by Vás to taky mohlo otrávit :grinning: hlavně, že jsme se dočkaly a ostatní nás určitě brzy budou následovat :wink:
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Luci fouky, fouky, fouk na dálku :astonished: Chrobi, tak se někdy ukaž na dýl :wink:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Luci tak se hlavně opatruj a zatím se moc v práci nedři :wink:
3. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
No nebojte, já na sebe dávám pozor. A děkuju za foukání, hned je to lepší :grinning:
3. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
tak za chvilku razíme na ten mírový pochod :dizzy_face: teda celou dobu se těším a teď se mi moc nechce, jestli se chcete nějakým způsobem přidat, tak si najděte na youtube píseň Imagine od Lenona a hezky si ji taky zazpívejte :grinning:
3. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Holky tam je hrozná kosa dneska.
4. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
jj za oknem to vypadá všelijak. Nechci strašit, ale asi bude ještě hůř :wink: jj mě se to kecá, když můžu zůstat zalezlá. Tááák a kam nám zmizela ta semy, asi někam na společný termíny. Tak já to tady pěkne poprskám :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:... to jsou srdíčkový prskance :sweat_smile:
4. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky..já jsem tu :slight_smile:
očasí je opravdiu šílený, ale když se člověk nabalí tak to jde....já jdu za chvíli k doktorvi tak se v tom projdu :slight_smile:

jinak jsem dneska tááák naštvaná :frowning2:(((
jsem byla jak na trní kvůli těm výsledkům z krve, jestli se to potvrdí, jestli nebude hcg nízké.....ráno jsem nespala od půl šestý a měla jsem strach co bude..no a v devět tam volám a sestřička mě říká jo máte to v pořádku..a já říkám co v pořádku, jako že se to potvrdilo nebo jak..a ona no ale ona vám sestřička (druhá) nebrala na hcg, ona vám dělala první těhotenské odběry !! no já myslela že mě klepne...tak se hned omlouvala že neví proč mě nevzala hlavně hcg a že mám teda přijít zítra ráno a že mě pak výsledek vytelefonuje :frowning2:((
no chápete to....tak jsem byla ještě nervoznější.....a ani jsem neměla doma test, od nděle jsem si nedělala, tak jsem si pro jistotu teď skočila do lékárny a hned jsem si udělala a naštěstí je čárka pořád krásně silná, tak doufám že je všecko v pořádku.....ale na tu sestru jsem fakt naštvaná :frowning2:
navíc jdu za chvíli k obvoďákovi a vůbec nevím jak se s ním mám domluvit když ještě nevím kdy půjdu k doktorce na gyndu..no snad to nějak pochopí a neschopenku mě prodlouží....
4. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Rin: chytám, chytám, chytám......snad už to od vás opravdu teď chytím
semy: Neboj, všecho bude OK. Jsou to telata, to jo, ale všechno bude dobrý.
4. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
děkuju lucko...:slight_smile:

a taky ti posílám těhu bacily :slight_smile:) prsk prsk prsk :wink:
4. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
čauky holky tak dneska jsem se vymrzla byla jsem u kamošky na čaj a drby a pak půl hodinky pěšky dom bydlím daleko od města tak je to na prd bez auta :frowning2: jinka dneska 27DC tak doufám že aspon bylinky pomohly a MS příjde přesně a v CARu už snama udělají pořadek :grinning: jinak Rinty chytám taky doufám že pomůže prskání :wink: a semyku taky at púomůže nam holkám neplodným :frowning2:
4. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
nebojte pomůže, všechno bude dobré :wink: Semy, tak to chápu, na druhou stranu, to že už Ti rovnou dělali těhu odběry je myslím dobré znamení :wink: Mě se něco podobného stalo ha hematologii, nejdříve mě po prvním odběru vystrašili nějakou možnou mutací, a že ještě musí při odběrech nabrat nějakou látku, aby se to potvrdilo nebo vyvrátilo, + že mi vezmou rozbor na železo. Taky jsem byla jako na trní a když jsem tam došla, byly jen výsledky železa a tu druhou ampulku, že museli stratit nebo poškodit, tak mi to museli brát znova :unamused: Hlavně, že pak vše dobře dopadlo :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak je takhle v pátek?
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

holky tak už to máme potvrzené i z krve :dizzy_face: :dizzy_face:

a jsme objednaný na 23.11. na knížku a utz tak se moc těším, jakou budeme mít krásnou fotečku už a srdíčko :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
čauky Luci nic moc ale odpo jdu na město a přišla vyplata tak vidím to na něco koupení :wink:
6. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak nové info o nás

Ráno na štitné žláze jsme dopadly dobře, porodem přestanu brát prášky a mělo by to být Ok :wink: Horší to bylo na kardiu. Srdíčko už je pěkně velké takže už tam jde všechno krásně vidět a jak poslední dvě sezení říkala, že se to vyvijí dobře tak tentokrát to byla pěkná podpásovka , kterou jsme nějak už nečekaly a srdíčko nám stagnuje a tá druhá půlka je strašně zúžená , takže říkala že po porodu se to skoro na 100% ucpe neboli sroste. Takže co to pro nás znamená, v pondělí si budeme volat tady k nám do porodnice kde si nás už převezmou a budou nás sledovat a domluvíme se na porodu atd....Domluvily jsme se , že tedy budeme rodit tady v Brně jelikož s tou Prahou by to bylo moc složité. Hned jak se malá narodí tak té doktorce zavoláme a ona nám malou přijede zkotrlovat a podle toho v jakém stavu tedy bude to srdce tak se rozhodne jak dál. Takže nás při nejmenším čekají kapačky na roztahnutí cév nebo co a v tom horším což říkala, že to klidně může být tak operace :unamused: Ale to by nám kočku převezly po porodu do té Prahy a my tam jely za ní. Včera jsem pořád brečela a dneska mi taky není moc OK-. Ještě , že odpo jdeme na muzikál n a Bídníky tak přijdu na jiné myšlenky. Je mi princezny moc líto, že už přijde do života a bude to mít komplikované jen doufám, že to všechno její srdíčko zvládne a ani nechci myslet na to nejhorší. Už to chci mít za sebou, už ať je Leden :wink:
7. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
hmmm Míši, tak to je nemilé, ale pořád věřím, že vše dopadne na jedničku a operaci se vyhnete.Nevím v jakém tt byly dělány ty předešlé kontroly, ale nějak se mi nezdá, že 2x to bylo v pohodě a teď zase néé, tak buď se to takhle mění průběžně, nebo na to nějak špatně koukají :confused: Nebo se možná mudra rozhodla krýt si záda a raději Tě připravit na horší alternativy, bo sama netuší, jak se to může vyvinout. UTZ jsou sice dnes na vysoké úrovní, ale nikoli špičkové a údaje z nich vykoukané bývají často mylné :wink: Tak hlavu vzhůru, mrzí mě, že Tě nenechají ani na konci v klidu, malé to neprospěje a ani Tobě před porodem.
Semy super, to už se určitě nemůžeš dočkat, ale neboj 23 je tu co by dub a fajn, že bude už srdíčko, tak sem nezapomeň hodit foto :wink: Peti, co sis koupila pěkného? :dizzy_face:
7. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Kotroly nám dělá od 17tt jednou za měsíc.
7. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
mišičko budu vám držet palce ale já věřím že to s malou zvládnete, už jste toho zvládli tolik, jinej by to už dávno vzdal. A i kdyby pak došlo k operaci tak to prostě zvládnete, dnešní medicína je výborná a malá je bojovnice :wink:

semy gratuluju k potvrzení těhu a držím pěsti na první utz :wink:
7. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
To mě drží nad vodou, že doktoři v dnešní době dělají zázraky :wink:
8. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Míšo, moc vám držím palečky. To zmáknete. Určitě jo.
Semy: gratulace, super.
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
čau koťata, tak už su zase v Brně, tak dnes jsme byli opakovaně na velkém UTZ a prtě opět nechtělo spolupracovat. Celé schoulené do klubíčka a otočené k mojí páteři, takže jsme neviděli jednu ručku (snad od minule neupadla :fearful: ) a hlavně detail hlavičky, tak kvůli toho jdeme opět za 14dní. Taťku s kamerou necháme tentokrát doma, tak už se snad stydět nebude :grinning:
9. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak to je ale potvůrka mimčo, když se vám nechce ukázat. Rin a vy chcete vědět co to bude nebo ne?
10. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak na kontrole včera všechno v pořádku a teď už by tomu nemělo nic bránit a na testu // by měli být raz dva. No pokud se nezadaří do jara, tak pak už bychom museli jít někam do centra a začít řešit umělé a takové ty věci. Ale řekla jsem, že půl roku tomu prostě chci dát. A věřím tomu, že to vyjde. Myslím,že už mi doktoři pomohli dost a už to zvládneme sami.
11. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj Luci, tak to je super, že kontrola dopadla v poho, tak budem na Vás myslet a držet palce :wink: jinak my pohlaví znát nechceme, ale je potřeba okouknout vše ostatní, aby to doktorka měla komplet, je fajn, že dělá velké UTZ u sebe v ordinaci a nikam neposílá, na druhou stranu, nevím, jak dokonalou má techniku, možná jít někam do špitálu, tak už jsme to měli komplet, ale pro nás to fakt není problém, je jednu zastávku od nás, navíc nechodím do práce, takže nemusím poslouchat nějaké výtky kvůli nepřítomnosti a vidím prďouse častěji :wink:
12. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
ahoj rintuš tak chcete překvápko jo? no já chtěla taky ale manža by to nevydržel. na velkém utz jsme byli v úterý, byla to rychlovka šup sem šup tam a šlo se :grinning: moje dr. má naštěstí dobrej utz, 3D a chodím k ní častěji, hlavně ho dělá pokaždý, představa že někdo má udělanej utz v těhu jen 3x až 4x tak bych se zbláznila.
jo jinak holky hlásím že dneska jsem se definitivně domluvila se šéfem že se do práce už nevrátím, stejně jsem nemocná jak blázen a ještě tak týden si doma určo poležím a přerušovat pak nemocenskou to se mi nevyplatí, navíc už mě přestalo bavit poslouchat ty kecy že furt chodím k dr., takže se přidávám k nepracujícím těhulím :grinning:
12. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
strouži ahooooj, tak to Ti jedině schvaluju. Nějak mi uniklo, že marodíš, tak ať jste opět brzy fit a pěkně si to užíváte. Myslím, že nudit se doma určitě nebudeš :sweat_smile: já musím zaťukat, že se držíme a doufám, že to tak bude i nadále. Jinak jsem se právě zapsala do toho předporodního kurzu. V našem termínu už tam zbývaly jen 4 místa, tak jsem to stihla jen taktak. Moooc se těším, jednak na maminy a taky co se vše dozvím. Já vím, že dnes je vše na internetu, ale já jsem ráda mezi lidmi a vůbec :dizzy_face: Semy halooo, jak se daří? A samo i všem ostatním? :wink:
13. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.