• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
semy to je krása jen koukám na tu průkajdu že tak brzo, u nás všichni dr. dávají až tak kolem 11-12 tt

rinty naše je taky lenora, skoro na všech utz spí takže ho musíme budit, i přes den není zrovna fotbalista, má asi už hodinky takže denně kope ve stejnou dobu. ráno o půl 6 když manža vstává, v 9 a pak až večer úderem 8 hod. večer:grinning: jinak celej den asi spí, tak se modlím aby jí to zůstalo a nevychrápala se do zásoby v břichu a pak venku neřvala 24 hod. denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Semy super. Gratuluju!!!!
24. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Děkuju všem holky :slight_smile:

strouži no moje doktorka dává takhle průkazku no...:slight_smile:

pocity mám krásné, ještě více si to uvědomuju když už jsem viděla broučka na vlastní oči :slight_smile:)))
Je to fakt úžasný pocit a moc si to užívám :slight_smile:))
včera jsme to konečně řekli manželově mamce, čekali jsme na fotku protože jsme jí to říkali po telefonu tak aby měla aspoň fotku :slight_smile:tak začala hned brečet...no byla štastná :slight_smile:)
24. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
semy to je krásný, moje tchýně taky obřve každou fotku z utz, hlavně teď když je mimčo už fakt mimčo s nohama rukama očima atd.
každopádně co se týče toho uvědomování tak to já musím přiznat mě to nedochází furt, když jdeme s manžou na utz čumíme na to jak telata a nevěříme že je to naše že jsme se fakt dočkali a že se nám to za pár měsíců narodí. hlavně já vždycky u toho vypadám dost tragicky, nejdřív vynervovaně a jak řekne dr. že je to v pořádku a ukazuje dál čumím na to, doktorka pořád no to je vaše holčička teď se směje, teď mává a já jen koukám a nechápu :grinning:
24. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
jj taky jsem slyšela, že někteří mudři dávají průkazky skoro hned, je to individuální. Jinak ten náš je poslední dny pěknej kopáč, ale bylo pár dnů, kdy se dávalo oraz až jsem měla obavy. Nooo ale teď si to zase dost vynahrazuje. O víkendu vyfotím nový pupek.
24. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Semy to je nádhera, co to takhle pomalu oznamovat okolí :dizzy_face: , někdy je mi líto, že jsme se přestěhovali do Prahy a chybí mi takové to, že lidi, které jsem potkávala všude možně v běžném životě, tak teď nevidí, jak mi roste bříško, no ale to je spíš taková malichernost, hlavně že roste. a Tobě už se taky určo brzy začne rýsovat :wink: Jinak holky, kdo nestíhá sledovat, tak Ladušku nám pěkně trápíjou :unamused:
24. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj strouži a rinty...

rinty jak jí trápí??

máš pravdu, je to super to říkat okolí :slight_smile: všichni jsou nadšený .-)

no a už se těším až se začne bříško rýsovat..atím hlavně nafouklá a jak mám takový špek na břiše tak si připadám jak minimálně v pátém :D
24. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
čus ženy, tak jsem četla příběh Ladušky :frowning2:
Ta holka zkouší :frowning2: Snad se jí to už rozjede...
24. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
laada • 39tt • Včera v 15:41

Ahoj,
sama sem napjata jako ksandy a ani nevim kde zacit jak sem psychicky unavena
Ke konci tehu se u me Dr. uklidnim, ze mimi je uz dostatecne velky 2700 aby se narodilo a v poradku. Zacneme pry postupne masirovat hraz, rekne co a jak s bradavkama na pripravu kojeni a taky si me ohlida po predani do porodnice...... Hm nateseni rychlo opadlo, pri predani do porodnice 13.11. po kontrole v porodnici sem byla rozhozena Vitecek je velikej hlavicka odpovida na misto 36 tt 41+neco... Nevadi hlavne, ze jde jen o velikost a zadnou vadu, nastup do porodnice ve ctvrtek rano na vyvolani. Vitek byl na sluzebce takze ja sama nervy v kyblu co bude a jak bude ....malyho chteji vyndat ven a deloha neni pripravena, cele tehu uzivam leky na zastaveni predcasneho otvirani a najednou poplach musi ven...

laada • 39tt • Včera v 15:47
Volam me Dr. co tedy a jestli za ni muzu prijit, ze bych vse rada probrala, pry ve ctvrtek pred nastupem mam prinest ukazat papiry a nalez.... Ve ctrvtek se me na monitoru ptali proc mam nastup, vse vysvetluju...pak utz jiny doktor, proc mam pry nastup...vysvetluju... Treti posledni kontrola cipku opet jiny Dr. s otazkou proc nastupuju.... Prijdu si jako opicka z cirkusu rekla sem, ze chci pred hospitalizaci dat zpravu me Dr. a dockala sem odpovedi : ta uz ted nic neudela, mate dnes prijem do porodnice...dobre tak tam volam no a samo ze nic sestricka to pry dr rekla a preji mi at to dobre dopadne...

laada • 39tt • Včera v 15:54
Prijali me vzala sem nadstandart vsude placou miminka tak si rikam Vitecku zitra si tady v postylce nebo uz treba dnes. Prosla sem oxytocinovym zatezovym testem a nebudu tady predstirat, ze sem byla v klidu... Nervy pracovaly, pokoj sem chytla vedle toho co sem mela minuly rok takze se mi vsechno vracelo...vecer pri setmeni a odchodu Vitka domu to na me padlo jak to zvladneme a hlavne at je Vitecek v poradku. Rano pry tableta a vyvolani... Noc byla vselijaka miminka okolo breci a ja se prevaluju

laada • 39tt • Včera v 15:58
Rano vizita monitor odbery a uz se ptamna tabletu, pry okolo obeda, protoze maji hodne porodu a kdybych se rozjela i ja tak neni misto. Uz sem nervozni co teda druhy den v nemocnici a nic... Po obede pry, ze tabletu dame vecer a pres noc se to pripravi. Vecer zase zmena, mam spat at sem silna poros ba sobotu..... Holky vim, ze si nekdo muze tukat na celo, ale me uz hrabalo.....

laada • 39tt • Včera v 16:02
Sobota rano, dalsi prival novych maminek s miminkama a dosla na me rada v pul devaty tableta do pipky otevrena na dva coz je parada. Bolesti do zad prisli do hodiny a pul. Tepla sprcha mic a Vitek se mnou na pokoji. Okolo jedenacte monitor krivka stoupa pres 80 na porod nutny do stovky, ale pry to jde super a na porodnim si na me brousi zuby...

laada • 39tt • Včera v 16:07
Krizovy bolesti hnusny jako blazen, ale skacu na balonu, dycham a rikam si Vitecku je to tady, ve sprse bolest po 3-5 minutach na balonu kazde dve minuty. Bohuzel bolest nejde tolik do briska a drzi se krize... Klepala sem se jak mala holka kdy kouknou dolu a reknou super bolest uz ukazuje co umi a ste uz o dva vic....ani houbelec nic nalez stejnej. Davaji dalsi tabletu hmm bolest v zadech hodne intenivni...sprcha balon mackani ruky Vitka neuveritelne sme se na pokoji navzajem podporili vzdycky sem se zabejcila a nechtela dychat.... Vitek me krasne rozdychaval a i byl cas na usmev, ze to je tu

laada • 39tt • Včera v 16:13
ve sprse okolo osme ty bolesti slably.... Vedela sem, ze to asi odezni tak me uklidnili jak to tablety naramne popozenou a pripravi... Nalez doktor moc spokojen pry dva prsty volne.... Holky ja sem koukala jako blazen.... Unavena ze sprchy kuze krabata a nalez pry dva volne na noc mi pry daji injekci abych dobre spala a byla silna na nedeli a v noci se pry muze stat, ze to prijde. Po devaty bolest nikde a ja padla a spala. Rano sice vyspala, ale psychicky v prdeli oblicej jak stara baba a uz sem bulila...pry dame dalsi tabletu a pujde to....

laada • 39tt • Včera v 16:18
K cisari pry neni duvod, ze oak prasknou vodu a roztahne se to, holky ja uz jim neverila a sama sem ani nechtela a nepredstavovala sem si, ze neco tak krasnyho jako porod vytouzenyho Vitecka se muze zmenit v honeni za necim dalekym.... Rekla sem jestli je reda nejaky zavazny duvod k hospitaluzaci? Pry vse ok jen velikost miminka... (vcera mel 3600) tak sem rekla, ze nic dalsiho nebude, ze jdu domu. Nechteli ani korunu za nadstandart a helo se domu. Doslisme si s Vitkem na dobrej obed a ja jen od vcera spim a spim....

laada • 39tt • Včera v 16:22
Priznam ze sem s nervama v kyblu jit s taskou domu a s Viteckem v brisku jako asi at se doma uklidnim a domluvime se na dalsi hospitalizaci.
Zitra rano jdeme znovu na KO vubec nevim co bude...dnes mi odesla hlenova zatka tak cekam, ze to prijde samo a nikdo si nas nebude prehazovat jako horkej brambor.... Co jim tam mam zitra rict????????
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
semy je to do detailu od Ladušky popsané na Připravujeme se na léto III. Prostě mudři jsou zase chytří a rozhodli se Vítečka vyvolávat, zatímco Vítek to vidí rozhodně jinak a Laduška si to tudíž pěkně užívá :unamused: tak snad už to nabere spád :fearful:
24. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
jejda, chudák..tak na ní moc myslím a´t už to má brzy za sebou a jsou oba hlavně v pořádku.....
24. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ježiš to je mi jí fakt líto holky. Ta si opravdu užívá.
24. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky psala Laduska :

Dnes v 11:57 se nam narodilo stesti s vahou 3390g a 48cm Vitek Kovarik. Jsme zdravy a v poradku

a to tam Laduška napsala teď.
24. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
jé tak čtu že už se jí Vítek narodil, tak moc gratuluju mamince i tatínkovi :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Taky jim všem moc gratuluju a přeju jim hoodně štěstíčka.
24. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
tak jsem zpět z obchodu a co to nevidím, laduška už porodila gratulujuuuu kočenko, koukám užila sis svoje, ti doktoři jsou taky idioti takhle tě trápit ale hlavně že jste vše zvládli a teď už bude jenom dobře :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
jj právě jsem to zaznamenala, tak to je super :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
ten je kráááásnej :grinning:
25. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
brý ránko

jůůů to je krásný miminko,ani nevypadá jako právě narozené mimi, laduška je moc šikovná :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
je krásňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Víteček se moc povedl :dizzy_face: je to ňuňánek :dizzy_face:

Jinak nám dneska volali výsledky z plodovky a čekáme zdravou holčičku :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
kuli moc moc gratulujuuu
26. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
jééé, tak to je super, že plodovka dopadla dobře, přidávám se ke gratulaci :dizzy_face:
26. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
holky, díky moc, já jsem tak šťastná :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
dobré ránko,
já jsem taky šťastná :dizzy_face: a manžel ještě víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj!
Kualalik: gratuluju, teď už bude všechno fajn.
micha: zadařilo se?? :grinning:
27. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
27. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Micha velká gratulace to je super :wink:
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Kuli tobě ještě jednou taky gratulace k vysledkům ůplně sjem si představila nás před několikama měsícama a nepřeji to žažít už nikomu :wink:
27. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.