• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
A ještě chci pořát Ládušce k malému je kouzelenej :wink:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Tak ať to tu jede dál jen pozitivníma zprávama :wink:
27. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
ja jsem taky stastna, dosla teta irma, aspon vim, na cem sem :grinning:
nemam rada zmeny :-P

micho, congratulations :wink:

laduskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zeno matko kacule, maruska bude cajk holcina, pockej, az s nama tak za sest, sedm let pojede na vodu :sunglasses:
27. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
kočky všem moc gratuluju. Micha micha, tak to je super, jen tak dál a vše se zadaří :dizzy_face: Kuli, taky samo gratulka :wink: Martek, že teta Irma :sweat_smile: podle čeho jsi zvolila to jméno? Sestřina babička se tak jmenovala a byla to velice distingovaná dáma :wink:
27. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
teta Irma? :grinning: ty nekoukas na IT Crowd? :sunglasses: to je daleko lepsi nazev nez kramy nebo mrcha :sweat_smile: :confused: :grinning:
a hlavne si na to zvykl i luba :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Micha: tak gratuluju a držím palec ať je všechno OK
27. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
micho no teda tak tys to nakonec řekla veřejně? já to tu tajím a ty to pak práskneš :grinning: moc gratuluju ještě jednou
27. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
holky dík :slight_smile:

strouži, to se nedalo vydržet a hlavně když jsem to řekla manžovi, tak on to hned vytroubil svojí ségře a pak jednej kolegyni, a bůh ví komu dalšímu :grinning: teď jen doufam, že se to nepokazí...
na krev jdu v úterý ráno, jsem to volala do CARu a byla tam taková většinou nepříjemná sestra a tentokrát byla v dobré náladě, tak budu do úterka děsně nervní...
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Micha, ahooooooooooooooj kočko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem tak šťastnáááááá za tebe, holka moje, tak ať se drží zuby nehty :dizzy_face: gratuluju moc :dizzy_face:

A já ještě jednou díky za naši Máňu :grinning:
27. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Martek, jestli pojede Maruš s náma na vodu, tak to bude pecka :grinning:
27. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
jééé teď mě tak napadá, že vlastně svým způsobem předala Laaduška kolík Michemiche, bo jedna porodila, druhá otěhu :dizzy_face: Strouži, nebuď labuť, nám taky udělá radost pěkná zpráva :dizzy_face:
27. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
Tak další na řadě jsem asi já tak doufám, že někomu za ten měsíc tu štafetu taky předám :wink:
27. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
micham je mi to jasný, takový pocit štěstíčka v sobě nejde udržet potají dlouho :wink: rinty já měla svrbění to říct ale slíbila jsem to no :wink:
27. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
katule, si pis, ze pojede, koupime ji malej clunik a povezem ju na provaze za sebou :sunglasses: :grinning: bude to dvojclun, bude tam s o rok mladsim Vaclavem :wink:

misiscko, prosim o predani koliku Luccemb, je na rade, ja si pockam na Strouzka :sunglasses: :sunglasses:
27. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
hele a co jitie?? ta bude rodit už teď komu dá kolík?? :grinning:
27. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
martek, no když to tak vezmu, bude to dobrej potencionální ženich :grinning: barák máte, firmu máte, ... :grinning: jo Václava berem :grinning:
27. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Martek: díky, že si zvolila na předání mě :grinning: Si hodná. Kéž by to vyšlo :grinning: Přece mi těch 5 jizev na břiše musí k něčemu být :frowning2:
27. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
luci určo bude uvidíš, já když každý ráno kouknu na svůj vypreparovanej krk tak si říkám.... jo holka , udělalas dobře, k nečemu to bylo :wink:
27. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
kacule, jenze on bude stejne narocne jak maminka, takze nevim nevim :-P
:grinning: :grinning: :grinning:

ze bych se kvuli jitie obetovala :confused: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
čauky holky tak vidím že je tady opravdu rušno Laduško moc gratuluji k malinkému je nadherny :slight_smile: at nosí jen štěstíčko :slight_smile:

Jinak holky gratuluji k vysledkům a k dvěma čarkám je to užasné jen tak dál holky :slight_smile:

U mě nic IUI neproběhlo ale pregnil pichnuty a snažení bylo jesli to vyjde nebo ne je ve hvězdách dělam vše a piju bylinky beru listovku a v práci dřu jako vždycky a těším se na vanoční party zpráce a bud tam půjdu nebo ne ale spíše ano bo při mém štěstí ktré nemam abych počala tak tam asi půjdu.
27. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
martek, hele děvče, naše Máňa bude krásná po tatínkovi a vyčůraná po mně :grinning:

Péti, ahojda, jen jdi na vánoční večírek... já když si vzpomenu na ten loňský, tak mi jde mráz po zádech :grinning: jsem přitáhla domů v pět ráno a zrovna střízlivá jsem nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak to je cajk :sunglasses:
28. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
jééé,tak Laduška už porodila a já o tom nevim, tak to opožděně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak čtu něco o předávání kolíku, ráda vám ho dám, kdo ho chce????klidně jich rozdám víc :wink:
28. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj holky

peti jakto že iui neproběhlo?? :frowning2: Peti moc bych ti přála aby to už vyšlo ale popravdě po takové době si myslím že už bylinky a listovka nestačí, fakt by to chtělo pořádně všecko vyšetřit možná i tu laparku zkusit a hlavně bych zkoušela to IUI, koukej na micham nevzdala to a výsledek se dostavil. :wink:
28. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Marti ja se nevzdávám a bojuji to se neboj :slight_smile: ale my už vysledky vyšetření máme štitka v pohodě hormonalní profil v pohodě chlap v pohodě ja v pohodě prostě nevím DR mě zatím nechce posílat na laparku bo se mu zdá že by to stejně nic nového neukazalo jako po HSG a nic nenašly tak nevím včem je problém asi ve mě :frowning2:
28. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahoj, koukam na slavíky, Dara a její píseň mě teda moc nenadchla :confounded:
do albíka jsem dala foto dnešního testu a sílí :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Petři zkusila bych imunologii, jestli netvoříš protilátky proti partnerovím spermiím, nebo spermiím vůbec :wink: kámoška to tak má, jinak oba vše v poho, ale vzájemně si bohužel nesednou :unamused:
29. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
rinti, ahoj, ta tvoje kamarádka... dá se s tou alergií něco dělat? :confused:

micha, jojo, koukám na ten testík a je super :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Rinti to nam dělali před prvním IUI a vše dopadlo dobře tak si myslím že to v tom nebude :frowning2:
30. lis 2009 v 07:03  • Odpověz
ahoj holky

peti a stěry s čípku ti dělali na bakterie?? koukej na mě, našli, dali antibiotika na 5 dnů a do týdne jsem byla těhu.a co utz folíků dělají ti nebo ne??
30. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.