• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Aha Peti, to víš, já už se v tom trochu ztrácím, kdo co už absolvoval a co ne, tak prostě plácnu, co mě napadne. Kualik případ kamarádky nemám přesně vysledovaný, ale vím, že pomoc určitě existuje, je tu o tom někde diskuze dokonce myslím
30. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Marti jo folikuly mi ted dělali měla jsem na levém 3 jeden měl 7mm druhy 9 a třetí 12 a to bylo v pátek a v pondělí jsem měla už ted 12mm 20mm DR říkal že mi pichne pregnil a snažilkovali jsme a stěry mi ted dělali znova dvoje ze čípku jedny okolo čípku a druhé přímo z čípku tak nevím jak dopadly ale podle všeho mam vše v pořadku tak tež chlop tak nevím je to v psychyce si myslím a jinak Rinti mam za sebou jeden neuspěšny IUI a jinak nic snažíme se pořad přirozeně a doktor mě zatím nechce zbytečně drancovat něčím jako laparka bo říkal že ještě chvíli počkáme že si myslí jak tehdy dopadl HSG tak si myslí že tak dopadne i tot vyšetření tak si myslí že to hrotit nebude a ja jse spíše musím dostat do totalní pohody a věřit že otěhotním a věřím že to vyjde brzy musím ale věřit.
1. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
peti okej ale pořád nechápu proč tento měsíc jste nezkusili IUI? psala si že k němu nedošlo proč? to že nevyšlo 1. IUI nic neznamená, víš kolika holkám to vyšlo až třeba na 5. pokus? koukej na micham taky až na poněkolikáté, semy taky a nakonec to vyšlo těsně před IVF samo, takže určitě neházej flintu do žita. :wink:já vím depka je, taky bych jí měla jak šlak ale zkoušela bych to furt. snad se vám to povede, můj kolega z práce má stejný problém, oba zdraví a snaží se už 8 let nebo i víc už nevím a nejde to. taky chodili do fertimendu v OV či jak se to tam jmenuje. zkusili jen jedno umělko a pak se na to vykašlali, nebo spíš on už nechtěl ona chtěla a šli radši do adopce, no tak nevím já bych se šance na vlastní nikdy nevzdala,hlavně asi bych to chlapovi neodpustila kdybych já to zkoušet chtěla a on ne, přitom on se akorát udělá do kelímku. navíc ta adopce je zátěž na nervy podle mě ještě větší než umělko, už mají jednoho chlapečka adoptovaného, no a nervy před adopcí roky čekání a i nervy po adopci protože se objevila matka toho malého. tím teda nechci srovnávat tebe s nima jen jsem si na to vzpoměla v souvislosti s tou POlankou. prostě zkoušet zkoušet nic jinýho nezbyde, budu vám držet pěsti :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
víš Peti já na tu psychiku u otěhu sama osobně moc nevěřím. určitě je spousta holek které na to přestaly myslet začli být v pohodě a hned to vyšlo ale já sama osobně mám prostě jinou zkušenost. taky jsem tyhle povídačky o hlavě poslouchala celé měsíce, dokonce jsem tomu i začla na chvíli věřit ale sama jsem věděla že z hlavy to nedostanu, že neumím vypnout páčku a přestat na mimi myslet a taky jsem si vzala že kdyby opravdu děti vznikali jen a jen z toho že je každá snažilka v pohodě tak by se nikdy nikomu nepovedlo IVF. těžko totiž věřit tomu že holka která se snaží třeba 5 let a za sebou řadu pokusů na umělku je v pohodě,nemyslí na mimi a i přesto se jí nakonec mimoušek povede. A já to samé, kdybych nezměnila gyndaře který mi tvrdil jak jsem hrozně zdravá a mám to v hlavě, kdybych netlačila na doktory ze štítky ohledně operace a následné péče po operaci, nenašla si novou doktorku a netlačila na ní že chci kompletní vyšetření že si ho i zaplatím tak těhu taky určitě nejsem. no rozhodně nejsem těhu díky psychice, protože tu jsem měla totálně v háji, právě že v měsíc a dokonce v den otěhu jsem měla snad tu největší krizovku od potratu a stejně jsem i přesto otěhotněla.

Stejně tak jsem přestala věřit na tu víru a pozitivní myšlení v těhu, já na to prostě taky už nevěřím. loni jsem žila jako v pohádce, krásné přirozené otěhu, radost z testíků, doktor vykládal jak je vše v pořádku, já se těšila nakupovala a nic jsem si nikdy špatnýho nepřipustila a stejně si to osud zařídil jinak a ze dne na den jsem přišla o vše čemu jsem věřila. letos jsem otěhotněla v nervech, nad testem jsem sice brečela ale určitě ne štěstím, celé těhu jsem žila ažiju v neskutečných nervech, teď už jsou lepší ale já si v 1. trimu před každým utz chystala pyžamo do nemocnice na potrat, vůbec jsem tomuhle těhu nevěřila že dopadne dobře a vidíš budu začínat za pár dnů 7. měsíc!!!

jediné čemu věřím je osud, že tam někde nahoře to mimi máme každej přidělený a taky věřím na to že smůla se prostě musí přečůrat :wink:
1. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Marti jo osud a bŮH A PŘÍRODA JSOU NĚKDY NEVDĚČNÍ DAVAJÍ MIMOUŠE JEN TĚM CO TO NECHTĚJÍ HLAVNĚ a to mě někdy dostava do varu ale co jednou se to povede ted 15.12 jdeme k prognostičce a možna nam řekne kde je problém není to lekař aa ani věštěc ale někdo kdo vím že to funguje a pokusíme se o vše. a proč jsme nebyli na IUI tentokráte řeknu to všem nu co můj chlop to nedal :frowning2: byla plna čekarna lidí a tam se má vyhonit někde na WC tak jsem se zvedla a do ničeho nenutila a domluvila se že příště to donesem z domu a bude vyfasovali jsme skumavku a v lednu jdeme pokud se ted nepovede,ale věřím že se povede a nic jiného ani nemyslím neuspěch u mě ted nevede jen uspěch má u mě +.Tak si musím ted věřit at se mimi chytne byla jsem tehdy na kontrole jak chlap nešel a tak mi DR nechal pichnout pregnil a že to máme ted zkusit tak jsme zkoušeli a uvidíme jesli se ted zadařilo a věřím že ano a pokud zase ne už to nebudu řešit aspon na vanoce určitě stoho budu smutná ale hold neda se nic dělat než se zase snažit tak si užiju vánoce a volno a v lednu opět na IUI a se vzorky z domova.
1. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky, zatím jsem nestihla dočíst, ale mám super zprávu :dizzy_face:
HCG 154 což je na 15.den po IUI dobrý a v limitu :wink: odbyla jsem si v práci svojí blinkací premiéru a zároveň jsem ode dneška v pracovní neschopnosti, na UTZ jdu 9.12. :dizzy_face:

a teď jdu dočíst ty vaše romány :grinning:
1. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
Dívala jsem se na vaš kočarek na kolik Vás vyšel??můj sen je casuplay S4 ale je moc drahy na ten mít nikdy nebudu mít tak půjdu do levnějšího ale je to můj vysněny kočarek možna v dalším životě :grinning: samozdřejmně jesli nějaké dítko někdy bude :grinning: Jinak jsem si vybrala novy Atlantik s autosedačkou stojí i se sedačkou kolem 8000kč tak na to budem i s babičkama a dědou mít :grinning: casuplay stojí v plné palbě 20000kč to je masakr za kočar :confounded: :frowning2: ale přes bazar se dá koupit v plné palbě za 14000kč možna pokud přemluvím všechny o přispění tak by to šlo :grinning:
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Miško super gratuluji :grinning:
1. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Peti no jo já ti to věřím, mě to taky neskutečně vadilo, si vem že třeba my to měli v rodině,moje švagřina pokaždý těhu hned, první si nechala vzít, druhé se taky povedlo na pařbě ani s bráchou nechodili, dítě si teda nakonec nechala a už se teda s bráchou vzali atd. a ještě aby se chytla za nos tak hrozně chytrá začla mému manžovi vykládat že stejně potratím nebo vůbec neotěhotním kvůli té operaci.v době kdy nám nešlo mimi jsem se na ní nemohla ani podívat.
s tím iui mě to mrzí, tvého partnera chápu, můj s tím sice neměl problém ale je fakt že jsme naschvál kvůli toho jeli na spermiogram hned v 7 ráno aby tam nebylo plno lidí protože to by taky asi nedal. škoda že si to nemůžete vozit s domu, nebo můžete ale máte to daleko??

co se týče kočárku no byl drahej, 20 tis :pensive:a to byl v akci, normálně stojí ještě víc, ale my ho neplatili, platil ho tchán podnikatel takže jeho to zase až tak nebolelo, platit ho já musím na něho dost šetřit. já o něm snila už dlouho, vlastně byl to můj favorit ještě z doby kdy jsem ani snažilka nebyla, takže teď jsme ani nic neřešili a ani se po jiném nekoukali, jednak tchán řekl že nám dá na kočár do 25 tis. ale taky i kdyby nedal tak jsme si s manžou řekli že si to zasloužíme po takovém čekání a asi bychom si ho koupili i tak. jinak výbavičku už mám komplet, jen přebalovák a lehátko pro mimouše a hotovo, docela jsem měla teď pěkný premie když jsem byla v práci a manža to samé takže jsme zase až tak šetřit nemuseli což jsem ráda že už je to doma, teď jak budu na PN už bychom asi výbavičku těžko dokupovali.

micham to je super gratuluju jen tak dál, je to paráda snad jste se semy prolomili smůlu a teď už do vánoce budou těhulinky všechny :wink:
1. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
ahoj holky -Peti chapu pro chlapa to je vetsinou neprijemne.... memu to taky nebylo prijemne...
1. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Jé Eli co to koukaj oči mé moc moc gratuluji :wink:
1. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
jé eli tak už konečně ofiko?? už ne inkognito?? uf konečně nebudu muset všude mlčet :grinning:
1. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
autor
Strouži tak s emi zdá, že ty to vždy víš jako první :wink:
1. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
miso dekuji -ja to nikde moc nehlasila - dneska jsem byla v poradne.Pristi tyden me ceka sceering tak doufam, ze ot bude v pohode
1. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
A přirozeně nebo s pomocí i když to je jedno hlavně, že se zadařilo :wink:
1. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
s mensi pomoci:slight_smile:
1. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
no jako první ne ale vím to skoro u každý :grinning: věděla jsem to u micham i eli, u eli to vím od začátku :sunglasses:
1. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
sice screening mam az pristi tyden,ale tak jsem s tim uz vylezla na svetlo bozi:slight_smile:)))
1. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
eli neboj screening bude pohoda jazz :wink: :grinning: tady už smůlu žádnou nepustíme a hotovo, jenom krásný těhulky a zdravý dětičky a ne jinak.

holky já jsem dneska nějaká citlivka, furt pobrekávám doma, ořvala jsem snad každou druhou reportáž odpolední TN :pensive:
1. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
strouzi jsem ti v patach -termin uz mam ze zas na 14 :slight_smile: tak za chvili to bude v kvetnu :grinning: panu doktoru jsem rekla ,ze to stejne vyleze az bude chtit
1. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
ja dneska taky asi divny cas ...... boli me hlava od te krcni patere potrebovala bych zase rehabilitace
1. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Eli no ani nemluv mě ty termíny baví. nejdřív mi to sedělo na chlup ale jak začli měřit TP podle délky nohy či čeho tak to nesedí vůbec. původní termín byl 21.3. a s každou kontrolou ho dávají dopředu, poslední verze 13.3., ale já prostě počítám s tím pozdějším,podle mě snad mimi ví kdy tam vlezlo tak by snad mělo vědět kdy vylézt :dizzy_face: znám plno holek co jim takhle šibovali s termínem a stejně nakonec porodili na ten původní a akorát je vynervovali že přenáší.
1. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
a co misanda jak se má? už jsem jí to dlouho neviděla
1. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
me pri male rikal doktor ,zr nejvice sedi ty prvni terminy dle utz -pac v tu dobu se ten plod vyviji stejne ,ale kolem toho 20 tt uz to je individualni dle velikosti ditete. Me to odpovida dle ovulace na toho 15.6. -a 3 utz mi vysly na 15.6. a jeden na 14.6.
1. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
mě to přijde furt divný měnit to podle délky mimča podle nějaký nohy, protože je asi jasný že já když měřím 180 cm a manža ještě víc tak asi nebudeme mít liliputa ale spíš dlouhonožku takže nám budou šibovat termínem furt. fakt každá kontrola či jiné vyšetření tak to posouvají jak u magorů, když se mě někdo zeptá na termín tvářím se jak debil že sama nevím :grinning: nejdřív tvdili 21.3, pak od cca 10 tt že 18.3. na screeningu mi řekl že 16.3. na velkém utz myslím říkali 15.3. a teď v pátek na gyndě mi napsali 13.3. myslím že tak po novým roce mi budou říkat už únorové data :grinning:
1. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
v porodnici se orientovali jen dle ms - podle niceho jineho...... misanda myslim ceka na ivf
1. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Eli screening bude vpohodě uvidíš :wink:
1. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
v porodnici mají recht, nebo spíš by se měli řídit podle data ovulace. já vím bezpečně na den kdy jsem otěhotněla, mám to potvrzený z krve kdy byla ovule a ani jindy sex nebyl ale vysvětluj to doktorům že? když jsem šla na screening tak mě ten tupec tvrdil že má tak kvalitní utz že mi to vypočítá snad i na hodinu jak dlouho jsem těhu, akorát že mu to nevycházelo o tolik dnů, nedal si ani vymluvit že jindy sex nebyl tak já snad musím vědět v kolikátém jsem ale doktor si nedal pokoj a začal manžovi vykládat že by si měl dát bacha :rolling_eyes: ještě že manža to vzal sportovně a není nějakej cholerik, protože být to třeba chlap od mojí kámošky a vykládat mu na utz že datum početí sedí s dobou kdy šetřil spermie tak snad tu kámošku zabije.
1. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
bry vecir zeny :sunglasses:
ja to o Anicce taky vedela :wink: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
martek to já vím ale víš to kratší dobu než já :sunglasses: :grinning:
1. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.