• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
misandě držím pěsti ,nevíš kdy jde??
1. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
holky zítra jdu na cukrovku, asi tam zdechnu z tý cukrový vody, sladké v těhu vůbec nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě tam musím prej být do 6:30 nejpozději tak nevím jak vstanu teď jsem zvyklá válet šunky do 10 :grinning:
1. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
strouzi, bych se hadala, ja to vim hnedka :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
jo? ale o mě si to hnedka nevěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslím že ani o eli, mě psala eli hned v den najití // myslím :grinning: to je fuk, malý věci :sunglasses:
1. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
:slight_smile:
prvni to vedela sefova v praci tak strouzi a wrtulka a pak manzel:slight_smile:))) misanda nevim nekdy po novem roce asi
Jo KATUSKA MA LUKASKA jestli vite o kterou jde:slight_smile:)
1. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Eli :grinning: :grinning: :grinning: no já mám pocit že tys byla taky mezi prvníma pěti lidma kteří to věděli, první byl manža, pak moje máti, pak kettm, pak ty a chrobi a pak vlaštovky :grinning:

jj o katušce vím, jsem moc ráda taky si chudák užila,nejen otěhu pak i těhu , teď i porod nebyl snadnej, do toho mají doma problémy, její maminka má rakovinu no chudák, katušce zamítli mateřskou že nemá odpracováno takže dostane almužnu neboli skoro nic atd. starostí plno na 5 lidí natož na jednoho člověka
1. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
to mi povidej taky to budu mit komplikovane -hlavne musim koncem brezna na pracak.
Ale jsme moc rada ,ze katuska ma mimco po tom cim vsim si prosla......
1. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
já taky, malej lukášek jí to vše vrátí všechny ty slzičky
no já naštěstí tohle řešit nemusím, odpracováno mám, v práci mám dohodnuto že se vrátím, teď tam budou po dobu té mojí mateřské holky z pracáku aby si udělali praxi a pak zase půjdou o dům dál. takže jakoby práci ani problémy s mateřskou řešit nemusím. teď zrovna poslouchám že snad mateřskou snižovat nebudou ? to je dobře
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
jaka katuska??? :sweat_smile:
1. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
martek nevím jestli jí znáš, měla teď nový nick dráčekkatuška chodila do vlaštovek
1. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
jj, tak dracka znam....
1. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
holky včera jsem něco hledala ve starých diskuzích a našla jsem zprávy které jsem psala den před najitím //. to je prdel jak cip. depkovala jsem že nemám ovulaci, že se mi zbláznili krámy, že se kočárku a už vůbec ne mimča nikdy nedočkám ,dokonce jsem tam psala naférovku že seru na děcka, že si kočár koupím a budu v tom vozit kocoura a že mě mateřská stejně nezajímá páč já skončím max na pracáku.mazec co se za pár měsíců změní, kocoura mám furt ale v lednu jdu na MD a kočár mám u tchýně :dizzy_face: vidíte depkama ke // :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
:grinning: dobrou
1. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
miši, teda koukala jsem na dnešní foto tvýho bříška, to je megabřuch :grinning:
3. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
helou, prý tu po mě byla sháňka, jo???? (ty vado..teď nevim jestli se píše sháňka nebo scháňka????)
3. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
jééé, El, ty už jsi taky těhulka..no super!!! tak jste to nakonec dali...ještě řekni, že přirozeně a bude to bomba :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
jinak já jsem teď v umělým přechodu :slight_smile: a budu až do února :wink:
3. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
jé a ještě musím odpovědět petře :slight_smile: já bych se tý laparo nebránila...mě taky dr třičtvrtě roku tvrdila, že všechny výsledky super atd...a že otěhotnim a že ještě na laparo času dost....kdybych se měla rozhodnout znovu, jdu radši na laparo hned.

a propo, na psychiku taky nevěřim..já byla nakonec docela v pohodě a stejně nic...no, už vim aspoň proč...díky laparu :wink:
3. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Peti a můj manžel si ho honí v pronatalu v honící místnosti a pohoda :slight_smile: maj tam časáky a filmy s nahatýma slečnama :grinning:
3. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
ahoj misi jsem ráda že ses ukázala :dizzy_face: s tím laparem máme stejný názor, něco podobnýho jsem četla mělo víc holek, že vše super a až laparka ukázala kde je problém.
3. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
strouzi, marti :slight_smile: jak se ti vede?? co miminko??? už to máš pěkně a pomalu za pár, co? :slight_smile: letí to hrozně...

nj, laparo by byl teď můj první krok, kdybych měla začínat znovu...žádná inseminace...jakmile je problém uvnitř, tak inseminace je na dvě věci...já tý inseminace stejně moc nedala a moc jí nevěřím :frowning2: navíc jim hrozně klesla úspěšnost :frowning2:
3. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Miško tak to má tvůj štěstí stou mistností no my už raději doma a dovezeme to :wink: a co ti nakonec zjistili tou laparkou??
4. pro 2009 v 06:42  • Odpověz
misi jj letí to. jinak vše v pohodě, jsem doma a je mi dobře, sice mi občas chybí kolektiv a ten shon ale pak jedu do práce na chvilku zaškolit za sebe zástup tak už po hodině mě tam všichni lezou na nervy :grinning:
4. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj ženy :grinning: Tady se to zase rozjelo nějak :-d
El: gratuluju.
4. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Peti, já mám endometriozu, takže to je prostě dá se říct neplodnost sama o sobě...musí se to odstranit ale i pak to může být problém. mě to odstranili v září, ale v listopadu jsem musela na další laparo a uvnitř jsem toho zase měla spousty :frowning2: teď jsem v umělém přechodu, aby se to nešířilo a pak hned skočíme na miminko :slight_smile:

jinak mám ještě zjištěné protilátky proti trofoblastu :frowning2:

Marti, takže ty už jsi doma? tak to je super. jak si to užíváš? mě ti ty tři týdny nemocenský tak rychle utekly...ale musim říct, že doma mi bylo fakt dobře!!...prostě pohoda...

Lucí, jak jste na tom vůbec vy???
4. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
endometroza tak to je co přesně nějaké polypy v děloze nebo na vejcovodech??víš jak to jsem sic slyšela ale nevím co to přesně znamená :wink: dík Miško
4. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Misando, můžu se zeptat, jak jsi po té laparce pak poznala, že máš znovu endometriozu?
A co znamená být v přechodu a léčit ji?
4. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
Micha to myslíš můj břich :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
holky, endometrioza je to, že mi dorůstá hodně sliznice na miminko (říká se jí endometrium) a vyplavuje se jak ven z těla, tak ale i do těla, tam se usazuje a dělá tam bordel...něco jakoby výrůstky nebo jak to nazvat...takže to musí z těla ven.

a jak jsem poznala, že mám endo podruhé? noo...já jsem měla začít dlouhý protokol na IVf, tak mi mudra udělala utz a nelíbil se jí vaječník, že v něm mám tekutinu a že s tím mě stimulovat nebude a musím na laparo :frowning2: tkaže jsem šla a když se ve mě rejpali, tak valili oči :frowning2:...endo mi začala zanášet vejcovody, ale zachránili je, a začaly mi díky ní i přirůstat vaječníky ke stěně :frowning2: takže mě opravili a teď čekám...co bude dál...snad nám ten únor už konečně vyjde :frowning2:

Terinda : a v přechodu jsem pomocí hormonů...prostě mám menopauzu...návaly...nálady a tak...špinim...skoro furt...tím přechodem se to stahuje z těla pryč. a největším lékem na endometriozu je těhotenství...proto bych měla co nejdříve otěhotnět....toť teorie :slight_smile:
4. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Misando, díky za vysvětlení a držím pěsti na IVF :wink:
Mně při vyndavání myomů našli ložiska endometriozy taky, v únoru jdu na laparku a snažení máme povoleno až od května. Tak snad se mi to taky nezanese :fearful:

Byla jsi na laparce v Praze?
4. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.