• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Miško tak to je mazec tak tohle nemam tedy nikdo mi takové příznaky neříkal a to jsem na gyndě byla pomalu každy měsíc včetně CARu a nikdo mi neříkal že bych něco takové nebo jiného měla nevím mam jít po novém roce pokud to v CARu doporučí na hydroskopii či jak se to jmenuje je to něco podobného jako HSG ale děla jse to v narkoze a pod utrazvukem tak nic bolestivého anepřijemného.Ale zatím mi v CARu říkali že to není ted důvod že si myslí že funguji normalně bez problému.Miško tak to se drž a přeží svoji první přechod ještě jeden tě čeka ale až za hodně roku :grinning:
4. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
ahoj holciny -misando segry spoluzacka taky taky byla v umelem prechodu:slight_smile: povedlo se jim a ted maji dva kluky - ale pro zmenu se rozvadeji
jinak uplne prirozene to nebylo:slight_smile:
4. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
terinda : jé, vidíš, já myslela, že už těhulka jsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ty jdeš tedy na druhou laparo???? tak vidíš...budeme v tomhle témátku těhulky spolu :slight_smile: ..jinak ne-e, laparo mi dělali u nás v nemocnici, moje mudra přímo :wink:

Peti, já taky neměla žádný příznaky a taky jsem vypadala zdravě. mudra říkala, že musíme laparo udělat pro další postupy a taky hlavně kvůli pojišťovně, kdyby jednou došlo na IVF...no a bylo to tam...a endometrioza se bohužel většinou na utz zjistit nedá.

El, písni mi do IP jak jste nakonec zabojovali. holka, já na tebe tolikrát už myslela...jsem ráda, že vám to vyšlo!!!!
4. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
Miško přesně taky bych to podstoupila kdybych šla na IVF ale zatím na to nemáme finance proto jen IUI víš ale pokud nebude hnutí tak podstoupím pro mimiska stejné věci jako ty a přeji ti aby jsi to vydržela a došla s milaškem tvojím ke zdárnému koci a to je mimisek v naruči :astonished: :wink: mocinky ti to přeji
4. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Peťul, děkuju :wink:...to samý samozřejmě přeju já tobě...a jinak máš pravdu...IVF je finanční darda...
4. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
čau kočky, teda tady se to pěkně rozkecalo :dizzy_face: to je fajn. Elona mooooc gratuluju, krása, paráda, nádhera, uvidíš, že vše bude v poho. Peti, úplně Vás chápu, můj manžel by to asi taky nedal, ono né u všech chlapů je to jak na lusknutí prstem :wink: a je fajn, že máte možnost převézt prémie z domu. Napiš mi pak třeba do IP, co to je přesně ta prognostička v čem to spočívá, moc mě to zajímá a taky mi pak napiš, co jste se dozvěděli :wink: Myslím, že je fajn, že si dáváte na Vánoce voraz, toť můj názor. Jinak já začala péct, tak už něco málo mám. Při pokusu navodit vánoční atmosféru mi málem vzplála purpura a František téměř propálil ručně vyšívaný ubrus :grinning: asi zůstanu u pouštění koled a nebudu se pouštět do žádných větších akcí :grinning: jooo a včera jsem byla na kurzu výroby smaltovaného šperku, tak mám 3 'repre' kousky :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
jooo a strouži, co to je za nekázeň :confused: žádný předbíhání s porodem jo hele :grinning:
4. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj holky dneska jsem vás zanedbávala byli jsme v ostravě po nákupech,utahaná jsem jak kotě

holky všem vám držím pěsti aby to konečně vyšlo ať už na iUI nebo IVF.jste hrozně odvážný, já bych se laparky bála ale je fakt že pro mimi udělá člověk cokoliv a když topomůže tak bych na nic nečekala a šla taky.

rinty neboj mě sice furt šibujou s termínem ale já hodlám rodit na 21.3. protože to má narozky manža takže špunt v rozkroku to jistí :grinning: jinak koukám jak si šikovná,pečeš, zdobíš a ještě chodíš na kurzy šperků, mám z tebe depku :rolling_eyes: já jak jsem doma tak jsem pěkně zhnilá, ráno vstávám v 10, pak sednu na koně a odpoledne když má přijet manža z práce tak lítám a narychlo uklízím aby neřekl že nic nedělám :grinning: odpoledne jsou zase v telce moje oblíbený seriálky takže já fakt nevím kdy na ty vánoce uklidím. cukroví teda péct nehodlám, to radši udělám smutný oči na mamku a tchýni ať mi dají krabičku :grinning: hlavně teda ani cukroví nejím ani normálně natož teď v těhu si nejsem jistá jak bych tu sladkou vůni zvládla, páč furt bliju, ne teda furt ale 1x denně objímám mísu. dneska stroužinka blinkala v kerfůru pod jezdícíma schodama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
mišičko na tvůj břuch jsem teda koukala i já, kam se já hrabu :sweat_smile: já furt nosím normální věci, akorát džíny mám těhu ale přešité ze svých starých, ještě jsem nepřibrala ani kilo takže lidi říkají že vypadám na 4 měsíc přitom budu začínat 7. :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
No co chcete holky, včera jsme byla na utz a malá má už skoro tři kila a je o týden dopředu :grinning: Taž´ke doufám, že půjde brzo ven :wink:
4. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
miši však jo, už to máš za pár, já taky čekám že teď nic nic a pak se jednou ráno probudím a budu mít pořádnej buben a kilča nahoře. :dizzy_face: a co to srdíčko něco novýho?? ty asi půjdeš na císaře viď kvůli tomu srdíčku ne?
4. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Misando, budeš dřív, já si musím počkat do léta :wink:
4. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Já vůbec netuším zda půjdu císařem nebo ne . Na kontrolu jdeme 17.12 a to už do porodnice na porodní sály a tam se budeme domlovat. Jestly malá poroste tak jak roste tak to vypadá na vyvolanej porod nejen kvůli srdíčku , ale spíš kvůli cukrovce.
5. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky dekuji:slight_smile: miso znama mela cukrovku teda vlastne 3 zname a rodily normalni ,ale kvuli tomu srdicku nejspis pujdes na cisare -uvidis
5. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Eli a byly na inzulínu?
5. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
A jak měly velké mimčo?
5. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
misi jedna byla na inzulinu pichala si 3x denne - ale jak byl honzik velkej to uz si napamatuji ,ale rikala ze druhe uz nechce:slight_smile:) maji ho na ivf
ty dve mely cukrovku ale jen museli drzet dietu
5. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj tety, děkujeme za přidání hlasu do novin
http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-prave-jsme-se-narodili20091204.html

miší už se vam to krátí :dizzy_face:
5. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
autor
Laadi už jsem hlasovala.Jo jo kratí a najednou člověk si řiká co všechno ještě musí stihnout a je toho nějak moc :grinning:
6. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
miši já bych asi šla být tebou na císaře, tomu prostě věřím víc. zrovna včera byl v telce porod jedný ženský v americe, ta teda měla problém se srdcem ona jako mamina ale taky jí hned brali na císaře. myslím si že pro malou to bude nejlepší a na srdíčko nejšetrnější.

ahoj laděnko, tak jsem hlasovala, malej je úžasně krásný miminko, asi po mamince :wink:
6. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoooj holky, jen tak sem k vám po dlouhé době nakoukla a vidím samé těhulky. Já mám z vás takovou radost, že se nakonec zadařilo i těm, na které štěstíčko v minulém roce trochu zapomnělo!
Naší cácorce už bude pomalu rok. Holky užívejte si to, nenechte se ničím deptat, strašně rychle to letí!!!!!!!!
Všem přeju moc štěstíčka a zdravá miminka.
6. pro 2009 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravim moje spolusnazilky!! :slight_smile:
Malej mi dal konecne chvilku a tak jsem se mohla na vas prijit mrknout. Koukam ze to tady krasne tehuli, moc Vam vsem gratuluju k briskum a mimiskum!!!! :slight_smile: Opravdu neproklety tema :wink: :dizzy_face: Presne jak pise Beatrice, leti to silene..

Misicko, moc drzim palce at je mala v poradku a porod rychly :slight_smile:
6. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
čau kočky, taky Vás zdravíme, jak to jde maminy? :wink: Juli, koukám, že máme podobný termín, teda já bych raději rodila trochu dříve. Začátek března by byl fajn. Mamka má 60 a švíca 40 noo a když to bude konec března, tak to má manžel 30, to se nám to pěkně v tom roce 2010 sešlo, v květnu má pak synovec 10 :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
ahojky no co to , koukám staré duše se vracejí :dizzy_face: koukám dětičky už velký, mě tohle vždycky dostane když mi napíše nějaká bývalá spolubojovice nebo nakouknu do starých diskuzí a tam vidím jak už holky se kterýma jsem začínala mají roční dítka :dizzy_face: hrozně to uteklo fakticky :slight_smile:

rinty koukám taky si plánuješ TP jo? mě ho furt posouvají dopředu teď poslední verze 13.3. no dobrej sklus oproti původnímu TP 20.3. :grinning: já ale rozhodně hodlám rodit až na konci, přece nebudu rodit do zimy no ne? :grinning:
7. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahooooooj holkyyyy :grinning:
7. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Tady je to samá těhulka :dizzy_face:
všem hlavně hodně zdravíčka :slight_smile: a užívejte těhu, hrozně to letí :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
holky, prosim vas, nevite, co to je zacislo, co ma Luckamb za svym jmenem???? to 5tt????? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Martek: Posílám hubana :-d
7. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
lucko tak to si děláš prdel????

fakt ti laparka pomohla no já se picnu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratuluju

mám dotaz ?? stihli jste ovulku hned po laparo?? jde mi o to jak se objedat jestli je reálné sexovat hned po dík :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Lucko ještě dotaz mrcha ti došla normálně po laparce?
7. pro 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.