• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
luci, :-*
7. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Chro: na operaci jsem byla 22.10., mrcha přišla 5. 11. v podstatě naprosto přesně, jak kdyby žádná operace nebyla. Takže po laparce byla jedna mrcha a teď (ne)měla přijít 3. 12. a ona fakt nepřišla. Takže laparka byla fakt super věc :grinning:
7. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
ze bych si napsala jeziskovi o laparku? :grinning:
7. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
No zkus to Marti :grinning: Fakt to funguje :-d
7. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
supr Luci dík musí to nějak zkombilnovat :slight_smile:

no jsem moc ráda, že vám to pomohlo, ale my k tomu máme ještě blbej spermiogram takže tomu zase až tak nevěřím, ale zkusíme to ... bude jeden přirozenej cyklus a pak ivf ....

a hned po laparce jste to zkoušeli??? jdem i to jestli že mě chtěli objednat na úterý tj.10DC, ale já bych spíš potřebovala na čtvrtek12DC a říkám si že kdybych šla dřív tak by jsme mohli prubnout ovu už tento cyklus :slight_smile:)) ale to je asi blbost co????

jo a jak jsi se cítila po laparce kdy se dalo jít do práce??? já totiž hustě nestíhám termíny atd. ....
7. pro 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
hele laparku mi dělali ve čtvrtek v sobotu jsem šla dom. Týden jsem byla doma a pak do práce. Jako břicho mě bolelo, ale dalo se to přežít. Měla bys jít spíšj jako na začátku cyklu než v půlce.
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Luci gratulace:slight_smile:)))))))))))
7. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
lucí, mooc gratuluju!!!

škoda, že nám se po laparo nezadaří :frowning2:

chrobacek : záleží na tom co ti najdou, každodopádně já po první laparo byla v práci už za týden od zákroku...
7. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
a jinak po laparo by se správně mělo dodržet 6ti nědělí :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
OK tak jo nebudu to dramatizovat a půjdu v to úterý .... jen že manžel není doma po tom zákroku takže jsem myslela, že to bude lepší posunout, že budu v nemocnici když on bude pryč......

misando ... co je to za blbost s tím šestinedělím to není revize.... po laparo se naopak snad má co nejdřív otěhotnět aby to k něčemu bylo.. jinak se to zadrbe mrchou znova...
7. pro 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek : jelikož laparo = operace, tak se ti tam nesmí zanést infekce...takže když sex, tak s kondomem.
7. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
Misa: mě naopak řekli, že 6ti nedělí v žádném případě i na papírech co jsem podepisovala byli 2 týdny. A doktoři mi řekli tak ty dva týdny, ale pak už na nic nečekat. Rozhodně že nemám čekat třebas měsíc. TAk já jako vzorná pacientak jsem je poslechla :grinning:
7. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
no tak to si protiřečí s tím co mi k tomu říkali .... ale pochopitelně máš pravdu
7. pro 2009 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
jj chro, přesně tak to v podstatě řekli i mě. Prostě ten týden dva počkat a pak nečekat na nic :grinning:
7. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Misanda: děkuju ti moc za gratulace a neboj taky už se vám brzy zadaří.
7. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
no, tak mě říkali dva doktoři tohle...třeba jsem ale měla tu endo moc...nevím. každopádně mě je to fuk...my stejně přirozeně neotěhotníme :confounded:
lucí a jak se vůbec cítíš???
misando my taky ne máme špatné spermio, ale víš co naděje je vždycky proto se ptám :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek : jasně :wink:..já už těm nadějím nevěřím...u nás se zázraky které mají holčiny těsně před laparo, nebo těsně před IVF nedějí...vlastně ani nemůžou..teď neovuluji :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
chrobacek : a jak to teď bude s váma????
7. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
mis jo já se bojím taky že tam budu mít endošku jak prase a všechno se posune o půl roku .....
7. pro 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek : mno, já začala s endo bojovat už v září :frowning2: kdybych nemusela na druhou laparo a zabrala mi antiko, tak jsem si už mohla jet touhle dobou pro mimísky :frowning2:
7. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Lucko, obrovska gratulace!!!! :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Mis... no já mám plán .... lapararo, přirozenej cyklus, dovolená a nástup na 3.ivf pro změnu dlouhý protokola a pak čekám dvojčátka :slight_smile:)))
7. pro 2009 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek : dlouhý protokol budu mít i já :wink: ...vlastně se dá říct, že jsem s ním už začala :grinning: a já si jedu taky pro dvojčátka...taky co jinýho??? dvě holky jak vyšitý :grinning:...a na kdy plánuješ 3.IVF když se nezadaří přirozeně???
7. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky díky za gratulace.
CHro, Miso: držím všechno co mám.
7. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
misando já chci holku a kluka :slight_smile:))) nebo dvě holky :slight_smile:))) no stimulovat by se mělo nějak v půlce února.... takže transfer dvou blastáků cca půlka března :slight_smile:) si fandím co??

luci děkuji :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
chrobacek : tak to do toh ojdeme asi spolu, holka :grinning: já začnu taky stimulovat cca 11.2. - až mi vyprší účinek zoladexu...což trvá vždycky měsíc...v pátek jdu na druhouinjekci a v lednu na třetí...což by měla být poslední. pak se uvidí, jestli je vevnitř všechno v pohodě.

já chci holkýýýýýý!!! :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
tak ty máš ten um. přechod na jak dlouho? tři měsíce?
7. pro 2009 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
čau kočky, tak tomu říkám super ráno, já včera večer nějak cítila další těhulku ve vzduchu, ale byl to jen pocit, počítám, že jak příjde stroužek, tak bude valit machry, že zase o všem věděla,hmmm? :grinning: :grinning: :grinning: Jinak Vám všem moooooc držím palce, pokud si pojedete v půli března pro mimina, tak se můžeme domluvit na předání štafety :wink: Jinak chro, připomeň mi prosím, v kterém měsíci jste to byli u Jardy?
Lucce velkou pusu na pupek :astonished: a ať vše probíhá, tak jak má :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.