• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rinti, ted valim machry ja 8)
vedela sem to tesne po pocurani :grinning:
7. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
Stroužek to nevěděla :-d
A martek hned po počůrání to je fakt :-d
7. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
martek, Ty ses počúrala? :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
uprime????? :confused: :sweat_smile:
skoro jo, ale radosti :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Martek: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
joooo, je to fakt bobma, takové krásné zprávy tu poslední dobou, vypadá to, že se to fakt už definitivně protrhlo a věřím, že i ostatní se brzy přidáte :wink: :astonished:
7. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
čau holky valím sem z práce, chodí mi smsky o té krásné novině :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
moc gratuluju luci, super laparka podle mě pomohla a nebo prostě jen náhoda to je fuk hlavně že je zaděláno :dizzy_face: jo a nevěděla jsem to, taky nemůžu vědět vše ne? :grinning:
7. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Prosím Vás, jestli ještě někdo něco víte, tak to ihned řekněte :grinning: a nebo ne, budeme si to aspoň užívat hezky postupně hm :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
jáááá chci štafetuuu :slight_smile: ale asi nebudu jediná, co?? :grinning:
7. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
jj, určitě pomohla laparka. Tím že odstarnili tu endometriozu, tak se uvolnilo místo pro miminko.
Strouží: děkuju za gratulace.
7. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
misi neboj dojde i na tebe štafeta. koukej jenom tento měsíc 3 nové těhuliny, takže se to konečně rozjelo a teď to půjde jak po másle i pro ostatní :dizzy_face:
7. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
však jasné, taky to tak vydím :dizzy_face: nic, jdu nakupovat, vařit, péct, zvelebovat, procházkovat a zítra zase hurá do Brna :sweat_smile:
7. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
jo teď se to fakt hodně rozjelo.
7. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
podle mě je laparka dobrá věc, teda ne že bych tomu extra rozuměla ale třeba ty si už několikátá holčina co po laparce otěhu přitom roky předtím nic takže jestli se fakt neví příčina (jakože to není třeba špatné spermio u chlapa nebo tak) tak bych do toho taky šla být v tý situaci, prostě jakoby vyloučit další příčiny i kdyby laparka byla zbytečná, buď se nic nenajde ajenom dobře a může se pátrat dál a nebo se najde a je jasno proč to asi nešlo.

takže petro fakt nechceš začít o laparce uvažovat?? když tvrdíš že ty zdravá manža taky tak co ty víš třeba je tady zakopanej pes. jako určo je to zásah do těla bolestivý ale podle mě zase je to zase krok k mimíšovi. mě třeba pro mimi neoperovali břicho ale krk 4 hodiny na sále, všichni mě odrazovali že je to velký zásah, doživotně na lécích a bla bla a já je neposlechla a jsem ráda že jsem neposlechla, uvědomím si to pokaždý co jdu z gyndy s novou fotkou z utz naší princezny. :wink: někdy je risk zisk :wink:
7. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
jj, tak můj názor na laparo znáte...my se díky laparo snad taky k miminku dohrabeme...pomalu, ale jistě...

takže peťul, být tebou, fatk bych hooooodně přemýšlela...
7. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
a ona jako laparka není příjemná, ale nic strašného to taky není, že ne Míšo?!
7. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
já teda laparku neměla ale myslím si to taky, mě taky všichni strašili tím krkem a nakonec na celý operaci byl nejhorší ten strach před :wink: luci a testíky máš vyfocený??
7. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
jj, už je mám v albu. Už jsem si vytvořila totiž krásný album :grinning:
7. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
nic hroznýho to neni...po druhý už mi to ani nevadilo :grinning: akorát mě pak docela dal zabrat ten plyn... :pensive:
7. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
luci testíky krása :dizzy_face: holky já někdy se slzou v oku vzpomínám na čůrání na testy, mě to chybí ta nedočkavost jestli vyleze čárka nebo ne. normálně bych si zkusila čůrnout i teď :grinning:

misi plyn jo? jako prdíky jo? no teda já měla buď včera laparku nebo čočkovou polívku :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
strouzi...ne-e...prdíky ne...ono to jde ven buchtou :grinning: ale nejhorší je, že se ti to dostane nahoru až do ramen a tam to sakra bolí...až jsem měla slzy v očích...a hrozně mě bolely střeva, to jsem se nemohla ani pohnout a jenom jsem brečela...přitom po první laparo jsem tyhle stavy neměla vůbec.
7. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
ty jo to jsem netušila já myslela že bolí jen stehy. no ale co by člověk pro mimi neudělal že? :wink:
7. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
hoj ženy :wink:

téma laparka..... jako já bych na to už nikdy nešla.... :angry: jak píše misanda, ten vzduch, jak se narve do všech kloubních jamek, je fakt děsnej... já jsem se s tím srovnávala skoro tři týdny.. vůbec jsem nemohla zvednout ruce, nemohla jsem se učesat (česala jsem se v úklonu,kam mi to ruce dovolily :sweat_smile: ) ... a pak jak mi udělaly jeden vpich pupíkem,tak se mi to zanítilo,udělal se mi tam abces a dva měsíce se mi to hojilo :confounded: já jsem byla na dvou laparkách a pokaždé tyhle stavy :rolling_eyes:

Jinak doufám, že se vám všem daří moc dobře v tomto předvánočním čase :grinning: My jsme dneska namontovali skříně do podkroví, tak jsem ráda, že konečně ty věcičky na malou máme kam skládat :grinning:
7. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
no, mě zase moc natáhli při tý laparo kůži a pohmoždili mi to..takže mě to bolí ještě dneska..skoro měsíc po laparo :zipper_mouth: ...ale to už nic neni :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahoj kuli tož to víš je to zásah operační a ne každýmu je po tom dobře, někomu je skvěle a jinej má tyhle stavy, tak je to u všeho ale s tím se musí počítat.
jů skříně tak to závidím, my máme naše a ty jsou narvané i tak takže ty tuny hader na malou mám po krabicích všude po bytě, plno věcí u tchýně na baráku , chceme teprve až po malování ložnice koupit další skříň nebo spší takový ten nádstavec nahoru na naše skříně a komodu tak se těším jak to konečně vytáhnu z krabic a začnu i prát ty hadříky
7. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
strouži, jako já mám 6 skříní novejch :grinning: paráda, fakt se mi to moc líbí. Už minulý týden jsem prala ty pidivěci,jen to začít žehlit :confounded: :grinning:
Jinak my jsme malovali celej víkend a teda jako jsem ráda, že to je za mnou. Tolik nadávek barák nevyslechl ještě :grinning:
7. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
ty jo 6 skříní? to je jak pro armádu :grinning: mít velkej byt mám skříní i 10 ale bohužel 2+1 dělá svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ty jsi už prala jo? mě ruka svrbí to vyprat už dlouho ale furt si říkám že času dost že to vyperu až těsně před aby to bylo všechno voňavý čerstvý.
7. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
týýýýýýýýýýý jo já jsem slepouš slepá,............

Lucce moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať se drží zuby nehty :grinning: :dizzy_face:

Strouži, no jo, my jsme do celého podkroví nechali udělat do šikmé stěny skříně na míru, což je cca 6 metrů jen skříně :grinning: ona pak tady Maruška bude mít mega pokojíček s vlastní koupelnou a WC, a my s mužem budeme bydlet dole, tam máme 3+1 :wink:
Já jak jsem ty pidivěci sundávala ze sušáku, tak jsem se s nima tak mazlila :sweat_smile: povídala si s tím (debil no) :grinning: chjo, už se na ni moc těším :dizzy_face: snad bude hodnááááááááá :grinning:
7. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
kualalik : tak u vás bych se fakt chtěla narodit :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.