• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
doufam, že dneska konečně dorazí ta pošťačka s balíčkem s testama, na tom sledování zásilek je napsaný, že se dnesk opakovaně pokouší doručit, včera mi nic nepřinesli i když poštovní auto stálo před barákem :angry:
14. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Holky ahoj :grinning: :grinning:

tak to já se dnes málem vybourala, protože jsme si ráno málo seškrabala přední sklo, a nefunguje mi jeden ostřikovač, takže jsem musela vytáhnou postranní okýnko a došourat se na pumpu :grinning: Trapas
14. lis 2008 v 10:03  • Odpověz
holky musíme se přiznat jsem opravdu strašně zavistivá jak ja holkam tady na konikovi zavidím že se maji jak najdou dvě čarečky a jak jsou hrdé a ja jsem jalová :frowning2:
14. lis 2008 v 11:01  • Odpověz
hoj hoj holky jsem zpět od doktora,za 3 týdny jde stroužek pod kudlu :cry:
14. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
strouži ahojky...tak to je dobrý ne?..za tři týdny..to uteče jako nic..:slight_smile:)
14. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
kači jak napotřetí?? napodruhý, to v květnu že jsem našla pidi čárečky a pak mrcha to neberu jako potrat to beru jakože jsem blbá a testuju dopředu :dizzy_face: mimčo to bylo až teď
14. lis 2008 v 11:05  • Odpověz
stroušku tak to uteče a chvilka léčení a hned snažení a mimisko :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:07  • Odpověz
to jo já počítala tak s termínem za 3 měs. dr. na štítnici mi řekl ať si skáknu k jednomu chirurgovi tak jsem k němu vlítla jak velká voda že potřebuju štítku dát pryč hned. a on aha tak okej co za 3 týdny, no spadla mi brada :grinning: ale co budu to mít za sebou, a hned týden po operaci začíná snažení pač dostanu mrchuuu a ovulka vychází na štědrý den, takže ježíšek pořádnej :grinning: jenom je blbý že to nebude u nás v nemocnici ale v bruntále :rolling_eyes: no co už aspoň budu mít manžu pod kontrolou, stěhuje se totiž ke tchýni aby to měl ke mě kousek
14. lis 2008 v 11:08  • Odpověz
strouži mě první ovulka po laparce vychází taky na vánoce a shoduje je i s výpočtem podle \dr. Jonáše...takže tomu taky dávám dost velkou naději...a říká s eže po laparce je taky vyšší pravděpodobnost, protože ty vaječníky profouknou tak jsou lépe průchozí...:slight_smile:
14. lis 2008 v 11:13  • Odpověz
semy no suprovka,tak třeba budem těhule spolu, já zase spolíhám na to že už budu bez té mrchy štítnice a nebudu mít protilátky, navíc bude klídek a pohoda na sexík ne jak v práci co se člověk honí a nechce se mu nic, no a pak taky že už to mám i pozichrovaný gyndou, bude to 3 měs. od revize no a na závěr že prý po potratu se dobře těhotní, tož já se těšííííím. nemusím být těhu hned ale hlavně budu se snažit ne jak teď nesnažení mě jako nebaví :rolling_eyes:
14. lis 2008 v 11:16  • Odpověz
tak to vám ježíšek nadělí mimiska to bude super a semy po laparce hned otěhotní hodně holek i moji kamošce se to stalo pořád nic a šla na laparku a pak hned sexovali a byla těhu tak to vyjde a stroušku to vyjde neboj není na co čekat a po novém roce jsou na cestě dvě dítka :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:17  • Odpověz
jediný co mě štve že nemůžu na ples školy, chodíme tam s manžou každej rok už asi 10 let a teď vynecháme, no co už nadělám, letos hold nevyhraju v tombole jak každý rok.(kameru, foťák, dovolenou atd.) my tam chodíme poslední dobou už jenom kvůli tý tombole :grinning:
14. lis 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak já dorazila od neurologa mám pár píchanců v zádech a velkej hlad :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 11:20  • Odpověz
strouži tak letos místo ceny z tomboly vyhraje těhulkovství..... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahoj misi aji já mám hlad jak vlk ale za chvilku mě čeká koprovka :dizzy_face:
semy no to by byla první cena kéž by. :wink:
14. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Já mám zbytek ze včera kuřecí čínu tak si jen uvařím rýži a jdu do toho :grinning: :grinning:
autor
To je dobrá tombola taky chci lístek :grinning: :grinning:
ja taky i když jsem nikdy v tombole nevyhrala nic všichni kolem mě ano ale ja fakt nikdy nevyhrala tak vždycky jak jdem na ples nebo někde kde jse hlaje ja nehraju tedy pár lístku si koupim ale stejna na nic :slight_smile:
14. lis 2008 v 11:32  • Odpověz
já jendou vyhrála čerstvě vyuzené sele....dali nám ho na stůl a celý večer tam úžasně vonělo.....
14. lis 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
Já parkrát vyhrála, ale byli to takové malé ceny. Jeednou čokoládovej dort, diskmena, fén a to je asi vše :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 11:43  • Odpověz
autor
Se divím, že jste to sele nesnědli :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 11:44  • Odpověz
já vyhrávám vždycky min. 3 ceny :grinning: asi mám štěstí a přitom lístků nemám moc třeba loni, to jsme vyhráli poukaz za 500,- do zlatnictví, digi kameru, plato vajec, mísu, prkýnko do kuchyně, aromalampu, palmu a tašku slaných tyčinek :grinning:
14. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
a předloni foťák, taky poukaz, a zájezd do maďarska pro 2
14. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
autor
No takoví lidi mě vždycky na tom plese serou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 11:49  • Odpověz
teda strouži..nějak moc štěstí neeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
No plato vajec bych teda chtěla vyhrát a pak bych chtěla vidět tu cestu domů po pár skleničkách :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 11:53  • Odpověz
já vím že ostatní serem, tím že chodíme každý rok na ten samý ples střední školy tak tam jsou pokaždý skoro ti samý lidé a už si nás pamatují. jak kupuju lístky vždycky někdo řve jim neprodávat no a když se losuje a ten kdo losuje vidí že jsme to zase my tak vždycky jenom prohlásí no jako každý rok to by ani nebylo. jednou jsem vyhrála 3. cenu mobil a pak ten kdo vyhraje losuje dalšího a já vytáhla manžu takže jsme z 15 cen z velké tomboly měli 2. a 3. cenu, lidi nás málem ukamenovali :grinning:
14. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
hic holky ja opravdu štěstí nemám a to jsi někdy říkam jesli tu smůlu nenosím i mojemu a nevím jesli jsem pro něho vyhra jalová manželka budoucí no nevím holky vidíte to jako vyhru??já ne jsem smolařka jak blazen fakt nekecám nemam štěstí pomalu vůbec v ničem to nekecám :frowning2:

no nic holky poslední odpolední jdu vytvářet vykony a zítra se ukažu odpoledne zítra uklid oběd a pak volno u telky tak pá a pěkny víkend prodložený :slight_smile:
14. lis 2008 ve 12:01  • Odpověz
ale prozdravím vám není to štěstí, já totiž vím že tomboly jsou o tom že vždycky vyhraje nějaký sponzor nebo ředitel nebo někdo, no a tak třeba na tom našem plese prodávají různé barvy lístků tak já vždycky koukám ze kterýho bločku si losují sponzoři a koupím si ho taky a vždycky na ty losy vyhraju, náhoda co? :grinning:
14. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.