• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
misanda, no radši ne :grinning: páč já ani nastávající otec si nejsme jisti, co budemem s miminkem dělat :grinning: všichni v partě nám říkají, že až mi budeme mít dítě, že to teprve bude prdel :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
(teď koukám na ty hrubky,....... bože demence) :grinning:
7. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Kuli no teda to bude bydleníčko, nechceš mě adoptovat?? :grinning:
7. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
myslíš to "mi", jo? :grinning: :grinning: :grinning:

prdel to asi bude jestli vám bude řvát celej den a noc :grinning:
7. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
ne že bych vám to teda přála :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
strouži,kdybys chtěla přijet s rodinkou někdy do hor na víkend, tak klidně :grinning: manžel postavil novou garáž a nakonec jsme se domluvili,že to budeme pronajímat jako 2+1 na víkendy :grinning: :grinning: :grinning: pro vás by to bylo samo zadáčo :grinning:
7. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
já taky nevím co budu s malou dělat ale to asi neví žádná těhule před prvním dítkem :grinning:
7. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
ale tak já vim, co budu s dítětem dělat...naučim ho vybírat kočičí hovínka :grinning:
7. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz
misanda, no jo, rvu to měkký "i" kam se mi chce zrovna :grinning:

No a jestli Máňa bude po tatínkovi, kterej řval do svých 3 měsíců (nedej bože,aby to trvalo 3 roky), tak skončím na nějakejch antidepresivech :grinning:
7. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
misanda, budete mít posluhovátko na kočičáky jo? :grinning:
7. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
no, tak nějak to dítě zaměstnat člověk musí...aspoň to nebudu muset kydat já :grinning:

a maminka neřvala jako malá??? jestli ne, tak pak musíš doufat a věřit :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
misanda, no ptala jsem se mamky, jak to se mnou bylo jako s novošem a prý pohoda. Hodná... tedy jen jestli nekecá a nesnažila se mě jen tak ukecat :grinning: zkusím se zeptat táty, jestli by mohl zapátrat v mozku skoro 29 let zpět a vzpomenout si :grinning:
7. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
misi super plán vybírač količích hovínek se hodí vždy :grinning: jinak moje máti říká že jako děcko jsem byla hodná ale jak jsem vyrostla tak jsem rok od roku horší :grinning:
7. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
chi, chi, tak to by se manželovi taky líbilo, když by někdo jiný kromě něho obstarával kocoura :sweat_smile: no kamarád má takového malého uklízeče, prý věčně věků háže různé věci do koše na odpadky nebo do WC :grinning:
7. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
¨Dobré ráno holky :grinning:
8. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
brý ránko holky

luci testíky krása

holky právě jsem objednala kocoura na kastraci, nemáte s tím někdo zkušenosti? mám z toho hrozný nervy jak mu bude, jak se bude bát, jak bude vypadat rána atd. jak to přežiju vůbec nevím.
8. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
zdar zeny
spim s otevrenyma ocima :pensive:
vubec nemuzu posledni dobou spat v noci, od patka mam tak 15 hodin spanku (ano, byly tam sice vikendove kalby :grinning: )

strouzi, proc kastrace??????? ja bych na to psa nikdy nedala :confused:
8. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
martek protože se zklidní, nebude mít tendence ošukávat někomu nohu a nebude značkovat. :sunglasses: když vidím psa od tchýně jak každou návštěvu ojede, jak tam ojíždí plyšáky aj. nechutnosti tak bych mu ty kulky uřezala nejradši sama. :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
tak to je ale vychovou, ne? teda myslim u psa, kocka nejde vychovat....
mas ale asi pravdu u kocek se to dela :wink:
8. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
no právě že u koček to nejde nijak ovlivnit a ani vychovat, hlavně to značkování, moje máti měla kolegyni co měla dva kocoury a taky zastánkyně volnosti bez kastrace ale když pak ta paní začla chodit smradlavá do práce fakt to bylo jak čpavek prej tak se přiznala že má komplet zničený byt protože kocouři začli značkovat, řvou jí u dveří v noci atd. tak je nakonec dala na kastraci taky. jako fakt dík to bych si to šla hodit. právě že chceme stihnout kastraci ještě než bude mimčo, protože představa že mi začne kocour stříkat po bytě a já mimčo v postýlce nebo bude vzteklý jako prej nadržení kocouři bývají tak to bych ho musela dát asi k našim což nechci. takže ač z těžkým srdcem a nervama ho na tu kastraci musím dát. naši měli taky kocoura kastrovanýho a pohoda, ale prostě strach mám to přiznávám.

u toho psa no já nevím, vím že někdo s tím nemá problém ani ho nemusí vychovávat a pes si udělá dobře jinde, třeba pes od tety prej ojíždí kočku což je taky nechutný ale určitě lepší než by návštěvám ojížděl věci a nohy tak jako mě to dělá pes od tchýně a i od švagrovky. tímto se mi neskutečně zprotivili. a právě že to přijde divný asi jen mě a manžovi, tchánovcům vůbec že obědváme a pes si tam dotáhne k nohám stolu plyšáka a začne ho tam šukat, oni se tomu ještě smějí,nebo to dělá s polštářema co má tchýně na gauči. už se fakt štítím se tam něčeho dotknout a když jsme toho psa párkrát hlídali tak jsem řekla tchýni jasně jenom se podívá na polštář z gauče a letí z okna na to jsem fakt silně alergická.
8. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
mas recht, nekteri psi sou prasata :grinning:
svagrovka ma nejakyho preslechtenyho smrada a ten je hroznej, taky se tam stitim. vis co, psovi porad neco "kape" s pindoura, proste chlap. nas pes si to dokaze olizat, nikde doma nic nemam, je strasne cistotnej, ale jen prijedu ke svagrovy, jakoze uz tam radsi ani nejezdim, tak ona, jezis, pes mi zase znicil sedacku, vsude jsou kapky a nejde to umyt....bych se zblila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
btw, nas pes si svou nadrzenost vybiji na sousedovic labradorovi, chodi spolu ven a kluci se maj moooc radi :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
já jsem nechávala kocoura kastrovat na 3/4 roce. Jeden den spal a pak bylo všechno v pohodě.
8. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky hlasim screening negativni a vypada to na kluka:slight_smile:)
chudaky koucourky byste vykastrovali joooo!!!!!! :grinning:
8. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
No já dokud ho nevykastrovala tak mi chodil chcát do postele. Po kastraci přestal ze dne na den.
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

eli :wink:
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
jasne pokud je mate doma ta asi jo -nasi ted maji 2 kocoury co jsme nasli no zatim to jde jeden je jeste malej druhej asi 2 rocni. my nechali akorat vykastrovat kocku kvuli kotatum
8. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
my máme všechyn tři čičičáky vykastrovaný :slight_smile: a pohoda :slight_smile: je to tak mnoooohem lepší :wink:. Bude ti jenom jeden den klimbat a pak bude v pohodě.

El, super...gratuluju!!! tak budete mít doma krásnej páreček :wink:
8. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
luci takže to není taková hrůza jak si to představuju jo?našemu je taky 9 měs. no na netu se píše že je to pohoda hlavně u kocourů,zákrok 15 minut a pak se prochrápe a hotovo, takže asi nejhoršína celým zákroku budou moje nervy protože ho fakt miluju jak svoje děcko a beru to tak že dávám do narkozy svoje bejby.minule jsem tam doktorovi v ordinaci zkolabovala, takže si mě pamatuje, no teď počítám že nezkolabuju ale ořvu to určitě. naštěstí veterinář je fajn, jinam bych ho nedala, je to soukromá klinika v OPavě, sice asi 2x tak dražší než obyč veterinář ale já prostě veterinářům tady u nás nevěřím po tom co nechal jeden z nichtrápit kocoura od našich s meganádorem, tahal z máti tisícovky za injekce a vykládal jí že je to jen zánět močáku. máti se pak sebrala a šla za jiným a ten hned řekl že kocour je v prdeli, že má nádor jak prase, vzal mu vzorky které to jen potvrdili a naférovku řekl že ten veterinář z ní tahal akorát prachy že to by poznal i laik že tam má nádor zhoubný.

martek kdyby mu kapalo něco z pinďoura tak bych se taky zblula. mě vadí už jen to že pes od tchýně má problémy se žlázama takže smrdí asi tak 4x hůř než normální pes. tchýně ho nechá dělat vše,jeho ošukané ostříkané hračky jsou všude po baráku no hnus. to samé a ještě horší je pes švagrovky (dcery od tchýně) ten sice nesmrdí ale je to ještě větší šukalín a tak fakt člověk musí utíkat nedej bože tam přijít baba s krámama to by jí ošoustal snad od hlavy k patě :confounded:

Eli ještě jednou gratuluju k nega screeningu :dizzy_face: jinak no mít kocoura venku tak je to jiný i když já bych nechala asi kastrovat i ty venkovní kocoury, protože vím jak chodí kočky od tety dom, kočky jsou furt těhotné, strejda pak topí koťata a kocouři chodí bez ucha, z roškrábanýma ránama,ukousnutým ocasem aj. to mi přijde dost šílený to radši dát ty prachy a mít klid, no určo je to lepší než chodit několikrát za rok topit koťátka :pensive:
8. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
misi no já mám právě největší strach z toho pohledu kočičího, jakože se bude bát on to vycítí že ho někam vezu, stačí očkování a vidím ty oči vystrašený, pak se bojím že se třeba neprobudí z narkozy nebo něco, nebo že mu bude hodně blbě z toho že bude tahat nohy no prostě jsem podělaná za ušima ale před manžou dělám frajerku protože on být na něm tak by fakt čekal do chvíle než kocour začne značkovat jenže podle mě je pak už pozdě. manža má pak ještě ten samej den vánoční večírek takže budu doma sama tak jsem volala máti že se k ní s kocourem nastěhuju bo sama bych to nevydýchala , už se vidím nad kocourej jak sedím nad pelíškem a řvu jak tur co jsem mu to provedla :pensive:
8. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
my teda je mame doma ale chodi normalne ven .ale mrnousek je vice mene doma -ma zachod, ale nejlepe se mu se.. do tatovi tasky co chodi s pivem :grinning:
8. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.