• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ty jo do tašky jo? nám se oliver vyčůral jen 2x mimo a to jen kvůi toho že měl špinavý záchodek protože jsem byla zhnilá ho vyčistit a říkala jsem si že ještě jednou se tam vychcat stihne a vysral se nám taky jen jednou a to hned jak jsme ho přinesli protože nevěděl kde je jeho místečko.

jinak bycho ho zabila, to zase můžu říct že ve sraní je čistotnej, když jde srát a já jsem doma tak řve a já musím u něho stát, udělá se a hned valím to vyhodit ani packy si nenamočí, u čůrání to zase dá ty přední packy ven z bedny a ty zadní a prdel hodí na okraj takže jakoby čůral do prostoru tak jako na lidským záchodě takže fakt není problém. akorát začal být čistotný až moc a vyžaduje furt čistej kočkolit :rolling_eyes:
8. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
ahojky holky, koukám že se to tu nějak rozjelo :slight_smile:

a teda koukám další těhulky :slight_smile:
elo a lucko moooc blahopřeju :slight_smile:))))

strouži tak vy už jdete kastrovat jo....tak a´t je to v pohodě, my půjdeme až v lednu..jsem se na to ptala veterinářky když jsme byli naposled na očkování a říkala že má nejlepší zkušenost když se dělá kastrace až kolem toho roku...takže jsme to zatím nechali a po novém roce, to mu bude 11 měsíců tam půjdeme se domluvit....taky se o něj bojím, ale snad to bude v pohodě :slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj Semy, děkuj za gratulaci. Hele když si byla na tom UTZ ten 7tt bylo vidět už srdíčko?
8. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj lucko :slight_smile: jojo bylo už vidět :slight_smile: kdy ty jdeš na utz?

my jdeme na kontrolu příští pátek, tak už se moc těším :slight_smile:))
8. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahoj semy jj taky nám říkali až v roku že prej kvůli toho že když je to dřív a kocour je menší může mít pak problém s močovu trubicí atd. no ale náš je velkej, váží přes 4 kila a hlavně už se začíná projevovat, takže fakt nechci čekat do chvíle než mi poprvé postříká doma gauč smradem.možná by to počkalo do ledna ale já nechci přes vánoce stresovat už to chci mít za sebou a taky si říkám může se něco posrat a já skončím v lednu únoru už v nemocnici nedej bože už budu rodit a chci u kastrace být, jakože ho tam dovést atd. kocour je víc závislý na mě, manžu moc nebere jako páníčka, takže mám i nervy jak přežije že budu v porodce, protože je jak ocásek, neustále u mě i na záchod, když odejde pryč manža tak nic ale když jdu já tak prej sedí u dveří a řve pěknou chvíli
8. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
semy dekuji
luci uz by melo by t videt -me bylo videt 6 plus 3 ale dle utz jsem byla 7 plus 0
8. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky já měla srdíčko už 6+0 :wink:
8. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
semy: na UTZ jdu 21. 12. Takže za dva týdny v pondělí. Takže to už by tam něco být mohlo. Doufám.
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
ježiš holky mě s té naší sousedky jebne. vždycky když jí přijedou vnoučata tak jde slyšet přes zeď její pitvoření a šišlání na ty vnoučata. dneska teda extrémně normálně mi už z ní hrabe.
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
luci tak to už bude něco určo :wink:
8. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
strouži jasný no, to chápu :slight_smile:
tak náš Koudík má už 5,7 kg..je to pěkný macek :grinning:
8. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
luci tak držím pěsti :slight_smile: určitě už bude vidět :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Holky a jak to mám 13 dní vydržet, když se tak hrozně moc těším?
8. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
luci :grinning: to znám moc dobře..to čekání na ten první ultrazvuk bylo šílený..te´d se taky strašně těším a počítám každý den .-)
8. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
holky těšit se budete furt já taky furt počítám dny mezi kontrolama :grinning: ale je fakt že nejhorší bylo čekání na srdce to jsem myslela že nevydržím
8. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
strouži přesně..to čekání na srdíčko..proto jsem na ten první počítala fakt žadou hodinu....te´d už to lepší :slight_smile: ale oddychnu si asi ještě víc až přeskočíme do druhého trimestru :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
to mi povidejte ......ja mam dalsi az ve 20tt:((( al e na zacatku jsem chodila temer po tydnu pac jsem chodila ke svemu a zaroven do gennetu
8. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
já jako nejsem na nervy, jen se hrozně těším až to uvidím :grinning:
8. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
jj přesně, navíc ze začátku ti dr. nic neřekne, ty první utz jsou o ničem, jen nějaký flek na utz, já se furt dr. ptala je to dobrý nebo blbý nebo co a on mi nic neřekl, prostě prý čekat co přinesou další týdny. nejdřív se člověk nervuje ať sílí čárky pak se nervuje ať je něco vidět na utz, pak se nervuje jestli bude srdíčko, pak jestli srdíčko vydrží do další kontroly, pak už aby se začal nervovat na screening. já jsem za 1. trimáč zestárla o 10 let :grinning: teď už je to fakt větší pohoda
8. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
Strouží, když ty si fakt hroznej nervák :grinning: Ale tak hlavně že teď už si víc v pohodě. BY pak Nelinka mohla být nervní z tebe....víš že se říká že nálada matky se přenáší na miminko :grinning:
8. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
luci jo holka loni jsem byla klidná, nakupovala výbavičku v 6 tt a těšila se na každou kontrolu a byla silně happy.vůbec mě nenapadlo se tehdy nervit že nebude srdíčko, no trošku jo ale já to pořád brala mě se to netýká. letos je to jiný o to že když už máš v hlavě vzpomínku ze sálu když tě vezou z revize a nebo když ti dr. řekne že mimi 5 týdnů nežije a ty žiješ víc jak měsíc ve snu a myslíš si roste mi břicho jsem ve 12 tt tralalá budu mamina a pak zjistíš že prd, že břicho ti roste kvůli plynům z mrtvé tkáně atd. tak to prostě s těma nervama zahýbe. navíc letos se mnou tak i dr. mluvili, třeba jsem šla na gyndu, sebou moč a měli mě brát krev a sestra mi na férovku řekla že první na utz přece mi neveme krev když už by to bylo vlastně zbytečný a šupajdila bych znova na revizi :rolling_eyes:

můžu ti říct že strach ze srdíčka mám já i manža, třeba když jsme šli na screening i na velký utz tak my se nebáli že bude mimi postižené tak nějak mě to ani nenapadlo se bát, my se báli jestli bude srdíčko a drží se nás to doteď. doktorka najede utz na mimčo a já rychle očima hledám srdíčko a jak ho vidím jsem klidná a víc mě celkem už nezajímá. je to v hlavě a z tý to prostě nedostanu. a že se nervy přenáší na mimi? no nevím u dr. jsem hromádka nervů před utz, klepu se ale malá pokaždý chrápe že jí pokaždý musí dr. budit, i tak všeobecně bych řekla že je klidnější protože když se mrknu na spolutěhule z března každá popisuje jak v noci nespí kvůli kopancům, jak mají z břucha kopačák, tož nevím teda ale mě malá kopne dohromady 5x za den, někdy o ní ani vůbec nevím takže asi si na moje nervy zvykla a nebo si řekla že je zaspí :grinning:
8. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Strouží: jj, věřím, že to s člověkem hodně zamává. Ale tak za chvíli už bude Nelinka s tebou a budeš mít klídeček. Neboj se vlka nic.
8. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Holky, prosím, dnes jsem 35DC, dnes mi test ukázal // po přirozeném otěhu, hodnota v krvi je přes 2000, ale na UTZ ještě nebylo nic vidět a tak se bojím.... Kdy u vás bylo něco prvně vidět??
8. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
janysek: já sice na UTZ ještě nebyla ale jsem 34DC a včera jsem volala na gyndu a doktorka mi řekla že mám přijít 21. 12. (47DC)), že dřív stejně nebude nic vidět a // se mi ukázaly už 30DC a docela silné. Takže si myslím, že můžeš být v klidu.
8. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky, a nevíte při jaké hodnotě hcg už by mohlo být vidět srdíčko? dr. mi řekl, že mimi je vidět od hodnoty 1000 jednotek, ale já budu zítra podle MS 5+5, tak si myslím, že srdíčko stopro nebude, možná až za týden, snad...
8. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
luci všakjo teď je to už lepší, hlavně když se malá hýbe a i genetika je ze všeho dobrá tak už jsem vysmátá jen při tom utz když jdu na kontrolu si na to vždycky vzpomenu jak dr. jezdil utz a mlčel a pak řekl mimčo je mrtvý a pak taky na ten sál a na to jak jsem krvácela na pokoji předtím jakprase a sestra mi suše řekla že jestli to ze mě vypadne ať jí zavolám že to musí sebrat a poslat na hystolku :pensive: to se mi asi z hlavy nikdy nedostane a tak trošku se i bojím na prohlídku porodky, říkám si chci vidět všecko jen ne ten sál kde jsem byla to bych asi nedala ani teď po roce
8. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Luc, děkuji, mě právě dnes šokovaly ty silné koleje. Myslela jsem, že už máš právě i po UTZ v 5tt...
8. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
janýsku podle mě brzo, já šla loni na utz až někdy kolem 5+3(měřeno přesně podle ovule i mrchy páč jsem jí měla přesně uprostřed cyklu) a dr. na mě koukal co tam dělám že je brzo že tam asi nic nebude. no bylo ale bez srdíčka takže na srdce jsem šla až za 14 dnů
letos jsem šla na utz taky nějak tak 5+4 a ta samá reakce a to byl jinej dr. že je brzo že když tam bude jen piditečka ale že i kdyby nebyla nic to neznamená, to samé srdíčko někdo prostě má klidně i v 6+0 a jinej až v 6+5 a vůbec nic se neděje a nic to neznamená. myslím že tabulky úplně přesný na tohle nejsou, vím to od zamklin s tématu, třeba už byli v 7 tt a měli i jednotky z krve a stejně dr. počkal týden jestli se srdíčko neobjeví, protože ty doktorské knihy říkají od - do takže na den ani na jednotku podle mě nejde určit kdy se co objeví
8. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
holky já v porovnání s luckou měla ještě silnější koleje, 28 dc jsem měla už tu testovací silnější než druhou a v maixmální síle barvy kterou test ukáže a stejně mi dr. řekla že jdu brzo :grinning:
8. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
Strouži: nedivím se ti, nechceš zvolit jinou porodku? Přístup personálu je taky hodně důležitý.
Janysek: nn, právě že mi řekla, že to nemá dřív jak toho 21 smysl, tak jí věřím :-d Těším se jak malé dítě , ale kdo si počká ten se dočká
8. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.