• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
No mě řekl doky do telefonu hodnotu Hcg přes 2000 a že mám přijít zase v pátek.... Mám jeden vejcovod a tak se bojím, aby se to někam nezatoulalo, ale budu vám holky věřit :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
luci ani ne, nebo spíš tady není jiná volba, jsme jediná porodka v okrese, v jiném okrese je taky jen jedna a ještě horší než naše. no a do ostravy se mi taky nechce, už jenom kvůli návštěv rodiny měli by to daleko a taky manža by musel denně dojíždět za náma. navíc taky moje kámoška dělá v porodce v ostravě a co mi vykládá jak tam na noční chlastaj a nevím co tak si říkám že je to všude stejný. to si nevybereš, předsvědčuju se že porod budu mít normální a že budu na tom hezkým sálu pro těhule a že se na ten sál kde se berou potraty a nebo těžké porody nikdy už nedostanu :wink:
8. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
janysek: jj, věř nám a dej vědět jak si dopadla.
strouži: no to je jasný, budeš na hezkým sále. S tím se počítá.
8. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
luci já s ničím jiným ani nepočítám, mám to naplánovaný že se v noci probudím bude mě to trošku bolet, prdne voda a hned po příjezdu do porodky porodím raz dva :grinning: :grinning: :grinning: pěknej plán co? :grinning:
8. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
holky no teda já čumím, mě už přišla nemocenská :confused: a to přitom mě vlastně sociálka má na starost od 23.11. takže na nemocenskou z práce si počkám déle než na tu co následovala po ní :grinning:
8. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
čau kočky, co se týká kastrace, tak mi všechny kocoury i kočičky kastrovaly vždy automaticky. Kocouri mezi půl rokem a rokem, defakto, když začali značkovat, bo opravdu není o co stát. Před zákrokem asi hlavně dodrže nějakou tu hoďku bez jídla, bo by se pak mohl pod vlivem narkozy poblít a mohlo by to být i nebezpečné, ale to Vám určo řekne doktor. Kocour měl pak pár stehů na pytlíku, a měl ho zazeleněnej, jak pak spí, tak je dobrý dát pod něj starej ručník, bo má povolený svěrače a automaticky jde vše ven, jak se začne probírat, tak to je takový postupný, začne pomalu popolézat, ale je to jak když je člověk nametenej, tak je lepší ho mít pod dozorem, aby odněkud nespadl a nezranil se. U Zuzanky po kastraci mi teda taky slza ukápla, že co jsem jí to udělala, že nebude nikdy mamkou, ale ani to u ní jednak nebylo v plánu a navíc říkala doktorka, že pro ní je to lepší, že pak je menší riziko všelijakých zánětů atd.
Co se týká UTZ teď zpětně bych doporučovala jít spíš později, ale chápu nedočkavost, nebyla jsem jiná. Myslím, že snad ani nejde říct přesně od jaké hodnoty HCG jde co vidět na UTZ, bo myslím, že zvláště v začátku může být ten rozptyl HCG velmi velký a individuální a určitě bych z něčeho takového nevycházela. Jinak já měla hodně posunutou ovulku, takže i když jsem byla na pohotovosti někdy v 6tt, tak tam ještě nic nebylo, respektive, malá tečka, která jak mi ordinující mudr sdělil, může být i rozšířená žíla :confused:
8. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
Já jsem se dnes byla zaregistrovat k novému gyndárovi, odskočila jsem si tam z práce a že se jako objednám a on mi vzal hned. Taky jsem si myslela, že je to brzy, ale chce mi zase v pátek vidět.
8. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
čau rintuš no z toho žrádla to budu mít šoky, prej 12 hodin bez žrádla, jak to ten náš nenažranec vydrží to nevím , on žere co 4 hodiny :sweat_smile: za den sežere klidně 7 kapsiček a za týden spořádá balení sucharů. :grinning: každopádně slza mi z pocitu viny na koťata kapat nebude, já si spíš neumím představit nechat kocoura někde šoustat kočky :confounded: moje teorie rodiče a děti nesexují (a jestli jo tak to nechci vědět) se vztahuje i na kocoury :grinning: :grinning: snad to bude dobrý, jak říkám určitě pak řeknu že to byla brnkačka ale já co si neodnervuju dopředu jakoby nebylo :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
janýsku podle mě tě chce vidět kvůli toho jednoho vejcovodu vím že holky z tématu mimoděložní taky chodí hned
8. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
janysek, já si budu muset taky najít doktora, teď chodim jen do CARu, ale většinu holek co u nich otěhu, tak po potvrzení srdíčka předali jejich doktorovi...ale ke komu začnu chodit, to netuším... kámoška mi doporučila svýho, tak se tam asi zítra po utz zajdu zeptat jestli bere nový pacošky :wink:
8. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
jé rintuš koukám zítra máš cukrovku a ve čtvrtek zubaře jo? já jdu taky k zubaři a na cukr jsem byla minulou středu, cukrovka brnkačka mě ta voda chutnala to horší ekg tam jsem si hodila trapas pořádný :grinning: ale ze zubaře toho se bojím,mám ulomený 2 zuby tak to nechci ani vidět co mi bude dělat
8. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
holky ja byla presne 3 dny po vynechani -kvuli praci uz tam byl vacek ,ale doktor rikal ,ze nemuze urcit zda je tam kde ma byt a objednal me za 14 dni to uz bylo srdicko
8. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
eli, já byla na krvi ten 15dpo (ms meškala 3 dny oproti normálu) a doktor čekal, že budu mít hcg tak kolem 300 minimálně, jenže on už jaksi nemyslel na to, že IUI byla až 18dc :sweat_smile: tak čekam, že zítra bude jen váček a srdíčko až příští týden :slight_smile: no ale když jsem řikala manžovi, že to hcg docela pěkně narostlo za ten týden (i to odpovídá tabulkám, že se každý druhý den zdvojnásobuje) tak řikal, že si myslí, že budem mít dvojčata :grinning: jenže na dvojčata by ty hodnoty musely být mnooohem vyšší si myslim :sweat_smile: ale jsem strašně natěšená na ten zítřek :dizzy_face:
8. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
a ty jdes do centra na utz?:slight_smile: pak te asi pozvou za 14 na srdicko ja ot tak mela ,ale mezitm jsem byla jeste u sveho to mi srdicko potvrdil on. po tom 7 tt me z gennetu vysoupli ,ovsem byla jsem tam jeste v 11 tt na utz a krvi a dneska na screeningu a pak jeste jdu na krev v 16tt do caru a jeste tam jdu ve 20tt ,ale do poradny chodim ke svemu
8. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
dr. mi řikal, min. úterý když jsem šla jen na krev, že příští týden (už zítra) mám jít na první utz, že by měl být váček a další týden srdíčko...no a jelikož pak už budou skoro vánoce a oni budou mít nejspíš dovolenou, tak to vidim asi už na příští týden...ostatní holky taky chodily po týdnu, tak uvidíme zítra co bude na utz :sunglasses:
8. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
jasne uvidis. tak drzim pesti na zitrek
8. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
8. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
micham no nevím na dvojčata bys měla asi silnější testy, mě se ty tvoje líbili ale i tak si podle mě neměla nějak extra silný čárky , měla si je normální při dvojčatech bývají silnější. to já měla 13 dpo stejně silné a 14 dpo už silnější kontrolní, fakt jsem čuměla jak puk kde jsem to vzala ale mám tam jedno :grinning: každopádně častý utz doporučuju, sice plno lidí říká že škodí ale podle mě je to blbost, mě utz každý týden pomáhal přežít ty nervy,jako častý utz nezachrání nic třeba u potratu ale viděla jsem jak mimi roste a hlavně z loňska jsem byla vyléčená z kontrol jednou za 5 týdnů. člověk pak žije ve snu že je vše okej přitom měsíc už je po všem a pak jsem mohla dostat otravu. když tak to vědět hned a taky aspon mám od neluš plno fotek :grinning:
8. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
¨ja musim rict ,ze jsem taky chodila na utz temer po tydnu do toho 10tt a byla jsem rada.
Ale zalezi na gynekologovi - kdyz jsem cekala malou chodila jsem do 12tt kazdych 14 dni.Moje sestra ma jineho gynekologa a ta byla na prvni az v 11 tt -a tehotenstvi ji diagnostikovali pohmatem - to bych teda nyni asi nevydrzela.)
8. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
no já si teda myslím, že z pozitivního těhu testu nikdo nemůže s určitostí říct, že to budou dvojčata nebo jedno mimčo, toť můj názor... potvrdit to s určitostí může dr. jen na základě utz :wink: můžou k tomu ukazovat krevní testy, ale močový těhutest asi ne...znám několik holek, který měli fakt hodně tlustý čárky na těhutestu a dvojčata nečekaly... ale to je můj názor, každý si o tom může myslet svoje...
mě bude stačit vidět srdíčko a pak se budu chodit na utz tak jak mi dr. řekne, patřím k těm co si myslí, že častý utz mimču asi moc nesvědčí, stejně tak jako dospělému rentgen nebo solárium :sunglasses:
8. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
pak uz se chodi jen 20tt a 30tt vic ne -tedy tak to ma alespon muj doktor. a utz spis pokud skodi tak asi az v pozdejsim stadiu. na druhou stranu co neskodi nic se nema prehanet na obe strany.
Moje kamaradka resila zda si muze obarvit vlasy- barva se muze dostat do kuze -pak do krve az k mimcu. takze je ot na kazdym zda si obarvi vlasy :slight_smile: jenze ot by clovek opravdu nemohl nic:slight_smile:
8. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
ja bych taky nesla na utz ve 4tt ovsem kvuli praci jsem musela:slight_smile: to je opravdu brzy staci tak 14 dni po vynechani
8. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
já budu 12 dní po vynechání :slight_smile: jediný co jsem si zařídila navíc je ta dnešní krev, protože jsem se potřebovala uklidnit, že to od posledně narostlo a hodně mě to uklidnilo, takže teď už se jen těším :slight_smile:
8. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
to je asi akoratni s malou jsem taky takto byla ted jsem musela aby mi rekl zda tu praci muzu delat -a dal me hned na rizikove a ja v praci skoncila
8. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
micham taky myslím že z testu se nepozná nic ale to stejný jsou i jednotky hcq, protože test ukazuje kolik jich máš a asi když máš test slabej tak by mělo být automaticky slabší hcq. já jsem ráda že to nejsou dvojčata
co se týče častého utz, no já loni byla na utz 2x a stejně jsem o mimi přišla a letos snad 20x a těhu na jedničku. možná že to jako příjemný tomu mimču není ale jak už jsem psala, malá na každý utz spí až teď snad poprvý se hýbala až moc jak naschvá protože se točilo videol takže já si nemyslím že nějaký nervy nebo utz mimčům vadí.

a moje dr. mi řekla že lepší častý utz a mamina v poho než utz 1x za 1. trimáč a něco by se podcenilo a jakože znám případ z práce kdy holka jen o rok starší díky doktorovi (mimochodem k tomu dr. jsem chodila před pár lety) přišla málem o mimčo, musela rodit v 7 měs. a přišla hlavně o dělohu a to jen proto že jí udělal v 1. trimáči 2 utz a pak do 7 měs. jen 1 utz, prostě to zanedbal , měla špatně placentu a vůbec nějak špatně položený mimi a problém pupečníkem, nejít do nemocnice (kvůli jiné věci) a nenapadnout dr. připříjmu že jí udělá utz mohla o mimčo přijít a možná i skončit na hřitově ona. toť k mému názoru na častý utz. já teď už chodím na utz jen 1x měsíčně, dr. ho ale dělá pořádně někdy i 15 minut, a to jak ve 2d tak ve 3D ale ono se už nic neděleje ale v tom 1. trimáči jsem byla za častý utz vděčná fakt hodně.

já jsem třeba zase ani u jednoho těhu nešla na krev a tak jsem nešílela s jednotkama hcq, mě stačili testy :grinning: a hlavně já myslím že stejně jediný jistý prostředek jak zjistit co a jak se děje s mimčem ukáže jenom utz

eli s těma barvama na vlasy, no přesně to jsou ty extrémy, co já už četla na koníkovi za hlody, že nesmím nosit telefon v kabelce protože je blízko břicha, melír v těhu, lak na nehty, dokonce prej škodí i lak na vlasy, o jídle ani nemluvím, prej se otrávím z pecky od broskve a potratím :grinning: bože to jsou kraviny. já dělám vše, na melír chodím každý měsíc, klidně se napiju kofoly, kafe taky piju ne často ale ne kvůli těhu prostě jsem ho tak pila i jako netěhu, jím hermoš, párky i paštiky. loni jsem nic z toho nejedla fakt jsem si dávala bacha a jak to dopadlo. radši budu žrát hermelíny než hulit jak fabrika, to totiž miluju, třeba téma kojení, neříkám je to není dobrá věc ale zase když to nejde tak to nejde a kecy typu že když nebudu kojit svoje dítě tak bude nemocné, alergické a nebude tak milované :grinning: bože to jsou kecy a úplně nejvíc mě baví když mi je napíše někdo kdo veze kočár a v ruce má krabku cigaret, v těhu chlastal, sice kojí ale hází do sebe 5x denně silnýho turka atd.
8. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
každý holt šílí kvůli něčemu jinému... jdu uklízet, zítra mi přijede návštěva, hezký večer všem :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
jééé tady se toho nakonec napovídalo. Strouži 7 kapsiček denně? :confused: těch klasických nebo to jsou nějaké menší? :confused: já jen, že kočky nemaj záklopku (pejsci asi taky néé) a je tedy na páníčkovi, aby jim to trochu ohlídal. Tedy nic proti dobře živené kočičce. Náš Moura má 6,5 kilo a je dlouhá léta označován za obézního kocoura (což přiznávám, že nějaký ten fald má) ale hlavně mu to způsobila celkové zatížení organismu a chronické potíže s močovým ústrojím. S tím jsme se naštěstí poprali za pomoci speciální (pro takto nemocné kočičky vyvinuté) stravy, ale i tak čekám, kdy se přidruží co dalšího, bo to je stejné jak u lidí, kde ruku v ruce s obezitou přicházejí cukrovka, vysoký tlak, srdeční potíže atd. Je mi jasné, že chceš pro kocourka jen to nejlepší :wink:
8. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
micham to si piš, každý si něco najde :grinning:

rinty já nevím co je klasický a co ne? my dáváme ty zelený kapsičky kitekat, méně už whiskas růžový a miluje gurmet konzervy (jsou takové malé konzervičky)suchary dáváme ten sáček whiskas co je na to reklama a nebo takovej zelenej taky je na něho reklama a to sežere za těch 6-7 dnů.

žere fakt hodně ale je spíš dlouhej jak špagetka než tlustej, říkal mi jeden kolega z práce co chová pejsky "dášenky" že to bude asi tím že roste že je to jak puberťák sežere co vidí ale nepřibere. tak uvidím co bude po kastraci, to už budu asi víc hlídat jak žere. ale jinak miluju tlustý kocoury, ne tlustý ale takový ty pořádný, velká hlava packy takovýho měli naši, když šla máti na veterinu tak dr. jí na jednu stranu řekl že je tlustej a na druhou ho obdivoval že je úžasnej jak malej tygr. hlavu měl fakt jak malej lev. to samé náš veterinář, minule na očkování jsem se ho ptala jestli má nějakou tabulku kolik toho má 6 měs. kotě žrát tak říkal že to nemá rád, radši pořádnýho macana co něco vydrží než zdechlinu a že ona má taky ročního kocoura a jak se říká kovářova kobyla že ho má taky tlustýho :grinning:
co se týče těch nemocí no něco v tom bude, ale zase naši měli kocoura 9 kg a ten se dožil v plné síle 13 let až pak se objevil nádor, to samé kočka tlustá od kámošky, asi když uvidím že mu roste špek a je fakt nechutně tlustej tak zbystřím ale teď fakt kdybys ho viděla tak mu tu konzervu dáš sama, hubeňour dlouhej :grinning:
8. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
strouži dělej samo jak myslíš, i když pravda na to co radí váš veterinář koukám jak z jara, nám naopak všude radili hlídat, hlídat a snažit se dodržovat určité dávky, ale to možná bylo tím, že se prostě objevily nějaké potíže. Je taky otázka, jestli se vyplatí čekat na to, až se objeví a pak to řešit. Že je ve vývinu to je jisté, ale jakmile si jednou začne ukládat, tak už bude těžké se toho zbavit. Každopádně je to Váš kocourek, já jen chtěla poradit z vlastní zkušenosti, ale to je jak se vším ostatním. Zkušenosti jsou indivuduální záležitost a co potkalo jednoho, druhému se může obloukem vyhnout. Tak dobrou noc všem :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobré ráno holky
9. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.