• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
tak to já měla v 6 tt břucho menší než před těhu páč jsem začla blít jak amina :grinning:
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
Luci a jak u Tebe s nevolnostma a tak? a jak s prací, nějak mi uniklo, jestli jsi doma, nebo chodíš do práce?
10. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
halooo, je tu někdo :confused:
13. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
já jsem ahooj
13. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
čau, nějak to taky s venkovní klesající teplotou zamrzlo :fearful: anebo ostatní udolala četba těch našich románů, bo jsme obě opravdu echt spisovatelky :grinning: ale když Ti tak kouknu do pasu na počet příspěvků, tak Tě si nedoženu :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
ženy čus :dizzy_face:

Jsem se dala do vaření domácí "bejlísu" a doufám, že mi ho muž nevysápne dřív než bude štědrej den :grinning:
13. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
rinty no to si piš, já jsem extradrbna a příspěvky to jenom potvrzují :grinning: :grinning: já dneska gruntuju, musela jsem si ale dát kafe abych se probrala, poslední dny v tom počasí jsem jak medvěd, zazimovat a chrápat :grinning:

kuli ahoj domácí bejlís jo? no to bude dobrota, akorát sobě si musíš udělat nealko :grinning:
13. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
kual, hoď mi prosím návod do Ip díky moc, vím, že se to dělá nějak ze salka, ale potřebovala bych polopatický rozbor :dizzy_face:
13. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
holky potřebuju pomoct, když jsem na mimibazaru a mám tam v sekci zaslané nabídky odpověď od té prodávající tak odepíšu jí jak? tím tlačítkem odpovědět nebo musím najet na novou zprávu? ptám se proto že jsem jí něco poslala a ještě se neozvala tak si říkám jestli to vůbec dostala.
13. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
strouži, já si budu dělat nealko a manželovi s rumákem :wink: co se týče MMB, tak já vždycky odpovídala přes to "Odpovědět"...

rinti, jdu se pokusit sepsat návod :wink:
13. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
aha tak to jsem udělala dobře, tak asi paní nemá čas. sakra snad to stihnu ještě objednat a dostat do vánoc, je to dárek pro manžu "bodýčko miluju taťku moc a moc"

jinak holky mrkněte kouzelný akorát ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.mysticum.cz/detske-kostymy-kostymy-pro-deti-od-6-mesicu-do-5-let-c-189_188.html?page=1&sort=20a
13. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
kual díky moc, ale kdyby Tě to mělo nějak časově obtěžovat, tak na to prdni. Strouži a nebyl tam na ni telefon, že bys tu komunikaci urychlila :confused:
13. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
strouži, a přiobjednej pro manžela ještě tohle :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.mysticum.cz/sexy-bikiny-santa-p-3984.html?cPath=169

ty ceny jsou pekelný :rolling_eyes:
13. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
ha........ JITIE to má za sebou :dizzy_face:
13. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
rinty to nebyl :frowning2: tak snad se ozve zítra, já blbá to nechala na poslední chvíli jako vždy

kuli sexy bikiny?? no to jo k čemu by to bylo akorát bych se rozčertila já a k prdu páč my žijeme v celibátu skoro celý těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
no nekecej a kdy?
13. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
holky tady se rodí o 106, už asi 5 dnů denně někdo porodil, jak koníkovky tak i moje kámoška, denně píšu přání k narození do smsky, nechci vidět ten účet jestli to bude pokračovat :grinning:
13. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Jitie dnes (13.12.2009) porodila chlapečka Filípka 3710g a 50cm :dizzy_face:

strouži, my sexujeme docela dost :grinning: a prej můžeme říkala Mudra :wink: zatím :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
jééé tak to velká gratulace Jitušce i Filípkovi :dizzy_face: nooo my tak nějak pozvolna, zákaz sice nemáme, ale nějak to v těhu neprožívám :pensive: ale mám vyčtené, že to je normoš :fearful: nic, jdu ohřát oběd a odpo přeci jen na další návštěvu, hi, hi.
13. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
rinti, no né že bych byla nějaká "nadrbaná" to ne :grinning: ale tak nějak mi to teď přijde lepší..
Hold si pak manža v závěru nevrze, to vím, to budu ráda, že ležím :grinning:
13. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
kual, tak to patříš k těm šťastnějším, ale je fakt, že zase naopak jiné knihy uvádějí, že v druhém trimestru to může být, jakože zvýšené libido, no já mám asi čípek vytrčený moc dopředu či co (se omluvám za detaily) a tak to je pro mě kolikrát i spíš nepříjemné. Jakože chuť by byla, ale kdyžpak dojde na samotný akt, tak se spíš cukám :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
tak bejlís dobrej,manžel si nalil po obědě ... požil a říká: "málo rumu" (alkoholik) :angry: :grinning:
Jdu ještě něco poklidit a pak budu odpočívat na chvíli :wink:
13. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
kuli nám to nikdo nezakázal ale manža nechce. hrozně se bojí, víš on to má spojené s tím že loni jsme sexili dost a i v den kdy jsem pak večer začla krvácet jsme měli sex tak to má v hlavě jako blok. spíš se mazlíme než že by byl skutečný sex, ten byl za celý těhu snad jen 2x a to ještě manža pak lítal a furt mě pozoroval jeslti nekrvácím,při akci se pořád tvářit vyděšeně a furt se ptal jestli to nebolí atd. jako takovej sex to radši nic, fakt jsem měla pocit že z toho má trauma.
13. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
strouži, já to plně chápu :pensive: :wink: a je dobře, že jste takhle opatrní :wink:

Tak jsem ještě zadělala těsto na perníčky a zítra se do nich dám. Nepotřebují uležet, tak snad se povedou a nebudou jak šutr :grinning:
13. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
čau, kual, tak co perníčky? :dizzy_face: já jsem dnes jak praštěná, akorát jsme u mámi nazdobily okna vločkama a musela jsem lehnout, odpo ještě na trhy a zítra hurá zpět do Prahy, no ale tam zase začne jiný druh kolotoče, cukroví, dodělávky atd. :fearful:
14. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
zdárec,
rinti, perníčky upečený, už jsem jich taky kupu sežrala :grinning: teď se chystám, že je nějak zmaluju :grinning:
Zítra udělám další rychlý cukroví "nafoukance", pak ještě jedno udělám a končím. Páč mám dva druhy kupovaný v Polsku (koule a trubičky) :grinning: jsem to ale vychcánek :grinning:
14. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
rinti, on je dneska divnej tlak či co :unamused: já jsem málem spadla do trouby, začala mi šíleně tlouct pumpa a tak jsem rychle spěchala k židli, už to mám vychytaný ještě než jsem byla těhu :wink: tady lítaj furt sanitky, fakt se dneska asi něco děje... :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
jj taky to tak cítím, já jsem na ty tlaky jak vysazená a taky mi dnes hercna pumpuje. Teď se nám stala skutečně originální příhoda. Šli jsme tedy konečně obědvat, načež kocour jako vždy vlezl div né do talíře, tak jsem ho čapla, hodila na předsíň a zavřela dveře. No a jak tam skákal divoce na kliku, tak se mu podařilo zamčít nás tady :grinning: (takovým tím zobáčkem) Ještě, že je v kuchyni dostatek všelikého náčiní, takže jsem nás po chvilce vysvobodila, ale byl to lochec. Si asi řekl, vy mě budete zavírat, tak já Vás zamču :grinning: no nic, jdu chvilku spočinout a pak do toho města. Zatím fajn šikulo.....a nech si něco na Vánoce :wink: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
rinti, ty vogo, tohle se stát mě, tak už jsem strachy a nervama někde pod stolem :grinning: to máte ale kočičáka šikovnýho :grinning: ještě že náš pes umí jen otevírat :grinning: tak hezky odpočívej :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
tina: nevolnosti žádný nejsou, pořád jen žeru :grinning: A do práce normálně chodím a nejradši bych chodila až do srpna, než porodím. no ale uvidíme. Když to půjde, tak to tak udělám.
14. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.