• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj holky
koukám tady se peče a chystá, ty jo jste šikovný já nic :sweat_smile: ani dárky ještě nemám kompletní doma to fakt nevypadá jak před vánocema. dneska jsem byla v práci, ve středu jdu zase, ve čtvrtek gynda a odpoledne ta kastrace no zase nic neudělá, v sobotu oslava sakra mám pocit že co jsem doma nic nestíhám. je teda fakt že když je den volnej zase mě chytne lenora a drbu na koníkovi :sunglasses:

rintuš no teda já bych okamžitě začla hysterčit, mě stačilo jak jsme si zabouchli byt bez klíčů, no já dostala hysterák takovej že jsem až po zavolání zámečníka vzpoměla že klíče mám v bundě :grinning:
14. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
luci no teda to ti závidím, buď ráda i když kila teda pak ti závidět nebudu ale zase ty jseš jak záchodovej pavouk na tobě se ty těhukila ztratí, já furt nic nepřibrala ale zase je to tím že bliju, ne furt ale tak párkrát do týdne jo a vůbec nemám na nic chuť. s tou prací ti to schvaluju, já jsem taky chodila až do listopadu a nedostat vizoru tak makám fakt až do mateřský.
14. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
čau strouži, chvilku jsem přemýšlela, co to je vizora, ale už my to docvaklo :sweat_smile: holky ono to zase tak dramatický nebylo, navíc já miluju takový jako polovypjatý situace, kdy člověk musí zaimprovizovat a zapojit mozkový závity a uvědomit si všechny možnosti, který má :wink: Tak mám za sebou trhy a nakoupila jsem opravdu jen pár drobností. Zjistila jsem, že taková ta bylinkosolná směs do koupele s mandarinkou je vhodná pro těhule a dokonce snad i jako prevence strií, tak jsem si sáček koupila. Máme ještě od minulého roku s levandulí, vždycky mi pak při vypouštění trochu vadilo, ta vana oblepená bylinkama, ale poradil mi pán, že se to dá nasypat do staré punčochy a pak prostě vyhodit. Jinak popíjím mnou vyrobenou jakousi divokou směs, do které jsem nasypala a nalila vše co mi přišlo pod ruku a nazvala jsem to sváteční punč...... no třeba to bude dobré na zácpu, i když musím zaťukat, že poslední dny už mě nezlobí :dizzy_face:
14. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
rinty :grinning: viroza je kašel jak tuberák a nos jak vodovod :grinning: já to chtěla přechodit na dovči jako vždy ale nakonec jsem ležela měsíc tak jsem už na tu PN musela jít a dr. mi pak řekla že ukončovat se to nevyplatí a hlavně všude chřipazny a já dojíždím a že prostě nemám riskovat další nemoc.

hele co to tam máte za trhy?? tady měli zajímavý akorát Baňky na stromeček se jménem, jmelí a jinak tam bylo akorát žrádlo..klobásy, jitrnice,langoše a chlast :grinning: jinak zácpu jo? no puso neměl tam pán něco na průjem, páč já celý těhu průjmuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
:grinning: strouži viroza vím co je, ale Ty jsi se uťukla, tak jsem nad tím chvilku hloubala :wink: pořád mi šlo na jazyk slovo vizour, což je nějaký chlast ne? a to mi s Tebou jako těhulí nešlo dohromady, že bys jako měla vizoru s vizouru :sweat_smile: Jinak na Svoboďáku je taky hlavně žrádlo, na Zelňáku jsou mooc pěkný stánky s dárkovým a na Moraváku kolotoče a poníci pro děcka, takže všechna čest, Brno se letos pochlapilo. V Praze jsem zatím byla jen 3x na Míráku, Staromák a ostatní asi vynechám. Bo hlásí dobu ledovou a já už jsem na paniku, jestli zítra ve žluťáku vyhlásej, že se nesmí používat WC z důvodů možného zamrznutí vody, bo to už mám vysísané, že na to upozorňujou v tom jejich časáku, že taková situace může nastat, když jde teplota pod nulu :unamused:
14. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
ahááá no jo Brno a Praha tak to joooo, já byla jen na trzích tady v krtkově :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale stačilo, dala jsem si bramborák, prdelačku a langoš a tím pro mě skončila atmosféra vánoc. :grinning:
14. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
strouži, zase aspoň jsi neutratila za pičičinky. To je pak člověk jak utrženej ze řetězu, tam nechá drobák tam druhý, večer zjistíš, že jsi bez peněz a dárků co by se za nehet vešlo :sweat_smile: Respektive, jak říkám, samý pičičinky :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
joo tak pičičinky to znám, minule jsme jeli do zoo a to samý, tam něco sníš, tam dáš za vláček, tam hodíš zvířátkům do kasičky, tam si koupíš pohled ..... a zjistíš že peněženka prázdná
14. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
chi, chi, jj přesně tak, jako ve Vyškově super, dostaneš za dvacku plnej pytlík krmiva nebo dokonce za deset, teď nevím, ale v Praze jsou automaty, hodíš bůra a vysype se Ti slovy pět kousků granulek :angry:
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
no v ostravě jsou ty automaty na pětikačku tak taky to vysype pár granulek ale zase to je na zvířátka tak to beru, spíš mě štve že jdeš s děckama a ty si vždycky chtějí něco koupit a tam mají přirážku fakt mega, plyšáka co normálně v obchodě mají za stovku tam ho mají za třista!! takže když jsem jednou vzalabráchovi děcka do zoo tak mě to stálo určo 2 litry a vysvětli děckám že ty pohledy pro rodiče a plyšáci na památku jsou neskutečně drahý a že si to majíjít koupit o 500 metrů dál do hračkářství.
15. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Dobré dopoledne děvčata.
Jak se vede takhle v půlce týdne?
16. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Brý ráno ženy :dizzy_face:

Ahoj Luci :dizzy_face: Jé vy vlastně budete mít "Lvíčka"... lepší znamení sis přát nemohla :grinning: Já mu dělám čest :grinning:

Mě dneska nic neba. Tady je takový divný počasí, chvíli zataženo, chvíli roztaženo :grinning: A mě se nechce nic moc dělat, ale musím. Už jsem si zařádila s vysavačem,aby mi trochu vyhládlo, páč se chystám na oběd s kolegyněma.
Ty jo, teď se mi tu bafu nafutrovala, lehla pod stůl, hlavu na moje nohy a prdí u toho.... :sweat_smile: to je smrad, že by jeden pad :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
zdar kuks :-P
ty budes mit berana, tomu delam cest ja :sunglasses:

tady konecne zacalo chumelit, kosa jak svina. a ja zjistila, ze nemam co na sebe, resp, zadnou zimni bundu, tu so mam, je takovej hacafracek do pasu a v ni mrznu uz i v aute :rolling_eyes:
tak sem se rozhodla, ze si hopnu do brna pro neco teplyho :sunglasses:
16. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Kual: jj, bude to lvíček - jako můj tatínek :slight_smile: je to fajn znamení :slight_smile: I když třebas já sem ryba a nesedí na mě vůbec nic. Ani jeden z horoskopů, fakt vůbec nic. Povahově sem prý celý tatínek :slight_smile:
martek: tady nesněží, ale kosa je tu jako k...a
16. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
lev je tchyne :rolling_eyes: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
jako ale bude to asi cajk znameni, pac sem kualika-kuksika-katulika ve stanu neuskrtila :sunglasses: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
martek, i když jsem chodila do stanu ožralá a v pozdních ranních hodinách, tak jsi to dala se mnou :grinning:

No jo, očekávaného berana se tak trochu obávám.. páč si myslím, že s flegmatickým taťkou vodnářem budou zadobře a se mnou to bude mít těžký... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky copak řešíte? znamení? neblbněte vždyť to je fuk, já jsem býk, manža beran malá bude taky asi beran a co? my to neřešíme, kdyžtak se pozabíjíme a hotovo :grinning:
16. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
hm, to je taky řešení :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
víš jak podle mě není super znamení, já znám plno lvů super lidí ale plno lvů hajzlíků, štír to samé, někdo je štír super a někdo debil na entou. takže to neřeším, já hlavně už chci jarooooo páč je tu zima jak v rusku a já nedopnu kabát přes kozy a břicho :grinning:
16. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
já bych brala už ten březen... já teda jako sice kabáty ještě dopnu, ale nebude to dlouho trvat a popraskaj mi zipy :grinning: a to už tady mám i mamky kabát, pro případ, že bych třeba přes noc někdy extrémně dorostla :grinning:
16. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
tak já to mám super, že to nejvtší břicho mi vychází na léto takže nebudu kabát potřebovat :grinning:
16. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
já jsem docela ráda, že už v létě budu bez pupku :grinning:
ale zase na jednu stranu vím, že se nikde nebudu vystavovat v plavkách :grinning:
16. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
kualik: to už budeš zase jako laňka a plavky budou :grinning:
16. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
a nebo budu mít furt těch 20kg nadváhu a zůstane mi to až do futrálu :grinning:
16. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
kualalik: ale prdlačky :D
16. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
luci sice budeš mít v létě pohodu s oblíkáním ale zase jestli bude hic tak by se mi nechtělo někde funět s břuchem nedej bože v hicu rodit, to se radši zazimuju v teplákách, na jaře porodím a v létě už budu hvězda v bikinách :grinning:
kuli a kolik máš už nahoře? já stále nic, možná tak kilo uvidím zítra u dr. , na jednu stranu jsem ráda a na druhou se bojím co mi zase dr. řekne :sweat_smile:
16. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
čau kočky, tak já mám dnešní kontrolu za sebou, tentokrát bez UTZ, ale s tím jsem počítala. Co mě naštvalo, že ještě neměla výsledky té cukrovky. Tak jsem si tam pak sama volala a nejdřív se cukali, že mi to jako pocašce neřeknou a pak mi řekli aspoň ty hodnoty 4,4 a 7,8 takže je to lehoučce na hranice, ale v poho. Tak jsem si udělala aspoň radost a nakoupila pár blibin u vietnamčíků :dizzy_face:
16. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
ahoj rintuš tobě nedělá utz pokaždý? to je blbý já se na ten utz pokaždé tak těším že nevím co bych měla z kontroly bez :sweat_smile: a tu cukrovku jakto že nemaj? však to je hned ne?
16. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
strouži sice mi poslední tři prohlídky vždy dělala, ale to jen proto, že potřebovala dokončit ten velký UTZ ze 20tt :wink: tentokrát jsem s tím ani nepočítala. úplně mi teď ke klidu stačí cítit pohyby a v novém roce jdu na 30tt a to už je za pár. Výsledky cukrovky jsou sice téměř hned, ale já byla na odběrech v Brně a měly přijít poštou sem do Prhy, což samo není důvod, aby tu do týdne nebyly :confused: ale neva, hlavně, že jsem se jich dopátrala a jsou v poho. Jak ty a cukrovka?
16. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky ja nevim jak ted ,ale u male mi delal do 12 tt kazdych 14 dni a pak jen ve 12tt,20tt, a 30tt a pak v porodnici -ale poslouchal pokazde ozvy
16. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.