• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rinty no mě to taky řekne doktorka ale asi v poho protože sestra říkala že ty výsledky budou hned ten den a že kdyby něco že by volali. s tím utz , no mě taky uklidnují pohyby ale víš jak, prostě zichr je zichr a hlavně mám pokaždý fotečku :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
eli ahoooj, no teď je to asi to samé, respektive některé holčiny píší, že jim dělají UTZ, tak jak dělali Tobě a některým pokaždé, záleží asi jak na doktorovi, tak na případu konkrétní pacientky. Já jsem na druhou stanu vděčná, že nedělá UTZ pokaždé všem, bo někdy dojdu, čekárna plná maminek a to by bylo fakt na několik hodin :confused: Fotečky jsem nevím proč prožívala, když na nich nebylo skoro ještě nic vidět, teď se spíš už nemůžu dočkat až uvidím mimčo naživo :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
rintuš a dělá ti 3d utz?? mě jo, jak 2d, na tom měří a kontroluje a pak mi to přepne na 3d a nechá mi to tak 10 minut, koukám jak malá dává prsty do pusy, dr. mi to vysvětluje co dělá, minule šlo jakoby vidět jak otvírá očka a pusu, prostě jde vidět nádherně celé mimi a tak by mě bylo líto o to přijít. je teda fakt že u dr. čekám vždycky dlouho ale jednou za měsíc to přežiju :grinning:
16. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
strouži, já právě to 3D nechtěla, nevím, mě se ty výjevy prostě nelíbí, působí to na mě nevím proč strašidelně, minule mi to tam sice na chvilku přepnula, tak jsem neprotestovala, ale prčik byl stejně zrovna v jednom chumlu, takže jsem rozpoznala méně než na klasickém. Teď ve 30tt vezme manžel zase kameru, ale věříš, že jsem ty poslední záběry ještě ani neviděla :confused:
16. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
strašidelně? proč? :sweat_smile: mě se to líbí, mě zase nic moc neříká 2d utz, když v vidím stín páteře a takové tak mě to přijde stašidelnější. Tu kameru bere manža proč? si to nechce natočit na video ne? my ho máme ale malá si dost kryla rukama obličej ale zato jsem viděla suprově prstíky a jak si je rve do pusy :grinning:
16. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
holky zítra mám gyndu a odpo tu kastraci Olivera, takže jestli přežiju zítřek přežiju vše, bojím se o něho hrozně. já blbá si přečetla nějakou kočičí diskuzi a akorát jsem se vyděsila, psali tam lidi že jejich kocouři kastraci nepřežili, že se udusili v narkoze tak jsem vynervovaná ještě víc. ach jo, nebýt těhu dám si panáka :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
no strouží víš, ona může nahrávat jen krátké sekvence, tak to je pro nás daleko lepší a můžeme si to doma pak zpracovat podle svého, navíc to máme i s komentářem, což je taky fajn. Nevím, mě se prostě ty 3D nelíbí, to je asi individuální. Tak ať Ti to zítra vše dopadne ok :wink:
16. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
strouži, já mám nahoře zatím kilčo... uvidíme, jak to půjde dál.. snad to nebude tak hrozný :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
aha rintuš tak toje blbý, moje mudra má nový utz pár měsíců, natáčí jak dlouho chce, je tam i 3D a video aj. , ten komentář mi taky točila ale už jako součást toho videa. jsem ráda že k ní chodím, jiní dr. tady u nás dělají 3 utz za těhu a hotovo, což by mě vadilo i normálně natož po potratu prostě mě ty utz pomáhají se uklidnit a hlavně je to krásný když pak ukazuju manžovi fotku protože manža moc s náma chodit na utz nemůže je v práci , takže osobně byl jen 2x a pak hold kouká na fotky

kuli tak to je super, já zatím při minulé kontrole neměla nic a teď nevím možná kilčo ale i tak si přijdu jak hroch.
17. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno holky :D
17. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
ahoj luci jůů tobě už to skočilo na 7 tt to je paráda :dizzy_face: já budu od zítra v 28 tt (no dle utz prej už 29 tt) a furt mi to nedochází :grinning:

dneska jsem akorát naštvaná na okenáře, byli jsme tam objednat vyměření, měli přijít zítra ale teď volali že max dneska nebo až v lednu, no a dneska prostě nemůžeme jsme pryč tak až v lednu tak jako zase se to posune i to malování a všechno takže jako mám pocit že půjdu rodit rovnou od malířské štětky :angry:
17. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
ahoj strouží: jj, naskočil mi 7, na jednu stranu se mi zdá, že se to hrozně táhne na druhou stranu se mi zdá, že mi to tam skáče hrozně rychle :grinning:
17. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
luci do tý první kontroly by se to táhlo i kdybys zrychlila čas o 3x :wink: pak už ti to poletí, mě se to táhlo tak do toho 10tt kdy byl největší strach ale od tý doby to utíká a po 20 tt ještě rychleji, úplně jsem v šoku když kouknu do kalendáře že za chvilku rodím :grinning:
17. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
jj, strouži, je to fofr. No tak první kontrola už bude v pondělí, takže to už je opravdu za pár. :grinning:
17. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
to uteče neboj do pondělí je to fakt za pár dnů. já to ze začátku počítala snad i na hodiny kdy bude další kontrola a teď to nestíhám sledovat, mám pocit že jsem byla na gyndě min. týden a on už to bude skoro měsíc a jdu zase :grinning:
17. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
jj, ono pak když už vidíš jak to břicho roste a cítíš pohyby tak to je určitě o něčem jiném. To věřím.
17. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
to jo určitě jsem se víc uklidnila i když zase když malá dlouho nekope a jakože ona fakt není moc pohyblivé dítko kopne si párkrát za den někdy vůbec tak to zase blázním že se uškrtila na šňůře nebo něco podobnýho.takže trošku nervíky zůstali a zůstanou až do porodu

a o rodině jste to říkali nebo chcete počkat?,
17. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky ja jsem zvedava zda mi budou v gennetu delat 3d docela bych to rada nekdy videla:slight_smile:))
17. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
strouží: vědí to už úplně všichni. Celá republika. Ono to ani jinak nešlo. Sotva bych utajila to proč jsem přestala kouřit, proč po cigaretách binkám, proč si nechci dát svoje oblíbené červené s colou :-d
17. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj luci -presne ono to nekdy nejde..... rodine jsme ot rekla hned a kamaradky me trosku odhalili pac jedna bydli kousek a videla ,ze mam auto doma a nejezdim do prace - a porad se vymlouvat na nejakou nemoc se mi taky nechtelo. U male jsem ot rekla taky hned. Nerikam to kazdemu znamemu na potkani ,ale kdyz se me na ot nekdo zeptal tak jsem mu nelhala.
17. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
el: no tak nějak, prostě+ to nešlo a když se někdo zeptá, tak mu prostě odpovím. Nevidím důvod, proč to tajit :grinning:
17. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahoj holky, máme srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
micha: super, gratulace ještě jednou :grinning:
17. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Micha,vauuuu tak to je super, myslela jsem na vás :wink: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky, já dneska měla makačku. Vstávala jsem v 8h.,přišli mi řemeslníci, tatík a makali jsme v garáži, děláme tam strop ze sádroše a já tam fungovala jako "podej tohle-podej tamto" a do toho jsem topila,abysme tam nezmrzli :grinning: pak jsem jela nakupovat ještě, manžel jel do Prahy na hokej a teď si dávám oddych...

A v pondělí jdeme na 3D utz, tak se těším až Marušku uvidíme :dizzy_face: :grinning:
17. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
ahojky holky
Tak jsme zpět z kontroly :slight_smile:
a mám tááákovou radost )) Máme přímo ukázkové miminko,
měří 5.4 cm a odpovídá 11+2 tt
Nádherně tam kopalo, mávalo ručičkama a házelo sebou...je to fakt úžasný Jsem z toho nadšená, už to vypadá opravdu jako miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát bohužel nemáme fotku, protože to měla doktorka rozbité, což mě trošku mrzí....
ale jdeme 31.12. na NT skreening tak tam třeba udělají a pak jdeme na další kontrolu 8.1. tak to už prý nám udělá :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky, hlásím že jsme přežili kastraci :grinning: teda kocour líp jak já, já byla v poho ale jak mi nechutná sestřička strčila do ruky papír o tom že na sebe beru rizika která z narkozy vznikají pro případ smrti zvířete a začla mi vykládat že riziko tam je vždycky ať si to uvědomím a bla bla tak jsem se sesypala a začla jsem brečet. včera byl kocour ještě oblbej, každou chvíli blinkal takže já dneska musím vytepovat všechny koberce v bytě ale jinak už je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

luci fakt už to ví celá republika jo? :grinning: no já to tajila až do 12 tt, kromě mojí mamky to nevěděl nikdo, ani kamarádky ani rodina nikdo. bylo to sice těžký to utajit ale šlo to. taky jsem si říkala že když se někdo zeptá nebudu to tajit ale vlastně se nikdo ani neptal, protože nikdo neočekával že já bych byla schopná něco takovýho tak dlouho tajit, o to víc pak byli v šoku :grinning:
MIcham moc gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
semy i tobě gratulace, to je super viď? já v tom 1. trimáči viděla furt jen tečku na utz a pak najednou šup pomalu ze dne na den se udělalo z fleku miminko s ručičkama nožičkama tak jsem na ten utz koukala jak puk, dr. furt na mě mluvila to je vaše miminko tady má prstíky a bla bla, no já vypadala jak retard s pusou dokořán nechápačka že už je to fakt hotový miminko a moje :dizzy_face:

jinak my měli včera taky kontrolu, dr. mi dělá 3D pokaždý tak jsme zase koukali, tentokrát se Neluš ukázala, kroutila pusinkou, otevírala oči, dr. říkala že bude v puse asi puclík že už to jde poznat, malý nosánek ale ty škraně má prej pořádný, celej manža od včera furt koukám na fotku.
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
jo jinak rintuš mě taky našli nějaký zvýšený hodnoty na cukrovku, nalačno jsem prý měla pěkný číslo ale po tý hnusný vodě zvýšený ale prej furt v normě jen vyšší tak říkala dr. že mě radši na to dia pošle ať si mě pohlídá kdyby to stoupalo tak už by se to začlo řešit. hlavně ale mi říkala že jsem jasnej případ jak je to tělo nevyzpytatelný, protože prej skoro každá pacientka která má průtěh těhu jako já (nesnese sladké, nejí ho celé těhu, nepřibírá atd.) tak jí najdou slabou cukrovku jakoby to tělo prej je z toho že nemá skoro cukr vyřízené a o to víc ta slinivka pracuje. tak nevím teda, buď budu jíst sladké a blít a nebo ho jíst nebudu a budu ničit slinivku nebo co? :grinning: nokaždopádně jsem zvědavá co mi doktor zakáže , sladké nejím, kafe skoro nepiju, maximálně mi řekne omezit ovoce,knedlíky aj.jsem neviděla ani nepamatuju :grinning: jsem v 28 tt a mám nahoře kilo tak chci vidět co mi nakáže za dietu :zipper_mouth:
18. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
strouži, děkuju :dizzy_face:

já za posledních 14 dní dala dolů 1,5 kg jak je mi furt všelijak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
ahoj -to je fakt v 7 tt t byl jeste flek a 9tt uz to proste bylo miminko -rucicky nozicky a o 11tt ani nemluvim))) to uz bylo mimco v mini vydani.))
18. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.