• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
micham fakt jo? teda tak to máš dobrej metabolismus, já totiž na tebe občas koukám na říjnovky a dneska jsem četla jak si dáváš do nosa řezíky dortíky, ty bláho já dneska snědla čočkovou a file a vyblila jsem to,včera jsem snědla akorát jogurt ráno, zeleninovou polívku a večer 2 graham rohlíky :slight_smile: ne že bych nejedla záměrně ale když něco sežeru je mi zle :rolling_eyes:
18. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
no zatim si do nosu nedávam, jsem tam psala, že na to mam chuť :grinning: realita pak ovšem bude o něčem jiném :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
strouži teda ty máš hrozný ty nevolnosti a že tak pořád zvracíš..to ti teda nezávidím...
já zvracela asi jendou úplně na začátku, jinak mě bylo jen nevolno, ale teď už je to pohoda :slight_smile:
ale i tak jsem shodila 1.5 kg....sestřička se dneska smála že jsem šla dolů a říkala no počkejte, uvidíme po vánocích :grinning:
18. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
ty včerejší řezy totiž byly pro kolegy do práce, to jsem tam ve spěchu zapomněla napsat :grinning:
18. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
aha jo tak to jo, no i tak seš dobrá, já v 1. trimu zvládala sníst 1 jogurt denně a i ten šel ven.někdy byli dny kdy jsem snědla jen půl jablka a chuť? co to je holky, já mám pocit že mi v těhu umřeli chuťové buňky, dřív jsem mlsně stála nad krabicí chlebíčků nebo zákusků a třepala se blahem, teď ve středu jsem nesla občerstvení do práce na rozlučku a jen z toho smradu mi umřelo milion chuť. buňek, myslím že chlebíček si nedám ani na silvestra.doma to funguje někdy tak že jdu do lednice, otevře a zavřu a jdu pryč, není tam nic na co bych měla chuť a někdy mám pocit že jím jídlo bez chuti.
18. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
naštěstí už tolik nebliju, tak obden jde jedno jídlo ven ale spíš mě sere ta chuť, není na nic, nějaký těhuchutě okterých furt slyším já teda nemám, jako netěhu jsem byla rozežranej gurmán, jako těhu žeru musli a mrkev :grinning:
18. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky ja za I.trimestr pribrala 4 kila:slight_smile: sice jsem blila a musela porad jist pac pokud jsem kazdou chvili neco nesnadla blila jsem jeste vic. Nastesti 14tt nevolnosti zmizely sem tam mi je spatne ale u ne tolik a nemusim ani tolik jist jak pred tim
18. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak chlebíček bych si dala, předevčírem mě manža vyzvedával autem v obchodě a já zničehonic dostala chuť na chlebíčky, hezky s majonézou, vajíčkem a šunkou, mňam... nejhorší na tom je, že chuť by byla, ale pak to do sebe dostat je horší....
18. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Hoj ženy :dizzy_face:

Tak jsem dneska skákla na váhu hle.......... už máme nahoře 3kg :grinning:
Jdu si na chvíli odpočinout, do teď jsem řádila po baráku :wink:
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
čau kočky, všem moc gratuluji ke krásným výsledkum :dizzy_face: paráda, že to takhle jde jak po drátkách, jen tak dál. Hlásím, že já mám poslední období sádlové :sweat_smile: vepřeové sádlo bych si nejraději dávala i do čaje. Spíš než cukrovka to tedy u mě bude zvýšený cholesterol, co si odnesu z tohoto těhu. Večeřím zásadně voňavý chlebík se sádlem a posypaný nějakým kořením. Jinak teda pořád spoustu ovoce, po tom bych se také umlátila. No nic jdu zase péct, ať něco udělám.
18. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
jdete nekam s chlebickama ,sadlem ted mam na ti chut :grinning: :grinning: na chlaba se skavarkama to jsme asi 10 let nemela. Ja ulitavam na zeli -segedin ,zelnacka.....
18. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
sádlo jo? no teda já měla teď 3xza sebou zabíjačkovou polívku :grinning: jinak ovoce taky baštím ve velkým, vlastně je to hlavní jídlo co jím. oběd jsem dneska vyhodila tak jsem se dojedla banánama
18. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj el - koukám 14tt !?!?! :fearful: Tak to grauluju,vůbec jsem to nevěděla.Jak se zadařilo???
18. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
holky vy mě štvete, všechny tu na něco ulítáváte a já nic a mám cukrovku :angry: :grinning: volala jsem na tu diaporadnu tak jdu v pondělí, no naschvál vemu doktorovi rozpis mého jídelníčku , jsem zvědavá co mi zakáže když tam skoro nic nemám :grinning:
18. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
no priznej se ze nas tu kalujes struzi:slight_smile:))) neeee delam si legraci je t divne bles jak amina nic nezeres a mas cukrovku:slight_smile:)
18. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
eli hele neser mě, okopčím ti průkajdu s kilama, 4 měsíce váha stejná a včera zvolala sestra halelujah prej 0,9 kg nahoře úspěch :grinning: přitom ale pupek roste, přijdu si jak hroch. v prdeli to těhu je fakt jinej stav :sunglasses: před těhu řeším váhu,miluju žrádlo ale bo jsem přibírala jak prase a lidi do mě rýpali tak jsem se snažila držet a stejně prd, přibírala jsem dál tak jsem se těšila na těhu jak se prožeru bo jím za 2 a prd zase. 1. trimáč probliju, druhý je to lepší ale zase toho moc nesním nic moc mi nechutná, před doktorem se nervuju že mě seřve že v 7 měs. mám nahoře kilo atd. :rolling_eyes: jdu do diaporadny a přitom jsem v těhu sladké skoro neměla a to co jsem měla jsem většinou vyblila, manža to zhodnotil jasně, to bych nebyla já abych neměla něco extra :grinning: :grinning:
na to pondělí už se fakt těším až mu dám papír stylu

ráno :nic
dopoledne:polívka + 5 rybích prstů (vyblito)... :grinning:
18. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky kocour je dneska jak vyměněný, je nějakej hodnej, mazlí se a hraje si s myškou, tak nevím jestli ještě účinek narkozy nebo se fakt zlepšil po ušmyknutí kulek, kéž by mu to zůstalo :grinning: jestli to pomáhá na zklidnění tak vykastruju i manžu páč mě dneska neskutečně sere :rolling_eyes: :grinning:
18. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
:slight_smile: jste mi tu udelaly chute:slight_smile: tak jsme si u manzi oobjednala gyros... ja teda neriberu 1 kilo a vubec mi t neva -- u male to fakt bylo 22kilo a do plu roku jsem byla na ve vaze 54kg:slight_smile:
18. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
tak já už dnes slavím 60 :grinning: tedy dovršila jsem 60kg :grinning: připadá mi to děsně legrační, když jsem spoustu let se snažila dosáhnout aspoň na 50 abych nemusela pořád poslouchat, jak jsem hubená atd. a teď to jde tak nějak samo. Jinak cukrovka se sice jmenuje po cukru, ale představa, že vzniká z vyšší konzumace sladkého je tak trochu mylná. Je to porucha regulace cukru v krvi a ta může vzniknout u člověka s jakýmkoli jídelníčkem. Někdy je příčinou i porucha samotné slinivky. Strouži možná bude překvapením, že na Tebe budou zřejmě apelovat, že musíš jíst víc, aspoň v šesti ne-li v sedmi denních dávkách a poradí Ti co konkrétně, abys měla rovnoměrný příjem tzv. jednotek, ale to Ti vše vysvětlí. Záleží, jaké konkrétně jsi měla ty hodnoty, možná to moc řešit nebudou, no uvidíš sama, dej pak vědět. Jinak fajn, že se kocourek už otrkal a že je přítulný :wink:
18. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
jdu si dát......chleba se sádlem a porkem :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
já si udělala rajčatovej salátek s cibulkou a k tomu rohlík se šunkou a sýrem, to byla lahoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Ono by to strouzi prave chtelo jist malo , ale treba 6x denne.A bohuzel ovoce -fruktoza je rychly cukr.
je ot spis tim ,ze mas prave prad ty nevolnosti a moc nemuzes jist. Ale nekedo to miva az do porodu a nekdo naopak vubec
18. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
no apelovat můžou ale já právě dopoledne nejsem většinou schopná nic sníst. v úterý jsem si dala dopo jablko a šlo ven, jsou dny kdy je mi dobře a i jím ale jsou dny kdy teda nemám chuť na nic a každá druhá věc jde ven. uvidím co mi dr. řekne ale jak zařídí abych jedla pravidelně a zvládal to můj žaludek to teda nevím jak zařídí
18. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
a ovoce, no to mi říkala i doktorka ale já právě teď to ovoce miluju a nebliju takže viz dnešek, oběd šel ven tak jsem baštila banány :sweat_smile:
18. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
ja to chapu- tak jim to takto rekni.....je ot zvlastni,ze porad zvracis ,kdyby jednou za mesic ci tyden, ale ob den je hodne. to je jasne ze nic nepriberes. u nas v poradne nadavali kdyz nepribiraly jedne hrozili nemocnici
18. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
strouži, ty vogo, já neblila za celý těhu ani jednou :grinning: mě vlastně nebylo vůbec blbě, zjistila jsem svůj "stav" zcela náhodou :grinning:

Taky ulítávám na ovoci, ale jestli budu mít zvýšenej cukr, tak na to seru. Teda jako že seru na ten přírodní cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten mi přece nemůže nějak moc škodit, neřeknu sladký jako koláče, čokolády, apod. :rolling_eyes: to už teda nežeru asi 3 tejdny :grinning: :grinning: :grinning:

Micha, předběžně ti chci popřát k tvým zítřejším narozeninám všechno nejlepší, hlavně ať miminko roste a jste zdraví... :dizzy_face: a v rámci možností to s mužíkem oslavte :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
miso ty mas narozenyni?:slight_smile: tak gratuluji .Ja mam zas v pondeli)
18. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Tééééda tady to je samej oslavenec!!!! :dizzy_face:

Elo, také přeji všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: Nějakou pořádnou baštu na svoji počest, ať z toho má mimčo taky něco :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
kual dekuji:slight_smile: neboj ja si dam:slight_smile:)) ja zvracela asi 5x a bylo to silene vysilujici Zvracet ob den to bych byla uz asi mrtva
18. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
eli no u mě se to neřeší protože nejsem třasořitka 50 kg takže se to furt bere že mimi má z těch mých 90 kg zásob z čeho čerpat a nehubnu prostě stagnuju ale nepřibírám (teda až teď kilo) ale jestli dostanu dietu na cukr tak i to kilo dám dolů. zvracím fakt obden, jak říkám jsou dny kdy je mi dobře a i mám chuť na jídlo ale spíš jsou dny kdy nemám chuť, a nebo mám ale prostě tělu to nesedne a je to venku amůže to být i věc která mi jinak sedí, třeba vídeň. párky, jím je celý těhu ale třeba před pár dny šli ven :rolling_eyes: moje tělo je prostě zmatek nad zmatek.

holky gratuluju k narozkám, hlavně štěstíčko a zdravíčko, narozky má i kettm takže všechny jste předvánoční dárečky jo? no to bych nechtěla, protože by mě doma určo šidili na dárkách :grinning:

holky neserte mě, já už ani nepočítám počet blití, třeba jsme byli na svatbě od manžovi sestřenky, já ve 12tt všichni žrali chlastali, stroužina šla blít při obřadu, při obědě jsem rolky nesnědla jen jsem k nim čichla a bylo mi zle, polívku jsem snědla v poho ale svíčková to dorazila a šla jsem blít, ale plánovala jsem si že se vrátím ze záchodu a dojím to ale odnesli mi to :angry: svat. dort jsem neměla,když byli rauty tak jsem snědla suchej rohlík a meloun. toť moje svatební menu ale to by mi tak nevadilo, totálně mě nasralo když jsem ten den šla asi po 20-té blít a kuchařka co stála na chodbě suše prohodila že už to začíná a že kdyžneumím chlastat tak nemám chodit na svatby :angry: fakt super, takže to byl můj 1. trimáč, druhej je mnohem lepší, jako oproti tomu co bylo si hvízdám, já jen po cestě z práce blila v 1. trimu v autě 3x :grinning:
já to mám ale asi po máti, ta taky každé těhu komplet problila ale zase oproti ní to mám lepší, jí bylo zle celej den ať jedla nebo nejedla, mě je zle jen když se najím, ale dlouho ne, prostě jsem se nahodila to vyhodit rychlostí světla a je mi zase okej :grinning:
18. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.