• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
luci to chápu to je všude stejný. můj manža když jsme měli první fotku se srdíčkem tak mi to ukradl a vozil to v autě, jel na nějaké jednání a tam to ukazoval nějakému cizímu chlapovi a ten vytáhl tisícovku prej na dárek pro mimouše :grinning: každopádně já to tajila jak jsem mohla, nikomu jsem to neřekla fotku jsem neukázala ani našim a manža s ní oběhal půl firmy a ještě to skenoval i tchýni což jsem se dověděla až 2. trimu kdo všechno to věděl a hlavně viděl :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
kuli no asi jo přitom se říká že holky berou krásu, no ne že bych si přišla nějak extra sexy ale nebýt břicha tak fakt mám lepší postavu jak před těhu a pleť tu jak kdy, zrovna teď jí mám asi nějakou hezčí a nebo lepší makeup bo včera mi ten doktor v diaporadně říkal že určitě čekám kluka když mám pleť jak broskvičku :grinning: jako já nevím jak ty, ale já hodlám porodit a předvádět po šestinedělí spodní prádlo jak Heidi KLum :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Strouži, mě furt každej říkal, že čekám kluka, že jsem furt stejná, krásná (hahahááááááá) blbost :grinning:
Otázka je, do kolika kg se vyžeru ve finálním trimestru :grinning: ale taky se chystám vlítnout hned do plavek a na mola :grinning:
22. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
no mě to o klukovi říkaj taky od začátku i když teda popravdě v době největšího blití jsem si rozhodně krásná nepřišla. jediný co mám v těhu hrozný jsou vlasy, úplně jinak reagují na melír i učesání a nehty, přestali mě držet gelovky. co se týče 3. trimu tak to já se nebojím,páč z cukrovkářskou dietou budu ráda že nezdechnu hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Já mám teda vlasy super, až se mi to nezdá, strašně mi zhoustly (a to jich mám samo o sobě dost,tak že jsem je shodila a jsem nakrátko), mě gelovky držely dobře, ale musela jsem je dát dolů (jezdila jsem furt kvůli mý pumpě na kontroly, páč mi lehce hapruje a oni mi vždycky dávaj na prsty ty jejich "kolíčky")... tak já jsem zvědavá,jak na tom budu s cukrovkou,když jsem např. včera sežrala talíř cukroví a denně pojmu asi půl kila mandarinek :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
tak já gelovky v 1. trimu shodila kvůli utrogestanu, nějak jsem nezvládla si zavádět prášek drápama ale v 2. trimu jsem si je nahodila znovu a už nedrželi. no tak aspoň mají teď léčebnou přestávku, je fakt že posledních 10 let jsem je dost ničila.
co se týče cukrovky takmě řekla gyndařka že je to ironie, těm co cukr neva a jí pořádně tak nic a my blicí těhule ze sladkého co máme nahoře pár deka jí máme :rolling_eyes: že prej v poslední době nám má víc takových pacientek. nejvíc se mi líbil včera ten doktor, koukl do průkajdy na váhu a prej to fakt máte nahoře jen kilo? a co jíte nebo vy nejíte? co vám mám zakázat když vy sladké nejíte a vyhazujete i běžné jídlo??? byl z toho dost v šoku
22. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
strouži, já už mám konečně nahoře 3kg :sweat_smile: doktorka jásala,když to viděla :grinning: ale myslím si, že se mi to pohrne nahoru až v tom 3.trimu.. no kdybych skončila na průměrných 15kg,tak bych byla šťastná :grinning:
Moje mamka při mě nabrala 30 :confused: Bych se zabila :grinning:
22. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
strouži: tak to mi to netajíme. Hned jak sem počůrala test, tak jsme to řekli snad všem :grinning: Teď přemýšlím, že ty si mi to spočítala, že když bych otěhotněla v listopadu, budu mít kluka?
Kuli: krásný fotky.
22. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
kuli to samé moje, teda spíš sestřička u které se vážím v poradně, říkala halelujah nahoře máte 0,9 kg :grinning: myslím že 15 kg mít nebudeš tak 10 max bych řekla, těch 15 a víc mají holky co přibírají většinou od začátku. já budu ráda když budu mít nahoře 5 kg díky té dietě co mi nasadili :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to máme v rodině,moje máti byla vždycky po porodu hubenější než před, přibrala vždycky max 10 kilo. u všech 4 děcek
22. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
jasně luci pošli mi do ip datum narození a kdy byla ovule

jinak my to loni taky řekli všem ale letos jsme se báli, teda ne že bych se bála že to zakřiknu na to nevěřím ale spíš jsem se chtěla vyhnout těm kecům a útrpným pohledům typu "to je ta chudinka co 2x potratila" stačilo mi to jednou jak to lidi řešili a hrozně chytří aby mě po potratu uklidnili mě vykládala kraviny typu buď ráda...bude pohnojeno....nebylo to ani dítě jen embryo..... atd. bylo mi z nich na blití takže teď jsem si říkala jestli o mimi zase přijdem budu mít aspoň svatej klid od lidí
22. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
strouž: jo tak když jsou lidi idioti, tak to je na prd no. Mě se zatím nic takového nestalo. JInak máš údaje v IP
22. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
luci to jsou, třeba se mi stalo že mi spolužák řekl "ty jako nejsi schopná donosit děcko?" atd. jako to vlastně bylo to co mě po revizi vadilo nejvíc, člověk se snaží zapomenout a lidi do toho pořád rýpají ať úmyslně nebo neúmyslně. většina teda neúmyslně mysleli si že mi pomůžou, ale jakoby ženské co přišla o mimi pomohlo když jí někdo řekne ať je v poho že to vlastně nebylo mimi že? :angry: pak se i stávalo že lidi co o těhu věděli nevěděli o revizi a tak mi jeden obchoďák asi 2 měs. po potratu chválil bříško, na mimčo se ptala i holička jak se mu daří, pokaždé se mi podlomili kolena a tak prostě teď to nikdo nevěděl kvůli tomu
22. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
strouží: tak to plně chápu. Ale tak hlavně že jste teď v pohodě.
22. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
ono popravdě moct to tajit do porodu tak klidně to dělám, mě to vyhovovalo, nikdo nic neřešil, lidi byli v poho. jakmile jsem oznámila těhu lidi v práci, rodina atd. všichni začli být jak harpie. nejdřív řešili jméno, pak kočárek, pak co jím, v práci jsem si přišla jak debil, měla být zrovna nějaká grilovačka a kolegyně na mě koukala jako jakto že chci jít když jsem těhu jakobych při sezení u grilu na lavičce potratila nebo co, atd. nedej bože si dát něco nezdravého, když jsem jednou neměla v práci oběd a dala jsem si čínskou polívku abych nezdechla hlady vyslechla jsem si od kolegyň přednášku jak to škodí mimču, jakobych to jedla denně nebo co. teď zase mají lidi období kdy je nejvíc baví řešit jestli to fakt bude holka,vypráví mi story komu se utz spletl a hlavně mě bombardují historkama z porodu kdo jak dlouho, jaké kontrakce, v jaké poloze rodili atd. :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
luci jj v poho, teď už se snažím s nikým nebavit, když někdo začne tak to jo ale třeba že bych záměrně nosila do práce fotky u utz a řešila s někým co na kontrole to neřeším. to se vykecám tady na koníkovi :grinning:
22. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
stroužek: hlavně že se je kde vykecat :grinning:
22. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
22. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
čau kočky, dnes jsem se vrhla do úklidu, tak už mám skoro i obývák, radost mi trochu zkazila gyndr, bo právě mi volala, že ačkoli mi psala, že ty hodnoty glykémie jsou v poho, tak jí vlastně až teď došly výsledky z Brna :angry: a Brno to označilo jako gestační diabetes :unamused: pořád ale platí, že je to jen lehce nad hranicí, takže přes Vánoce to nemám přehánět s cukrama a za pět týdnů uděláme takový jako menší test tady v laborce a jinak si mě ohlídá častějšími UTZ. Hmmmmm sbohem moje sněhové pusinky :cry:
22. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
rintuš vítej do klubu :grinning: já taky nemám prej nějak hrozný hodnoty ale jsou prostě ve vyšší normě ale i tak mě poslali hned do diaporadny kde byl sice dr. fajn, mladej usměvavej a říkal ať si z toho nic nedělám ale zase mi pak začal vykládat o inzulínu, o možném císaři aj.super věcech tak jsem šla domů s brekem a depkou. nafásla jsem digiglukometr a mám si prej hlídat žrádlo, prostě zkoušet co a jak mi sedne a hlavně kolik toho může. takže třeba nemůžu sežrat kilo mandarinek jak jsem byla zvyklá, prostě dát si 2 ks, za 2 hodiny se píchnout do prstu co a jak a když dobrý příště můžu 3 atd. Prsty mám samej modrák za jeden den měření a kde je zbývajících 14 dnů,fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorší je nakupování, dneska v globusu to bylo děsný, každej druhej regál lákadla, úplně nejvíc mě dostali nugety vedle regálu s věcma pro diabetiky :rolling_eyes: nesmím nebo teda bych neměla přílohy, obyč rohlíky, sladké ,ovoce, džusy prostě všechno si hlídat. přes vánoce super věc :rolling_eyes:
ale zase jedna pozitivní věc je že řízek s kaší mi uděla krásný číslo zato jogurt a gram. rohlík hrozný takže budu na řízkách a hotovo :grinning:
22. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
čau kočky, tak dnes mám opravdu lážo plážo a jsem ráda, že jsem úklid zvládla včera, bo noc byla krušná, vzbudila jsem se a měla takovou tu svalovou slabost nebo křečovitost nebo jak to nazvat, jakože člověk má nutkání neustále se převalovat a měnit polohu, jinak mu celé tělo trne. Když už jsem rezignovala a naplno otevřela oči, že teda do rána budu čučet do zdi, tak se to nějak spravilo a já konečně usnula. Tady jinak nic moc, sníh pomalu a jistě taje a z oblohy padá něco jako sněho déšť. Stromek už krásně voní a jak jsem k němu ráno čuchla, připomnělo mě to Vánoce u babičky a měla jsem co dělat, abych nebulela. No jo hormony jsou hold hormony. Jinak pisám ještě poslední vánoční emaily atd. Za chvilku se naobjedvám a zajdu na finish nákup a odpo se vrhnu na ten salát. Tak zatím krásnej den všem :dizzy_face:
23. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
jj strouži, no já glukometr mám doma už dva roky, od prvního těhu, ale měla jsem si měřit jen jednou týdně a když už jsem pak byla poslední měsíce stabilizovaná a teď mi to vycházelo taky v poho, tak jsem to nehrotila. JJ masa a tuším, že i zeleniny můžeme kolik sníme, ale když člověk by zrovna rád to ovoce a dobrůtky, no budeme to muset nějak zvládnout. Zkusím někde pohledat tu brožuru co jsem před lety napsala a zorientovat se v tom, kolik má co jednotek. Asi upřednostním tedy grepy, které snad tolik sladké nejsou a taky chleba místo rohlíků. Ale slavnostní pohár si zítra teda neodpustím. Na dno dám konzerv. jahody a nahoru pak čerstvé borůvky a basta :dizzy_face:
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky, kontrola dopadla dobře a máme fotku :dizzy_face: jsme 1,1cm velký, srdíčko krásně buší a odpovídáme 7+3 :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahoj rinty no asi ses včera přepracovala tak tělo ti dávalo signál zvolnit. já naštěstí žádný problémy nemám, nikdy mi netvrdne břicho, malá kope jen občas, záda bolí ale není to žádná hrůza takže v noci chrním jak mimino :grinning:

ty si dostala glukoměr už předtím jo? já myslela že se cukrovka měří až skoro ve 3. trimu teprve?? já musím píchat před a po každým jídle tak sice mám prsty samej modrák ale na druhou stranu mě to začlo bavit. zajímavý že z diamarmelády na rohlíku jsem měla cukr vysokej a z hambáče cukr po hodině a půl jak lusk :grinning: tak budu živa na hermelínburgerech a hotovo :grinning:
23. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
micha mooooc gratuluju, jak už tu psala strouži, to jsou opravdu ty nejkrásnější vánoční dárky, které jste si mohly přát. Moc držíme palečky. Holky zítra se tu neukážu, takže přeji už dnes pohádkové vánoce a do nového roku jen samé radosti :dizzy_face: :astonished:
Strouži já jsem na diabetologii sledovaná už několik let a vzhledem k tomu, že jsem měla různé výkyvy i mimo těhu, tak mi dali glukometr už na začátku toho prvního, že si to mám 1x za měsíc zkontrolovat :wink:
23. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
micham moc gratuluju :dizzy_face:

holky krásné svátky, hlavně hodně pohody a klidu u stromečku a telky z pohádkama a do novýho roku hlavně štěstíčko, zdravíčko, pro těhule lehký porody a pro snažilky kupy pozitivních testíků :grinning:
24. pro 2009 v 06:23  • Odpověz
autor
Aťje hodně dárečkú i u tveho stromečku, v každem aťje zabalen jeden Šťastný všední den. Všechno nejlepší k vánocúm!

Micha velká gratualce :wink:
24. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:

Tak doufám,že zvládáte vánoční přežírání :grinning: ? co dárečky? :dizzy_face:

My jsme to trochu nezvládli.. teda já jsem v pohodě, ale dneska jsme museli s manželem na pohotovost... včera při večeři mi zkolaboval.. zvednul se od stolu a začal kolabovat.. motanice, spocenej, zvracel.. dneska se furt motal,tak jsme jeli.. no asi štípnutej mezižeberní nerv :unamused: bála jsem se,aby to nebylo něco horšího.. ale ufff dobrý :wink:
25. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
ahoj holky hlásím po ježíškovi :grinning:

kuli no teda to je hrozný, bych nevěděla co dělat kdyby se to stalo manžovi, já bych si asi v tom stresu nevzpoměla ani na číslo na pohotovost.ještě že je to už dobrý, nikdy jsem o takovém nervu neslyšela.

u nás jinak dobrý, takový poklidný vánoce ale stejně jsem byla na štědrý večer pořád na slzičky ani nevím proč, prostě hormony :grinning:
26. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
mezisváteční čau všem :dizzy_face: kuli jak jsi to popisovala, tak mi to znělo skoro jako žlučníkovej záchvat (on by se i teď o Vánocích nabízel) tak mezižeberní nerv říkáš, to nesmíte příště tak divočet :wink: tak přeju každopádně brzké uzdravení, ať můžete užít Silvestra. Já hlásím, že u nás také vše v poho, zvládli jsme cestu do Brna i zpět, z dárků byly všichni spokojeni a švíca mi nabalila věci po malém, takže teď už mám skutečně snad vše potřebné. Strouži, v čem, na kolik a jakým způsobem (kolik máchání) jsi prala věcičky na malou? :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj rintuš, já ještě věcičky neperu, čeká nás výměna oken v lednu a malování takže ten prach bude všude takže to se neodvážím prát něco dopředu. ale plánuju pak prát normálně v persil sensitive prášku možná v persil gelu, protože třeba lovela mi smrdí. a máchání asi normálně dám tam program na bavlnu nebo jemné věci a hotovo. akorát předtím vyčistím pračku od těch zbytků z prášků z našeho praní a škrobu a jiného bince, dám tam ocet a properu 2x pračku načisto bez prádla.
28. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.