• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
ahoj strouži, to je taky dobrý nápad :wink: :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
a co jinak rintuš jak žiješ? mě každej říká že vypadám netěhotně tak nevím teda kdo mě to kope každej večer :grinning: je super že si dostala nějakou výbavičku po někom,já si to taky plánovala ale bohužel, lidi jsou škrti tak všecko co mám jsem si musela koupit za svoje love. ale dalo se to, hader jsem zjistila že mám 3 bendy :sweat_smile:

jo jinak manžovi jsem dala na vánoce bodýčko miluju tatínka byl dojatej to byl ten nej dárek :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hoj ženy :dizzy_face:

Tak muž dneska byl na vyšetření EKG a vše v pohodě. Tlak měl v tu chvíli taky v pohodě. Tak ho ještě pro jistotu posílá na neurologii. Ale to až v novém roce, teď na to prej muž nemá čas :grinning:

Jsme si dneska dali po masitém čase sladký oběd, nadělali jsme tunu palačinek, k tomu broskve a šlehačka :grinning: To bylo žrádlo :grinning: Zítra mastím do poradny, tak jsem zvědavá, co nás čeká... :dizzy_face:

Já už mám všechny věci po ségřiných dětech a dětech sestřenic vyprané a nachystané ve skříni. Ještě že jsme stihli vymalovat před vánocemi, mě by se teď tak strasně nechtělo :sweat_smile: Lemrouch líná jsem :grinning:

Ještě pokukuju na aukru, co by se mi mohlo hodit, ... číhám na koupací kyblík :grinning:
28. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj kuli to je dobře že je manža v pohodě.
s tím obědem hele ženo neser, já za celý vánoce snědla pár kousků cukroví, 2 chlebíčky a jinak jsem se držela :angry: jogurty žeru bílé neslazené s graham pečivem, na koláčky v obchodě koukám zamilovaně takže když někdo nasmaží tunu palačinek, dá na to šlehajdu a broskvi tak mám chuť ho zabít :angry: :grinning:

jinak ten kyblík, mě se to nelíbí přijde mi to divný já jsem klasik, vanička lehátko a hotovo a i tak nevím jak to mimi vykoupu mám z toho strach. každej se mě ptá na porod, z toho strach nemám já mám strach že mi dají při odchodu z porodky mimi do ruk a co já s ním doma?? jak ho vykoupu? co když bude nemocné , bude brečet co já budu dělat??? :sweat_smile: manža to samé, ten sám říká že fakt neví co my s tím mimčem budeme dělat a hlavně nám to furt nedochází :fearful:
28. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
akorát holky můžu vám říct že svíčkovou jsem neodolala, po svíčkové a 4 knedlících cukr po 2 hodinách 12,5(norma je do 7,8) :grinning:
28. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Ahojky holky jdu na vás mrknout, nás kontrola čeká zítra tak jsme zvědavý jestky si nás tam už nechají nebo nás pošlou ještě domů., čeká nás to vyvolaní i když v pátek na kontrole dr. říkala, že vše vypadá dobře a že to vydí do pár dnů že porodíme, ale nice se neděje.

Strouži chápu tomu dobře, že máš těhu cukrovku?Tak to tě lituji, ale neboj zvládnout se to dá a i já přes vánoce hreším a to někdy dost :unamused:
28. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
jééé kuli, já taky zvažuju spíš kyblíkování :wink: a můžeš mi napsat info k tomu praní? teda já vím, že to není žádná věda a určo mě poinformujou kočky na termínu, ale už jsem děsně nedočkavá :dizzy_face: Jinak já se musím přiznat, že té dietě tedy moc nedávám :confused:
28. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
ahoj miši ty už rodíš?? no teda tak snad se to brzo rozjede a nebudeš muset na vyvolání

jj no našli mi nějaký zvýšený hodnoty, prej norma je kolem 7,8 a já měla 8 takže mě poslali do diaporadny. akorát doktor z toho byl dost zmatenej, bo já do teď přibrala jen kilo a sama gyndařka nademnou pokažde zvedá prst že je to málo a teď mi má dát dietu :grinning: dali mi ten glukometr tak měřím, docela mám hodnoty v normě, před jídlem vždycky a po jídle taky ale je fakt že už musím uvažovat co jím což mě štve. To že ty hřešíš to jsem si všimla, nakukuju k vám do diskuze o cukrovce, no musím ti říct že já bych tak odvážná před porodem a ještě když má mimi srdeční vadu jako tvoje nebyla, mě stačilo jak mi dr. řekl co může zanedbaná cukrovka způsobit a už jsem byla z toho dost vynervovaná že mě fakt ani cukroví nelákalo. spíš ty chlebíčky a mandarinky bojuju ale držím se, je teda fakt že se hlídám teprve týden ale zatím prostě když vím že musím kvůli mimču tak prostě bojuju. cukroví jsem vyřešila tak že manžovi jsem nakázala vyžrat linecké a rohlíčky protože jen tyhle druhy jím takže když teď doma nejsou tak může být cukroví kopa a ani si ho nevšimnu :grinning:
28. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
holky to jako tu všechny hřešíte a jen já to dodržuju nebo co? :rolling_eyes: :grinning: no co já aspoňm budu pak sexy kost po porodu :grinning: už teď mi všichni říkaj jak jsem krásně hubená na obličeji, rukách a zadku, jenom shodím břicho a jdu chodit přehlídky :grinning:
28. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
strouži, soráč, už si nikdy nedovolím laškovat s tvými chuťovými pohárky :grinning: ty voe, ty sis dala svíčkovou, chjo, taky bych si dala... ale já už maso nemůžu vidět... :unamused:

Já chcu kyblíkovat, páč se mi to děsně líbí. Koupala jsem takhle malýho od ségry, když jsem jí ho hlídala (potřebovala se několikrát vyspat po porodu císařem). Taky jsem se bála, jak je maličkem a tak. Ale Honziáš měl při narození 4,5kg a tak se mi s ním perfektně manipulovalo v tom kýblu :grinning:

rinti, peru dle vysaček na hadříkách,.. peru v Lovele nebo v tom,co je Sensitive.. a máchání mám taky nějaké dětské,ale spíš dávám místo mákání ocet.. vůbec to tím nejní cejtit, a prádlo je krásně měkoušový :grinning: Ještě mě čeká vyprání plín, ale ty mi pak asi vyžehlí babička, která je žehlením posedlá a tak toho využiju :grinning:

Misi, ahojda, tak pokud se zítra vrátíte dom, tak přijď poreferovat, jak to Dr. vidí :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
no svíčku jsemmusela, páč to vařila tchýně na 1. svátek vánoční tak jednak jsem na ní měla chuť a jednak nebudu za krávu co tam sedí a křoupe mrkev :grinning: ale je fakt že jakjsem viděla číslo na glukometru tak mě málem omývali a odbourávala jsem to ještě až do večera :pensive: takže do porodu si svíčku už nedám, při pohledu na glukoměr mě jednou provždy přešla chuť. zato z kapra a salátu jsem měla krásný čísla tak to jsem baštila dost.

kuli ty budeš dávat látkovky?? já hodlám ničit přírodu ve velkém jednorázovkama takže látkový plíny mám jen na blinkání a těch mám asi 12 ks
28. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
Právě, že mám pár dní do porodu tak se nebojím hřešit :wink: A mimčo sice srdeční vadu má, ale s cukrovkou to nemá nic společného :wink:
28. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Já jsme vše prala v tekuté Lovele a spokojenost :wink:
28. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Kualik jasan, že když mě pustí tak napíšu jak to snama vypadá :wink:
28. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
áááno, položím svůj život v boji s látkovými plenami :grinning: chci to zkusit... polehounku, pomalounku :grinning: třeba se s nima sžijeme... manžel na to taky koukal,ale když jsem mu ukázala ty AIO (vše v jednom,jak to vypadá jak klasická jednorázkovka), tak se mu to moc líbí. On se bál, že bude muset něco skládat,vkládat,apod. :grinning:
Já mám látkovejch asi 90 :grinning: Ze začátku to kadí jen tu vodu, tak to bude hezký :grinning:
28. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
miši to je mi jasný že s cukrovkou to nemá nic společnýho ale já to beru tak že je to zátěž pro tělo a u tebe je to jaksi víc rizikovější bych řekla. a co se týče toho porodu tak mě právě gyndařka i cukrovkovej doktor řekli něco v tom smyslu že právě před porodem je ta cukrovka nejvíc důležitá protože až mimi vyleze aby nemělo cukrovej absťák, že se to právě před porodem musí hlídat a jsou i některý co se nehlídají a musí jim dát před porodem inzulín. tak jsem to aspoň pochopila já.
28. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
kuli ehm jseš cvok, já rozhodně hodlám ve velkém využít nabídku současné moderní doby, moje máti neměla na výběr a musela cvokařit s látkovkama, namáčet, vyvařovat, žehlit a jiný pro mě neskutečný věci, měla 4 děcka a prej nedělala nic jinýho než prala, žehlila, vstávala ve 4 ráno aby to stíhala, nebylo to kde věšet no děs.už se vidím jak plním denně 3 sušáky plínama nebo to věším vedle což je ve městě při smogu jak mucholapka na alergie. takže já mám jasno, jednorázovky číslo jedna :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
ježiš co to píšu ne vedle ale venku před barákem :grinning:
28. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
No já jelikož si inzulín pichám tak to mám trochu jiné než s tou dietou trošku bych řekla víc na pohodu :wink: Jo taky jsem někde četlam, že může mimčo po porodzu dostat infuzi s cukrem, ale bohužel co jsme si pročetla celou diskuzi diabetu tak se to stavá i maminám , který to dodžovaly ůpůlně a nevzaly si ani kousek sladkého za celé těhu. Hodnoty se snažím hlídat aby mi moc nevyskakovaly. Takže když hřeším je to třeba místo svači atd.....
Ale samo, že i já mám strach aby to mimču moc neublížilo a proto to do sebe nervu po kilech , ale jen pár kousků pak nic aby cukr mohl spadnout a pak si zase dám :wink: Tím se samozřejmně nechci ohajovat , že hřeším . Obdivuji lidi co mají silnou vůli, ale já to teďka přes vánoce nejsem :unamused:
28. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
aha tak to jo, no mě to vyděsilo dost takže mě to ani moc neláká, neříkám že je to jednoduchý když vidím jak všichni žerou a já suším hubu ale pak si řeknu dělám to pro mimi a už mě to lákat přestane. ale ty palačinky ty bych asi neuhlídala to přiznám ty miluju.
28. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
nejvíc mě rozčiluje manža, ten se už ani neobtěžuje svou nenažranost krotit, on si koupí 5 tatranek a sežere je najednou a naschvál u toho dělá zvuky jak je to dobrý, nebo už ani nedává cukroví na talíř, dá si na stůl krabici a žere to z toho a já ho v tu chvíli nenávidím :angry: :grinning:
28. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
strouži, já vím, sem magor :grinning: Taky jsem si říkala, zda budu mít dobré podmínky co se týče praní, věšení, sušení, plín... Nakonec jsem teda zjistila, že podmínky jsou v poho. Sušit můžu venku (když bude hezky), když bude hnus, máme velikánskej kritej balkón a v prádelně bych to taky usušila. Vyvářet nehodlám, fláknu to na 60 - to stačí, žehlit v šestinedělí plíny budu (od toho máme taky i žehlící prababičkku) :grinning: po šestinedělí je jen složím a přežehlím. A skladování je taky brnkačka :grinning: Mluví se mi to tom fajně, uvidíme, jak krutá bude realita :grinning:
28. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
autor
Jo tak u nás než to všichni ze začátku pochopily , že fakt to sladký nemohu tak jsme si zažila taky muka :unamused:
28. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
ty vogo, ty moje hrubky, holky soráč :grinning:

misi, může tu cukrovku způsobit třeba i nadměrný pojídání ovoce? Já se totiž furt láduju mandarinkama, broskvema :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
kuli no nechci ti brát iluze, jak to píšeš zní to krásně ale třeba loni jsem chodila na téma duben 09, 80% byli zapřísáhlé látkovky ještě mě seřvali že budu ničit jejich dětem přírodu pro svoji pohodnost a co myslíš? víc jak půlka prostě na jednorázovky přešla protože měli co dělat aby stihli nakoupit a vyčistit si zuby takže zůstat na látkovkách vyžaduje pevnou vůli a celkem hodný mimi.
28. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
strouži, jak říkám, maluju si to nádherně :grinning: realita může být jiná :grinning: a krutá :grinning: doufám, že Máňa bude rozumná :grinning:
28. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
Kaulik cukrovku si nepřivodíš tím co jíš než ti ji zjijstí. Bud jí máš nebo ne je to hormonalní porucha placenty :wink:
28. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
kuli, koukám, že jsi můj člověk, taky chci jít do látkovek, ze začátku asi klasickejch, pak možná začnu experimentovat s těmi moderními :wink: jinak kyblíkování je prý dobrý i při prdíkách a taky, že se tam mimi cítí jak v bříšku :dizzy_face: Ten ocet tam dáváš už před začátkem praní, nebo při máchání? a kolik asi? a rovnou do prádla, nebo do přihrádky pro aviváž? :confused:
28. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
miši placenty? mě mluvil doktor o tom že prostě pro slinivku je to zátěž, že to mívá hodně těhulí co v těhu přiberou hodně protože tělo je jakoby namáhané tak jsem mu řekla že jsem přibrala kilo ale že jsem díky štítce přibrala před těhu najednou 12 kg tak říkal že je to nejspíš tím, že jsem si namohla slinivku tady tím rychlím přibráním už před těhu. že je to i dědičnou dispozicí neboť u nás má tu stařeckou cukrovku každej a že je to jakoby signál že k tomu mám sklon a že jí jednou můžu dostat.

prostě jakoby mi řekl on i gyndařka že je to o tom jak se tělo s těhu vypořádá, že je to prostě zátěž pro organismus a tak některé články mého těla můžou dělat problémy ať už je to cukrovku, u někoho srdce, štítka atd. rozhodně to ale není z toho že někdo jí hodně sladkýho nebo ovoce protože já nejím v těhu sladký vůbec a cukrovku mám.

holky no ne že bych vám ty látkový zázraky nepřála ale povíme si jo :grinning: jak říkám většina těch zapřísáhlých látkovek z koně se kterýma jsem si psala loni teď lítá po tescu a nakupuje v akci balíky pampers a látkovkama vytírá podlahu :grinning:
28. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Mě doktorka řekla, že je to placentou právě proto až porodíš tak tu cukrovku už nemáš. Placenta neumí zpracovávat cukr proto tá cukrovka. Taky se dělají testy na slinivku ty mi dopadly dobře takže u mě se jedná o těhu cukrovku. Když někomu ty testy slinivky dopadnou špatně tak pak většinou mu tá cukrovka zůstane i po těhu :unamused:
28. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.