• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
aha tak to asi každej doktor říká něco jinýho to je fuk máme ju tak hlavně aby porodem skončila.
jak se dělají ty testy na slinivku?? já jdu zítra na nějakou krev myslíš že je to ono??ani nevím jestli tam mám jít nalačno nebo co.
28. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
ahoj holky -mate pravdu obe placenta ma v tom take roli - produkuje hormon ,ktery blokuje tvorbu inzulinu. A v tehu ho je potreba 2x tolik
28. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
ahoj, tak jsem si dnes měřila na lačno a měla 4,4 tak jsem to zazdila cukrovím :sweat_smile: strouži promiň, no ale k tomu mám neoslazený čaj na chudokrevnost a k obědu bude řízek s bramborem a večer zeleninová polévka, takže to už budu pošlušná :dizzy_face:
29. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Zdravím,
tak jsem zpět z poradny. Dneska měla hodinovej skluz, tak že jako katastrofa :rolling_eyes: Malé se to vůbec nelíbilo,já už nevěděla, jak se mám uložit v té čekárně na židličce a můj výraz v obličeji věrně kopíroval otrávené ksichty ostatních čekajících maminek :unamused: Jináč u nás vše v cajku. Malou chválila. Měřila mi břuch, poslouchala ji. Otoky nula. Moč v pohodě. Jen jsem sama byla v šoku z váhy. Upozorňovala jsem sestřičku, že od příště jezdím se svojí váhou :grinning: Jako od poslední poradny (1.12.) jsem nabrala 3.6kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: To je to sladký hnusný cukroví a kila mandarinek :confounded:
29. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás.
kualik: ale v klídku, tak měla malá hladíka, no, tak jste trochu přibraly :--d
29. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
rintuš já nalačno mám vždycky ukázkovej cukr asi jak ty někde mezi 4-5,5 ještě ani jednou jsem ho neměla před jídlem zvýšenej , zato po jídle to je často děs. nebo ani ne tak po jídle to se hlídám ale večer jsem se neuhlídala, sežrala jsem pár kiwi a cukr 12 :pensive: takže kiwi a mandarinky poletí z baráku a bude se kupovat po kusech ne po kilech jak teď o vánocích protože já vidím mísu ovoce a jsem hysterická :grinning:

kuli gratuluju ke kontrole, to čekání znám, u mojí mudry je to klidně i na 2 hodiny čekání, je to kvůli toho že dělá pokaždé utz každé těhuli a dlouhej skoro 15 minut, dost vysvětluje tak se ani moc nezlobím protože vím že mě ukazuje a vysvětluje taky.hele raduj se z váhy, já zase když jdu do poradny tak komentují moje nepříbírání a já se stresuju že mě seřvou že nemám nic nahoře. :wink: pořád jseš hubená, kdybys měla nahoře 15 kilojak některé těhule v 6 měs. tak neřeknu :wink:
29. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj luci 8 tt no teda krásně ti to přibívá :wink: \
29. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Luci, no jo, já jak jsem stála na té váze, tak mi málem vypadly oči z důlků a ze mě vypadlo jen "ježiš" ... sestřička na mě, jestli tam vidím, a já jen že bych to nejradši neviděla :grinning:

Jsem se tedy rozhodla, že sežeru všechny zásoby švestkovejch a třešňovejch kompotů v baráku. Je v tom hold taky kapka cukru v nálevu, ale zase to je změna :wink:
Ty vogo, jako v Sama doma matlaj tataráka :sweat_smile: Dala bych si hned... sakra :rolling_eyes: :grinning:
29. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
kuli jé kompoty ty zbožňuju naštěstí doma nejsou žádný bo bych je zbouchala najednou hned. jenom abys neprožila silvestra na wc, mě vždycky švestkový kompot prožene :grinning:

fuj tatarák syrové maso bych nedala do huby ani jako netěhu
29. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
no na silvestra si asi ty kompoty nepovezu :grinning: tam si vezmu jen banány, ananas,mandarinky :grinning: Když já nevím,na mě ty švestky moc nepůsoběj :sweat_smile: Mě prožene jen Caro :grinning:

Já jsem hold prase, já bych si to dala :grinning:
29. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
caro je to kafe pohankový že? mě kafe prožene vždycky ale moc ho nepiju, no ikdyž mě prohání v těhu vše, jak každej říká že je v těhu zácpa jo? no tak nevím já už mám 7 měs. průjem :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
ty jo, se máš :grinning: já když si nedám Caro, tak jdu tak jednou za pět dní na velkou :grinning: a to pak lezu i po zdi :sweat_smile: břicho jak šutr... se nediv,že pak nepřibíráš :confused:

To Caro je myslím z ječmene, žita, čekanky.. taková směska :wink:
29. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
no já jsem taky ráda taky, když jdu jednou za tři dny, ale dnes to přišlo tak naráz, že bych možná potřebovala pár vnitřních stehů, bo jsem měla pocit... no nechme toho, to se po obědě nehodí. Strouži, mě tenkrát říkali, že mám měřit vždy 2 hodiny po jídle, takže po snídani (před obědem) jsem měla 5,5, těsně po snídani jsem to nezkoušela, šetřím proužkama, bo se mi kolikrát podaří správně dát až každý třetí, jestli to nějak ohýbám nebo ošmátrávám či co, ale často to hlásí eror :sweat_smile: Jinak hlásím 8,5 kg nahoře :grinning: Luci a jak u Tebe, jak se cítíš? Kual super, že je vše v poho :wink:
29. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
nazdárek holky :slight_smile: teda tady to zas žije :slight_smile:)

koukám že dost bojujete s cukrovkou...je to otravný co...
no já jsem zvědavá jak dopadnu.....snad to bude dobrý...

pozítří jdeme na velký utz na nt screening tak se moc těšíme :slight_smile: chceme vzít i kameru že by to manžel natočil jestli jim to nebude vadit, tak se pak budeme moct kochat i doma :slight_smile:
29. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
jo tak s vyprazdňováním problém nemám to je fakt :grinning:

rinty mě dalí 100 proužků na 14 dnů takže šetřit nemusím, měřit a zapisovat mám před jídlem a hodinu až dvě po jídle teda je myšleno snídaně, oběd, véča ale já měřím i mezi když něco sežeru abych si ověřila jak mi to sedne s těma proužkama problém ani tak nemám spíš mi málo teče krev, píchnu se pětkou vyteče první kapka tu dle pokynů utřu a už další krev neteče nebo málo aby to nacuclo takže kolikrát musím píchnout znova a znova.
jinak tu váhu máš akorát dle tabulek, já se koukala do nějaký příručky v tomto týdnu bychom měli mít okolo 8-12kg nahoře, no já jsem teda dost podlimit ale špekové zásoby mám dozásoby tak co :grinning:

semy zítra si to určo moc užijete, my kdyšli na screening tak jsem si říkala jak manža bude dojatej, no spíš byl vykulenej a došlo mu to až druhej den.cukrovky se neboj předčasně, testy se dělaj až někdy kolem 16 tt takže bašti a užívej si, já to sakra podcenila na začátku těhu jsem nežrala a teď bych žrala až bych brečela :rolling_eyes: dneska jsme byli v obchodě, holky co mám dělat abych nezabila manžu?? on to snad dělá naschvál, nakupoval si sladkosti, kofolu, marmeládu aj. dobrůtky a já? bílé jogurty, graham. pečivo... nesnáším ho :angry:
29. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
ježiš zase chyba testy na cukrovku se dělaj až ve 26 tt :wink:
29. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
strouži, tak to od něj není hezké, že s Tebou nedrží basu :fearful: nebo, že se aspoň trochu neovládá, ale neboj, za pár týdnů rodíme, a to snad bude po cukrovce a budeš moct zase dlabat, to už nějak uteče. Co takhle nějaké Dia cukrovinky? já vím, není to ono, ale aspoň něco, hm? :confused: Semy to letí fakt jak blázen, nedávno // a už NT, ježkovi oči, Vy nás ještě doženete :sweat_smile:
29. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
manža ne že by to dělal naschvál a vysmíval se mi ale prostě to kupuje tak jak předtím on je hrozně na sladké je schopnej za den sežrat 10 tatranek ale mě spíš štve že se na to musím dívat prostě mu závidím :rolling_eyes: je teda fakt že stejně by mě bylo ze sladkýho blbě hlavně z čokolády ale prostě to že nesmím mě drtí. kdybych aspoň to ovoce aj. věci měla bez omezení tak by mě sladké nevadilo ale tady aby si člověk hlídal i přílohy a všechno :rolling_eyes: ty dia věci to radši nic, je to hnusný a ještě k tomu drahý
29. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
jj to ovoce to chápu, sladký bych popřípadě možná taky vydržela, ale ovoce neeee. Tak ale jsou i slané dobroty :wink: Je ale jasné, že jak člověk něco nemůže, tak ho to najednou začne lákat 100 násobně :rolling_eyes:
29. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
no na slaný chuť nemám, na sladké jsem taky doteď chuť neměla, spíš mě bylo po něm blbě a bylo by zase ale prostě zakázaný ovoce jak se říká. spíš mě chybí to obyč pečivo, knedlíky aj. brambory si dávám ale knedlíky se už bojím
29. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
a co oříšky, třeba pistácie, nebo kešu, to by sis taky nedala?
29. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
jo oříšky ty mám ráda ale zase když jich sežeru víc je mi zle. arašídy z těch bliju, ale kešu a pistacie to jo ale 3 měs. se tím živit nebudu že? :grinning:
29. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
no to jsem nemyslela, chtěla jsem Tě jen nějak povzbudit, ale už to vzdávám :sweat_smile:
29. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
ženy, tak já jdu s kámoškama za chvíli posedět... :dizzy_face: máme každý měsíc (když to vyjde) posezení.. dneska by se nás mělo sejít 8, tak to bude drbárna :grinning: Hlavně jsem zvědavá, co si dám tam k véče (páč mám chuť na horký maliny, palačinku, ...) :sweat_smile: a asi budu muset skončit u salátu :grinning:
29. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
rinty mě povzbudí až porodím a zahodím glukoměr :grinning: do dia poradny jdu zase v pondělí tak jsem zvědavá co mi řekne, doufám že mi neřekne že to není těhucukrovka ale ta obyč to by mě asi porazilo.

kuli to je dobře že máte takovou drbárnu, my jí taky mívali ale teď v poslední době je těžký se sejít tak jsem ráda když zajdu na kafčo jednou za 2 měsíce s kámoškou.
29. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Ahojky holky, tak jsme zpátky z kontroly a nenechaly si nás tam :grinning:

Tak po pořadě malá ještě pořád není otočená tak snama doktorka začala mluvit o tom, že existuje nějaký hmat na otočení atd.... a že tam je právě doktor který to dělá tak , že mám počkat a domluvit se sním. Dr nám udělal utz a naznal , že to nepůjde máme na ten zákork málo plodovky a velké mimi odhad váhy je 3,400kg :grinning: :grinning: Tak nám nabídl, že se domluvíme na CŘ. Což jsem odmítla, že to chci vyzkoušet porodit normálně. Moc nám to nevymlouval, ale že by to tedy mělo být brzo takže jestly se nám to nerozjede samo což opět říkal po vyšetření na koze , že to vypadá nadějně CS 7 a jsme krásně nachystaný tak nastupujeme 4.1.2010 na vyvolání a slíbil mi, že ten den prostě malá půjde ven :grinning: :grinning: Takže žadné trápení třeba týden vyvolávání nic takového. I když v den vyvolání může být vše jinak malá se nějak blbě natočí či hodně moc přiberem tak nakonec se třeba císaři nevyhnem. :unamused:
29. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Ty testy na slinivku se děljaí z krve :wink:
29. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj mišičko no dneska mi brali testy na cukrovku z krve tak asi to bylo ono akorát jsem nevěděla jestli mám být nalačno tak jsem posnídala bílej jogurt a pak už jsem nejedla až do té 1 hodiny tak snad to nevadilo. doktor nic neříkal že musím nalačno a já blbá se nezeptala.

miši jako jak hmat na otočení? to ti tam šáhnout? no teda to bych si nenechala ani zaboha, max toho hamiltona to je že ti odtělí nějakou blanku aby se to dřív rozjelo ne? jseš dobrá že si troufneš na obyč porod, víš já ve tvém případě bych šla radši na císaře kvůli tomu srdíčku.
29. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Miši, ahojda, zrovna včera jsem byla u kamarádky, co rodila KP a říkala, co by dala za císaře :sweat_smile: rodila totiž normálně a malej měl 3,77kg :sweat_smile: a ještě jak byl velikej, tak tam měl blbě u hlavu ručičku, tak mu ji trochu pochroumali a ona s ním pak musela cvičit. Což o to, ale ten porod jako takovej byl prej šílenej. Ona si až po půl roce byla schopná normálně sednout a o sexu ani nemluvě :unamused: A šitá byla šíleně. No nevím, jen tlumočím zkušenost. Ale když je mimčo velké (což je si myslím i tvůj případ),tak bych šla radši do císaře :sweat_smile:
29. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
No taky jsme o tom hmatu slyšela poprvé, ale nakonec mi ho dělat nebudou prý se to dělá v termínu a pod nějakou infuzí co ti uvolní dělohu a je to na jeden den hospitalizace.

Při porodu normálně vůbec nevadí malé nemocné srdíčko ta nemoc se projeví až po jednom či dvou dnech po porodu . Naschvál jsem se ptala kardioložky jestly to má nějaký vliv normální porod na to srdce a prej vůbec žádnej :wink:
29. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.