• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jako oboje má asi svoje, někdo má porod pohodu nebo ne pohodu ale zvládá to super a někdo fakt trpí a ten pak lituje že nešel na císaře. naopak u císaře když jsou pak bolavé a zašité na břiše tak říkají že by chtěli obyč porod. jako ale já bych šla v případě mišičky na císaře hned,prostě pořád vidím švagřinu těhu v poho, nic tomu nenasvědčovalo že by se něco mohlo stát, malá byla dobře natočená všecko ale paknajednou se všecko uprostřed porodu posralo, malá zůstala viset někde v těch kostech, rvali jí klešťama, byla přidušená hned jí vezli do olomouce jestli nemá postižený mozek atd. švagřině malou dovezli až za 5 dnů, naštěstí je v pořádku ale prostě si myslím že při vadě srdce a ještě když je mimčo větší tak tam je na mě až příliš velké riziko abych si hrála na frajerku jak zvládnu přirozený porod.
něco podobnýho se teď stalo jedný známý mé známé, té ale říkali že by měla na císaře ale ona si to prej prosadila a skončilo tak že mimčo rvali zvonem,pak klešťama, mimčo sice zachráněné ale mamina totálně roztrhaná a kdoví jestli z toho nebude mít následky gynekologické.
29. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
miši no já nevím, nezlob se ale celý těhu se řeší to vaše srdíčko co bude a nebude, chvílema to vypadalo dost blbě strachu jste si užili až moc tak mi teď přijde reakce doktorky dost divná že řekne že to neva, právě že si myslím že ten porod obyčejný je pro mimčo dost vysilující, může se posrat cokoliv a prostě vaše malá je pro mě trošku víc rizikovější než ostatní miminka. znám pár lidí co šli na císaře i kvůli menším problémům zdravotním ať už se jednalo o maminu nebo o nějakou překážku u mimča takže mě to přijde dost divný.
29. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
no každopádně je to tvoje volba, budeme ti všichni držet palečky aby se nic nestalo, měla si pohodový porod a hlavně aby malé dopadlo dobře to srdíčko :wink:
29. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Však nikdo neřiká, že to nakonec tím CŘ neskončí :wink:
29. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
miši a co budou teda dělat s tím srdíčkem u malé po porodu? bude muset na operaci nebo se neví?
29. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky,
normálně sem nechodím, jen jsem se na chvilku stavila, když to tady čtu.
Podle mě je rozhodnutí plně ma Mišičce a doktorech a Strouzku myslíš, že je dobré sem psát na rovinu takové věci, to Mišku určitě hrozně uklidní. Ona určitě taky ví, co se může všechno stát. Ale to se může bohužel stát i nám všem ostatním :frowning2: . Ale Miška si určitě nehraje na frajerku (jak jsi to výše napsala), prostě to chce zkusit. Věřím tomu, že pokud by nastaly komplikace, tak okamžitě přistoupí na CŘ. Spíš ukázala jakou má odvahu, když to zkusí přirozeně. Já jsem na to moc velký srab :sweat_smile:
29. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
:wink: Po porodu budou malou hlídat a uvidí se jak se tá vada rozvine podle toho se bude jednat.

Spagi já a odvahu taky jsem posraná až za ušima, ale dík moc :wink:
29. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
já myslím, že před samotným porodem, ještě doktoři určitě zváží co a jak, zatím je vývoj v poho, cesty se připravují a Miška má celkem širokou pánev, tak uvidíme :wink:
29. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
čau holky

špagi a co myslíš že jí mám napsat? že jí přeju normální porod, že si myslím že císař není potřeba atd. když si to prostě nemyslím??já jsem prostě taková, napíšu to radši veřejně než bych jí tady mazala med kolem pusy a pak drbala jinde jak dle mě riskuje. vyjádřila jsem svůj názor protože si prostě myslím že v jejím případě je normální porod risk.jasně komplikace při porodu můžeme mít každá ale mě kdyby řekli už dopředu že císař by byl lepší a měla za sebou těhotenství kdy řeším srdeční vadu mimča a vůbec to co bude a nebude v budoucnu, jak bude malá schopná fungovat se srdíčkem, tak bych prostě nerozmýšlela. moc bych jí přála běžný porod, který by byl krátký , super v pohodě, malá byla v pořádku atd. ale já mám jaksi pořád v očích to jak moje švagřina měla totálně v poho těhu začátek porodu totálně v poho ale pak se to posralo a málem o mimčo přišli a stejně tak pár lidí v poslední době kteří měli komplikovaný porod.

ale znova opakuju, prostě můj názor a je na mišičce jak si to přebere a jak se rozhodne rodit nebo spíš jak rozhodne situace a doktoři. každopádně jestli je koník jen o tom že se tu budeme navzájem chválit jak jsme skvělé úžasné a mlčet kdykoliv máme jinej názor tak okej pro příště budu pět ódy :grinning:
30. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Holky dík moc za vaše názory jen nechápu fakt si myslíte, že bych udělala něco co by mohlo malou poškodit že jsem s doktorem skoro půl hodiny nediskutovala o tom jaké to může mít na malou vliv jaké jsou komplikace atd.........nevěděla jsem , že to že jsem si řekla, že to chci zkusit neznamená , že to tak bude třeba v pondělí tam dojdu se žaludkem v krku a budu žebrat o císaře. Kdyby si myslel doktor, že je to nemožné nepřikázal by nám toho císaře? Já za malou tady devět měsícu bojuji a porodem to nezahodím Ale jak řikám, díky za názory :wink:
30. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
miši však jo nechtěla jsem tě urazit rozčílit jen jsem prostě napsala že já bych šla do císaře protože dle mě to jsou rizika, určitě to máš dobře rozmyšlený a víš sama jaký můžou být následky. hlavně ať vám to dobře dopadne všechno. :wink:
30. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Obratme list :wink:
30. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
jasně :dizzy_face: četla jsem na cukrovce že ti odešla zátka no teda to už můžeš rodit klidně i dneska ne??
30. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Myslím si, že všechno záleží na situaci před a v průběhu porodu. Oni doktoři budou vědět co dělat.
A Miši, kdo ví, třeba se ještě otočí :dizzy_face: Mě říkal doktor, že měl porod, kdy paní měla miminko ještě hodinu před porodem KP a pak se najednou otočilo hlavičkou dolů :wink:
30. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
probůh, jak se pozná, že ti odešla zátka? :sweat_smile: (otázka dementa že) :grinning:

Jinak všem krásné deštivé ráno :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
čau kočky, tak už mám za sebou silvestrovský nákup, budu dělat akorát chlebíčky a nivové kuličky, bo nakonec stejně budeme asi jen dva, ale to neva, kouknem na TV nebo zahrajeme karty, však program je tam bohatý. Včera jsme byli večera na prochajdě, tak začaly padat vločky, když jsme zacházeli domů a po půl hodině mi manžel hlásí, že je nasněženo :dizzy_face: JJ jenže dnes je nad nulou, takže to taje a klouže :unamused: Ještě chci dnes vyklidit prostor ve skříni na prčíkovo věci a vyluxovat, ale vůbec se mi nechce :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Odešla mi v noci , ale od té doby nic nai píchnutí tak uvidíme zda se to rozjede samo byla bych za to vděčná :wink:
30. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
autor
Kuli je to nechutné, ale na papíře jsem měla takoví hlen trošku jako by nahnědlí :grinning:
30. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Kuli bylo by to super kdyby to byl i náš případ, že by jsme se otočily chvilku před porodem :wink:
30. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Rinti, ahojda, taky bych chtěla mít silvestrovský nákup za sebou. Já budu zítra nakupovat s manželem a známými pro 19 krků :grinning: jedeme k nám do hor od čt do ne. Se těším :dizzy_face: Já chci dneska žehlit, trocha pohybu mi neuškodí :grinning:
švíci odešla 3 dny před porodem, kual je to taková hlenovitá, narůžovělá nebo prokrvená záležitost :wink:
autor
Tady v noci taky sněžilo byla to krása, ale teď to taje aje to hnus :unamused:
kuli to není otázka dementa, já jsem si jistá že já nepoznám nic a budu jak moje máti, ta rodila otevřená na kolik prstů a seděla doma nad knížkou že to přece nemůže být ten porod když to tolik nebolí :grinning: jedině se kuli budeme muset řídit tím že jestli nám někdy kolem 38 tt proteče přes kalhotky je to ono :grinning:

rinty no teda ty jseš pracovitá, já vstala a sedím v pyžamu a koníkuju :grinning: silvestrovský nákup nechystám, nebo spíš můj silvestrovský nákup bude spočívat v tom že vyšlu manžu do kauflandu vyzvednout ty objednané chlebíčky které si stejně sežere on páč já se chci hlídat. silvestr prožijeme v pyžamu stejně jako loni u telky prostě mejdan jak vyšitej :grinning:
ježiš tak co to je? hlenovitá, růžová nebo hnědá záležitost?? :grinning: holky já to fakt vidím tak že to nepoznám :rolling_eyes: a je toho hodně? co když mi to vyteče a do rána uschne?
30. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Však tento rok má být mejdan z obýváku :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
Kual jééé to Ti skoro závidím, i když 19 krků to je trochu přehršle. No my poslední 3 Silvestry vždy trávili se sousedy z baráku a bylo to vždy moc fajn, tak letos mi ta společnost bude asi trochu chybět :unamused:
30. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
no jo vlastně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my měli obývákovej už loni,letos nepůjdeme anina náměstí, páč v rámci krize zrušilo město ohňostroj no aspoň bude klid a budeme moct usnout už v 10 :grinning:
autor
Ružová či hnědá :grinning: prostě je to něco jiného než co z tebe teče normálně. Teda tři dny před porodem ach jo :confounded:
autor
Jé tak to my vůbec netušíme co na silvestra bude. Na oběd by jsme chtěly ke tchýni pak nakoupit na skok ke kámošce na kafe a pak asi v klidu doma u telky s kupou jídla :wink:
30. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
strouži já myslím, že to není až tak tekuté, spíš taková fakt hlenovitá hmota, a je toho individuálně, někomu ani nemusí odejít :wink:
30. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.