• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
No já možná půjdu taky v deset do hajan moc už nevydžím ponocovat :wink:
30. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Byl to kopec sopla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19 krků? to už nikdy, si pamatuju jak jsme koupili byt těsně před vánocema ho dodělali a silvestr byla zároveň kolaudace. v jeden moment se tu sešlo skoro 30 lidí, co hůř bydlíme u náměstí tak kdo šel z ohňostroje vzal to přes nás takže z bytu kůlnička, po zemi leželi mrtvý ožralci, politej gauč, vychlastáno a vyžráno za tisíce a nikdo nepřispěl ani korunu nakonec, no nasraní jsme byli s manžou pořádně teda já nejvíc. ráno se všichni odplazili dom vyspávat a mě začla uklízecí šichta. od tý doby nechci u nás vidět nikoho ve větším počtu jak 4 lidi.
no právě že takový hlenovitý bílý to mám celý těhu tak abych to poznala vůbec :grinning:
30. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Tak takovej silvestr by mi asi taky vadil :angry:
30. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Miši, to neznamená, že to u Tebe musí být taky tak, jiná kámoška šla na WC odešla zátka, rupla voda a za pár hodin byla malá venku. Pokud se na to cítíš, doporučuji co nejvíc chodit, nebo kroužit pánví na míči, tak pěkně pomáhá gravitace a mimčo si hezky propracovává cestu :wink:
30. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Dneska jdeme na prochajdu :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
miši a co manža není nervozní? můj je nervozní i když sebou trhnu jak malá kopne, nechci vidět co bude v březnu to ho asi zabiju. a slova jako hlenová zátka voda aj. jsou u nás tabu tak nevím jak to manžovi oznámím :grinning:
30. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
strouži já myslím, že bílý by to nemělo být určitě a spíš tedy než hlenovitý, tak takový rosolovitý :grinning: nebo žaboidní, nebo jak to popsat
30. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
tak to manžel je teď děsně vzdělanej a vymyslel boží frázi, když někdo ztrácí hlavu, tak říká, že je z toho "na laktačku" :grinning:
30. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
žaboidní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty bláho no to bude ranec až já budu rodit, snad nebudu muset rozesílat mmsky po známých aby mi to zhodnotili :zipper_mouth: :grinning:
30. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
rinty tak můj je teď taky jak učebnice, on furt čte na netu články, v příručkách atd. a pak mě hodí nervovat a poučovat a já jsem jak debil páč nic nevím
30. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
neboj, ono to na té zátce fakt nestojí, ale neboj, my tu budeme určitě k ruce. Se pamatuju, jak na jiné diskuzi holčině začala odcházet voda, ale bylo to po troškách, tak jsme on-line probíraly, jestli je to ono, nebo ne :sweat_smile:
30. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
no to si piš že těsně před porodem tu budu přilepená furt akorát ty tu zlato asi nebudeš páč budeš možná už v porodce nebo tam pocestujeme spolu :grinning: horší jak mě to chytne v noci, tady se bude vyspávat a nikdo neporadí :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
strouži, to právě píšou v té knize, co máme od Mišky pro tatínky, že jako tatínek má projevit péči a starostlivost, ale nemá toho být příliš a nemá tím partnerku ucasnovat :sweat_smile: naštěstí si manžel svoje poznatky vybíjí na jiných těhulích, kupříkladu jeho šéfová je o týden dopředu než my, tak na ni vždy něco vybafne :grinning:
30. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
add hlenová zátka - ze mě taky celý těhu furt něco teče, ale teď už vím, že prostě tohle je "spodní" rýma :grinning:

My máme vždycky takovýhle akce o více lidech. Silvestr, pak jezdíme tradičně na hory a na vodu v létě :grinning: Já to zorganizuju, zarezervuju a zaúkoluju ostatní :grinning:
Háááá teď mi volal muž, že jel pro sudy piva na silvestra a že je v Kauflandu a že utvoří ten nákup pro lidstvo :grinning: Sedím tady s tím špuntem v uchu, on mi diktuje, u jakého regálu je a já jen říkám "ber - neber" :grinning: Tak se mi to líbí :grinning:
30. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
kual to je ale super vychytávka :dizzy_face:
30. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
holky, takhle jsem před rokem seděla na skypu nemocná, na druhým konci kamarádka před termínem porodu a psala mi, jak pozná, že je ji praskla voda nebo zda si jen stříkla do kalhot :grinning: ... já samozřejmě nic o "vodě" netušila a volala příteli na telefonu (moje ségra zdravotní ségra), ta vše osvětlila, já předala kamarádce a kamarádka: Tak mi asi odtekla plodovka, ale myslím si, že rodit dneska ještě nebudu, že až tak zítra... no a za tři hodiny se narodil malej :grinning:
30. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Manžel je nervozní, ale nedavá to na sobě moc znát :wink:
30. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
rinty tak tu knížku chci páč můj mě utiskuje až moc. jsou dny kdy ho mám chuť zabít. kontroluje mě neustále, kafe musím pít potají, kouká mi do talíře co jím, kontroluje vodu ve sprše, nesmím se ani ohnout. kdykoliv sebou cuknu že mě malá kopne mám pocit že bude volat sanitku. teď je ještě horší bo se dověděl o mém bratranci jehož žena porodila v 7 měs a malého mají postiženého tak je jak vřed na zadku a terorizuje mě a nejradši by mě přivázal k posteli až do března :angry: stačilo co vyváděl když jsem šla na vánoční večírek, 15 metrů od baráku, v restauraci kde se nekouří, jen jsem seděla a jedla, seřval mě před odchodem a pak mě tam po hodině a půl volal že už jsem tam moc dlouho prý to malé nedělá dobře, když jsem došla domů tak se mnou nemluvil a pak hrozně notoval s mojí máti že jsem nezodpovědná těhule co chodí po nocích (bylo 10 hod. když jsem došla dom) po hospodách :angry:
30. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Týnko a knížka se tedy líbila?
30. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
kuli my takto nakupujeme i běžný věci, manža jde na nákup a já mu volám který sýr, jogurt a salám vzít :grinning:

každopádně porod s přítelkyní na telefonu super to bych taky brala :grinning:
30. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Týjo tak tolik péče to bych manžela zabila.
30. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
však já k tomu nemám často daleko :angry: nejhorší je že mu to říkám furt že mě to vadí ale on mě řekne že ať porodím ať si dělám co chci, že mu je fuk co dělám já ale on má právo chránit svoje dítě. co mu na to chceš říct. :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Mišičko jo líbila :dizzy_face: a možná ještě víc, že byla z druhý ruky, bo se mi zdá, že manžel pomalu začíná ujíždět na použitých věcech :confused: Strouži, to už je teda trochu síla, jestli je to tak, jak popisuješ, tak to už fakt není ta zdravá starostlivost :confused: Jinak se dají v lékárně koupit nějaké testy či co, nevím přesně, jak fungují, ale nějakým způsobem ukáží, zda se jedná o plodovou vodu, bo ta obsahuje asi nějaké látky. Strouži, nééé že poběžíš do lékárny a začneš testovat :grinning:
30. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
no nekecej testyyyyyyyyyyyyyy ty chcu :sunglasses: holky jsem magor ale mě to testování chybí, kdyby mi nebylo trapný si jít koupit těhutesty v 7. měs. těhu tak už je dávno mám doma a čůůůůůrám.
30. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
tak to manželovi vadí akorát, když koukám na krváky, jinak by mě klidně honil, jak nadmutou kozu :sweat_smile:
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Já vím o vložkách které se prodavají a když ti odtiká plodovka tak se nějak zbarví. :wink:
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
teda to už jsou vychytávky, ještě by mohly blikat a hrát nějakou rockovou melodii :grinning:
30. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
na krváky? a proč mu to vadí? já koukám na kriminálky furt a nejvíc miluju ty nechuťárny z patalogie :grinning: jako holky já nesmím sama vynést ani koš, když jsem ho občas vynesla tak jsem dostala seřváno :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.