• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
autor
Strouži a co tak celí den děláš nenudíš se když nic nemůžeš?
30. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
jako normální úklid to dělám, utírání prachu, umývání vany atd. ale takové ty dle něho těžší věci (třebajako povysávat ) to musím dělat když není doma potajmu nebo to dělá on. já za celých těch 7 měs. vysávala jen asi 4x jinak to dělá manža.nedej bože vzít igelitku s věcma, to jsem teď dostala seřváno od svojí máti i manži, máti po operaci kolena šla ze sklepa a v tašce měla 3 zavařeniny, tak jsem jí to vzala a hned po mě začli oba řvát že je to těžký co to tahám přitom moje kabelka teda váží normálně víc :angry:
30. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
Strouži to už zní jako námět na horor, to manžela nenapadne, když je tak starostlivý, že když řve na Tebe, tak jakoby řval na malou. Od nějakého 6. měsíce, už zažívá mimčo skrz mamču různé pocity a může mít i svoje vlastní, rozeznává hlasy nejbližší rodiny, vnímá různé energie a dokonce i barvy aury atd. Nějaké řvaní skutečně nebude působit blahodárně, i kdyby bylo míněno v dobrém úmyslu :unamused:
30. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
včera jsem šla na krev, říkám manžovi ať počká v autě že za3 minuty jsem zpátky ale on se mnou zase lezl až tam prej kdyby se mi udělalo blbě. ježiš v životě mi nebylo po odběru blbě, na krev chodím snad každej týden :rolling_eyes: holky než porodím tak ho zabiju :angry: pak jsme šli na oběd, já si odskočila na toaletu a co myslíte? dostala jsem předtím poučení že si nemám sedat na prkénko abych nedostala nějakou nemoc nebo zánět, jakobych si někdy v restauraci sedala na záchod :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
no nevím, osobně mi příjde, že umývání vany je daleko pitomější, když se k tomu člověk všelijak naklání, než luxování, kdy prostě chodíš s hadicí po bytě :confused: takže u nás je to přesně naopak, vanu a WC obstarává manžel a vysávám já
30. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
rinty jo tak to jsem mu taky říkala, on mě furt opečovává ale že mě z toho častu už hrabe a ještě se nervuju to nevidí. o řvaní ani nemluvím, jako ne že by řval nahlas spíš po mě štěká že jsem nezodpovědná a minule jsem mu už musela dát facku, bo jsem něco dělala a on přiletěl že jsem hrozná matka že snad chci znova potratit. tak jsem mu jednu vrazila to už fakt nešlo dál poslouchat. naštěstí to není každej den jsou i dny kdy je normální ale z toho má den Debil a komanduje mě a miluje rozhovory s mojí máti páč ta mě taky komanduje , jako oba se o mě a malou bojí ale čeho je moc toho je příliš :sunglasses:
30. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
kočky asi se odmlčím a půjdu si chystat brambory nebo něco konečně dělat, už mě bolí zadek :sweat_smile:
30. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
tož my máme malou vanu ještě menší než je obyč velikost, snad 100 nebo 120 cm jenom, to je tak na opláchnutí nohou, je po tom bývalém majiteli ale zase se tam vleze pračka tak aspoň něco. vanu ani moc nedrhnu, ostříkám to tím čističem, nechám působit , to samé kachličky ty stříkám jiným čističem, pak to spláchnu a hotovo.
30. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
holky máte už všechny zuby moudrosti? já nemám ani jeden a teď mi řekla jedna známá že je to divný že už bych je měla dávno mít. no ne že bych je chtěla ale aby to nedělalo problém pak ve stáří
30. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
strouži, co je to zase za békovinu :confused: někomu nevyrostou po celý život. Já teda mám a z toho už 2 vytrhnuté, jsou s tím akorát starosti, bo se kazej a kdo je má, tak většinou trhá :unamused: Jinak to šplíchání čističu, to bude asi větší drasťárna, než jít s odpadkama :wink:
30. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
Jé tak to vůbec netuším zda ty zuby mám nebo ne :grinning:
30. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
rintuš no to možná je ale můj manža nesnáší pach sava aj. věcí takže bychom měli špinavou vanu snad celý těhu :grinning: jasně že tam nestojím celou tu dobu působení, nastříkám a odejdu a přijdu a omeju :wink:
s těma zubama jsem ráda že mi nerostou, taky vím že lidi s tím mají trápení ale přišlo mi to divný že ani jeden ani náznak a jinej má všechny zuby v 15 letech. a ta známá to hrozně řešila že mám možná zakrnělé kořínky či co a že bych to měla říct zubaři, ale já si říkám že zubař asi ví kolik je mi let a asi vidí že nemám žádný a nic neříká tak asi dobrý ne?
30. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
miši tak asi nemáš bo kdybys je měla tak to víš :grinning:
30. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
Tak asi je nemám :grinning:
30. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Jdu taky dělat obídek a pak se jdeme projít, třeba se něco rozhejbe :wink:
30. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
miši a rintuš jak to máte s tou cukrovkou? mě přijde že výborně odbourávám obědy přitom to se najím z celýho dne nejvíc a naopak večer to skoro nejím a vyletí mi to.dělá vám to taky??
30. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
tak zatím mišičko, držím palce doufám ženež odjedeš do porodky že nám tu dáš zprávu a halvně pak to po někom vzkaž že už je malá na světě :wink:
30. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Já se tak nějak držím v normě. Litá mi to spíš po snidaních když si dám bilé pečivo. Po obědě vetšinou v pohodě :wink:
30. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
no já snídaně v poho, ale to je asi tím že spíš skoro nejím, tak max jogurt nejsem zvyklá snídat a snídám jen kvůli příkazu diadoktora. obědy ty se skoro nehlídám ale čísla dobrý okolo 5-6 po jídle, zato večer když se hlídám mi to vyletí skoro každej druhej den přitom jsem si dala včera jen 2 graham bulky se sýrem a 1 mandarinku, zato oběd jsem měla 2 řízky, brambory a polívku.
30. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
tak jsem si vedle k babičce skákla na bramborák v noční košili :grinning:
30. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
kuli bydlíte s babičkou?? no já si můžu skočit akorát do bufáče co máme kousek od baráku ale v noční košili mě tam asi nepustí :grinning:
30. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
babička má v tom našem nafukovacím baráku svůj mini byt 2+1 :wink: je to manželova babička a je super :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
už jsem se odhodala se převléknout do spodního prádla :grinning:
30. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
aha no já moc to spolužití s někým neuznávám nebo spíš to obdivuju , nebyla bych schopná žít ani s našima natož s tchánovcema nebo starým člověkem. jednou jsme si zkusili žít s manžovou sestrou a málem jsme se pozabíjeli a zničilo to vztahy tak že se nebavíme dodnes a to už je skoro 5 let.
30. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
ty jo,.. :confused: manžova babi je teda v cajku, absolutně nás nijak nenarušuje a vidíme se pouze když teda jako chceme, jinak si do zelí nelezem :wink:
30. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
to je dobře, já totiž znám pár lidí co taky žijou v baráku s dědou nebo babičkou a mají generační problémy. víš jak to je, starej člověk chce mít svůj klídeček, nechce nic moc měnit, obzvlášť když je třeba ten baráček původně jeho. Já třeba bydlím v bytě ale je to barák samých důchodců a už jsou překážky, sice o nich ani nevím ale zato nedej bože si tu udělat mejdan, nebo rekontruovat atd. zrovna si koupil byt jeden mladý pár, díkybohu aspoň to tu omládne ale od chvíle co začli byt předělávat mají tam denně nějakou babku stěžovatelku protože jí nervuje když slyší vrtačku ve 3 odpoledne,vyšiluje ze špinavých schodů atd. stačí jenom co dělají nám, my sice neděláme mejdany ani nepřestavujem byt ale stačí když nám instalovali internet v baráku což znamenalo vyvrtat na chodbě 2 díry a už to řešil celej sněm zdejších čarodejnic.o schůzích v baráku ani nemluvím, místo aby se řešilo že nám padají balkony na hlavu, máme staré schránky... a přitom platíme celkem dost prachů na fond tak si tam porovnávají zdravíčko a minule 2 hodiny řešili jestli se koupí do společných prostor smeták nebo metla, kdo jí koupí, za kolik jestli je potřeba aby měl ten člověk co to půjde koupit doprovod aby náhodou nekoupil smeták o 5 kč dražší atd. psychicky jsme to nevydrželi a ze schůze odešli. Takže jedno je jisté, dokud budeme mít barák plnej důchodců budeme platit fond oprav jak magoři ale nic se opravovat nebude protože starouši chtějí mít svůj klid a dle nich není nic potřeba.
30. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
strouži, já vlastně měřila akorát včera a to jsem po všech jídlech (tedy tak ty 2 hoďky po) vždy kolem 5,5, takže asi poho. Zkusím to zase až příští týden. Jinak už jsem po obědě, chvilku spočinu, možná udělám zase slabý kafčo a fakt už se na to vrhnu, zatím jsem si dala na ruční praní takovej těhu komplet na doma, co jsem koupila od kámošky. Takový do fialkova, batikovaná halena a oooooobrovitánský kalhoty, tak ať to aspoň užiju :wink:
30. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
no já mám taky skoro vždycky po 2 hod. hodnotu kolem 6 max ale když zkusím měřit dřív (hodinu až hodinu a půl) mám hodnoty někde kolem 9. tak si říkám že sice to odbourám za 2 hodiny ale hodinu po jídle to je asi po tělo krize když jsem tak vysoko.
30. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
rinty já nemám žádný těhukomplet na doma a vlastně skoro ani na ven. mám jedny těhušaty které mi jsou velké jak blázen, akorát nosím těhudříny a těhusukni (to jsou moje původní hadry akorát je tam přišitý kus látky přes břicho) jinak vlastně nosím to co dřív a vlastně jsem zjistila že ty původní věci jsou mi volné :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
rinty kdy máš vlastně TP? zůstal ti stejný? mě ho posunuli na 13.3. což je nesmysl když vím na den přesně kdy jsem otěhu tak akorát mě budou týden nervovat že přenáším :rolling_eyes:
30. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.