• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouži já mám pořád ten 19.3. uvidíme, jak to bude vypadat teď na tom UTZ, ale já se těma jejich termínama nějak nevzrušuju :wink: Jinak na doma mám sice různé teplátky, ale už v nich vypadám dost humorně, a když mi to nabídla lacino, tak jsem to vzala, je to velice příjemná bavlna a na kalhotech jsou tkaničky na stahování
30. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
no mě to právě vadíjak s tím furt šibujou podle utz, mě ten termín posouvají snad při každém utz a nedají si vysvětlit že ho chci nechat protože malá ví kdy tam vlezla tak asi ví kdy vyleze :grinning:
jinak tepláky a velký triko jj to je teď můj hlavní oděv ale vypadám v nich netěhotně jak mě bylo řečeno, zatím mě nikde nic netlač nosím to jak bokovkyí tak dobrý dokonce jsem u jedněch tepláků gumu utahovala páč mi padali přes zadek.
30. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
vlastně podle mrchy bych měla mít TP 18. ale podle skutečného otěhu které bylo až 16 dc bych měla mít termín až 20.3. ale najednou mám 13. 3. dobrej zmatek :grinning:
30. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
Tak jsme se byly projít a je tam tak nějak chmurno :unamused: Teď s ejdu nadlábnout špagetama a uvidínme udu měřit po hodce :wink:
30. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
strouži, tak jsem se Ti koukala do alba a tam vypadáš docela těhotně :sweat_smile: jinak já už mám přeskládanou skříň a vyluxované a umyté země, takže pro dnešek padla. Koukám na prvního rytíře a asi půjdu vyšívat. Miško, tak jsem zjistila, že navíc je zítra úplněk :dizzy_face: , tak to by mohlo klapnout :wink:
30. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
rinty mě to taky přijde že jsem těhotná, ale je fkat že si musím vzít něco úplého na tělo, v teplákách a volném tričku břicho moc nejde vidět.

zítra je úplněk jo? no teda popravdě na silvestra by se mi moc rodit nechtělo však to znáte chlastá se všude i v nemocnici , je méně personálu vím co mi vždycky vykládala kamarádka co dělala ve fakultce takže miši špuntík mezi nohy a vydržet až do novýho roku :wink:
30. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
ahoj, tak hlásím, že jsem šla spát až někdy o půlnoci a to jsem i v tuto hodinu nemohla usnout, pak jsem co hodinu lítala na záchod a nakonec v sedm vstala, bo už mě to v posteli fakt nebavilo a zapnula jsem si snídani s Novou. Takže už jsem nasnídaná, vykoupaná, vyžehlila jsem si těhu obleček pro dnešní den a brzy půjdu dělat chlebíčky, pokud tedy na mě nepřijde dřímota a nebudu raději dohánět tu noc. Jinak mám pocit, že si prče do bříška pozvalo nějakou společnost a pořádá tam už od včera nějakou divokou párty :confused: No jo, asi cítí, že se blíží Prči rok, tedy rok, kdy se narodí :dizzy_face: všem přeju krásný a pohodový den :astonished:
31. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju vám všechno nej do roku 2010. Hodně štěstíčka vám i všem těm štěstíčkům v bříšku. A kdo nemá štěstíčko v bříšku, tak ať se ho v tom novém roce určitě dočká.
31. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Ženy zdravím :dizzy_face:

V rámci možností se rozlučte s rokem 2009 a do nového roku vstupte s úsměvem, protože s úsměvem jde všechno líp :grinning: Pytel zdraví pro všechny :grinning: Protože ho potřebujeme, všechny těhulky, snažilky i maminky s miminkama :wink:

Opatrujte se, já balím a jedu směr chaloupka. :dizzy_face:
31. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Kuli: Užij si to tam.
31. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
Holky přeji Vám do nového roku hlavně zdravíčko a konečně at se dočkáme těch malinkých uzlíčků co jsi mocinky přejem a hlavně lásku a pohodu to vám přeji já zasloužilá snažilka Petra a s přítelem Peťou :wink:
31. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky přeju dneska krásnýho silvestra, moc se neopijte (hlavně těhulíny :grinning: ) a nový rok 2010 ať je pro všechny super úspěšný, pro snažilky plodný a pro těhulíny maminkovský :wink:
31. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak se musím pochlubit :slight_smile: ))
Naše mimi:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652765&vReferer=

natáčet nás sice nenechali ale fotku máme nádhernou :dizzy_face:
jinak vyšetření dopadlo suprově. Riziko výv. vad 1:50 000 a hodnota NT je 1.4mm
Říkal pan doktor že je všecko jak má být :dizzy_face: :dizzy_face: )))))
31. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Ahojky holky tak jaký byl Silvestr my pořád dva v jednom asi fakt čeká na to pondělí :angry:
1. led 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
Semy fotečka je perfetní :wink:
1. led 2010 v 10:49  • Odpověz
jj fotečka je sladká :dizzy_face:
1. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
tak nás trochu posunu, jinak včera jsme byli s manželem prvně v té solné jeskyni a byla to bomba, vřele doporučuju :dizzy_face:
3. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Hoj hoj hoj :dizzy_face:

Tak jsem zpět z hor :grinning: Vůbec se mi nechtělo domů, nojo, ale za měsíc zase jedeme na chaloupku, tak už se těším. :wink:

Semy, to jsou super skvělé zprávy, moc gratuluju :dizzy_face:

Misi, jak je? :confused: :slight_smile:
3. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
čau, tak hlásím za Mišku, snad to tu můžu komentovat :confused: že v noci nic moc nenaspala, ráno se pokusila trochu nasnídat a na 7hod měla nástup v porodnici, jakmile budu vědět další, tak písnu :wink:
4. led 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky, semy krásná prďolka gratuluju

kuli no sakra ty se máš báječně, já už nervuju že nemám vypranou výbavičku, čeká mě výměna oken a malování jak to všechno stihnout a neporodit a ty si jezdíš po horách :rolling_eyes: :grinning:

rinty Mišce držíme palce s Neluškou
4. led 2010 v 10:04  • Odpověz
TAky držím Mišce palečky.
4. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska teda mám od rána náladu pod psa. :frowning2: Tohle se u nás stalo:
http://www.novinky.cz/krimi/188213-po-vybuchu-v-tovarne-se-zritila-strecha-zemrela-zena.html
4. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ale pozitivně........ myslím na Míšu od večera, kdo ví, jak se jí daří :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
ahojky....:slight_smile:
taky myslím na Mišičku, jak to holka zvládá....:slight_smile:
4. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Holky Miška psala po poledni, že musí na císaře. Víc zatím nevíme :wink:
4. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Tak to Mišce držím palečky at to vše s mimiskem zvladne je to holka šikovna tak není čeho se bát :wink:
4. led 2010 v 15:14  • Odpověz
ahoj holky tak jsem dneska zvládla štítku i diaporadnu, štítka super akorát dia dal mi zákaz mandarinek, kiwi a fíků :sweat_smile: jinak hodnoty chválil akorát to ovoce prej musím nějak upravit protože to jediný mi cukr zvyšuje :pensive:

mišičce držím pěsti, jestli jde na císaře, holky budu hnusná ale já jsem se modlila aby na toho císaře šla. tak hlavně ať to oběma dobře dopadne.
4. led 2010 v 15:24  • Odpověz
holkyyy tohle jsem vyčmuchala na jiný diskuzi

misicka píše:
nejkrásnější z e všech dárků vkládá život do kočárků. V jednom z nich teď sladce dýchá ,naše štěstí, naše pýcha. Oznamujeme, že dnes ve 12 30 na svět vykoukla Veronika s mírama 3 780g 48 cm, krásná po mamince.
4. led 2010 v 17:21  • Odpověz
Užasné´Mišulce mocinky gratuluji a jen at jim dceruška nosí jen štěstíčko :grinning: velikanka gratulace :wink:
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz
No jooo, tak už je to tady :dizzy_face:

Verunka je tedy pořádné miminko,krásné míry :dizzy_face: Gratuluju!!!!!!!!!!
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.