• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Dobré ráno holky,
tak včera na kontrole vše v pořádku.
Měříme 1,603cm, fotku mám v albu.
Byl to super pocit vidět, jak moc se od minule prcek zvětšil.
UTZ odpovídá poslední MS, takže jsem 8+4 a ve čtvrtek začínám 3. měsíc.
14. 1. jdu na krev a 2. 2. na první těhotenský UTZ.

Jinak Mišce a Verunce obrovská gratulace.
5. led 2010 v 08:40  • Odpověz
HOlky, tady je nějak mrtvo, pusto, prázdno :grinning:
Dobré ráno! :D
6. led 2010 v 08:34  • Odpověz
ahojky to víš zapadly jsme sněhem :grinning:

luci velká gratulace ke kontrole
a jak se má mišička s verunkou nevíte??
6. led 2010 v 09:08  • Odpověz
tak to u nás nepadá.
díky za gratulaci, mám ohromnou radost. A navíc, zítra mi naskočí 10tt a začínám 3. měsíc!!!
6. led 2010 v 09:23  • Odpověz
jakto že u vás nepadá? tady to vypadá jak v mrazíkovi :rolling_eyes: zase to odsere za čechy morava klasika :grinning:
je mi to jasný že máš radost, já při prvním těhu oslavovala každej týden kdy mi naskočilo nový číslo letos jsem v tom 1. trimu neslavila a nesledovala nic ale věřím že to musí být krásný pocit :wink:
6. led 2010 v 09:26  • Odpověz
čechy mají zapadat sněhem až v pátek :grinning:
6. led 2010 v 09:27  • Odpověz
no to jsem zvědavá , to bude zase ladovska zima co? u metra 5 cm a u divadla 3 :grinning:
6. led 2010 v 09:28  • Odpověz
:grinning: nesnáším zimu :grinning:
6. led 2010 v 09:29  • Odpověz
já taky :rolling_eyes: nesnáším teplé oblečení nesnáším jak se v tom potím v obchodě jak se nedá chodit po náledí jak mi špatně schne doma prádlo ...... bože ať už je jaro
6. led 2010 v 09:30  • Odpověz
máš ještě doma stromek?? já se nějak nemůžu dohrabat k tomu ho odstrojitnejradši bych ho vzala a vyhodila se vším všudy aby to bylo bez práce :grinning:
6. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Tak to já už ho zabalila a uklidila v neděli. Mě už hrozně rozčiloval :grinning:
6. led 2010 v 10:11  • Odpověz
mě rozčiluje kocour jak stahuje baňky a kouše ty řetězy a větve ale stejně je moje zhnilost větší. ale asi to schovám zítra ráno má přijít chlap vyměřit okna tak ať netrapasíme s ožraným stromkem
6. led 2010 v 10:20  • Odpověz
budete mít nová okna?
6. led 2010 v 11:04  • Odpověz
jj konečně, ty naše jsou už fakt děs běs. pak chceme ještě koupit do ložnice nový koberec a pozvat malíře na vymalování aby byla malá v čistým.chtěla jsem ještě kuchyň novou ale nejsou love a půjčku si brát nehodlám, takže kuchyň bude muset počkat i když zase když si jí vemu z práce tak jí budu mít za super cenu a možná na splátky ale to bych se musela domluvit v práci. no uvidíme buď budu rodit do nový kuchyně nebo do starý ale hlavně že budou ty okna
6. led 2010 v 11:08  • Odpověz
happy new year zeny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nas mrzne, snehu akorat, proste pohodicka, na vikend valim do praglu, no jestli tam bude kalamita, to bude srandaaaaa
stromek mam, sviti nonstop do stedryho dne, i jsou pod nim moje darky, vidim to tak na pulku ledna, spis leden, pac letos se mi obzvlaste povedl a velice mi ladi do interieru :sunglasses:
:grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:08  • Odpověz
ahoj martek, jako nám stromek nesvítí páč oliver kousal žárovky takže letos jsme svítili jen asi hodinu :grinning: interierově mi ladí vždy akorát ty okousané větve a popadané jehličí už mi přestává ladit :rolling_eyes:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
nas pes chodi kolem stromku a mlsne kouka na pernicky a doufa, ze nejakej spadne. bych ho ale zabila, kdyby na nej skocil :grinning:
6. led 2010 v 11:15  • Odpověz
čau kočky, tak se taky hlásím k těm, kteří budou mít stromek nejspíš až do konce ledna, sice začal opadat a žloutnout už den po vánocích, ale pořád hezky voní a dělá mi dobrou náladu. Jinak Luci, moooooc gratuluju k výsledkům a prospívání. Někdy se to člověku vleče a jindy valí, však uvidíš sama :wink: Martek, tak do Praglu říkáš, no já pro změnu příští týden opět do Brna, tak snad nebudou ty kalamity :unamused: mějte se famfárově :astonished:
6. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Hoj vespolek :grinning:

Rinti, ty jo, koukala jsem do albíčka, ty seš takovej drobeček :sweat_smile: kolik měříš? Já jen, že jsem porovnávala tvoji muší váhu s mým vorvaním stavem :grinning:

Dneska to zase byla noc. Začínám chodit na záchod už 2x-3x za noc, vopruz :rolling_eyes: A malá řádí čím dál víc, ale moje žebra to moc nepobíraj :rolling_eyes: :grinning:
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz
strouži: tak ložnici jsme dodělali před svátkama a do srpna nás čeká ještě koupelna a kuchyň, ale vzhleem k tomu, že mám šikovného manžela, tak si všechno bude dělat sám. No těším se těším. Jinak okna máme naštěstí vyměněná už dlouho. Teď by to chtělo, aby je někdo ještě pořádně umyl :grinning:
martek: čuussss, a kde máme fotku stromečku
kual: já chodím taky pořád čůrat a to jsem na začátku :grinning:
6. led 2010 v 11:35  • Odpověz
martek no my máme kvůli Olina naschvál letos menší stromek protože jsem čekala že bude po tom lozit no skočil na to 3x a strom vydržel ale zato kousání všeho to je furt. hlavně první dny žral ty alobalové proužky (nevím jak se to jmenuje) a debil pak z toho zvracel tak jsem musela půlku alobalu ze stromku sundat takže máme letos stromek pěknýho chcípáka

ahoj rinty a kuli

ŕinty ty seš ale hubeňour :grinning: kuli jj noční čůrání je mazec já chodím 4x za noc což by mě ani tak nevadilo ale vždycky se mi vzbudí kocour a pak začne otravovat takže jak s děckem uspat jeho sebe a za chvíli se vstává s čůráním nanovo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci šikovnýho manžela si drž jako oko v hlavě, to je výhoda můj není schopný ani přibít hřebík. jen jednou se pokusil něco zavrtat a navrtal elektriku, jednou mi měl přidělat shrnovací dveře a přilepil to oboustranou lep. páskou atd. takže doma po něm radši nic nechci protože bychom mohli vyhořet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 11:44  • Odpověz
add čůrání, navrhnu Mudře, ať mi udělá vývod :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, já jsem taky ze začátku chodila dost čůrat. To jsem si myslela, že jsem nastydla a ono houbelec. :grinning:

strouži, já jsem ráda, že můj muž je takovej Ferda mravenec - práce všeho druhu :grinning:
6. led 2010 v 11:51  • Odpověz
tak to já nechodila na začátku těhu čůrat ale úplně něco jinýho. prej zácpa v těhu? chachá kde jste to slyšeli já byla jak průtokový ohřívač jídla :grinning:
6. led 2010 v 11:54  • Odpověz
čau kočky, no měřím 168cm, takže si troufám říct, že žádný trpaslík, ale s hraniční váhou bojuju defakto celý život a dost jsem si skrz to smlsla, možná kdybych dospívala v dnešní době tak bych platila za krásku, ale za nás hodně kluci hleděli na to komu už rostou prsa apod, takže mi nezbývalo hrát si tak trochu na kluka a čekat až mě někdo objeví. Nejlepší to bylo na začátku poberty, když jsem došla k renomovanému ortopedovi a ten hlásí, holka ty vypadáš jak z koncentráku....samo, že jsem se rozbrečela, prostě ač hubeňour, připadala jsem si kolikrát stejně na okraji společnosti jako třeba nějaká otylka. Ale už to je za mnou a dnes jsem ráda, že nejančím jako některé kolegyně, že tady mě něco narostlo a tady nebo tudle. Teď už jsem prostě v poho :dizzy_face:
6. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
rinti, já jsem měla hrozné problémy s váhou.. :confounded: a to v tom, že jsem teda strašně žrala, furt jsem něco ládovala a vůbec jsem nepřibírala.. naši z toho byli hotový.. všichni do školy nosili klasický svačiny (rohlíky, bagety) a mě mamka musela chystat ke svačině veku :grinning: zjistili mi pak nějakou poruchu, že strašně rychle moje tělo spaluje vše co s ním a nic neukládá :sweat_smile: to se odrazilo i na mé gynek.stránce ... no, nasadili mi nějakou léčbu, já při ní nabrala 12kg a hups, vše bylo v poho :grinning: hlavně naši byli šťastný, páč to moje žraní strašně lezlo do peněz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

strouzi, mno tak já teda trpěla zácpou fest... ještě donedávna.. teď už to je v cajku, co jsem upravila jídelák :rolling_eyes: :grinning:
6. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
rinty no já měla teda pravej opak na mě bůh nikdy nešetřil, od 12 let prdelatá kozatá vysoká s velkou tlapou ale v ksichtu žádná kráska a po 20. začli růst špeky ve velkým takže jako ani nechtějte vědět kolik vážím. kupodivu ale v těhu nepřibírám tak aspoň nějaká spravedlnost ale je to vykoupeno cukrovkou a blitím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak kuli i já jsem měla to období na střední, denně 3 bagety a 5 tatranek a váha stejná, po matuře??? jsem se nadechla vzduchu v kuchyni při vaření a už 3 kila nahoře :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
holkýý přišlo i konečně povlečení na neluš co jsem měla objednaný 2 měs. je úúúžasný a omylem mi dali 2 prostěradla tak super, třeba je to za tu dlouhou čekačku už jsem si myslela že to nikdy nedojde.
jáuž chcu chystat postýlku ale mám smůlu, sakra ať už je únor a je vymalováno
6. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
strouži, já už bych taky ráda chystala postýlku.. :sweat_smile: ale ještě počkám... zatím žehlím pidi hadříky a to mi stačí :grinning:
6. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
strouži, ještě.. jsem koukala do tvýho albíčka, jak tam máš tu knihu od A. G. Tam se dá písat a vkládat fotky? A je to až od narození? Nebo tam jde zapisovat i průběh těhu? :confused:
6. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
já ani nežehlím ani neperu nic, mám už z toho nervy v háji. ale zatím je to prostě zbytečný před oknama a malováním, je fakt že švagřina chystala taky vše až asi 3 týdny před termínem ale já už se tak těšíííím. to povlečení a věci musím navíc odvézt ke tchýni nebo našim protože ta skřín na nelušiny věci se koupí až po malování tak aby se to tu neničilo. ale to jsme přesně my, vždycky vše na poslední chvíli.kdyby nebyl manža v tom zasraným thajsku a nedělal před vánocema do noci v práci tak už to mohlo být dávno furt času dost :rolling_eyes:když jsme se brali byl tu malíř ještě týden před svatbou
6. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.