• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
jinak ta knížka no právě že je až po narození na těhufotku z utz je tam jen jedna kolonka ale já jsem to vyřešila tak že jsem tam fotky ze všech utz nalepila na stránku kde bylo téma jaké dárkyjsem od koho dostal. to mi přišlo trapný bylo to ve formě seznamu jakobych měla porovnávat kdo donesl do porodky dražší dárek.

jinak těhudeníček jsem měla taky byla to knížka o těhu a prokládaná stránkama kde si máš lepit a psát co tě bolí aj. nesmysli, ale mě se to nelíbilo nebylo to tak miloučký jako ta knížka od tý fotografky. jinak my už začli vyplňovat teď, malá totiž vždycky začne kopat jak hraje Gott takže to tam manža napsal akorát jsem se málem složila když jsem viděla že udělal v jedný větě 1 hrubku a 1 překlep. normálně se mi chtělo brečet ale pak jsem to vyřešila že jsem tam nalepila malé nálepky s medvídkama místo těch chyb.
6. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
já právě uvažuju, že objednám tuhle knížku http://knihy.abz.cz/prodej/denicek-meho-miminka
je to sice jen do tří let, ale což, pak asi budeme psát kroniku :grinning: :grinning: :grinning:

jako když můj muž píše na ligové stránky jejich týmu, tak se mě musí ptát, kde se co píše za písmenko.. když už je v koncích asi v první větě, tak mě poprosí,ať to napíšu já :grinning: a vymlouvá se, že umí jen vypisovat faktury na nekřesťanský prachy :grinning: vejce :grinning:

u nás zatím nevede žádný pěvec.. možná se jí jen líbí B. White :grinning: (jeho písničky jsou v seriálu A. McBeallový nebo jak se to píše) :sweat_smile:
6. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
pěkný takovou jsem nikde neviděla. mě se ta naše líbí hlavně ty fotky ale to že není na těhu je na prd.
6. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
kuli: a ta by měla být i na těhu,ne? Já bych právě chtěla taky nějakou i s těhotenstvím, chci tam nalepit testy a fotky z UTZ.
6. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Holky teď nevím, jestli už jste to viděly, ale jestli ne, tak tady je fotka Verunky od Mišky

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3667404&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1
6. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Luci, jojo, ta by měla být i na těhu :wink:

spagatice, díky za foto :dizzy_face: vauuu Verunka je kus ženské :grinning:
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Holky, nechci být za chytrou, ale pokud máte ty obrázky vyjetý přímo z UTZ od doktorky, tak to za pár let vybledne a úplně zmizí, ale Strouži myslím psala, že jí to chodí mailem, takže si to tiskneš asi na normál papír ne? Díky i za Vaše příběhy, koukám, že ať taková nebo maková, žádná jsme to neměly v té pobertě lehké, ale to už je asi úděl holek :grinning:
6. led 2010 v 15:38  • Odpověz
špagi díky malá je krásná takovej puclíček. a nevíš jak je to s tím srdíčkem jak to vypadá?

rinty myslíš že to bledne?? já mám tu loňskou fotku z utz v rámečku tudíž na ní svítí světlo a je furt stejná a brácha má fotky z utz od děcek už několik let a vypadají stejně. no každopádně stejně každou fotku fotím a dávám na koně takže přinejhorším to pak vytisknu na papír
6. led 2010 v 15:44  • Odpověz
no uvidíme, taky si ty UTZ chci schovat.
Verunka je hezká, taky by mě zajímalo jak to má beruška s tím srdíčkem.
rin: já byla vždy největší a nejhubenější, využívat toho ve svůj prospěch umím až tak posledních 5 let, ale to už jsem se naučial azase precizně :grinning:
6. led 2010 v 16:00  • Odpověz
tak já nevím, možná jsou různé druhy používaných papírů, ale když hledala segra minulý rok UTZ po 8 letech, tak to byl jen bílý papír s nejasnou mlhovinou a když jsem to pak říkala nějakým kámoškám, tak to potvrdily, že je to podobné jako u některých účtenek :confused: já teda ten z minulého těhu nosím u dokladů a zatím taky dobrý, ale jak říkám, možná se to opravdu projeví až po několika letech, takže kopie a sceny to jistí :wink:
6. led 2010 v 16:07  • Odpověz
A nebo to nechat zalamínatovat, ne?
6. led 2010 v 16:09  • Odpověz
rinty určo to bude podle papíru jaký má doktorka to je jak u těch účtenek, některé jsou jak nový i za 20 let (moje máti si zakládá klidně i starou účtenku na černobílou televizi starou 30 let) a furt v pohodě a z toho teď koupíš nějakou věc a ještě než dojde záruka tak je to vybledlý.
6. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Holky já další info o Mišce a malé nemám. Nemám na Míšu kontakt a ty co ho mají, tak zatím nic nepsaly.
6. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Holky Verunku prý převezli z Brna do Prahy do Motola, budou se radit o operaci. Držte jí palce.
6. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Míše i Verunce strašně moc držím všechny palce co mám.Ony to určitě zvládnou.
7. led 2010 v 08:14  • Odpověz
díky za info , budeme držet moc palečky
7. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Brý ráno :dizzy_face:

Taky myslím na holky, hlavně na Verunku, aby to nakonec všechno dobře dopadlo :wink:

Dneska jdu na masáž, tak se těším jak blázen. Od rána mě akorát štve, že mě děsně svědí kůže :rolling_eyes: Sice se mažu olejem od hlavy až k patě, ale to svědění je šííííííííííííílený :angry:
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz
kuli mě svrbí pupek někdy ale jinak ne, každopádně jsem četla že to svrbení maj některé těhule a že to může být způsobeno játrama.
7. led 2010 v 10:37  • Odpověz
strouží ty bodíčka jsou úžasný
7. led 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
strouží jsou fakt boží ty bodíčka :slight_smile:
7. led 2010 v 10:47  • Odpověz
7. led 2010 v 10:52  • Odpověz
strouži: díky :grinning:
7. led 2010 v 10:54  • Odpověz
strouží... no já teda ani jako ne :angry:
7. led 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
7. led 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
chrobi je třeba si zakládat odkazy bo jak se jednou podaří bude to jako když najdeš :wink:
7. led 2010 v 11:07  • Odpověz
já už jich mám založenejch tolik , že se v nich stejne něvyznám :grinning:
7. led 2010 v 11:21  • Odpověz
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz
luci to já právě taky :slight_smile: některý už ani nefungujou :slight_smile:
7. led 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
chro: no přesně tak :grinning: Pak nevím co kde dřív hledat :D
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
:wink: no máš času dost si v tom udělat pořádek :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.