• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
čau ženy, tak hlásím, že dnes jsem zrovna nevstala pravou nohou a ani se nevyspala do růžova, možná to bude tím, že mě po dlouhé době budil budík :rolling_eyes: ale přitom nijak brzo. Šla jsem do toho centra kam chodíme na předporodní na takový program pro těhule. Nebyl to přímo zpěv, spíš práce s hlasem a se samohláskama a uvolňování se pomocí tohoto. Jako samo o sobě by to bylo dobrý, kdybych tedy od rána neměla podrchlanou náladu a navíc mě tam dostala jedna mamina na konci 1. trimestru, která přišla hladová, bo se nestihla nasnídat a na mnou nabízenou mandarinku a tatranku odvětila, že to nemůže, bo je makrobiotička a raději další 2 hodiny hladovala :unamused: nic proti nikomu, ani jakým směrem se vydá, ale toto mi přišlo jako příšerný extrém a asi jak jsem celkově nevrlá dnes, tak mě to vytočilo, přitom se mi to netýká, že :confused:
7. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
ty jo, já tyhlety vegetariány, vegany, makrobiotky a podonbý nechápu. Alejak říkáš, každého věc.
7. led 2010 v 15:13  • Odpověz
chrobi já měla taky z loňska milion odkazů ale letos se šikli takže pořádně to protřiď, bo se brzo budou určitě hodit věřím tomu.

rinty ty jo co to je za kurz kde se zpívá :sweat_smile: ty bláho to má jako pomoct čemu při porodu?? :grinning: jinak den blbec hlásím i já a možná horší jak ty páč dopoledne někdo zvoní otevřu a tam chlap v civilu že je od kriminálky ať se obleču a jdu s ním dolů do sklepa. že mi nemůže nic říct dokud neprovedu identifikaci. tak si umíte předsstavit ten šok. klepala jsem se tak že jsem skoro schody nemohla slézt, tam už čekal druhej policajt v civilu a dověděla jsem se že jeden kluk z baráku nás nespíš vykradl protože se u něho našli manžovi věci ze sklepa a že měl zálusk vykrást sousedku bo se u něho našli klíče. drapli toho kluka odvezli ho, mě řekli ať zavolám manžu, tak manža přijel taky vyklepanej, přijeli znovu šli projít sklep co chybí,zase odjeli a teď manža jel na služebnu udělat zápis. prostě super no, já na jaře nejspíš budu svědčit u obchodního soudu kvůli práci, manža díky sousedovi u trestního bo ten kluk toho má na krku víc .....jsme to rodinka co???? :grinning: klepu se ještě teď a do toho přijel chlápek na okna já si ani nebyla schopná vzpomenout jaký chci ty parapety :rolling_eyes:
7. led 2010 v 15:19  • Odpověz
mrkněte na profil :slight_smile: můj
7. led 2010 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
jinak já jsem zásadně proti lidem co jsou vegani, makrobiotici aj. pošuci. jako jo jestli je to baví a chutná jim to o čemž pochybuju tak okej ale jestli je těhule a ohrožuje tím mimi což dle mě ohrožuje protože prostě podle přírody jsme od pradávna masožravci a prostě v masu a mléčných produktech jsou důležitý látky pro vývin plodu, tak je to kráva nebeská. já měla spolužačku na základce, její matka byla stejný magor, holka hubená skoro průsvitná , furt nemocná ale matka do ní rvala tyhle sračky že je to nejlepší. nakonec ta matka umřela na rakovinu takže jí makrobiotika stejně nepomohla a holka šla do péče otce a to bylo asi to nej co mohlo být protože najednou ta holka byla krev a mlíko a zdravá jak řípa. prostě veganství nepatří do jídelníčku dětí :rolling_eyes:
7. led 2010 v 15:24  • Odpověz
chrobi a co uvidím?? nechápu
7. led 2010 v 15:25  • Odpověz
chro: ani já nevím kde co.... :sweat_smile:
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz
že jdeme na 3IVF :slight_smile:
7. led 2010 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz
strouží u mě by se teda krve nedořezalo kdyby mi přišel domů policajt že mám jit nekoho identifikovat :sweat_smile:
7. led 2010 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz
chro: tak to je super, gratuluju a držím palce ať to tentokrát do třetice vyjde.
7. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Luci dík musí :slight_smile:)))
7. led 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
chro: jasan, budeme ti fandit myslím úplně všechny co tu jsme.
7. led 2010 v 15:43  • Odpověz
aháááááá gratuluju to řeknu ne? kdo to má hledat :grinning: :grinning: :grinning: super na potřetí už to musí vyjít a hotovo :wink:

jinak jako já přemýšlím jestli mi krev koluje normálně ještě teď, vyklepaná jsem byla no šílenost, nejhorší že ti nic neřeknou a táhnou tě do sklepa na identifikaci kde stojí ten pachatel, hází na tebe otázky no mazec.mě bylo z toho šoku pak i trošku blbě tak jsem si musela lehnout ještě že byl manža doma a zbytek vyřídil s nima sám, protože jako představa v 8 měs. jít na kriminálku sepisovat výpověď co jsme ve sklepě měli aj. tak nevím nevím. stačilo mi že jsem byla kvůli práci v říjnu u advokátky sepisovat výpověď a pomalu jsem tam sebou sekla protože tam byl vydýchaný vzduch ta baba na mě mluvila moc právnickou mluvou a pomalu tak že já jsem něco udělala. se pak divte že mám nahoře jen kilo když furt nějaký stresy. :angry:
7. led 2010 v 15:43  • Odpověz
7. led 2010 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz
strouži: :grinning: :grinning: :grinning: ty ti dávaj teda :slight_smile:
7. led 2010 v 15:52  • Odpověz
strouži, tak to s Tebou plně souhlasím, že jsi měla dnes daleko horší zážitek :confused: jinak nešlo o nácvik zpěvu k porodu :sweat_smile: i když jsou ženy, co při porodu zpívají, tančí a kdoví co ještě, ale o uvolňování čaker a energ. center pomocí zpívaných samohlásek. Jinak každý i neškoleně zazpívaný tón přináší pro tělo i pro dítě velice příjemnou vibraci, no ale dost o tom, bo je mi jasné, že tady s takovými fiškuntáliemi nejsem na pravém místě :sweat_smile: a vraťme se nohama na zem :wink:
Chrobi, velká gratulace a budeme držet palce :astonished:
7. led 2010 v 16:00  • Odpověz
aha tak to jo no já na to moc nejsem, já myslím že naše neluš si už zvykla na hysterickou uječenou matku tak by jí možná ladné tóny u porodu akorát vyděsili :grinning:
7. led 2010 v 16:42  • Odpověz
strouži, nech se překvapit, třeba budeš u porodu vyluzovat takové árie, že se Rusalka s prodanou nevěstou půjdou zahrabat :grinning:
7. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
dobré ránko, tak sněžení už dorazilo i sem, ale jsou to úplně droboulinké vločky, takže to moc nepřibývá. Švica chce, abych v to úterý jela raději vlakem než žluťákem, ale mě se moc nechce, na vlakovým se tu vůbec nevyznám :confused: a taky mi není jasné, jak bych se do toho vlaku vyštrachala :confused: i když dneska ty moderní asi nemají ty schodky tak vysoko. No nevím, nechám si to ještě projít hlavou. :rolling_eyes: Přeji všem krásný a pohodový pátek :dizzy_face:
8. led 2010 v 10:18  • Odpověz
HOlky tady zatím jen mikrovločky, ale ani se to nedrží na zemi.
8. led 2010 v 10:24  • Odpověz
čest ženy :dizzy_face:

Dneska ráno jsem měla pocit, že bydlíme na Sibiři a ne v Krkonoších :grinning: je to tady jeden velkej větrnej bílej hnus :rolling_eyes: Ani bafuše nechce jít ven se vyčůrat (se ji teda ani trochu nedivím)... :unamused:
8. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky hlásím u nás sněhovou kalamitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus hnus hnus nesnáším zimu. šla jsem k našim jak tučŇák, mokré vlasy, zmrzlá jak hovínko v trávě no děs. pak pro mě přijel manža ale má auto od tchána jeep vysokej tak jsem si museli půjčit stoličku abych tam vylezla. myslím že zazimuju a vylezu až na jaře do porodky :grinning:
8. led 2010 v 16:02  • Odpověz
hlásím, že jsem se právě převtělila do medvěda a ukládám se k zimnímu spánku :grinning:
8. led 2010 v 16:32  • Odpověz
btw. Střílela bych v těchto sračkách všechny cyklisty na silnici :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 16:35  • Odpověz
v těchto sračkách bych střílela všechny :grinning:
8. led 2010 v 17:03  • Odpověz
čuste holky tak u nas je už cca40cm sněhu a to jdu ještě na noční cesta do práce pěšky mi bude trvat cca 40min tak mazec se těším jak svna ale holky není to kouzelné do ranna si myslím že bude tak 60cm u nas v Příboře
8. led 2010 v 17:08  • Odpověz
Holky vůbec nejsem v kontaktu s Miškou, jen vám sem dávám zprávy, co se dovím tady na koníkovi, ale už se tady píše, že prý je Verunka po operaci a v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:59  • Odpověz
spagi díky za info verunce moc držím palce a myslím na ní chuďátko hned ze startu života takový starosti
8. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
autor
Tak po pořádku. Vpondělí ráno jsme tedy vyjely směr porodka stím, že prostě jdeme na indukci. Přijaly nás vyšetřily a udělaly monitor , kterej jako na potvoru nebyl moc dobrej.Odvezly nás na pokoj a ještě jsme čekaly na utz aby jsme věděly jak malá leží a jakej je tedy odhad váhy. Po utz mi doktor řekl, že odhad je tři a půl kila, al e že to může být i víc a že by mi radil i díky tomu, že nejsme otočený ten císař , že by to pro nás bylo pro obě nebezpečný tak řikám, že jasan že tedy cisař .Tak jsme se domluvyli na odpo jelikož jsme ráno jedla a , že to bude jen lokální umrtvení.Odvezly mě na pokoj ,kde bylse mnou i manžel a čekalo se. Postupně mě sestra hodila ,obvazovat nohy,holit atd....Jenže pak mě z hladu díky cukrovce začalo být zle tak jsme dostala kapačku s inzulínem a glukózou.Pak nás nacévkovaly to byl hnus.O půl 12 násodvezly na sál, manžela nechaly koukat za skleněnýma dveřima. Pak to začalo píchnout epidurál, podařilo se až na potřetí jelikož jsem se strašně bála a celá se strašně třepala.Nasadit masku na dychání atd..... PAk jsem cítila všude po tělě teplo a zkoušely zda něco cítím ,došel doktor a začalo se. Anesteoložka byla super, držela mě za ruku a říkala každej postup co dr. dělala. Vše bylo bez bolesti až na to když malou vytahovaly tak to bylo jako kdyby zě mě vytahovaly vnitřnosti. PAk jsem jen slyšela, jak brečí a někam jí odnášely z dálky bylo slyšet nějakého doktora, že je krasná a veliká a že krásně sama dychá. PAk mi jí nějak doktorka donesla abych se mrkla dala jsme jí pusu a už jí nesly pryč.PAk mě převážely na ARo a jen jsme od manžela slyšela jako by zdálky , že je moc krasná :slight_smile: A zavřely se dveře a já zůstala ůplně sama. Napojily mě na ruzné kapačky hadičky atd.... a já ai na chvilku usnula. Když jsme se vzbudila tak jsme se pořád ptala kde je a nikdo mi to nedokázal říct až o půl sedmé večer přišly z dětského, že jí hnedka po porodu odvezly do dětské nemocnice. Ale jak to sní vypadá nikdo nic nevěděl. Jen mi daly nějaké tel. číslo a že si tam zítra mám zavolat. Noc byla hrozná vůbec jsme nespalapořád jsme cítila, že mě malá kope pak se mi zdálo o té operaci no hrůza :unamused: Druhej den za mnu přišel manžel a že jede do té nemocnice pak mi zavolá co a jak. Tak jí dělaly utz toho srdíčka a musí se to sledovat. Doneslnějaké fotky a já si pořádně ani neuvědomila, že to dítě na té fotce je moje :frowning2: Ve středu jsme i tam volala já a , že malou převaží do PRahy do Motole a že tam se rozhodne co a dál. Pak už to mělo rychlí spád, v praze jí vyšetřily a zjistily , že není na co čekat a ve čtvrtek nám berušku operrovaly.Tu nejhorší vadu nám odstranily, kvůli tomu srdíčku nemohla pořádně dýchat tlačilo jí to na plíce a ještě se jí neprokrvovalspoe tělíčka. Operace dopadla dobře jen zjistily , že máme nedomykavost chlopně, ale to že počkají , že se to někdy spraví samo a že to něńí vada hrožující život. V pátek ji měly odpojovat od přistrojů, ale bohužel našly ve stolici krev takže s té operace dostala nějaký zánět do střívek.Takže jí nasadily antibitotika, má žilně magnézko na prokrvení, výživu dostavá jen nitrožilně bay y střívka si odpočinula a je uchována ve spánku aby naprala sílu.Odpojovat by jí měly v neděly nebo v pondělí podle toho zda tá krev ještě bude nebo. Mě pustily včera musela jsme je sice ukecávat, ale jsem moc ráda , že jsem doma v klidu.Za beruškou pojedeme v úterý jelikož dokud je na těch přistrojích tak tamnikoho nepustí.TEd si za chvilku budeme volat jak zvládla noc a zda nejsou nějaké komplikace.
Holky je to šilený já pořádjen řvu,mlíko zatím nemám sice se snažím každý tři hodiny stimulovat a každej řiká, že se to ještě rozjede, ale nevím už nemám nějak sílu. Včera jsem došla domů a byla jsme sama . Postýlka prázdná nikde nikdo neřval.Připadla jsem si fakt jako propuštěná po operaci tak jsme to zase ořvala, řvu i teď když vám toto píšu. :unamused: Když to bude vše v pořádku tak by nám měly princeznu za 14 dní pustit.

Tak teď jsme volaly do prahy stav nezměně což je taky dobře za celou noc krev ve stolici nebyla a odpo jí čekají nějaké vyšetření tak máme zase volat večer po osmé.
9. led 2010 v 10:54  • Odpověz
ahoj miško no teda jako ani nevím conapsat. přečetla jsem to jedním dechem a máš ty i manža můj velkej obdiv. držte se a hlavně ať je verunka zdravá. že řveš je jasný, já bych řvala úplně stejně, drž se.
9. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.