• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Miši, ahoj, moc jsem na tebe myslela a na Verunku samozřejmě taky. Jelikož jsme měli podobný "osud" (já jako malá) co se srdíčka týče. My máme bohužel v rodině dědičnou srdeční vadu a nic není jednoduché... něco dobře dopadlo, něco ne.. nechci to tady rozebírat. Ale když už jste ten začátek (porod) takhle skvěle zvládly, tak to bude jen dobré a musíš v to věřit. Dnešní medicína už je na takové úrovni, že by to měli lékaři všechno včas podchytit a zlvádnout to. A Verunka je pořádný kus "ženské" a ona to prostě zmákne levou zadní :slight_smile: :wink: Přeju vám všem hodně sil !
9. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
Míšo a Verunko,
strašně moc vám držím palce, vy to zvládnete. Přeju vám hodně štěstí a hodně sil.
11. led 2010 v 08:51  • Odpověz
misko a verunko! jsme s váma, musí to být těžký a hrozný, ale zvládnete to! drž te se holky, at už jste spolu!
11. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Holky díky moc :wink:
11. led 2010 v 19:25  • Odpověz
ahoj děvčata, hlásím, že včera na velkém UTZ vše v poho, miminko je hlavou zavrtáno dole, velikostně odpovídá 30+3 tedy na den přesně shoda s UTZ ve 22 a ve 12tt :dizzy_face: hmotnost něco málo přes 1,5kg, placenta je pěkně nahoře a CS0, takže samé dobré zprávy :dizzy_face: hlavně jen tak dál. Včra také 2. lekce předporodního kurzu, rozebíral se dost samotný porod po fyziologické stránce, nacvičovali jsme úlevové a porodní polohy, takže opět prima :dizzy_face:
Všechny moc zdravíme a na Mišku a její rodinu samo myslíme :wink:
Kual, jak to máš s tím svěděním :confused: ?
A co Vy holky ostatní?
Chrobí, jak pokračuje příprava na IVF? Co s Tebou všechno pášou???
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
Týnko tak gratulace ke kontrole týjo letí to letí už máš 31tt :wink:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Rinti, nazdárek, tak to je super, že je vše u vás tak v pohodě :dizzy_face: Chodíš na předporodní kurzy sama? :confused: Mě totiž doma manžel bombarduje dotazy, kdy půjde na nějakej kurz :grinning: Tak mi vypadly oči údivem :grinning:
S tím svěděním, mno svědí mě spíš záda. Ale je to tak spíš večer, nevím proč. Ale zase taková hrůza to není si myslím. :sweat_smile:
12. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Kual jj, však jsem za to také velice vděčná, zvláště když vím, čím si tady (myslím obecně) kamarádky leckdy procházejí. Manželův přístup chválím. tam kam chodím nás bylo poprvé 7 párů a 3 samotné těhule. Včera nebyly 2 páry a jedna těhule (možná zapadli sněhem), hodně se nás vyptávala, jestli tatínek bude u porodu a zda dobrovolně a z jakého důvodu tam chce jít a pak jsme dost rozebírali pozitiva i negativa tohoto, což bylo velice zajímavé, no a pak jsme nacvičovali ty úlevové pozice (nebylo jich moc) a partnerům ukazovala, jakým způsobem masírovat, pokud tedy maminka na to bude mít chuť, bo někdy žena nemusí snášet vůbec jakékoli doteky u porodu. Hlavní co z toho vyplynulo, že přítomnost tatínka u porodu by měla být na základě oboustranné dohody a kdykoli ať už maminkou nebo tatínkem odvolatelná. Taky líčila zajímavý případ, kdy byla rodit v nějakém nóbl domě (bo se specializuje na porody doma) žena v obrovské vaně, uprostřed obrovské koupelny, přišel manžel, rozkročil se jí za hlavou a hlásí: Tak co brouku, jak to vidíš! V tu ránu bylo po porodu, rozjel se opět až za 2 hodiny :confused:
12. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Kual, víš že nejsem příznivcem nějakého strašení, ale na kontrole to svědění určitě zmiň a když už nám berou všelijaké krve, tak se nic nestane, když Ti udělaj jaterky, si myslím. Ale asi by ta intenzita se nějak zvyšovala, kdyby mělo jít o něco vážného :wink: sice odborné knihy uvádějí, že svědění je v normě a tak nějak k tomu těhu patří, na druhou stranu se může jednat o vážnou poruchu jater, takže jak říkám, posuď sama, jak moc je to intenzivní atd :wink:
12. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
rinti, myslím si, že pro mě bude manžel velikou oporou u porodu, sám totiž od začátku co zjistil, že čekáme miminko,trvá na tom, že u porodu chce být. Doma už teď v jedné knížce studoval ty úlevové masáže :sweat_smile: Ale je mi jasné, že samotný porod a nálada kolem něho může být úplně jiná :sweat_smile: Ale vím, že ho tam prostě chci.
12. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Však jasné, u Vás konkrétně je to očividně oboustranně bez problému, já popisovala všeobecně, o čem jsme jako mluvilia a že třeba jsou páry, kde si na přítomnosti tatínka trvá partnerka proti jeho vůli a nebo naopak, ale nemyslím, že by to byl případ tady někoho z nás :wink: no ten můj se nemůže dočkat masírování hráze :sweat_smile: osobně z toho mám trochu noční můru :confused: bo on je do všeho dost hrrrrr a i třeba při běžné masáži zad si mnohdy připadám, jako by mě lámal v kole :confused: :sweat_smile: , takže já budu spíš ten typ, vůbec se mi raději nedotýkej :sweat_smile:
12. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
teda soudím podle včerejšího nácviku, kdy si většina holek slastně pohekávala, zatímco já si připadala jako na mandlu :sweat_smile:
12. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
rinti, jasnačka,můžeme být rádi, že jsou ti naši chlapi takový hrrrr.. snad jim to vydrží i u toho porodu :grinning: Jinak já jsem se docela pobavila, když mi manžel juknul na notes, proč koukám na nějakej balonek (EPI-NO)... přečetl si k čemu to je a absolutně nechápal (což ani já), proč to stojí tolik peněz :grinning: v tu ránu přišel s náhradním řešením :grinning: prej místo balónku mi "tam" bude strkat pěst :grinning: :grinning: :grinning: Tak že si zcela dokážu představit toho tvého a masáž hráze :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Rin: gratuluju ke kontrole
12. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahoj holky

rintuš gratuluju ke kontrole já jdu za 14 dnů tak snad budu mít tak pěkný zprávy jak ty :wink:
kuli no můj manža se taky ptal na ty kurzy ale já tam chodit nechci přijde mi to zbytečný nemám ráda takové společné akce a hlavně když už bych tam šla tak s manžou ale tady to ti idioti zařídili na dopoledne jak cvičení tak kurzy tak plavání tak to bych se vyprdla. to si radši zajdu s manžou na bazén sama a o porodu , epidurálu atd. mi řeknou na prohlídce porodky která trvá 3 hodiny takže všecko důležitý mi řeknou doufám tam a víc vědět nic nechci.
jinak holky dneska jsem si koupila vložky do porodky no byl to masakr zase stát u regálů a přemýšlet co si vzít obzvlášť když jsem posledních pár let používala jen tampáče. ještě čekám na kojo podprdy až dorazí poštou a jinak jsme fertig a můžem rodit :grinning: dokonce jsem nakoupila i neskutečný zásoby pracích prášků a gelů aviváží atd. na praní výbavičky tak už se nemůžu dočkat až budu prát po malování :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:32  • Odpověz
ježiš masírování hráze :sweat_smile: no teda to přijde nechutný i mě,já nic masírovat nechci, já vím že to pomáhá ale mě to nějak odpuzuje,kdyby to bylo jen z venku tak jo ale prej se to musí i masírovat zevniř no nevím radši ať mě zašijou po uši :sweat_smile:co bude u porodu jaksi neřeším, manža sice studuje ty příručky ale popravdě čím se to blíží a má víc čtiva na záchodě tak je na nervy a aby se uklidnil chodí zkoušet mě jestli vše umím. samozřejmě že neumím protože to moc nečtu a to co přečtu si moc nepamatuju, já razím teorii všecko se ukáže až v osudný okamžik, jak můžu dopředu vědět jak mě to bude bolet, jak budu rodit třeba tu budu procvičovat metody a pak půjdu na císaře tak prostě až budu rodit tak mi asistentka řekne teď fuňte teď tlačte ahotovo.

spíš mám strach že mě tam bude manža nervovat a bude mi u porodu vykládat ty rozumy co kde načetl a já se naseru a něco od plic mu tam řeknu páč já jsem taková, jak mě něco bolí stačí hlava, nebo mám blbou rýmu a už nesnesu nikoho poblíž sebe jsem vlk samotář když mě něco bolí a teď mi tam bude hysterčit manža, no holky popravdě někdy si říkám že by bylo i fajn kdyby přišel a řekl že k porodu nechce ale na druhou stranu si zase říkám že to bude krásný pocit až malá vyleze že ten okamžik se nedá nahradit a chlap by u toho měl být takže hold budu si muset zalepit pusu a dát do uší špunty :grinning:
12. led 2010 v 15:42  • Odpověz
kuli ty uvažuješ o epi no? já se na to taky koukala ale ne že by mě to zajímalo já si zprvu myslela že je to erotická pomůcka :grinning: teď už vím co to je ale v praxi si to neumím představit si něco nafukovat :sweat_smile:
12. led 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Holky manžel je k nezaplacení a je fajn, že je tam budete mít.Ten můj dokonce byl i u císaře sice pár metrů za mnou, ale jen ten pocit, že tam je byl hodně fajn :wink:
12. led 2010 v 19:39  • Odpověz
miši no na tebe jsem myslela, jako můj manža asi zvládne obyč porod ale císaře teda ne. kdybych já byla chlap tak bych tam nešla ani za milion. nemusím být u všeho :sweat_smile: tvůj manža je borec že to zvládl, můj manža těžko rozdýchával návštěvu na jipce jak mě přivezli zrovna ze sálu ze štítky, byl tam minutu a utekl prej to byl děs jak jsem tam ležela napojená takže představa že by šel dobrovolně koukat na císaře je scifi.
12. led 2010 v 19:42  • Odpověz
čau kočky:slight_smile: Vyhlašuju dnes flákací den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budu jen plácat barvičky na sklo (jestli najdu šablony), vyšívat a pouštět si film za filmem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: auuuuuuuu :grinning:
13. led 2010 v 09:27  • Odpověz
autor
Já kdybych věděla jak tak bych dála mému manželovi nobelovku nebo já nevím fakt je machr jak to vše zvladá :wink:

Tak já mám flakací den už několikatý po sobě.
13. led 2010 v 09:34  • Odpověz
brý ránko flákací den? no teda to mám denně a zrovna jsem si říkala dneska že uklidím :grinning:
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz
strouži tak fajn, uděluji Ti čestnou vyjímku :wink:
13. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Dobré ranko...
Miši staršně mog gratuluju k berušce a přeju vám strašně moc štěstíčka, určitě bude brzo v pořádku a budeš se s ní těšit doma :slight_smile:
13. led 2010 v 09:58  • Odpověz
semy bříško už se Ti krásně tvaruje :dizzy_face: , hele Vy jste hodně na ty soby, že? :confused: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
rinty dík...a ta fotka je už skoro neaktuální..roste mě bříškos nad přes noc :grinning:
asi to mám po mámě, ta když mě čekala tak už v 5tém měsíci vypadala že má jít rodit :grinning:
jojo my jsme na soby ulítlí :grinning: :grinning: máme SAABa a od toho se to odvíjí, vše švédcké, soby a SAABy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Dobré ráno holky,
dneska je teda pořádná kosa.
Semy: krásně ti roste břiško.
rin: u mě flákací den neprojde, v práci se musí pracovat :grinning:
13. led 2010 v 10:11  • Odpověz
já se trošku přidávám k flákacímu dni :grinning: jdu akorát po poledni na cvičení, ale jinak nic :slight_smile:
13. led 2010 v 10:19  • Odpověz
luckamb, ale nemusí se to přehánět :dizzy_face: semy, když potká sob soba, mají radost oba, až budete tři soby, tak se radost znásobí :grinning:
13. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.