• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rinty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to je dokonalý :grinning: to si snad dám do profilu..... :grinning:
13. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Už to tam mám :grinning:
13. led 2010 v 10:41  • Odpověz
ježiš sobí úchyláci jsou tady :grinning: :grinning: , my zase jsme medvědí a sloní úchylouši a co máme olivera tak i kočičí :grinning:
13. led 2010 v 10:43  • Odpověz
strouži :grinning:
13. led 2010 v 10:44  • Odpověz
co je to tu za zvěřinec :grinning: :grinning: :grinning:
sobi, medvědi, sloni ........................................ kde to jsem :grinning: :grinning: :grinning:

čest všem :dizzy_face:
jedu s manžou na oběd, před chvílí mi odešla návštěva, tak jsem nestihla uvařit obídek, zatím čao :wink:
13. led 2010 v 11:20  • Odpověz
já budu mít sladké knedlíky. Sem si je včera objednala u maminky :slight_smile:
13. led 2010 v 11:29  • Odpověz
zvěřinec pořádnej :grinning:

luci :angry: :angry: :angry: chceš zabít viď? :rolling_eyes: :grinning:
13. led 2010 v 11:32  • Odpověz
jahodový ..... ještě 20minut a jedu směr maminka :grinning:
13. led 2010 v 11:48  • Odpověz
bídu,hlad a cukrovku na tebe :angry: budeš tlustá a dobře ti tak :sunglasses:
13. led 2010 v 11:50  • Odpověz
strouží až já budu tlustá, tak ostatní prasknou :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:51  • Odpověz
co ty víš, znám i super hubený co přibrali v těhu 30 kilo a znám superšpekatý co mají v 8. měs. nahoře kilo :wink:
13. led 2010 v 11:52  • Odpověz
tož to já jsem měla koprovku k obědu a kýbl kofoly :grinning:
13. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
další taková a možná ještě horší páč koprovku miluju, holky já se s váma nebavím :rolling_eyes: já měla bílí jogurt ke snídani a oběd trošku těstovin z masem který mi nechutnali :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
strouži, sorry za tu koprovku :pensive:

Já jsem dneska nějaká divná, bez nálady, taková neslaná nemastná... :rolling_eyes: :grinning:
13. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
já mám dneska náladu super :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Kuli tak ať tě tá nálada brzo přejede :wink:
13. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
dobrá je ti odpuštěno :wink: to bude asi něco ve vzduchu, mě od rána bolí kebule ploužím se po bytě a nic se mi nechce, ale vím že uklidit musím tak chodím s hadrem a nevím co jsem vlastně už utřela a co ne...., kocour je taky nějaký hotový dneska ani nezlobí
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Já mám taky depkařskou náladu, ale co člověk nadělá :unamused:

Mě vaří manžel už kolikátej den :grinning: :grinning: Takže to vypada dneska na polívku ze sáčku a myslím, že se peče kuře. Jé já už chci být zase sobě stačná :wink:
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
polívka ze sáčku? ty jo naše víkendové menu, tento víkend jsem nějak polívky odbyla sáčkama ale tento víkend už budu muset asi vařit :sweat_smile: a co jinak miško, četla jsem že máš nějaký komplikace s břichem či co. možná jak si byla cukrovkářka tak se to hůř hojí. a co malá jak se má?
13. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
Udělal se mi po tom CŘ hematom v břiše, takže nemohu pořádně chodit a každej pohyb bolí. :frowning2:

Malá je šikulka je odpojena od přístrojů, krásně už sama dýchá a i krevní oběh se doktorům libí. Dneska jí začinají zatěžovat jídlem tak snad i střeva budou krásně pracovat :wink:
13. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak já poobědvala svůj slavnej přesolenej guláš a zítra možná zkusím bramborový noky se žampionama, uvidíme. Malování barvičkama moc nevyšlo, jsou nějaký zmetkový, moc to z nich teče, takže i když jsem použila šablony, tak se to steklo dohromady a výsledek nevalný. Tak raději vyšívám a pouštím si k tomu Harry Poterry :sweat_smile: Jinak nálada taky nic moc a kocour jakbysmet, popochází, brečí, nic s ním není, no teď to vypadá, že už snad konečně usne :rolling_eyes:
13. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
strouži, ta moje nálada je asi kvůli tomu, že jsem se v sedm ráno vzbudila a už neusnula :rolling_eyes: já potřebuju spát tak do devíti :slight_smile:

misi, hematom v břiše je děs, ségra ho po císaři měla taky a teda jako dost dlouho se z toho chudák dostávala.. navíc člověk se nemůže moc pohybovat... :unamused: ale snad se ti to brzy začne hojit.
13. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
miši to je dobře malá je šikulka. a tobě se snad břicho taky brzo zahojí.
rinty jj s těma našima kočičíma děckama je kříž co? náš zase chodil od ničeho k ničemu včera večer a vřískal vynucoval si pozornost, dneska je naštěstí hodný polehává ale smutně kouká.
kuli já se vzbudila ve 4 ráno a do 6 hod. jsem čumákovala do zdi
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
rinti, já budu dělat dneska večer penne se žampionama, manželovi udělám karboše (nějak teď maso nemusím, nevím proč)
strouži, já se asi půjdu uklidnit k žehlení :rolling_eyes:

Mno, zítra by mi měli přivézt balík z lekarny.cz, objednávala jsem si tam cca 20ks něčeho, co bych měla potřebovat pro malou, pro sebe do porodnice, apod. Tak jsem na to zvědavá :sweat_smile: Před chvílí jsem měla citovej výlev. Koukala jsem si na břicho, jak tam malá nacvičuje a brečela u toho. Ať už tyhle stavy skončej,... :frowning2:
13. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Míšo, to je super, že je malá šikulka. Držím palce ať se ti bříško brzy zahojí a ať máš princeznu co nejdřív u sebe.
Holky já se vzbudila dneska v 5 na čůrání a od 6 mě budil kocour kvůli žrádlu. Chtěla sem ho zabít. Když mi v 7,07 zvonil budík, chtěla jsem ho rozšlapat.
Jinak, já mám doma taky hromadu žehlení. Jenže dnes jsem v práci do 5 a pak mám ještě od 5 do 6 anglinu, domů dorazím po čtvrt na 7 a budu ráda že sem doma. Ještě se postarat o zvěř, uvařit večeři a padnu za vlast :grinning:
13. led 2010 v 15:25  • Odpověz
kuli já čekám podobný balík :grinning: z jednoho obchodu čekám kojo podprdy a z druhého obchodu věci pro mě jako vložky do podprdy, jednorázové kalhotky ..... jsem zvědavá kdy to přijde. dneska jsem objednala lehátko pro malou, akorát mi z toho obchodu volala paní že ho už nemaj a přesvědčovala mě ať si koupím jinou barvu toho lehátka. má smůlu, já vím jakou chci a hlavně jaký chci aby byli zvířátka na hrazdičce, medvídci jak jinak, přece si nekoupím žirafy když jsme ladění do medvědů ne? :grinning:

luci mě budí kocour každej den přesně o půl 6 , je zvyklej jak vstává manža akorát je problém když je víkend nebo manža jde na později, kocour začne vřískat stojí u manžové postele a chce nažrat a aby manža vstal. naštěstí jak manža odejde do práce tak jde zpátky chrupkat a vstává až se mnou
13. led 2010 v 16:20  • Odpověz
krásné břiško strouží :slight_smile:)
13. led 2010 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz
ahoj chrobi dík :wink: budeš mít taky takový brzo cítím to v kostech :dizzy_face:
13. led 2010 v 16:28  • Odpověz
jůůů no snad jo :slight_smile:
13. led 2010 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.