• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
si piš letošek je ve znamení čárek a porodů :dizzy_face:
13. led 2010 v 16:35  • Odpověz
strouži to je číslo ten váš kocourek :slight_smile:

tak mám v albíčku dvě nové fotky v těhu tričku co mě dneska přišlo .-)
chropbi moooc džím pěstí a prskám :slight_smile:
13. led 2010 v 17:27  • Odpověz
semy díky :slight_smile: budu potřebovat všechny prskance, ale až v březnu :slight_smile:
13. led 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
neboj, prskneme i v březnu :wink:
13. led 2010 v 17:30  • Odpověz
semy sluší ti to a tričko super akorát bych nedala tu bílou barvu ale něco veselejšího :wink:

chrobi no však v březnu jak jinak, já porodím a předám štafetu to je jasný ne? :grinning:
13. led 2010 v 17:31  • Odpověz
13. led 2010 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
strouži dík..oni měli jen černý, červený a bílý...a jelikož mám všechno černý tak jsem si říkala ať pořád nechodím v tmavým tak jsem koupila bílé :slight_smile: a vím že mě bílá sedí :slight_smile: takproto...kdyby byl větší výněr barviček tak bych možná vybrala ale z toho co bylo tak vyhrála bílá :slight_smile:
13. led 2010 v 17:36  • Odpověz
a kdes to objednávala?? já měla tyhle trička vyhlídlí na bess.sk a tam měli i růžový, modrý.....
13. led 2010 v 17:41  • Odpověz
strouži tady:
http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/home
no tak růžový bych si stejně neobjednala :slight_smile: a modrý jedině tmavě, bledě modrý mě nesluší :slight_smile:
mě se to bílý líbí, takže jsem spokojená :slight_smile:
13. led 2010 v 17:44  • Odpověz
jé pěkný a za dobrou cenu za jak dlouho to přišlo když si to objednaal??
13. led 2010 v 18:10  • Odpověz
no když jsem to zaplatila tak pak za 7 dní...
13. led 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
Kuli a nevíš jak ségra ho měla velikej a dostala na to prášky a za jak dlouho se jí asi ulevilo?
13. led 2010 v 18:17  • Odpověz
aha a jaký to je matroš? je to dobrá bavlna? víš jako myslím ta pevná kvalitní ne taková ty tržnicová hnusná průsvitná . minule jsem si totiž objednala těhusvetr a dostmě zklamal, taková divná vlna střih nic moc
13. led 2010 v 18:19  • Odpověz
je to taková taková ta pěkná bavlna, na těch fotkách mám pod tím tmavou košilku a těhu rifle s tím pásem a vůbec to není vidět...:slight_smile:
13. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Holky tady se to hezky těhulí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně naspávejte, vím, že to sou ohraný řeči, ale je to tak :grinning:
13. led 2010 v 18:32  • Odpověz
tak objednáno, objednala jsem si tu fialovou tuniku doufám že v tom nebudu jak velryba

jé ahoj laduš jj snažíme se akorát kocouři nás budí, nácvik na mimi :grinning: vy už máte přes měsíc no ty brďo vždyť teď jsi našla // :grinning:
13. led 2010 v 18:55  • Odpověz
semy, moc hezký :dizzy_face: i stromeček a kocour :wink: teda holky já jsem z toho dnešního nicnedělání celá rozlámaná :sweat_smile:
chrobi a jak teda probíhá příprava? Laduš, to je dost, že jsi nás taky přišla navštívit :astonished:
13. led 2010 v 19:06  • Odpověz
misi, nevím jak ho měla velikej (Honzovi budou v červenci už tři :sweat_smile: ), ale můžu se jí třeba zeptat... a vím, že se z toho dostávala dlouho... byla ráda, že má doma manžela a že chodila pomáhat i mamka... přeci jen zvedat něco, sklánět se, apod. věci byly pro ni nezvladatelný... :unamused:

laduš, čus ženo, hele, já bych spala, ale ono to nejde :grinning: chodím spát před půlnocí a teď se budím už v sedm :rolling_eyes: je to na hovno no :grinning: :sweat_smile:
13. led 2010 v 19:25  • Odpověz
stroužin tak snad ti to bude :slight_smile:
rinty dík :slight_smile:
13. led 2010 v 19:46  • Odpověz
semy, taky jsem si chtěla takové tričko objednat.. ale já bych netrefila asi velikost.. je to se mnou děs.. páč já se furt vidím v těch svých velikostech "40"... a přitom nosím 42 a něco mám i 44 a něco i manželovo :grinning:
13. led 2010 v 19:50  • Odpověz
kuli :grinning:
no já si objendala xl a je mě to úplně suprově .-)
13. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Strouzi leti to jako blazen, za dva mesice je to rok co sem nasla // :sunglasses: a ted uz si bezim pro antikoncepci :wink:
Velikosti obleceni nereste ste hubeny holky kdyz koukam na ty vase fotky i s pupikama :wink:
13. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
laduš, jakou antiko budeš brát? :confused: Já zvažuju, jestli nepůjdu po porodu do té "tyčky" pod kůži... injekce mě moc nenadchly jak jsem o nich četla... :unamused:
13. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
tak já nosím furt stejnou velikost akorát na pupku je to nějaký teď natáhlý :grinning: když si jdu něco koupit jdu do stejnýho obchodu a šahám po stejný velikosti jako před těhu. vlastně nemám skoro nic extra těhotenskýho, jen ten těhusvetr který se mi nelíbí a tak ho nenosím.
laduš to jo uteklo to, to je prča už jdeš pro antiko? ty jo nejdřív bereme antiko, pak vysadíme a šílíme s mimčama a testujeme a pak zase za chvilku řešíme znova antiko, je to koloběh :grinning:

kuli kočko ty jsi teda akční, ještě nemá porozeno a už chce chráněnej sex :grinning:
13. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
strouži, to víš, potřebuju mít jistotu, že další dítko bude cca za 5 let a ne za 9 měsíců od porodu :grinning:
13. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
kuli jj to chápu ale já to teda budu řešit až po porodu a až se vrátíme do manželských rozkoší. teď je antikoncepce to poslední co řeším páč pupek je dostatečná antikoncepce a taky žijeme jak sourozenci s manžou :grinning:
13. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
strouži, tak to my "trtkáme" jak můžeme :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
to jste dobří, my za celý těhu tak 4x a víc ani ťuk. manža u toho vypadá vyděšeně , neustále se mě ptá jestli mě to nebolí, nekrvácím .... prostě masakr,když ho vidím tak to ani mě nevzruší takže jak říkám radši celibát než tuhle postelovou komedii. :wink: my jedeme po vzoru zvířátek, ti taky sexují jen na děti a pak útrum :grinning:
13. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
strouži jasně, už jsme tady na toto téma vedly konverzaci a máte k tomu své důvody :wink:

koukám na Top Star a sere mě, jak je ta Dara po porodu tak schlank :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
jj Dara to vytancuje a určo nebaští koprovku :grinning:
13. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.