• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
leda hovno, to není koprovkou :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
a čím? plastikama? genama určitě ne, daruška je moje vzdálená sestřenka a myslím že chromozom nemáme společný anijeden :grinning:
13. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
Kuli dík za info, mě je dneska o něco líp,ale to břicho pořád cejtím jak píšeš při pohybu atd... taky jsem vděčná za manžela :wink:
14. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dnes byla na krvi. SEbrali mi 5 zkumavek. UF :grinning: Ale v pohodě.
Akorát UTZ (NT screening) mi přehodili na 9. 2.. Ale zase už budu 13+5, tak zase to už bude krásnej kus miminka. A dokonce jsem se tu na koni dočetla, že jedné holce, řekli pohlaví už v 12+4 :grinning:
14. led 2010 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: tak jsem si zas prozila -soky-screening -dobry ale vyssi HCG a i u tripel testu-takze -geneticka konzultace--- byli jsme u kreckove a super -pravdepodobne zvyseni HCG -vlivem spineni a -take protoze jsem brala utrogestan do 15tt-takze bacha -testy muze ovlivnit i utros:slight_smile:

tak me odber plodovky nebyl doporucen i vzhledem k tomu spineni.....ale sla jsem jeste na utz-tak vypada vse v poradku -vyvojove vady nebyly patrne, ale doktor udelal malem osudovou chybu a to asi si spatne precetl papiry nebo mel nejake jine a malem mi odebral plodovou vodu..... nastesti mu to bylo nejake divne ,ale me se na to vubec nezeptal -jen mi prislo ,ze mi to rozmlouval.sel se radeji zeptat jeste sestrcek a ty ho nastesti zarazaly--ja netusila nejdrive co mam v planu ,kdyz nic nerikal.Ale nastesti to dopadlo v pohode---pan dokotr si sel po tom uklidnit na cigaretku:slight_smile:)))

luci-me-torekli-13plusO----dneska-nevim-nebyl-na-to-cas:slight_smile:
14. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
Eloana tak ještě , že to tak dopadlo :wink:
14. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
Brý den :wink:

Strouži, koprovkou to není :grinning: Je to tím tancováním a genama :grinning:

Luci, jojo, kamarádce z BRMS řekli pohlaví už na 12tt :wink: Tak uvidíš :dizzy_face:

Elo, no kdybych věděla, že utroš tohle může způsobit, tak tu plodovku odmítnu. Navíc si myslím, že to u mě bylo i tím, že jsem vlastně dle utz byla o týden napřed a i ten týden tam může hrát roli. Každopádně vím, že při dalším těhu mi budou opět doporučovat amnio, ale já se na to vyprdnu a nechám si udělat ještě ten podrobnější utz a tripply odmítnu. :unamused:
14. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
ja-to-taky-nevedela---ale-geneticka-povidala,ze-to-kazdopadne-muze-ovlivnit-jeste-kdyz-jsem-to-brala-az-do15tt.

ikdybych-to-brala-jen-do-12tt.-furt-se-to-nekde-projevi-je-to-hormon-na-vic.A-jeste-jsem-spinila-pak-pry-placenta-mohla-vice-pracovat
14. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Ty jo holky tak to jsem fakt zvědavá, jestli to bude toho 9. vídět nebo ne.
El: ty to teď vědět budeš chtit nebo ne?
14. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:

luci ty jdeš na NT až 13+5? všude se píše že se může jen do 13+6 na screening takže to stihneš o 1 den :wink: jinak to pohlaví no mě řekli že když to je kluk a je natočený tak ti to řeknou klidně i v 11 tt, nám to neřekli páč to je holka ale řekla mi to moje mudra asi v 15 tt na 3D :wink:
14. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
elo, já jsem brala utroš do 13tt, sice jsem nešpinila, ale vlastně když jsem zjistila, že jsem těhu, tak za tři dny jsme frčeli na dovolenou a tak mudra říkala, ať to pro jistotu beru... :unamused: Ale je to svinstvo, rozhází to i tak důležitý hodnoty a pak člověk kvůli tomu trpí. Jako období těhu pro mě od 16tt do toho 20tt bylo mě pro nejhorší... :frowning2:
14. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
me-to-rekli-v-tom-13tt-ze-to-vypada-na-kluka------dneska-jsme-se-radeji-neptali:slight_smile:soustredili-se-hlavne-napripadne-vady-
ale-za-3.2.jdu-na-utz-v--21tt
14. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
eli kočko tobě se vybil mobil nebo proč si mi to sekla?? já mluvím mluvím do telefonu a tam ticho :grinning:
holky já jsem na tripli nešla právě z tohoto důvodu, není snad týden aby mi nepsala nějaká známá koníkovka že jí dopadli blbě tripli. moje dr. mi to hlavně řekla sama že tripli jsou zbytečný a šmejdský že ona vychází ze screeningu.
14. led 2010 v 15:01  • Odpověz
marti-vybil:(((---apak-manza-odjel
14. led 2010 v 15:03  • Odpověz
kuli-ja-se-to-snazila-zjistit-jestli-to-utros-ovlivnije-ale-nikde-o-tom-moc-nepisou
me-rikala-ze-uz-placenta-produkovala-hormon-ado-toho-jsem-jeste-brala-utros
Jinak-jit-jen-natripel-vyjde-mi-brutalni-cislo.....
geneticka-mi-doporucila-utz-ten-udelali-hned-apotom-kdyby-se-neco-nezdalo-zvazit-plodovku
14. led 2010 v 15:08  • Odpověz
elo, já v příštím těhu měním doktorku.... už jsem o tom rozhodnutá a to jsem ještě neporodila to první :grinning:
14. led 2010 v 15:09  • Odpověz
segra-mela-to-same-riziko-1:300-ahned-plodovka-genetik-je-jen-upozornil-nariziko-potratu-jinak-zadny-utz-navic
tady-mi-rekli,ze-se-snazi-plodovce-vyhybat-to,ze-se-neco-nezda-neznamena-hned-na-plodovku
14. led 2010 v 15:15  • Odpověz
elo,víš mě zarazilo, že mě hned hnala na plodovku s rizikem 1:290 a když jsem tam byla nedávno, seděla jsem v čekárně a slyšela jsem, jak sestřička doporučuje místo plodovky ten podrobnější utz a pak až plodovku.. tak jedný radí to a druhé tohle... to mě utvrdilo v tom, že příště si najdu jinou doktorku a poradnu :unamused:
14. led 2010 v 15:18  • Odpověz
eli v poho já si to myslela, stejně jsem už pak neměla čas letěla jsem do lékárny aby mi nezavřeli pak do drogerky vařila jsem oběd obskakovala manžu...
14. led 2010 v 15:19  • Odpověz
kual--pozitivni-screening-je-pripade-1:250--tys-mela-tedy-jen-atypicky-mozna-stacil-podrobny-utz.takto-mas-uz-jistotu---ale-zname-laadi-tak-vime-co-hrozi
14. led 2010 v 15:25  • Odpověz
strouzek: jj, o jeden den já vím.
14. led 2010 v 15:27  • Odpověz
luci tak hlavně aby vám to sedělo podle utz aby nebyl problém pak ve výsledku. já byla na screeningu zhruba 12+3 a dr. mi furt tvrdil že jsme o 5 dnů starší a nedal si vysvětlit že starší nikdy být nemůžeme protože nejsem panenka marie :grinning:
14. led 2010 v 15:33  • Odpověz
ja-byla-12plus4-ale-dle-utz-jsem-byla-13plus2---orientuji-se-dle-utz-aje-totreba-prave-delat-presne-jinak-nema-cenu-delat-to-sijove-projasneni
14. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Já byla na UTZ dvakrát a vždy to přesně odpovídalo poslední MS.
15. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Brý ráno :dizzy_face:

Musím dnes využít to, že jsem vstala s dobrou náladou a dám se do úklidu a opětovného žehlení. Hurá pátek, víkend máme naplněný akcema/návštěvama, tak se těším :dizzy_face: Jdu se s mužem podívat zítra na malého Honzíka Katwind (která sem taky chodila). Po dlouhé době opět uvidím miminko, nám už všechny v rodině odrostli, tak se nemůžu dočkat :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:13  • Odpověz
čau kočky, taky hlásím, že náladu mám rozhodně lepší jak včera. Dnes se budu asi na netu shánět po levných plínkách, k obědu mám od včera bramborový noky se žamp omajdou. Jinak víkend máme také akční, nakonec jsem souhlasila s přespáním v manželově domovině, tak snad tam nezmrznu. Máma sice pokoj ve kterém býváme vždycky mimořádně vytopí, ale na WC se chodí studenou dlouhou chodbou a vzhledem k mé frekvenci močení, strávím noc asi jako bílá paní. Ale zase aspoň vypadneme z Prahy a taky se pojedeme podívat na jeden kočík, který se nabízí pod rukou a možná i na manželovo sestřenky dítko, které se narodilo před Vánocema :dizzy_face:
15. led 2010 v 09:39  • Odpověz
rinti, čao, budeš shánět klasický čč nebo půjdeš do nějakých kalhotkových látkovek? Já teď budu shánět nějaké AIO, na parádu k doktorce a taky pro "manžela", aby to měl jednodušší. I když tuhle koukal já dělám novosklad a líbilo se mu to :wink: Já až budu prát klasický čč, tak pak budu některé rovnou u žehlení skládat do novoskladu :wink:
15. led 2010 v 10:01  • Odpověz
kual ta brožurka co si mi poslala je naprosto bohovská, moc díky, začetla jsem se do ní až dnes, ale je opravdu krásně přehledná, po lidsku napsaná a hlavně vše do detailu osvětlující. Právě jsem vyhrála nad novoskladem, docela se peru s obrazovou představivostí, takže jsem nejdřív nechápala, co se po mě chce, ale ve výsledku je to banalitka. Mám radost jak malé děcko a přebaluju různá plyšová zvířátka bo kocour Mour nějak odmítá spolupráci a odmítá se nechat přebaliít :sweat_smile: jj chci jít do čč + PULky a taky mě docela lákají ty vlňáky nebo i zavazovací. Nějaký AIO by to ale určitě chtělo to je pravda, třeba k tomu doktorovi atd. Jinak tatínka taky pěkně naučím sklad, žádný ulejvání. Určitě je dobrý se plenky už při žehlení předpřipravit, bo pak hlavně třeba v noci s tím člověk nemusí moc laborovat :fearful: ááááá asi se mi pokadil plyšový králík, musím ho jít přebalit :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:23  • Odpověz
možná popřemýšlím na noc ještě o nějaké bambusové vkládačce :confused:
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz
jinak k těm čč, kamarádka mi doporučovala Libštejnské, co o tom soudíš? :confused:
15. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.