• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rinti, libštáty no nevím, přijde mi, že tolik nesajou a že jsou takové tvrdší :confused: (doma jsem si testovala jednu) nemají takovou gramáž jako třeba Kikko lux eco:wink: a holky si tu chválí i nějaké z Ikey... Já jsem si objednala hlavně nějaké Kikko bambusové (ty nejvíce sajou).. prostě bambus a konopí nejvíc dobře saje :wink:
15. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
no a vlňáčky budeme taky zkoušet, panímáma už má jedny upletené :wink: a mám i bambusové vkládačky :wink: moc jsem toho neobjednávala, hlavně jsem brala tady na bazárku, abysme to vyzkoušeli a uvidíme, co nám padne a podle toho to rozjedeme :wink:
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
aha, tak jsem zase o něco chytřejší, díky, jako myslím, že když už jsme zvolili čč, tak na tom nemá cenu šetřit. Taky mě hodně oslovily ty domácí vlhčené ubrousky. Jedna holka na termínech už sice dávala recept, ale to jsem tomu nevěnovala moc pozornost, až díky té brožurce od Tebe, nad tím dumám víc a víc. Tak ještě jednou moc díky. Jinak plínky Ikea nedělá :grinning: to bude řeč asi o té dece Irmě, ze které stříhají holky separačky :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
rinti, z tý Ikey, vím že pleny nedělaj, ale i žínky se daj použít jako vkládačky :grinning: já se do brožury zase začtu brzy a podle toho budu chystat :wink: zítra jdu ke Katwind, ta látkuje, tak ji požádám o přednášku. Btw. tu brožuru mám od Katwind :dizzy_face:
15. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
jo a tady mají docela levný (o 15%) ty Kikko lux (dělaj teda jen rozměr 70x70), tak si je asi ještě objednám :wink:
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
15. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
kual právě jsem četla, že ty kikko dost ztrácejí tvar a po pár praních jsou z nich obdelníky a těžko se z nich dělaj ty sklady :confused: jj to jsem si všimla, že původcem info je Katwind, tak naber co nejvíc info a pak dej kdyžtak echo, třeba do IP ať tu moc neprovokujeme. Jinak jsem koukala že tu IRMU deku mají momentálně za 39,- Kč a má rozměry 170x130 :dizzy_face: jen nevím, na jaké rozměry se stříhá. Žínky Ikea mám jednu sadu, chci je využít při kyblíkování, aby mimino kolem sebe něco mělo a cítilo se bezpečněji. Každopádně díky za odkaz :astonished:
15. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
mno jo no, taky jsem to četla :frowning2: mám doma cca 25ks látkových kalhotovek pořízených buď nové nebo z bazárku, k tomu vkládačky z bambusu a klasický čč... tak to snad spáchám nějak a bude dobře (teda hlavně aby bylo sucho) :grinning: Já zítra vše vyzjistím a když tak ti písnu do IP :wink: :sunglasses:
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
hmm tak jo, teď jsem koukala přímo na stránky kikko a jsou tam příjemně levný svrchňáky a nevypadají zle, v balíčku 4ks, vychází kus na 130,- kámoška mi sice doporučovala mio bambino, ale to je tak 300,- za kus. Jinak jsem se začetla do diskuze o těch čč a holky hodně doporučovali Imse, ale prý i Kikko a Libštejn se dá v poho použít :wink: :grinning:
15. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky

luci no mě ze začátku taky utz odpovídali přesně na den ale zhruba od 10 tt to přestalo sedět a teď jsme furt o týden starší dle doktorky přitom mi sama dělala HP a přesně mi zjistila kdy byla ovule ale vysvětli jim to :grinning:

no teda holky vy jste fakt ženský odvážný odhodlaný, já dneska taky sháněla plíny, v globusu jsem si koupila pampers newbaby sensitive v akci a mám vystaráno :grinning: njějakej ekobambus mě nezajímá pokud není v igelitový plínce :grinning:
15. led 2010 v 17:22  • Odpověz
holky prohlašuji že jsem ryze neekologický člověk, ryze zhnilý člověk takže já hodlám prát v persilu, používat aviváž, vlčený ubrousky, pampersky aj. čistě moderní zvrácenosti ale vůbec mi to neva. :grinning: můj manža je stejnýho ražení, teď bylo v sama doma nějaký téma ekobavlna a z toho mimčo hadříky, no teda bodýčko za 600 kč a ještě takový hnusný strakatý za to bych nedala ani 50 kaček a hlavně se tam pak bavili že tyhle ekověci se musí prát i v ekoprášku a paní i moderátorka rovnou přiznali že to ekopraní je sice strááášně ekologický ale prádlo mají z flekama. ale vlastně se pak ujednotili že u děcek skvrny neva :sweat_smile: no sorry manža aniž bych něco řekla se na mě otočil a rovnou oznámil že naše Neluš teda rozhodně nebude chodit ve flekatých zapraných hadrech takže my máme jasno, takže ničení přírody zdar :sunglasses:
15. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jaký byl víkend?
18. led 2010 v 11:30  • Odpověz
čau Luci, plodný :dizzy_face: koupili jsme ten kočík, jak jsem psala, že ho pojedeme ojuknout, vypadlal skvěle, ušetřili jsme polovic ceny, takže nebylo co řešit :dizzy_face: zatím je zagarážovaný u tchyňky, takže nemůžu vyfotit, ale je to kolekce Inglesina Magnum 2008 barva Safari :wink: taky jsem si od tchyňky přivezla kupu čtvercovek, bo na diskuzích psaly, že není nad tyto staré plínky, bo mají perfektní hustotu a gramáž narozdíl od nově vyráběných. Tak je teď přednamáčím, pak je vyvařím a na závěr vyperu v Lovele. Doufám, že z nich dostanu tu starobu. Každopádně dokoupím i nějaké nové.
Strouži, na tom určitě není nic zlého, že ses rozhodla používat jednorázovky atd. Já myslím, že si tu prostě vyměňujeme info, rady, a názory, určitě to není o nějakém boji :wink: Zhnilá určitě také nejsi :wink: :grinning:
18. led 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky, rinty koukám že si taky neudržela peněženku o víkendu co? :grinning: máš odkaz na ten váš kočárek??
dík že si nemyslíš že jsem zhnilá asi si jediná páč já se zhnile cítím když se právě koukám po bytě. binec no takže jdu uklízet :sweat_smile:
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj ženy :dizzy_face:

Jsem tak nasraná, že bych nejradši toho svýho vystřelila na Mars bez zpáteční letenky :rolling_eyes:

U nás víkend v pohodě. V pátek jsme s našima byli na večeři,trochu jsme slavili, já jsem zase do sebe narvala co mohla že :grinning: V sobotu na návštěvě a v neděli zápas florbalu (tak jsem musela muže podpořit) a uteklo to zase :unamused:

Add kočárek.. tak ten já budu objednávat až v půlce února asi. Paní říkala, že dodací lhůtu mají 10 dní, tak že bychom to měli zvládnout i s rezervou.
18. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
jéé tak to já díky tomu, že jsme byli o víkendu pryč, tak to tady vypadá celkem v poho, takže můžu směle koníkovat, bo prát za mě bude pračka :dizzy_face: zkusím ten odkaz někde pohledat, možná o obědě, tak ať Ti jde práce pěkně od ruky :wink:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
hoj kuli co ti chudák provedl? :grinning: mě můj manža neskutečně žral včera ještě že už je dneska v práci a mám svatý klid.
jinak holky my byli v sobotu taky na oslavě a narvala jsem do sebe toho mraky :grinning: :grinning: :grinning: dort jsem nesměla, alkohol taky ne, takže jsem strávila odpoledne s čistou vodou z vodovodu a pár jednohubkama který jsem se snažila nějak vyměřit (7 jednohubek za 2 hodiny) abych si mohla změřit cukr :rolling_eyes: ještě že včera jsem se najedla, v ikei měli menu švédský kuličky porci za 10 kč!!!!! tož to jsem nemohla držet dietu a dala jsem si a cukr překvapivě krásnej ovšem váha už tak krásna ne, dneska jsem hopla na váhu a shodila jsem kilo takže jsem pořád jen kilo plus. jsem zvědavá co mi na to řekne gyndařka příští týden :pensive:

co se týče kočárku tak koukám já byla nejaktivnější , my homáme od listopadu :grinning:

jinak holky dneska jsem zase neudržela peněženku, no vlastně si nepamatuju že bych jí kdy v poslední době udržela, včera jsem utrácela na malou, dneska taky, dneska teda líp páč jsem šla do dětskýho sekáče a měli tam ještě z té ceny 50%, no bomba koupila jsem tak sladký trička, a sadu halenečka k tomu kraťásky že jsem z toho totálně hotová akorát nevím jestli to vůbec vynosíme je to dost malý, no asi malá dostane hned dietu aby nerostla a stihla všechny ty pidihadříky vynosit :grinning:
18. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
jinak rinty s těma starýma plínama máš pravdu, mojemáti mi taky dala asi 20 plínek ještě po mě a úplně něco jinýho než ty moderní. hlavně mamka je má furt jak nový myslím že tak bílý nejsou ani ty plíny co jsem si koupila :sweat_smile: mám k tomu i takový ty plínkový osušky taky matroš úplně super takový bych v dnešní době asi už nekoupila.
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
strouži, ááále no chlap no :grinning: myslí si, že jsem jeho sluška asi, páč se dneska podle toho zachoval... :rolling_eyes:

já jdu zítra na tu cukrovku, výsledky budu mít ve středu, tak snad to bude v cajku.. nedokážu si představit tu dietu či jako nedat si sladký, bych pošla :rolling_eyes:

Add nákupování... já jsem zatím všecko nové kupovala ve slevách v Tescu, něco donesl Ježíšek :sweat_smile: Taky jsem z těch pidi věcí byla mimo :grinning: jsem to žehlila a culila jsem se nad tím :grinning:
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
jj, to první žehlení si člověk fakt užívá, pak už to asi tak žůžový nebude :sweat_smile: strouži, ty neuklizíš? :confused: :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
kuli téma služka jsme měli před pár dny :grinning: hlavně mě dožral že se mnou mluvil stylem já tě živím :angry:
s cukrovkou držím palce ale kdybys jí měla tak bys nepošla, já si to taky myslela a žiju :grinning: neříkám že nezdechám ale snad to nějak doklepu o hladu do března :sunglasses:
tesco no jo já byla v tescu včera a byla jsem z toho hotová z těch slev. hlavně jsem se zamilovala do jedný kombinézky ale odolala jsem protože zimní kombinézky už mám 2 teplé a 1 méněteplou což je i tak dost když se malá narodí a za chvilku bude teplo.
holky já už chci taky žehlíííít a prát a chystat, ale 14 dnů musím ještě vydržet ale pak mě už nikdo a nic nezastaví :grinning:

uklízet uklízím ale odskakuju no taky to podle toho vypadá :sweat_smile:
18. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
tak takhle nějak kočík vypadá, ale realita je trochu jiná než foto na netu :wink:
http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/
18. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
strouži, jojo, tak tohle taky proběhlo :rolling_eyes: :grinning:
Já mám taky kombinézy dvě, až půjdeme z porodky, tak budeme mít takovou fleecovou bílou... když jsem koukala na fotky z loňského dubna, tak 4.4. jsme seděli na zahradě, svítilo sluníčko, krátký rukávy... no kéž by tak bylo :sweat_smile:

rinty, inglesina magnum 2008?
18. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
koukám, že ten odkaz je nefunkční, nevím proč, se pak při klikání ta adresa dál nevětví, takže odkaz přímo na kočárek nefunguje, ale ano je to kolekce 2008, kombinované kočárky, barva safari, takže dá se k tomu doklikat :wink: :grinning: jedinou nevýhodou tohoto ročníku, je hlučné regulační kolečko v boudičce, v řadě 2009 už poladili, nooo ale kdyby to mělo být to nejhorší :sweat_smile:
18. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
jo přesně jak my, my měli oslavu 5. dubna a seděli jsme u tchýně a grilovali a já si opálila ruce :grinning:

rinty na kočár jsem koukala zadala jsem si to do vyhledávače, pěkněj vypadá že bude prostornej ale můj styl to není, podobnej má brácha a přijde mi hrozně špatně ovládatelný a těžký na přenos ale zase je fakt že do hlubokého vám dítko vleze dlouho, to u našeho myslím že max 6 měs. a budeme muset do sporťáku.za kolik jste ho sehnali? my včera byli v chiccu v ostravě a měli tam akci na inglesinu a na cortinu, no u té cortiny jsem byla teda dost překvapená jak vypadá naživo. takovej plasťák látka divná a to jsme jí přitom měli hned v záloze za janečkem.
18. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
hoj ženy :dizzy_face:

Tak jsem dneska od 6h trpěla v laborce kvůli testu na tu cukrovku :rolling_eyes: děsně mě pálí žáha, musela jsem si na to uvařit čaj a dát si konečně něco k jídlu. Teď si jdu dát dáchanec, poledne mastím na oběd s kolegyňkama, tak doufám, že mi ten "šnytzl" bude chutnat po takový dávce sladkýho hnusu :grinning:
19. led 2010 v 10:09  • Odpověz
čau kočky, jj strouži ta inglesina je opravdu výhodná hlavně délkou hluboké korbičky, která se navíc velice jednoduchým způsobem předělává na sportovní, takže nemusíš nikde schovávat další sportovní nástevec, což při nedostatku místa v pražském bytě dost chválím. Ta ovladatelnost určitě není tak dobrá, jak u kočárků s aretovacíma kolečkama, ale to my právě kladly na srdce kamarádky, že mám zvážit vlastní pohodlí a pohodlí dítěte, bo prý často u těchto lehce manipulovatelných kočárků cítí mimčo každý výmol, bo jsou nedostatečně odpružené. Navíc se nechystám nějak moc kočárkovat, bo chci využít hlavně šátek, takže ta ovladatelnost u mě opravdu nebyla prioritou :wink: Jinak jsme ho pořídili i s taškou včetně přebalovací podložky, hygienickou vložkou pro novorozence, pláštěnkou a pumpičkou na kola za 7000,- a do září je v záruce :dizzy_face:
19. led 2010 v 10:29  • Odpověz
Dobré ráno skoromatky :slight_smile:
19. led 2010 v 10:31  • Odpověz
luci neříkej dvakrát. Na kurz s námi chodila holčina, teda byla pravda už 36tt no a včera už nepřišla a od PA jsme se dověděli, že už to má za sebou :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:36  • Odpověz
Tina: já to myslela tak, že úplně matky ještě nejsme, ale máme mimča v břišku, takže jsme skoromatky :slight_smile:
19. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.