• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
aha já myslela, že narážíš na strouži a mě, že už to máme jako za pár, to víš, jsem poslední dobou trochu sebestředná :grinning: jo a taky nervózní, podrážděná a vše dramatizující :sweat_smile:
19. led 2010 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky

tak hlásím opět depku jak svět. dneska jsem byla na kontrole na dia a řekl mi že moc žeru, že mám ještě víc snížit porce :rolling_eyes: no nevím jestli trocha špaget nebo 3 brambory a 5 rybích prstů jsou velká porce, shodila jsem to kilo co jsem nabrala přes vánoce takže můj stav ve 32tt je za celý těhu plus jedno kilo :angry: nasraná jsem jak prase, přežívám na bílýchjogurtech a fakt sladký věci nejím piju čistou vodu.... a on mi opět vyhrožoval inzulínem přitom jsem neměla nikdy cukr větší jak 8,4 a spíš se fakt držím kolem 7:angry: když jsem mu řekla že už to nedávám a obrečela jsem koláčky v obchodě tak mi řekl že koláčky jsou mor, že jsou hrozně mastné sladké a bla bla, a hádejte co? odcházím z ordinace a tam se zjevila doktorova žena, v sáčku asi 10 koláčků jak vymalovaných a nesla je mužíčkovi ke svačince :angry: nezabili byste ho?

rinty za 7 tis. to je super cena, určitě je ta prostornost korby velká výhoda, my jsme spíš preferovali skladnost a manipulovatelnost protože tchánovci bydlí na dost nedostupném místě a k tomu plánují že budou s malou vyrážet na výlety takže vlastně to byli oni kteří žádali moderní trojkolku a mě to teda nevadilo protože jsem o janečku stejně už roky snila.
jinak s tou maminou no teda, jako ani nemluv mě už psali 2 těhulky které jsou jen o trošku víc jak my že už se otvírají tak jsem dostala šok když jsem si vzala že ta jedna už skoro rodí a je jen o 14 dnů víc těhu jak my :sweat_smile:
19. led 2010 v 17:10  • Odpověz
strouži téééda to se mi přestává líbit, na změnu dia poradce už asi není moc času, i když 2 měsíce jsou pořád dva měsíce. Mám pocit, že Tě hodlají umořit tam hlady nebo co. Jako koláčky asi nebudou nejvhodnější, ale nějak trápit hlady by Tě také neměli. Fakt to nechápu, bo jak už jsem psala, tak když jsem měla trochu problémy během netěhu a byla za dia sestrou, tak mi vysvětlovala, jak musím sice v malých porcích ale daleko víc jíst a potom v těhu, že se ten počet jednotek ještě navyšuje a připadlo mi tehdy, že budu snad v těhu jenom žrát :confused: Nedokážu posoudit, co je lepší, jestli se trápit hlady, nebo se v klidu jajíst a napravit to inzulínem. Nechceš třeba aspoň napsat nějakému odborníkovi na netu, co si o tom myslí? Teda je mi jasné, že to probíráte asi s holkama, ale víc hlav víc ví
19. led 2010 v 17:44  • Odpověz
rinty no bohužel tady je jen starej blbej doktor a pak ten mladej. uvidím ještě počkám 14 dnů, zkusím ty porce zmenšit a dát jich víc za den a uvidím co mi příště řekne a hlavně co ukáže ten novej odběr krve jestli se to zlepšuje nebo zhoršuje. fakt už jsem z toho hotová, kdyby mě aspoň tak nestrašil vždycky jak mi řekne že se může něco stát malé tak jdu domů s depkou a je mi do breku. inzulín určitě nechci, neumím si představit do sebe něco píchnout.
19. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Ženy zdárec :wink:

Tak jak to jde při středě?

Strouži, no ten doktor je fakt asi magor ne. Tsss... jako já snesu všechno, ale tohle by bylo na mě trochu moc. :grinning: By si vyslechl :grinning:

Dneska mi přišla zavinovačka do autosedačky z mimiaukce, tak jsem z ní celá unešená a furt se s ní tady muchluju :grinning:

Já si budu volat před 12h o výsledky,tak tfuj tfuj tfuj :sweat_smile:
20. led 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím oškubaná jak kuře :stuck_out_tongue_closed_eyes: zašla jsem k jedný holičce ke který nikdy nechodím ale bere bez objednání a oškubala mě šíleně a vzala si za to víc než moje holička která stříhá krásně a hlavně mě krásně vyfouká, tahle mě oškubala jak vlasy tak penězově a vyfoukala mě na debilka a místo gelu se mi snažila narvat do hlavy nějakou tvarovací gumu takže nejen že vypadám jak debil ale ještě mám hlavu jak měsíc nemytou mastnou. no jsem poučená že příště nebudu expermentovat.jen doufám že to brzo naroste protože s takovýma vlasama rodit nejdu :rolling_eyes: do toho mi přišli poštou ty kojopodprdy a vypadám v tom fakt nechutně mateřsky rozplizle, moje velký prsa nejsou stavěné na takové typy podprsenek a to jsem se snažila koupit ty lepší ale stejně děs běs. aspoň že jsem si udělala radost nálepkama na zeď, původně jsme chtěli malé dát na zeď medvídky ale je to děsně drahý a takový na mě moc barevný no a dneska jsem vlezla do papírnictví a měli tam babynálepky na zeď s motivem zajíčků, sluníčka, kytiček...takový jemný motiv akorát pro mimíško a za 60kč/4 archy!!!!takže aspoň tohle mi dneska udělalo radost. :dizzy_face:

kuli jako ani nemluv i na mě to bylo včera moc tak jsem šla dom v depce a doma jsem si to pěkně ořvala a odepkovala (ostatně jako vždy když jdu z dia) do toho mě manža sjel za to že jsme po cestě nakoupila pár věcí na jídlo a táhla jsem to sama (převážně šlo ale pečivo takže jestli taška vážila 3 kg tak je to moc a v druhé ruce jsem nesla balík plín) doma jsem pak opět dostala přednášku o nezodpovědnosti vůči svému stavu protože manža má pocit že se přepínám, málo oblíkám,málo přibírám ale na druhou stranu když jsem v depce chtěla ze zoufalství šáhnout po mandarince tak mě seřval že asi nevím co mi řekl doktor na cukrovce..... atd. jako přijdu si fakt jak nesvéprávná a už mě to sere :angry: nejhorší že manža si notuje s našima, vždycky když tam vleze začne si stěžovat co jsem zase udělala dle něho nebezpečné pro malou a naši? ti jsou s ním, přitom moje máti ta taky potratila, další dítě jí umřelo stejně když čekala mě tak prej lítala ve sněhu se 3 taškama vrchovatýma s nákupem a nikdo nic neřešil, ale u mě? mám pocit že mi celé příbuzenstvo sleduje každej prd :angry:
20. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
jakou máš tu zavinku? takovou tu letní emitexovou se zvířátkem?? já mám ještě zprvního těhu tu zavinku motiv medvídek ale přijde mi to že to snad ani nevyužijeme
20. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
strouži,
jojo, je to ta letní Emitex se zvířetem. NO uvidím, když ji nevyužijeme, pošlu asi dál nebo půjčím kamarádce :wink:
Koukám, nemáme to my ženy lehké... :unamused: U nás je taky furt něco. Na jednu stranu jsem ráda, že je zima (sníh), protože kdyby bylo léto, tak jsem schopná se hrabat v hlíně, na zahradě něco dělat... to by mě z těch keců okolo asi jeblo.

No a teď něco, čím asi naseru teda našeho chudáčka Stroužka :rolling_eyes: Předem se omlouvám...
Volala jsem si o výsledky z OGTT, cukrovku tedy nemám, ale dle paní doktorky hladovím :confused: Tak že jsem to konzultovala se svojí ségrou, která je dietní sestřička a asi to tak prostě bude :frowning2: Musím tedy do sebe dostat 275g sacharidů, v dávce 6-8 jídel denně, s tím že poslední jídlo musí být cca ve 23h a hned ke snídani něco pořádného (dlouhý sacharid).
20. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
tak já se už těším na jaro, zimu nesnáším, přijdu si jak medvěd v kabátu, nejde chodit, spocená jsem v obchodě, je brzo tma tak je takový depkoidní období.

jinak gratuluju k necukrovce a závidím ti tohle hladovění :grinning: hm minulý týden si měla koprovku že? :grinning: jj to je málo sacharidů to je jasný :grinning: já měla včera ráno 2 mandarinky na oběd trošku rýže a masa a večer 2 graham rohlíky, a později večer jablko a mandarinku. dneska jsem neměla ještě lautr nic ale dle dr. moc žeru. svět se v prdel obrátil :rolling_eyes:
20. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
strouži, hlavně je blbost, aby jsi nejedla.. a největší hrůza teda je, když začneš hubnout :confused: Jedno kilo dolů ještě jde,ale kdyby to mělo pokračovat, tak změň doktora nebo se na to vyser :rolling_eyes: (omlouvám se za ten slovník,ale mě přijde, že někteří doktoři by potřebovali provětrat hlavu)
20. led 2010 ve 14:22  • Odpověz
kuli bohužel je to podle cukr. diety, jde spíš o to že já víc jídel za den prostě nezvládám, když vstanu později a dám si prášek na štítku tak musím čekat nějakou dobu než můžu jíst. pak si teda dám snídani ale po ní musím 2 hod. čekat abych si mohla změřit glykemii, no než uběhou ty 2 hodiny už je po poledni., dám si oběd zase musím čekat, pak si dám mandarinku a zase mi řekl dr. že mám hodinu dvě čekat a než se naděju je večer. obědy se snažím jíst normálně a cukr mám dobrej ale večeře jsou krize, si dám jogurt a rohlík a vysoký cukr takže mi řeknijak to udělat abych se najedla a nehladověla. :frowning2: je to na prd, uklidňjuje mě jen to že za pár týdnů už to skončí.
20. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
naštěstí nehubnu furt se drřím na stejný váze ale břicho roste až moc takže prostě shazuju svoje špekové zásoby. no na jednu stranu dobře protože po štítce jsem přibrala 12 kilo ale na druhou stranu mě to psychicky rozhazuje pořádně. víš jak to je, člvoěk je nervní při dietě i když těhu není a teď v těhu je citlivější, jsou větší chutě atd a teď nic nemůže, ví že to dodržuje a dr. mu vyhrožuje inzulínem a tvrdí že moc žere atd. z toho jsem fakt na mašli.
20. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
strouži, chce to vydržet, ještě pár týdnů a bude to za tebou... to že to na psychice nepřidá, spíš ubere, to zcela chápu... ale moc se tím nezaobírej, ať je malá taky v klídku :wink:
Mě jakd dneska řekla mudra, ať se stavím pro jídelák a proužky, tak mi na to manžel řekl, ať tam nelezu, ať se radši domluvím s tou mojí ségrou, páč mě fakt přijde.. že ta diab.mudra je sto let za opicema (věkem i zkušenostma)...
20. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
a třeba jak mi dělali i to OGTT... mi brali krev z prstu, přičemž to mají brát ze žíly (rozdíl může být až o 25% odlišný) :fearful: a z moče by se neměl cukr posuzovat už vůbec a ona mi furt mlela něco o cukru v moči... no fakt jak za komančů... a to jsem ještě ty svoje moudra jim tam vyblila a ona pak se mnou zacházela jak s hadrem... ptala se mě, jestli jsem z oboru, že jsem tak v obraze a já na to, že jen mám prostě přehled :grinning:
20. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
čau kočky, tak to mi něco připomíná, v pondělí nám PA říkala výhody a nevýhody všelijakých zásahů u porodu a kladla nám na srdce. Toto vysvětluju já Vám, aby jste si dokázaly srovnat v hlavě proč jo nebo ne, za žádnou cenu se nesnažte to pak vysvětlovat někde ve špitále, prostě si trvejte na svým, bo čím víc budete dělat chytrý, tím akorát víc roztrpčíte ty, který na to přeci studovali a musí tomu nutně rozumnět daleko lépe.
20. led 2010 v 15:15  • Odpověz
strouži, nevím už co k tomu říct, že Tě deptají doktoři je jedna věc, ale že Tě deptá i vlastní rodina a manžel, který by Ti měl být oporou, to už je fakt do nebe volající, ale už jsem tady k tomu psala minule. Ony ty výkyvy cukru můžou být také klidně od stresu, můj otec to tak má (psychocukrovka). Kuli u Tebe se mi zase zdá, že budeš fakt podobnej případ jako já, bo už jsme tu obě psali jak zápolíme s tím rychlým spalováním, no a jak už jsem tu psala, tak vlastně mě sledovali ty cukry i v netěhu a říkali, že vlastně opak cukrovky, ale defakto dieta u toho stejná a hlavně žrat a žrat, ale teda ty pomalé cukry
20. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Jo a Strouži, to po Tobě chtějí, aby sis to fakt měřila každý den?
20. led 2010 v 15:26  • Odpověz
rinty, jsme asi fakt podobné typy... nejen, že teda mám ten aceton v moči, tak mám i zvýšenou bílkovinu, což může prý znamenat něco s ledvinama nebo i nějaký zánět močáku... uvidím, jak to vyřešíme v úterý v poradně :wink:
20. led 2010 v 15:57  • Odpověz
kual, bílkovina v moči může mít podle mě asi tisíce důvodů, jj uvidíš jak to posoudí v poradně
20. led 2010 v 16:35  • Odpověz
tak jsem holky byla venku s bavu, vyrazily jsme ve čtyři a přišly jsme po veliké tůře po cyklostezce v pět domů :sweat_smile: pěkně tam fouká a já se trubka zapomněla namazat, tak že mě to teď svědí.. chjo, ... no uvařila jsem si večeře a v sedm si dám jednu a další v deset :sweat_smile: asi prasknu :rolling_eyes:
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz
rinty no přesně taky mám pocit že začínám mít psychocukrovku nebo fakt nevím. manža se o mě bojí ale jak už jsem psala několikrát mě to přímo dusí, přijdu si jak kdybych byla nesvéprávná. měření chtějí každý den až do porodu 3x denně před a po jídle.

kuli já si taky dneska dala dvě večeře, v 6 hod. jeden graham rohlík a v 8 druhý :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
dobré ráno holky
21. led 2010 v 08:23  • Odpověz
brý ráno, právě vstáváme, oléééé dneska mám nějakou dobrou náladičku :dizzy_face:
21. led 2010 v 08:54  • Odpověz
dobrý ránko já jsem právě vylezla z postele a kdybych nemusela tak tam ležím do odpoledne :grinning:
21. led 2010 v 09:37  • Odpověz
čau tak já jsem byla dopo hlídat na chvilku děti v centru. Měla jsem z toho bobky, bo jsem s nima měla být úplně sama a to já ještě nemám moc zkušenost, jak děti zabavit, ale tak nějak si skoro vystačili sami a rychle to uběhlo, akorát domů jsem pak šla po tom zmrzlém skoro hodinu :angry: a teprve chystám oběd :fearful:
21. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
Holky venku je zima jak v Rusku. Tfuuuuj.
21. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jojo, tady pod horama je taky kosa jak běs. Vypadla jsem s mužem na oběd, pak jsem se stavila za ženskýma v práci a až teď jsem dorazila domů. Dala jsem si sváču (koblihy s džemem a miňonky) :grinning: a na pátou hodinu jdeme k našim, taková menší rodinná slavnost a sešlost, tak že se tam narvu řízkem a salátkem :grinning: To by mudra čuměla, jak se rvu.. a pak že hladovím :rolling_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 15:25  • Odpověz
tak už jsem splácala ten nový modní hit - porodní plán, ať máme zítra v porodce co konzultovat :dizzy_face:
21. led 2010 v 18:33  • Odpověz
No já snědla nějaký párky, rohlík, dobrej sýr a za chvíli pujdu vařit kaši s párkem :grinning:
21. led 2010 v 18:58  • Odpověz
čau kočky, dnes prvá, Luckamb tomu říkám ovšem párkové období :dizzy_face: Já už zažehnala své vepřo sádelnaté, a teď mám kupodivu mléčné (nikdy jsem mléko moc nemusela) příroda asi fakt ví co dělá, a že za pár týdnů by mělo být z čeho kojit :grinning: jinak krásný pátek všem
22. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.