• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rin: tak mléčné to mám od začátku, tolik jogurtů co já najednou sním sem nikdy předtím asi ani neviděla a hlavně jím kostíky s čokoládovýma kuličkama a to by mě předtím ani nenpadlo :grinning:
22. led 2010 v 08:52  • Odpověz
hmmm, já tedy ze začátku také měla trochu jogurtové, ale teď třeba jogurty lačně nakoupím a pak je doma nekonzumuju, bo není chuť :confused: ale možná je to tím, že si kupuju ovocné a možná, kdyby byly čokoládové nebo tak, že bych spíš po nich šáhla. No uvidím, dnes jdu odpo nakupovat, tak co zase domů přinesu :grinning:
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz
zkus kostíky s čokoloádovýma kuličkama :grinning:
22. led 2010 v 09:08  • Odpověz
uvidíme, zní mi to nějak uměle, tyto moderní výrobky :grinning: možná vezmu klasiku, čokoládový termix :sweat_smile: i když to už také dávno není to co bývalo :unamused:
22. led 2010 v 09:13  • Odpověz
brý ránko holky

ani se nebudu vyjadřovat k párkovému sádlovému čokoládovému a kdoví jakému období :rolling_eyes: páč já mám jogurtovo grahamové nucené období s vyhlídkou až do porodu :grinning:

kuli ježiš to je teď moda porodní plán, já bych si to v životě nenapsala protože když jsem viděla na netu ty několikastránkové seznamy tak jsem si představila doktora jak mu to tam dávám v noci při porodu. by mě poslal do háje, vím jak na potratu jsem chtěla hned na sál a vysmáli se mi že to není nemocnice chicago hope nebo dr. House abych si mohla jít na revizi hned a hned pak domů. popravdě mě by stačilo kdyby mi nějaký zákazník přinesl objednávkový plán podobnýho typu tak zareaguju stejně. já to beru tak že dokud nebudu na císaři nebo neupadnu do komatu tak tam budu a případné věci které nastanou prostě doktorovi řeknu já nebo manža a když ne tak hold je to doktor a ví co dělá, si nebudu vymýšlet kolik stehů chci dolů, prostě mu řeknu pokud by to šlo tak nic a když tak to nechám na něm on na to studoval tolik let.
22. led 2010 v 09:15  • Odpověz
holky teď bylo v nějakých černých ovcích či co to bylo seznam těch jogurtových věcí z hlediska výživy pro děcka, prověřovali to odborníci na výživu a tak kostíci, kinder pingue aj. tyhle věci známé z reklamy totálně propadli ale pribináček a starej termix dopadli výborně :wink:
22. led 2010 v 09:17  • Odpověz
téééda 33tt strouží :astonished: fíha budeš máma :wink:
s tou dietou to máš teda na pytel, po porodu zase budeš hlídat jídlo kvůli nadýmání tak si nevybereme :sweat_smile:

kuli s tou antikoncepcí ještě nevím co to je za ty tyčky pod kůži?

Hoky naspávejte co to dá, sou to ohraný kecy ale je to tak věřte mi :wink:
22. led 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoooj ladi ty ještě žiješ? neviděla jsem tě už ani nepamatuju :dizzy_face: co malej jak se vám vede? jj 33 tt mazec co? :grinning: s dietou po porodu mi ani neříkej, já teda ještě nevím jestli kojit budu možná že kvůli štítky aj. věcem ne ale jestli by měli pokračovat moje hysterické stavy v obchodě u koláčků a měla bych shazovat další kila tak to asi půjdem na sunar a basta fidly. problém je totiž v tom že díky tomu že jsem na dietě už dlouho (předtím jsem blila skoro do 7. měs., teď zase nic nemůžu na příkaz doktora) tak se to projevuje na mojí psychice i tělesném stavu. hlavně teda na psychice, je to jak na dietě člověk je vzteklej, výbušnej, nesnáším všecky okolo hlavně když je vidím jíst a jsem uzel nervů někdy. ono tělo potřebuje trošku čokoládky na nervíky a představa že bych měla v tomto stavu pokračovat při mimču k tomu se přidá nevyspání aj. tak fakt co rozhodně nechci být vynervená mamina o hladu která je pro mimčo horší než umělá výživa. (navíc já si myslím že dnešní UM jsou lepší kolikrát než to supervychvalované kojení)
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
strouží no nevim, jestli ti kojo půjde a nebudeš kvůli tomu dál hubnout a vystreslá tak koj. Je to určitě pohodlnější pro tebe i pro mimi a taky dle slov mé pediatričky nenahraditelné :wink: pokud to nepůjde je jasný, že se svět nezboří :wink:

Našeho kluka pořád trápí prdíky a taky teď od úterka nekadíme tak čekám na bobek jako na smilování :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:32  • Odpověz
jen taková odbočka holky koupila sem snad 10 nůžek na stříhání nehtíků Vítečka a všechny na vyzahov i z lékarny :rolling_eyes: jediné nejlepší jsou Farlin :slight_smile: http://www.levnalekarna.cz/farlin-nuzky-kojenecke-bf160b-p-83614.html
22. led 2010 v 09:36  • Odpověz
strouži to s tím plánem jsem psala já, ne kuli :wink: čoveče, tak nakonec mi to vyšlo na jednu A4 a u většiny věcí mám připsáno, že budu konzultovat s PA na místě, dle situace, ale napsala jsem tam (to vyšlo tak na půl stránky) hodně osobních údajů a i svoji a rodinou anamnézu, aby kdybychom přijeli na knop, tak mě v konktrakcích nemuseli otravovat otázkama. Dala jsem to na papír hlavně kvůli tomu, bo dnes jedeme do té porodky, tak ať nezapomenu, na co všchno jsem se vlastně chtěla zeptat. To víš, já už su takové povahy, hodně mít věci podchycený, pokud možno všechny případné variatny a stejně pak budu zaskočená :grinning:
22. led 2010 v 09:39  • Odpověz
ladi tak to víš že když to půjde tak kojit budu ale ne dlouho to přiznám nějak nepatřím mezi vyznávačky 2 letého kojení ale první 3 měs. určo a pak se uvidí ale spíš jde o to že prostě sama na sobě cítím jak jsem z té diety hotová vzteklá unavená, myslela jsem si že je tím těhu že se mi plaší hormony ale není to tak,protože už mi i manža řekl že si všimnul že po obědě kdy si dám normální jídlo třeba maso a trošku přílohy jsem totálně v pohodě. prostě ono není lehký tahat v těhu třeba 20-30 kg navrch ale stejně tak není lehký nosit se svou původní váhou (jen + 1 kg) mimčo v 8 měs. podle mě hubnu svoje špeky ale asi i svalovinu a jde to vše do břicha. no ne že bych to nepotřebovala ale jak říkám únava, těhuhormony a do toho podrážděnost z diety není extra dobrá kombinace a pak jdu ještě k doktorovi ten mě sjede tak to fakt říkám pokaždý jdu domů a řvu jak tur.
22. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Ladu
22. led 2010 v 09:40  • Odpověz
čau Laduško a kbelík na koupání doma nemáte. My ho pořídili i skrz to, že je voda dobrá na uvolňování prdíků a i pár kamarádek psalo, že s tím má dobrou zkušenost. Jinak moc díky za tip na nůžtičky :wink:
22. led 2010 v 09:46  • Odpověz
lucí ahoj téééda 12tt :dizzy_face: :dizzy_face: já sem tak ráda, že těhulkukujete :dizzy_face:

strouží já taky do dvou let nechci to je přehnaný ale rok bych ráda vydržela :dizzy_face: ono je to napalici když se mimi probudí hlady a řve ..stačí mi, že ho musím přebalit někdy i převlíknout a řev graduje...nevím jak bych stihla ještě ohřívat sunar :sweat_smile: taky na cestách nemusíš tahat lahvičky počítat kolik toho sebou kde to ohřát jen vyndám prso a pije se :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:46  • Odpověz
nooo a potom jedna kámoška, hodně klubíčkovala a zároveň spolu poskakovali na míči, to prý taky pomáhalo :wink:
22. led 2010 v 09:47  • Odpověz
tynko kyblík nemáme Víteček už pořádně kope máchá ručičkama tak nevím jestli by mi z kýble nevypadnul. Koupeme s plnou vaničkou vody to miluje nebo si ho vezme velkej vítek do vany a tam ho i posadí jako v kybliku a to se mu taky líbí :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:48  • Odpověz
farlin jo? dík za tip nůžky ještě nemáme já už je měla 2x v košíku nějaké obyč z lékárny ale právě že mi připadali takové divné že bych s nima neustřihla možná nehty sobě natož malé.

rinty aha tak to jsem se spletla já jsem to jen tak prolítla co novýho. tak jestli jen jedna A4 a většinou osobní údaje tak to jo, to je dobrá věc, mě spíš vždycky pobaví ty několikastránkový kydy o tom jak chci přiložit dítě jen umyté, jak chci aby to jméno fixem na nohu mimča psaljen manža a bla bla.
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Vítečkovi zabírá Lefax (to je takovej sirup podávanej při kojení dva vstřiky je to jako sab simplex přírodní ale účinější) pak nahřívání bříška polštářkem z pecek a taky chování :dizzy_face: s tím míčem to vyzkouším jen nevím kdo ho nafoukne :rolling_eyes:
22. led 2010 v 09:49  • Odpověz
no ono právě je fajn, že má v tom kyblíku hodně stlačené to bříško + působí ta teplá voda, tak zkus to klubíčkování, ale to už jste asi taky zkoušeli co? No jsem zvědavá, jak já s tím jednou budu zápasit :confused:
22. led 2010 v 09:50  • Odpověz
tyhle nůžtičky stříhají samy :dizzy_face: mám od téhle značky ještě polohovací polštářky a taky super věc, Víteček se točí jak holub na bání tak ho takhle aspoň trochu fixuju nesnáší od mala zavinovačky ...jen snad do dvou týdnů pak se šprajcnul :sunglasses: takže mám 3 úúúúúúplně naprd :grinning:
22. led 2010 v 09:52  • Odpověz
tynko ste si nenechali říct co čekáte???? :confused: :slight_smile:
22. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ladi no oboje má svoje pro i proti, kojení i UM, víš kojení je levný je poruce hned, je to zadarmo atd. ale já zase mám dost zkušenost od známých i z rodiny že ty děcka na kojení byli víc neklidné než s UM, o alergiích si myslím to taky není, když jsem si udělala svou soukromou statistiku jestli mají víc alergie děcka kojené či nekojené tak mě právě vyšlo že čím déle kojené dítko tak tím víc bylo nemocné alergie astma atd. ale to bude samozřejmě i tím jak se ta mamina chová, já když si vzpomenu na jisté osoby v mém okolí které do sebe valili 3x denně silný kafe, na jídlo se vůbec nezajímalo o věci které mimču nevadí tak pak se ani nedivím že dítko je silný atopik a alergik a že půlroku prořvalo.
no uvidíme jak to půjde u nás ale jestli by měla být malá nedokrmená protože je fakt že u kojení ta mamina neví kolik toho to dítko vypije a tak se stává že musí kojit co hodinu a stejně je dítko hladové tak to radši budu lítat s termoskou teplé vody. navíc já se svýma hormonama na štítku 150 jednotek denně si nemyslím že moje mlíko bude extra košer takže jak říkám zkusím uvidím a když nepůjde tak budeme na UM a hotovo.
22. led 2010 v 09:55  • Odpověz
to mi ani neříkej že zavinačky mi budou možná na prd :fearful: já mám taky 3 a plánuju si malou pěkně hajinkající v zavince jak bude jak princeznička takže mě nestrašte jo :wink: :grinning:
22. led 2010 v 09:57  • Odpověz
strouží na kojení je super, že si mimi vezme bud na žízen nebo na hlad (přední a zadní mlíko) u UM to je jasně daný. Já sem moc ráda, že nám zatím kojení jde a chci vydržet minimálně do těch 10 měsíců. Od šestého bych začla přikrmovat nějakou tou zeleninkou :slight_smile: ale kombinovat s kojením :slight_smile:
22. led 2010 v 09:58  • Odpověz
ladi IP :wink:
22. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Ladi jo nenechali, ale na termínech je nás takových skoro třetina, takže si nepřipadám v tomto jako exot :sweat_smile:
22. led 2010 v 10:16  • Odpověz
jé semy má novou fotku prcka, semíku gratuluju a co pohlaví už víte??? nám ho řekli už v 15 tt nebo tak
22. led 2010 v 10:17  • Odpověz
rinty proč exot? já jsem to taky nechtěla vědět bylo mi to fuk ale manža ten to vědět chtěl takže jsem si to nakonec říct nechala a dneska jsem i ráda protože je to lepší takový jiný pocit když už vím co se v bříšku ukrývá, už nemluvíme o mimču ale od chvíle kdy nám to řekli začli jsme automaticky říkat bříšku nelinka i rodina už mluví o malé jako o nelince a ne jinak, dokonce jsme jí psali i na vánoční přání atd. takže nakonec jsem ráda ale zase je pravda že to musí být krásný to překvápko potom.
22. led 2010 v 10:19  • Odpověz
akorát neívm jaký máte ty jména vybraný?
22. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.