• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
taky jsem koukala na fotku malého semíka :grinning:, už je to pěknej kusan.
22. led 2010 v 10:25  • Odpověz
strouži, já myslím, že pěkný :dizzy_face: nic jdu žehlit, ať jsem užitečná, oběd mám od včera a odpo půjdu akorát nakoupit, tak pájek zatím
22. led 2010 v 10:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty jsi teda tajnůstkář

taky bych měla jít něco dělat, naplánovala jsem si velký gruntování a zatím jsem v pyžamu a koníkuju :sweat_smile: oběd mám vytažený maso ale vůbec nevím jak bych ho zpracovala mámpocit že vařím furt to samý dokola
22. led 2010 v 10:28  • Odpověz
tynka bude mít kluka ...si myslím :wink:

dočtu později musím malej volááááá hláááád
22. led 2010 v 10:29  • Odpověz
já si taky myslím že to bude kluk :grinning:
22. led 2010 v 10:32  • Odpověz
a já už jsem taky zvědavá :D
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz
ahojky holky.....hihi jsem to sem ani enstihla dát a už jste viděli naší novou fotku :slight_smile:
pohlaví bohužel zatím nevíme, doktorka když jsem se dneska zeptala mě řekla že je brzo a ani se nekoukla, že až příští měsíc prý.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si ještě musíme počkat :slight_smile:
Jinak jsme v pořádku, všecko jak má být....akorát mám asi zánět močových cest, poslali mě dneska moč na rozbor, tak uvidíme co tam vyleze....
22. led 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj a pěkné víkendové ráno, semy, to už je opravdu velký kus miminka :dizzy_face: a neboj ten měsíc uteče a určitě se brzy pohlaví dozvíte :wink: já myslím, jestli dřív nebo později, že o to ani snad neběží, pokud člověk neumírá nedočkavostí :sweat_smile: Jinak my teda včera byli v té porodce. Jako fakt jsem vděčná, že jsem to měla na papíře nějak zformulované, bo pak na místě jsem měla srdce v krku a vymazaný mozek. Porodní sály jsme prolítli rychlostí blesku, takže vlastně až po odchodu jsem začala přemýšlet, kde vlastně se tráví ta první doba porodní :sweat_smile: Ale to bude ještě čas pořešit, bo nás čekají ještě další dvě schůzky s PA a pak od 36 týdne každý týden poradna a monitor, takže ke svojí gyndr jdu příště už naposled :confused:
23. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Brý ránko :dizzy_face:

Semy, koukám koukám na fotku z utz, tipuju kluka :grinning: s tím močákem na to trpí asi dost ženských, já ze začátku taky s tímhle měla problém, ale vytáhla jsem vždy po ruce nachystaný Urinal a super (je to přírodní věc,tak že se to v těhu může) a ještě jsem si koupila sušený brusinky a dávala si je třeba aj do čaje :wink:

rinti, já se chystám do porodky nějak kolem 35tt, najedu tam taky s papírem, páč ta moje hlava děravá... :sweat_smile: Těším se na předporodní kurz, jdu na něho samo s mužem,ale ještě s kolegyní z práce a jejím mužem :grinning: chlapi o tom sice ještě nevědí,ale myslím si,že to bude prča :grinning:

Tady je tááák krásně, sice mráz jako prase, ale krásně :grinning: Dneska jdeme na oběd k našim (opět), mamka tam má děti od ségry a ony si poručili svíčkovou,tak nás taky pozvala :grinning: mňam :grinning:
23. led 2010 v 10:10  • Odpověz
ahoj kuli,tak tady je zataženo :unamused: takže nic moc. Ale odpo jdu s Pražandama na sedánek, tak snad se nálada zlepší :dizzy_face: no já plánuju jatýrka k obědu, ale zapomněla jsem včera koupit cibulu, tak to asi nebude moc velká dobrota. No ale nechce se mi kvůli toho vystrkovat paty z baráku. Stačí, že vyrazím po tom obědě. JJ, to bude určitě fajn, když to absolvujete s někým známým :dizzy_face: my teda máme štěstí na lidi na předporodním, ale je fajn mít to pak s kým probrat a prodiskutovat :wink:
23. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ooooo asi prasknu :rolling_eyes: :grinning:
Jsem si udělala poznámku do deníčku,že jsem měla k obědu: luxusní boršč a svíčkovou :grinning: to bude čumět moje ségra, až ji to ukážu... počítám, že svoji spotřebu sacharidů na den už mám v sobě :grinning:

Tady je neskutečnej šrumec, lidi najíždí na hory, na horách narváno... a to slunce, áááách hned je líp :dizzy_face:
23. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
tak už mám posezeníčko za sebou. Bylo to fajn a jedna kamarádka korálkuje, tak jsem od ní koupila dárek pro kámošku a pro ségru :dizzy_face: Kual, neprovokuj tady s tím jídlem, nebo nám sem stroužek nebude chodit :confused:
23. led 2010 v 17:56  • Odpověz
krásný nedělní mrazivý večer holky

já návštěvu porodky plánovala na prosinec a pak mi volala sestra že mají zákaz kvůi chřipkám a že mi zavolá až bude novej termín a zatím nikdo nevolal tak se musím příští týden asi sama připomenout. příští týden jdu na gyndu už se těším nebyla jsem tam už víc jak měsíc což je na mě pokrok jsem zvyklá chodit častěji tak se mi po nový fotečce Nelušky stýská. jde i manža tak se těším o to víc. bude mi prej dělat ozvy a pak už budu chodit na kontroly častěji no sakra už se to blíží a mě to furt nedochází že za chvilku rodíme :sweat_smile:
dneska jsme byli taky na horách, teda na horách ale jen na jídlo, tchán sjížděl běžky tak jsme si dali sraz v nějaké horské restauračce a pozval nás na oběd, no díky mé dietě jsem se zrovna extra nenajedla ale aspoň jsem vypadla z domu.

jinak kuli tvůj stravovací režim, no comment :angry: :grinning:
24. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
čau kočky, tak víkend jsem tak nějak zvládla víceméně v nečinnosti :sweat_smile: jak jinak no a zítra teda snad konečně do Brna, docela se fakt už těším, ale určitě bych se těšila víc, kdyby nebyly ty mrazizka :unamused: si budu muset vzít dlouhou kabátobundu a budu mobilní asi jako méďa béďa :unamused:
25. led 2010 v 10:37  • Odpověz
ahoj rinty pořádně se obleč, já chodím jak grizly už týden :grinning: koupila jsem si taky takovou kabátobundu hnědou s kožichem a vypadám a připadám si v tom těžce medvědovitě
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz
ženy čest :dizzy_face:

Tak to jde se mnou nějak z kopce. Stravovací režim mě začíná spíš unavovat :grinning: Kdo má asi tak čas se neustále něčím ládovat :rolling_eyes: Ale je fakt, že teda večer to zabírá. Klidně spím celý večer, nebudím se :wink:

Tento týden mám nějak narvanej, dneska se tady matlám s daněma, zítra do poradny, ve středu na finančák a na kroužek dětí (florbal-budu je fotit), ve čtvrtek srazík s holkama z ekonomky (jsou taky těhulky) a v pátek na návštěvu ke známým, v sobotu vypravuju muže na hory ..... ufff :sweat_smile:
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
kuli holka ty chceš nakopat zadek co? :rolling_eyes: mě zase nebaví hladovět a čím jsem hladovější tím jsem víc schopná někoho zabít za kus žvance takže dej si bacha :sunglasses: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
strouži, teda já mám takový štěstí, že jsem od tebe tak daleko (teda aspoň doufám,že daleko) :grinning:
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
nikdy nejsi dost daleko od vzteklého hladového stroužka :sunglasses: :grinning:
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
nevyhrožuj :grinning: :grinning: :grinning:

tak žehlím plíny a hadříky, ... sem tam si odpočinu, nohy nahoru, páč je mám jak konve :unamused: zítra jedu do poradny, to zase bude řečí :rolling_eyes: :grinning:
25. led 2010 v 15:02  • Odpověz
hm ty nohy ti nezávidím ale budu hnusná jen si užij :grinning: já mám nožičky pěkně šlang, dokonce mám volnější kozačky oproti netěhu stavu takže aspoň tady je spravedlnost :wink: kdy budu dělat praní a žehlení to ví panbůh nebo ta kráva z oken. dneska šoky jak blázen. už v prosinci jsme byli zamluvit okna, ženská v tý firmě že přijde bohužel na výměru až v lednu protože před vánocema je toho moc, okej přišel vyměřil a prej je udělají do14 dnů to mám pak řekla i ta baba, tak my zamluveného malíře a vše zařízený a minulý týden tam volám a ona že okna se posunují páč nemají náklaďák kterým by to dovezli. to už jsem zuřila ale okej týden to počká dneska jsem ale donutila manžu že ten termín montáže chci písemně tak jí tam volal ať mu nafaxuje smlouvu s termínem montáže a ona mu pak psala mejl že to prověřovala a díky mrazům nelze montovat takže okna nejdřív na konci února. to jak mi manža volal dostala jsem hysterák představa že budeme měnit okna a já ve 38 tt to jsem byla na mrtvici, navíc co vím mrazy mají polevit a montáž se dělá až do mínus 12 stupnů nebo tak nějak mají limit ty pěny těsnící tak jí volal znova, seřval jí a najednou z ní vylezlo že vlastně kecala že mrazy nevadí problém je v tom že plno zákazníků odřeklo domluvenou montáž že na to nespěchají a chtějí to montovat až za tepla takže mají plný sklady a tudíž zastavili výrobu všech následujících objednávek páč to nemaj kam dávat takže důvod proč my nebudeme mít okna teď je to že nějakých pár idiotů asidrží okna ve skladu do teplího počasíčka. tak to už bylo na mě moc, seřvala jsem manžu že okamžitě mi sežene do konce týdne okna jinak zabiju jeho i tu ženskou z oken, takže jí volal že okamžitě musí sehnat okno tak ta ženská volala do skladu našli tam to samé okna stejné výměry jen je z jiné zakázky tak že nám je dají, pak zase volala že možná stihnou vyrobit i to naše a bylo by do konce týdne možná i namontované!!!!! dobrý co? nejdřív to nejde pak jde to jsou služby :angry: hajzlíci jedni, okno chci i kdybych jí měla pověsit za nohy na lustr, rozhodně nehodlám posouvat malíře a hlavně praní výbavičky ani o hodinu natož den či týden :angry:
25. led 2010 v 15:13  • Odpověz
strouži, to je kráva ta ženská... kdyby to řekla narovinu a nehrála divadlo... to miluju takový aférky :grinning: si ty lidi pak vychutnávám a ometám se paragrafama :grinning:
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
ty znáš nějaký paragrafy jo? já neznám nic já se akorát vždycky vzteknu do ruda a slova lítaj :grinning:
25. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
strouži, stačí když řekneš, že seš z "čojky" (ČOI = česká obchodní inspekce) a to je hned šrumec :grinning: To používám skoro furt :grinning: posledně jsem to použila ve florbalovém obchodě,když manžel neměl po 30dnech vyreklamovanou sálovou obuv a já chtěla peníze zpět.. on na mě, že peníze mi nedají,že by to museli být 3 stejné reklamace.. tak jsem vytáhla svoji "čojku" a říkám, že je to pěkná blbost, co si to vymýšlí a šup,prachy byly na stole :grinning: :grinning: :grinning: (ona to fakt ale byla blbost, páč oni nedodrželi reklamační podmínky,kdy to měli opravit do 30dní a já měla nárok na peníze) :grinning:
26. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
ty bláho tak to mě nikdy nenapadlo ohánět se průkazem z čojky :grinning: na mě by to stejně každej poznal určitě bych se začla smát. tak radši se hádám :zipper_mouth:
26. led 2010 v 16:15  • Odpověz
čau kočky, tak se hlásím už zase z Brna :dizzy_face: cesta celkem v poho, akorát teda: pouštěli úplně jiný film, sedadla byla rozmístěná úplně jinak než na nákresu, takže místo do uličky jsem skončila u okna. Tak jsem se domluvila se slečnou, která seděla vedle mě, jestli mohu do uličky, že budu často chodit na záchod, tak abych jí tím neobtěžovala, tak jsme se přesedli a do toho po chvilce hlásí stevardka, že se moc omlouvají, ale že z důvodů nízkých teplot, nelze používat toaletu :grinning: :grinning: :grinning: no v tu chvilku mi do smýchu nebylo, ale vše dobře dopadlo a loužičku jsem neudělala. Akorát jsem pak škemrala na nádru, ať mě pustí na wecko za búra, že víc drobných nemám a cena je tam 6,- Kč, tak paní byla hodná a pustila mě :dizzy_face:
26. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
jééé tady to zamrzlo :sweat_smile:
27. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :grinning:
28. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobrý dobrý :grinning:
Tak nám tu zase pěkně kydá :rolling_eyes: No hezký, a to máme jet odpol pryč, no mě natáhne :unamused:
28. led 2010 v 09:53  • Odpověz
brý ránko holky :dizzy_face: hlásím se z gyndy, vše okej, na porod se nechystáme :grinning: akorát fotku nemáme malá si zase zakrývala obličej celou dobu takže vlastně nejvíc známe její pěstičku z každýho utz :slight_smile: dostala jsem vypsanou mateřskou, nástup příští týden, dělali nám ozvy, ty teda děsný, udělalo se mi při nich zle tak jsem málem omdlela a navalovalo se mi na zvracení tak sestra kolem mě lítala, asi mi vadí ty pásy na břichu takže nevím jak to budu zvládat až do porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jediný co teda nic moc tak dr. se rozvykládala že jestli se mi cukrajda zhorší a dostanu inzulín musím jít rodit do ostravy do fakultky a nejspíš bych šla na porod, rovnou mi řekla že ať se připravím totálně na všecko (ale to se prej musí připravit i obyč těhule bez cukrajdy) protože nikoho nezajímá co chci nechci čeho se bojím nebojím prostě hlavně se musí dostat malá v pořádku ven a já se z toho nějak oklepu vždycky :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.