• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouži, ty stará školo :grinning: a dokážeš si jako představit výchovu našich, když oba pracují ve školství? :grinning: :grinning: :grinning: Sice každý v jiném oboru (táta v pasťáku, mamka ve družině)... jak mamka někdy ve srandě říká: "řezali jsme ji málo" :grinning: :grinning: :grinning:

Misi, ty bláho, tak to nemáte jednoduchý s tím stravováním :frowning2: nevím nevím,ale jestli fakt nemá alergii :confused:
3. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
kuli ty jo táta v pasťáku máti v družině? to je to samé ne? pro mě byla družina a vůbec tyhle společné kolektivní akce vždycky šílenost :grinning: já jsem nepřizpůsobivý člověk, školka strašný, jak se děcka musí kolikrát ze školky tahat tak já prej vždycky seděla s baťůžkem u dveří od oběda, na táboře jsem vydržela 1 den protože jsem měla z toho psychické trauma atd.
4. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
strouži, dalo by se řící, že smradi v pasťáku i v družině jsou teď na stejné úrovni :grinning: ale v takovém roce 89, to bylo jináč, to mě chodili vyzvedávat ze školky právě kluci z pasťáku a pak mě dovedli vždy za našima do práce (to naši dělali ještě spolu v pasťáku) :grinning: já tábory milovala, jela jsem na první tábor a to jsem ještě nechodila do školy, byla jsem tam 3 tejdny a když jsme měli jet domů, tak jsem se nechala schválně přivázat ke kůlu jak protest,že domů nejedu :grinning: tak že místo 3 týdnů jsem tam byla ještě o 14 dní dýl :grinning:

Jsem asi zvláštní :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
nazdárek ženský :slight_smile:
jak se pořád máte?
četla jsem strouži že jste dělali okna, tak to aspoň budete mít pěkný a na sousedku se vykašli, ti přece nestojí za to rozčilování :wink:
u nás ani nic nového..manžel je te´d na služebce v ho,nadsku a neměcku tak jsem do pátku sama...ale docela to utíká, tak snad se ho dočkám :grinning:
jinak pěkně rosteme
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3766476&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
4. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Semy, čao, ty bláho, krásný bříško, hezky rostete :dizzy_face:
Jak se cítíš?
4. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
ahoj kli...děkujeme :dizzy_face:
cíím se moc dobře..užívám si těhu, bříško i mimi, už cítím kopanečky takže je to úžasný :slight_smile:)))
tím že jsem doma tak mám možnost si to fakt užívat v klidu :slight_smile:))
chodím na cvičení pro těhulky abych byla trošku fit a občas i nějaký ten výlet uděláme s manželem, takže je to fajn...akorát nás doma čeká ještě spousta práce, ale v lednu jsme si dávali oddych....:slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
čau kočky, ahoj semy :dizzy_face: taky cu nějakou takovou pěknou fotečku. No jo focení od kámoše jsem jaksi v Brně prokaučovala, tak chci aspoň manžela přemluvit k nějakému fotovýkonu, ale je toho teď nějak hodně všeho. Navíc manžel ode mně chytnul tu rýmu či co, nebo se možná sám od sebe také nachladl.
Jj je to krása, když člověk si užívá prvních pohybu, teď kolikrát říkám, hele buď chvilku v klidu :grinning: ale ne nemůžu si stěžovat a jsem naopak ráda, že dává o sobě během dne vědět.
4. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
rinty tohle jsem zatím fotila sama, samospouští :slight_smile: manžel je na služebce tak jsem si krátila večer :slight_smile:
ale chceme si pak udělat spolu nějaký větší focení až bude ještě větší bříško :slight_smile:

koukám že už se ti to pěkně krátí co :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jínak kauza tábory, na prvním jsem byla po první třídě, nikoho jsem neznala, takže jsem s nikým nebyla domluvená na pokoj, a když se to tak nějak rozpočetlo, tak najednou zjistili, že chybička se vloudila a že vlastně pro mě není postel. Řešením bylo, že mě vnutili nějakým dívčinám na 3 lůžkáč, že se lůžka jako srazí k sobě, budem na nich spát 4 a o peřiny se hold musíme nějak podělit, takže fakt skvělý. Pamatuji si jak jsem na protest vzala ručník a že jako budu spát pod topením. Další roky už to bylo lepší, znala jsem buď nějaký děcka nebo instruktory, takže pohoda. Jediným bubákem pro mě byly lesní kadibudky, na které jsem se bála v noci chodit, nebo jsem měla problém je vůbec najít :grinning: no a potom nedostatečná možnost osobní hygieny. Na jednom táboře, který trval 3 týdny, nás akorát jednou týdně nahnali do takového speciálního stanu, dostali jsme lavorky na vodu z řeky, kterou jsme si tedy mohli konečně umýt intimní partie. Podotýkám, že pár holek tou dobou už mělo menzes. Teda takový galeje pipina nezažila. Takže to bylo asi tak jediné, co mě na táborech prudilo. Ale jinak si myslím, že fakt bezva škola pro následující život.
4. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Semy, jak se to vezme, sice krátí, ale tady ty poslední týdny každý říká že běží nejpomaleji. Já teda nikam nespěchám, bo věci do postýlky možná dojdou až za tři týdny a vůbec toho zbývá spousta doladit. Ale Tobě koukám to pěkně nahopskalo ty týdny :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
já jsem taky vyrostla na táborech....od první třídy jsem snad jezdila každý rok a až vlastně do 17ti to už jako částečně instruktorka...a pak před pár lety jsem pět let po sobě jezdila jako vedoucí na stejný :slight_smile:
takže já na tábory nedám dopustit :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
tak snad neporodíš dřív aby mělo mimi v čem spinkat :D
no skáče to šílenou rychlostí..mám pocit že to bylo nedávno co jsem našla dvoučárkový testík a už jsme skoro v půlce...
4. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
Holky máme hypoalergení mléko tak že by byla alergická na to?No jestly to tak půjde i přes víkend tak v pondělí volám dr.
Malá co jsme z nemocnice tak malinko přibrala, ale malinko spíš jí váha stojí.
4. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Miši mě sice také napadly nejdříve alergie, ale teď spíš stojím za tím, co už jsem psala, že je celé trávení podrážděné antibiotiky. Jako co si budeme říkat, bez nich to v tomto případě nešlo, ale je to humus i pro dospělého natož pro čerstvě narozené miminko a bohužel se s tím nedá asi nic moc dělat. nebo prostě takhle reaguje na to, co už musela za tak krátký život vše absolvovat, čekám, že kdybych byla po takové operaci, tak jen tak se nevzbráborám a do jídla asi nebudu mít chuť už vůbec. Jo a jak vůbec dopadla ta včerejší kontrola, nějak jsem to přehlédla, tak juknu na Brno, jestli tam něco najdu :wink:
4. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Týnko asi máš pravdu a pajš má posranej z operace a z toho zánětu co tam před operavcí měla. No holt je to neustálej boj :unamused: Dneska ráno zase vypila padesátku tak jsem jí pochválila jak je hodná holka a najednou grg a skoro celá padesátka letěla ná mé tričko a ona chudák jen tak koukala jako mami já za to nemůžu. :unamused: :unamused: :unamused:

Najely jsme ted na krmení po malích davkách , ale častěji.Je fakt, že v noci se tedy moc nevyspím, ale co snad to nebude ´trvat věčnost :wink:

Kontorla dopadla dobře :wink: Paní doktorka náspochválila, že ani sama nedoufala, že malá to bude takhle zvládat , že snás má radost. Takže ten její stav asi byl fakt vážnej když řekla toto. Naštěstí se nic nezhořšilo a to je to hlavní. Čím pozdějí k něčemu dojde tím líp :wink:
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holky jdu nahlásit že žiju, neumřela jsem ve špíně a foliích a dokonce máme vymalováno, uklizeno a složenou postýlku takže zítra začíná velký praní výbavičkyyyyyyy. :grinning: moc se těším, ani nevím jestli dospím :grinning: každopádně hormony děs běs, jak se složila ta postel seděla jsem a brečela jak želva dojetím, myslím že nám s manžou asi konečně došlo že je to tady, i manža celej den chodil takovej divnej a pořád říkal že toje mazec že to už fakt není prdel a budeme rodiče.
jinak mě pracovní nasazení udělalo dobře na cukrajdu, dneska jsem sežrala rizoto, šunkofleky a oplatek a pokaždý krásná norma po jídle takže se snad kvůli žvanci ze mě stane i pracovitej člověk :grinning: unavená jsem jak pes, bolí mě celej člověk z toho gruntování ale aspoň jsem se konečně nažrala :grinning:

semy krásný pupíček, už to nejde schovat viď? :grinning: já si pamatuju že jsem to některým lidem tajila až do 20 tt protože to i šlo, vypadala jsem spíš nažraně než těhotně ale jak se překulil 20 tt tak to už nešlo zapírat :sweat_smile:

holky vaše táborové zážitky vám závidím, já nezvládla ani příměstský tábor, stačil jeden den a stroužinka z toho dostala šoking tak naši pochopili že já benjamínek maminčin ocásek hold na nějaký hromadný akce není a tak jsem léto trávila jako každý druhý panelákový děcko ze sídliště.....stan postavenej pod oknem, nafukovací bazének na balkoně a vysedáváním na věžáku poblíž večerky :grinning:

mišičko držím palce ať to brzo zvládnete to papaní, hlavně že malá trošku přibrala a nehubne, fakt asi bude lepší jí to dávat po troškách.
7. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
ahoj strouži..tak to je fajn že jsi to přežila :grinning: vidíš tak pohyb asi pomohl k lepším hodnotám cukrovky, tak aspoň víš jak na to :grinning: :wink:
Schovat pupík už fakt nejde..ale já ho neschovávala...naopak od začátku jsem ho vystrkovala :wink:
8. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
čau kočky, strouži Vy jste ale šikovný, no vidíš :dizzy_face: my nakonec složíme postýlku kdoví kdy. Teď odjel manžel na 4 dny na služebku, tak doufám, že zůstanu celá a až se vrátí, tak chce udělat ještě jeden nátěr olejem. No ale co, stejně furt čekám na tu matraci a vybavení do postýlky. Dnes jdu na poslední kurz-kojení, tak se těším mezi lidi. Holky čauvec čučím na Posledního mohykána
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj rinty nátěr olejem?to máte novou postýlku nebo po někom??my postýlku akorát vybalili smontovali ale nic jsme nelakovali nebo tak něco. :sweat_smile: já už mám jinak všecko akorát komoda je na cestě, už mě švou měsíc objednaná a furt prej není hotová :angry:

a co jinak holky novýho? prý je chrobáček v mexiku na dovči ta se má, snad dovča pomůže, odpočine si tělíčko i psychika a pak v plné síle do 3. ivf :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit. Nebyla sem tu asi sto let. :grinning:
8. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Zdárec :wink:
Tak jak se tu máte?

Já jsem v pátek večer odjela za mužem na hory, oslavili jsme tam jeho 33.narozeniny a v sobotu domů, včera jsem ho byla podpořit v hale na zápase florbalu a dneska už zase nanovo. Zítra jsme měli jet na focení bříška,ale musela jsem to zrušit,... manželovi zemřel kolega a tak zítra jede na pohřeb do Jablonce n. Nisou. :frowning2:

Já se mám jinak bájově, příští úterý mě čeká poradna.. přijde mi, že tam teď chodím nějak často :sweat_smile:
8. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
strouži postýlka je nová, ale nemá žádnou povrchovou úpravu (lak atd), tak ji natíráme speciálním olejem na nábytek. Samo že neškodným pro dítě (používá se na kuchyňské pracovní desky nebo taky prkýnka jídelní z masivu). Natíráme jí proto, aby se na to přírodním dřevě nezadržovaly nečistoty. Některé holčiny zase třeba voskují přírodními vosky :wink: Kual a jak se líbily dary, já manželovi popisovala ty tetovaný rukávy a říkala jsem mu, že mu pořídím tetovanou čepičku (má hodně pleš), tak že bude originální :sweat_smile: . Luci ahoj, jak je?
8. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
rinti, hodím sem manželovu fotku s těmi rukávy :grinning:
on z toho měl takovou radost :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
aha jo tak to mě nenapadlo a to dělám ve výrobě nábytku :grinning: já jsem prostě složila umyla akorát hadříkem kde jsem měla takové to tekuté pronto a fertig.

luci 14 tt no teda to letí jak střela :dizzy_face:

kuli tak hlavně že se manžovi narozky povedli.
8. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
jj, holky letí to letí. Zítra jdu na NT, tak se hrozně mooooc těším :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
tak že takhle to tam kolovalo na rukách kamarádů :grinning:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1036034&l=2ed757e3a3&id=1323092948

a takhle s tím vypadal muž (vlevo) a jeho kamarád :grinning:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1036029&l=ac8a71f29a&id=1323092948
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
jéééžiš ta první fotka je omyl :grinning: :grinning: :grinning: tam měli být hoši :grinning: :grinning: :grinning: http://www.facebook.com/photo.php?pid=1036045&l=b9ebbb5054&id=1323092948
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
se z toho fejsbůku podělám, mi ty fotky rozházel :rolling_eyes:
8. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
strouži, ale jestli máš postýlku lakovanou jak jsi psala, tak nic takového není potřeba, naopak, olej by se neměl kam vsáknout :wink:
8. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
kual to vypadá fakt žůžově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci tak to věřím, že jsi na zítřek natěšená, doufám, že hodíš pak fotečku :wink:
8. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.