• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
rin: no jasně že hodím fotečku. Hned v 1 je tady :D
8. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz
luci, ty jo, jak ti závidím ten UZ.. já ji sice viděla v pátek naposledy, ale měla jsem chuť mu ten monitor vyrvat,sbalit s tím přístrojem a utéct domů :grinning: bych se na ni mohla dívat furt :grinning:
8. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
kuli koukala jsem na ty fotky, no vypadá to fakt opravdově nevědět že to jsou rukávy tak si řeknu co to ta kuli má za potetovanýho chlapa :grinning:
8. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
tak hlásím, že jsem si po dnešním kurzu kojení konečně nadojila dvě kapky mleziva a su z toho šťastná jak blecha :grinning:
8. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
cože? :confounded: jakože už teď něco tlačíš z bradavky?no už vím proč nechodím na kurzy kojení , před porodem mi to přijde divný :sweat_smile: to já na prsa nešahám,ráno dám do šprdny večer vytáhnu :grinning: řekla bych že moje prsa na těhu moc nereagujou, jsou pevnější ale bradavky řekla bych stejný možná víc chlupatý :grinning:
9. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
dobré ránko, strouži no není to tak, že bych začala před porodem odstříkávat :grinning: jen jsem to zkoušela, když ostatní jsou v tomto tak dopředu :sweat_smile: a celkem to na mě mělo zklidňující efekt, když tedy se něco objevilo :wink: rozhodně si teď nebudu denně drtit prsa, ale ráno po sprchování jsem začala s lehkými masážemi, to není nic proti ničemu :wink:
9. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
brý den,

strouži, já bych ho doma takhle pokérovanýho nesnesla, obě tlapy počmáraný, to se mi nelíbí :angry:

rinti, tak my masírujeme kozenky už do počátku těhu, .. nevím, jestli to bude tím, ale už mi pár kapek taky "ujelo" a já se divila, co to je :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
:sweat_smile: je to legrační viď, já si je dřív spíš jen natírala, když jsem natírala břicho, tak jsem k tomu občas vzala i prsa, ale je fakt, že mi teď ta masáž dělala vyloženě dobře, bo už mám kozy jak vozy :grinning: teda na poměry před těhu a ta masa tkáně si určitě pozornost zaslouží, když má pak plnit nějaká očekávání :grinning:
9. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
rinti, mě přijde, že mi zase tak hrozně prsa nevyrostla :unamused: nevím, kde se stala chyba.. ale třeba to ještě naroste :grinning:
9. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
kual já myslím, že se nikde žádná chyba nestala, to určitě nééé, je spousta bab, možná většina nevím, kterým se prsa nijak moc nezvětšila a na kojení to pak vůbec nemělo vliv, naopak jsem někde zaslechla, že baby s menšími nakojej prej kolikrát víc :wink: navíc spousta času, počkej 3,4 dny po porodu, manžel z Tebe bude urvanej :grinning:
9. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
btw. tak jsem dneska začala pomalu balit tašku do porodky.... jen mi tam chybí ty věci z ledničky (chladím tam řepíkovou mast) a z koupelny (lactacyd,šampon,kartáček,pasta, apod.)....

chtěla jsem se optat, budete si brát s sebou do porodky origoš papíry ? (oddací list,rodný list)? Já nerada dávám tyhle věci z ruky, tak bych si nejradši pořídila ověřené kopie.... :confused:
9. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
kual, tak my rodný listy nikde napsaný nemáme, že bychom potřebovali, u oddacího listu stačí sice ověřená kopie, akorát máme takový problém, že jaksi nemůžeme ten originál oddacího listu nikde najít :confused: máme nějaké kopie, tak snad nás odrodí i s tím :unamused: nebo ten originál snad ještě najdem. JJ úplně Tě chápu, manželovi, když šel jednou za svědka, tak přestřihli občanku jako ženichovi. Zrovna jsme jí potřebovali kvůli nějakému zařizování a navíc si samo pořízení tý nový musel zaplatit :angry:
9. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,
Miminko meří 6 cm a nějaký drobý, je krásný, zdravý, mrskalo se tam jak drak. Dávalo mi pěkný pěstičky. Riziko downa je 1:4100. A pozor teď to nejdůležitější ............... na 90% je to kluk!!!!!!!!! řekl nám to pan doktor a viděli jsme to i my dva s manželem
fotky jsou v albu.
9. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Luci, ty bláho, to je pěknej macek :dizzy_face: tak moc moc moc gratuluju k výborným zprávám :dizzy_face: a fíííha, to koukám, jak už teď jde určit pohlaví.............. :grinning: fotečky nádherný, gratulace k pindíkovi :grinning:
9. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Lucko gratuuju k úspěšnému screeningu.....krásný fotky :slight_smile:
a to teda čumím že už vám řekli pohlaví.....mě to ještě neřekli a ani s holkama co sjme nastejno tak ani jedné...takže máš fakt štěstí :slight_smile:
já se těším že et´d na velkém utz ve 20tt se snad konečně dozvíme co mě to tam kope :grinning:
9. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
holky děkuju za gratulace
semy: my už to ve společném termínu víme asi tři :grinning: a potvrdilo se moje tušení :-d
9. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
fakt tři jo...to čumím teda.....ale nespoléhej se na to 100% aby jsi pak nebyla překvapená....není to úplně běžný takhle brzo....:slight_smile:
ale samopzřejmě ti to přeju :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
tak já jsem se to poprvé dozvěděla až z plodovky a ten den, kdy mi to paní doktorka volala jsem byla 20+6 :slight_smile:
ale pak na 3D už to pan doktor taky viděl... a to byl 22tt :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
semy: jj, já vím, ale dr. mi už dopředu říkala, že mi řeknou pohlaví na tomhle utz, když se mimis dobře natočí. No a pan doktor se mě hned ptal sám, jestli to chceme vědět nebo ne. Samozřejmě říkal, že hlavu na špalek by nedal, ale že u tohoto miminka je dost evidentní, že tam něco přečuhuje :grinning: A viděli jsme to i my dva s manžou. Tak snad :grinning: :grinning: Uvidíme, buď nám to příště potvrdí nebo vyvrátí.
9. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
tak to je dobře :slight_smile: to je hodný pam doktor...:slight_smile:)
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
tak vám jdu trošku udělat chutě
tady dnešní koláč:
http://picasaweb.google.cz/lh/photo/FI3YN9UV4xfhzhQBHmmsug?feat=directlink

už jsem dlouho nicnedávala...
strouži ty radši nekoukej nebo budeš nasratá :grinning:
9. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
Sermy to vypadá moc dobře :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
dík Mišičko :slight_smile:
moc tomu vaření a pečení te´d nedám co jsem těhu a předtím jsme neměli kuchyň..tak aspoň něco :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
luci gratuluji:slight_smile: Jinak me taky rekli ve 13tt pohlavi v gennetu.Vsichni mi tvrdili ,zer to neni mozne ,ze je to moc brzy.
No a ve 21tt uz to jen utvrdili.takze taky to je kluk jak buk -oba jsme to s manzelem videli-ale az tedy ted v 21tt
Ve 13tt povidala ,ze se muze mylit,ale pak koukala a rikala nee to je pindik jak vysity:slight_smile: a ted to delala jina doktorka a rekla to same
9. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
semy: vypadá luxusně
eloan: takže taky čekáte chlapečka? Loňskej rok to byla samá holka, letošek je samej kluk :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky

rinty no já jsem divná ale mě právě přijde divný i to masírování a zkoušení :sweat_smile: včera jsem to říkala manžovi že se na kurzech kojení učí i vymačkat mlezivo tak manža udělal zděšený výraz a zakryl si uši :grinning: ani já nejsem úplný maniak do kojení, beru to tak že jestli kojit budu tak okej když ne tak UM a rozhodně to neobrečím že kojit nebudu moct. jinak moje prsa teda žádná změna ale zase já je mám jak vozy i normálně tak asi prsa pochopili že podprdu s košíčkem Z bych nesehnala. :grinning:

luci už jsem ti gratulovala na sněhurkách ale gratuluju znova, podle mě je ten typ na kluka skoro jistej, ono se říká že když jednou řeknou kluk tak většinou to kluk je, to spíš holky jsou nejistý. znám plno holek co jim řekli pohlaví ve 12 tt na screeningu a opravdu to vyšlo. mě řekli o naší neluš asi v 15 tt a sedí to doteď tak snad nebudu u porodu překvapená protože skřín mám narvanou růžovou barvou :grinning:
10. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
strouží: jj, já si myslím že ten kluk jistej je. Fakt jsemto na tom UTZ viděla i já. Navíc ty si mi to spočítala. No a navíc jsem včera byla 13+5 (to je konec 14tt) a Nelinku ti taky řekli v 15tt, tkaže jen o pár dní dýl, než mě Marka :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Dobré ranko...:slight_smile:
Strouži tak to by byla sranda kdyby z toho z Nelinky byl nakonec kluk :grinning: :wink: ale ne, když tam doteďka viděli holku tak to určitě bude :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
ty jo holky, stejně to uteklo co? strouží a kacul budou za chvíli rodit, semy a el. jsou v půlce já už jsem ve 4. měsíci. Hroznej rachot.
10. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
lucko to mě povídej...letí úplně šíleně.....mě vůbec nepřijde že už mám půlku za sebou....a už teď vím že mě pak bude to bříško strašně chybět ale zas se těším až bude maličké narozené :slight_smile:
10. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.