• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
semy: tak si musíš hned pořídit nové břiško :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Zdárec holky,

dneska ráno to na mě nějak padlo.. seděla jsem na posteli, koukala na postýlku a všechny ty věci a normálně se mi valily slzy jak hrachy... tedy štěstím, žádná depka... :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
kuli koukám že hormony nás válcujou co? já tahle řvala v nedělu na křesle když manža montoval postýlku :grinning:
10. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
jo holky, hormony josu hormony :grinning:
10. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
ženy, je to děs :grinning:

půjdu si ty hormony v poledne uklidnit na oběd s kolegyní :grinning: dám si mega řízek :grinning:

ještě jsem si říkala,že jestli bude taková kosa i na přelomu březen-duben, tak asi fakt půjdeme domů v zimním oblečení :confounded: já teda půjdu asi v pytli, páč se do ničeho nenarvu, ale těhu hadry to jistí :grinning:

jsem si včera měřila obvod přes pupek a šla jsem málem do kolen :sweat_smile: :grinning:
10. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
kual neboj přelom března dubna už bude líp.
10. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
dobré ráno ženy, tak já si dnes stoupla na váhu a šla jsem do kolen také :grinning: tak jak první dva trimestry jsem nepřibrala skoro nic, tak teď se mi to nějak vymklou z ruky, bo váha ukázala 65,5, tedy +13kg a to mi ještě víc jak měsíc zbývá, tak jestli to bude víc jak kilo za týden, tak potěš :sweat_smile: Ježkovi oči strouži, nás tam neučili mačkat mlezivo :sweat_smile: proboha manžela nestraš :sweat_smile: jen jsme si o tom povídali, komu, jak, co a proč. Jinak já se masírovala už před těhu od kotníků až po tu uzlinu na krku měsíčkovým olejem, je to výborná věc na mízní uzliny, zlepšení imunity atd. Ale je mi jasné, že pokud člověk není zvyklý se sám sebe dotýkat, tak to může působit nepřirozeně. Na té nové fotečce Ti to mooooooc sluší :dizzy_face:
10. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
lucko no hned to nééé :grinning: ale tak do dvou let jo :dizzy_face:

mávaj s váma krásně ty hormony :grinning: já to zatím docela zvládám..uvidíme jak později :grinning:
10. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
semy: mě zatím hormony taky nedohnali :grinning:. Jinak do dvou let bych chtěla taky druhé. Resp. do 3.
10. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
lucko tak to je dobře :grinning:
no hlavně jsem zvědavá jakou rychlostí půjde to druhé..doufám že rychleji než te´d :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my by jsme brali tak dvouletý rozdíl....:slight_smile: a taky nejsem nejmaldší tak to enchceme moc odkládat...
10. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
semy: no taky doufám, že todruhé půjde rychleji. Jinak bych fakt musela začít hned jak porodím :grinning:
10. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
no to jo..jenže pak se to náhodou povede hned a co pak :grinning:
10. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
... no to je také možné a také se klidně na podruhé mohou podařit dvojčátka :sweat_smile:
10. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
no u nás moc velká šance na dvojčátka není..nemáme je v rodině ani jeden..tak snad ne :grinning:
10. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
No právě, kdby se povedli hned po sobě, tak to je průšvih :grinning:
10. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj:slight_smile:
luci-jj-kluka---ale-ja-to-tak-citim-od-zacatku
jako-u-male-jsem-na-ni-od-zacatku-mluvila-jako-na-holku
ted-automaticky-jak-na-kluka:slight_smile:
Holky-ja-uz-mam-nahore-8kilo
ale-je-to-taky-tu-zimou-clovek-se-nehyba-u-nas-to-vsude-hrozne-klouze,takze-kdyz-nemusim-ven-nejdu
10. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ahoj eli :slight_smile:
fíha 8 kilo...já mám zatím 0 měla jsem -1,5 a te´d se mě to srovnalo na nulu.tak uvidíme jak dál :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
a kolik jsi měla při prvním těhu kilo? teda kolik jsi nabrala :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
holky nevím jak vy ale já nechci o dalším těhu ani slyšet. porodím a začnu žít konečně normálně, bez sledování ovu, plánovaného sexu, bez chození po doktorech, diety z cukrovky atd. za ty 2 roky jsem si užila už dost takže šupky dupky pro antikoncepci po šestinedělí :sunglasses: manža je stejnýho názoru chceme si užívat malé a normálního života, rozhodně nehodlám

co se týče váhy, ženy budu trapná ale já mám nahoře 3 kila :sweat_smile: ale zase mám dost špekových zásob z netěhu období takže furt mám před váma náskok :grinning:

co se pocitů týče tak já se minule cítila hned od začátku na kluka, byla jsem si na tuty jistá a teď jsem nevěděla ale chutě byli jiný a manža ten tvrdil že to je holka a že jsem těhu aniž bych já o těhu věděla. :grinning:
10. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
strouži to je jasný, každý to má jinak.....a nechcete druhé vůbec nebo pak až později?...kolik ti vlastně je?
10. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
semy no druhé asi jo, manža by chtěl kluka je poslední v rodině nositel jména ale jak říkám teď to neřeším a vůbec o druhém neuvažuju ale myslím že mě to pak zase chytne ale určitě nejdřív tak za 3 roky. chci si užít malé, a taky si říkám chce si to moje tělo určitě odpočinout, když si to tak vemu, potrat, za měsíc operace štítky, za pár měsíců těhu, pak jsem problila 6 měsíců, teď zase cukrovka a dieta... furt něco a už toho mám plný zuby. nebo třeba i otázka sexu, při snažení to byl nucený sex podle DC, v těhu nesexíme vůbec manža se bojí takže fakt se těším jak budeme normálně manželsky žít. jinak v dubnu mi bude 27 :wink:
10. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
semy-22kilo:slight_smile:))
Ale-vse-do-pul-roku-vse-dole.
takto-neresim
Ale-zacinala-jsem-na-vaze-54kilo
a-u-male-52
10. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
strozuži jasnýk to chápu...tak to máte ještě času na druhé dítko :slight_smile: jen si pak pořádně užívejte :slight_smile:
eli tak hlavně že to šlo dolů :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
jako otěhulit neplánovaně tak jsem určo ráda ale jak říkám plánovaně hned tak ne, prostě chci oraz :sunglasses: a tobě je kolik semy??
10. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
jinak jsem koukala semy na ty tvoje kulinářské výtvory, holka tebe chci mít doma po porodu :grinning: to bys nestíhala vařit a péct, já už jsem někdy ve stavu že nevím jestli se těším víc na malou nebo na koprovku , jsem ostuda ale hlad je svině :sweat_smile: dneska jsem opět na hladovcejen na jogurtech páč jdu zítra na krev :grinning:
10. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
strouži mě bude v létě 32....
no te´d tomu vaření moc nedám, dlouho jsme v novém bytě neměli kuchyň a teď když je tak mám takový chutě nechutě tak to není žádná sláva...:slight_smile: a až se mimčo narodí tak to bude úplně mimo :grinning:
10. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
fakt? to mě podle fotek přijdeš jako mladý kuře :grinning: já teda vaření no jak bych to řekla ne že bych vařit neuměla ale rozhodně nedělám takový kuchařský kouzla jak ty, vařím docela ráda ovšem pečení nesnáším. každopádně teď v těhu je to mizerie, nejdřív jsem blila i při pohledu na troubu, když jsem ohřívala guláš od mamky tak jsem jednou rukou míchala a druhou držela blicí pytlík...atd. takže půlka těhu byla slabota a teď to není lepší, jak mám dietu tak psychicky nezvládám manžovi vyvařovat a mít zákaz si vzít takže chudák se živí po bufetech nebo chodí somrovat k mojí máti protože u nás doma je teď nejčastější menu rýže zelenina ryba kuře nasucho :pensive:
10. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
luci já myslím že váš chlapeček je jistej, jestli šel vidět pinďa tak už neupadne :grinning: Snad naše Neluš je Neluš, jako kdyby to byl kluk tak bych ho asi k adopci nedala a bylo by mě to fuk možná by mě zamrzeli ty kupy šatiček k ničemu ale jinak většinu věcí máme v univerzál barvě ale spíš bych měla problém si to v hlavě přeorientovat protože tak dlouho už žijeme s tím že to je holka, mluvíme na ní i o ní jako ho Nelince, rodina ta to taky bere jako hotovku že to je holka tak kdyby to byl nakonec Erik byl by to dost šoking pro všechny :grinning: a jak píšete že to uteklo, no fakt to uteklo ikdyž radši nepočítat to období předtím jak jsme se každá načekali až hrůza ale stejně je to masakr, kdyby mi někdo před rokem řekl že budu doma montovat postýlku Nelince tak bych se mu vysmála protože to jsem byla zrovna v totální krizi a nevěřila jsem že se kdy prcka dočkám hlavně když mě dr. připravovali na roky čekání.
10. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
strouži: no jo jistota je prostě až ve chvíli kdy je ten prcek na světě :grinning:. Ale taky si myslím, že mu pinďa už neupadne :grinning:
10. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
holky, tak jsem zpátky z města... řízek byl luxusní :grinning:

Tak že pozor, já jsem dneska hupsla na váhu a jsem +10kg :sweat_smile: co týden, to kilo, tak že skončím asi na tuně na konci :grinning: :grinning: :grinning:
My plánujeme druhé mimčo taky až dýl... teda malujeme si to tak, že tak cca po 5 letech asi... v létě mi bude 29 a manželovi bylo v pátek 33... no hold už to pak bude starší taťka, ale bude aspoň v takovém pokročilém věku akční tatík :grinning:
10. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.