• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Kual: v pokročílém věku :grinning: kdyby tě slyšel :grinning:
10. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Strouži tak to ti děkuju za poklonu :D mladý kuře teda už fakt nejsem :grinning:
10. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
starší taťka :grinning: ty mě bavíš, naši mě měli ve skoro 40 letech, bráchovi bylo v tý době 15 let a těžce to rozdýchával a pohoda hlavně kdysi to nebylo jak teď normálka, na naše se dívali jak na úchyli co si pořizují v tolika děcko a ještě k tomu plně plánovaně, gyndař máti seřval jak alíka ale jsem zdravá a snad i duševně normální :grinning:
10. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
ženy čus :dizzy_face:

Tak jsem ráno byla na krvi po šesté hodině a musela jsem to po příjezdu jít dospat.. navíc se mi udělalo nějak šoufl... :unamused:

Napadlo mě, jaký plenky máte nachystaný do porodnice pro mimiňáka?
11. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
kual čau do porodnice mám nakonec jednorázovky teď nevím od jaké firmy, bych se musela jít podívat. Já myslela, že Ty budeš mít ty eko :confused: O víkendu asi uděláme zátah na Lídl, jsou tam akce na nějaký dětský kosmetiky a tady ty blbiny. Sice nějaká úplně neznámá řada, ale popisky zní dobře. Akorát nevím, jaký je rozdíl mezi vlhčenými ubrousky a vlhkými utěrkami :confused: pořád počítám s tím, že si budu dělat ty domácí, ale do porodky nebo na ven asi koupím tytok. Jinak jsem dnes dokoupila ještě nějaké ty kiko lux eko, celulozový separačky, sponky snappi a žlučový mýdlo :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz
ahoj holky

no jaký? přece jednorázový jak jinak u mě :grinning: :grinning: do porodky jsem koupila pampers new born je to balík asi 45 plínek žlutozelenej obal a mají nějak tu gumičku kolem pasu lepší že to nedráždí pupík, no a když dojdou tak manža doveze ty bílé pampers sensitive mají bílej obal. jinak teda s tím experimentováním věcí z lídlu no nevím, když už bych chtěla šetřit tak bych radši koupila věci ze schleckeru nebo rosmana, ty jsou prý dobrý na to že je to drogerková řada ale lídlu prostě nevěřím. každopádně pro novorozeně jsem koupila radši pampersky a hugiesky a ubrousky taky radši osvědčené pampers a k levnější např. tesca asi budeme kupovat až později až bude větší a budu vědět jak je na tom s pletí.
12. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla včera na kontrole bez UTZ a jsem v pořádku. Jen prý místo na 15tt vypadám na to,ž e jsem nedostala týden najíst :grinning: :grinning: :grinning:, tak mě to pobavilo. Na další UTZ jdu někdy začátkem března.
12. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
ahoj luci :grinning: :grinning: :grinning: no tož to se musíš najíst :grinning: neboj na konci budeš vypadat napapaně až moc, já mám sice nahoře jen 3 kilča ale buben mám pořádnej.
12. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojky...
strouži máš pěknej pupík..jsem zrovna koukala na nový fotky :slight_smile:
a Luci gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: já jdu v pondělí na kontrolu a domluvit se na velký utz...takse na něj těšíme :slight_smile:
a objednali jsme si angelsounds..včera dorazil..to je ten přístroj na poslouchání srdčka...tak je to super si takhle doma poslouhcat..a hlavně jsem teď v klidu protože vím že je maličjké v pořádku a můžu ho kdykoliv poslouchat :dizzy_face:
12. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
strouží: já jímhodně, ale co sním to vyblinkám :grinning:
holky kdy vám začl růst pupek?
12. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
ahoj semy díky . ty máš ten angelsounds? no já o něm uvažovala ale pak si ho koupila jedna známá koníkovka a nebyla s ním moc spokojená hlavně pak už jsem začla mít pohyby takže to bylo zbytečný. mám obyč fonendoskop za 150 kč a tím to slyším taky :wink: navíc největší nervy kvůli srdíčka jsem měla do toho 12-15 tt kdy se stávají ZP no a na to období to stejně není takže jsem od koupě nakonec ustoupila.
12. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
no já fonendoskop mám taky ale tím není slyšet..aspoň teď ještě ne....a mě už sice taky kope..ale tohle je ještě lepší....já teda spokojená jsem..je to slyšet moc krásně :dizzy_face:
lucko mě začal růst už ve 3tím měsíci :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3644417&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
no já na tom fonendoskopu slyšela ale je fakt že jsem se musela točit jak holub na báni aby malá byla natočená dobře. každopádně od 20 tt jsem to už nepoužívala to jsem fakt malou cítila až moc.
12. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
no tak to já v tom nic neslyším a to jsem s ím taky hýbala a zkoušela všelijak....no to je jedno, teď můžeme poslouchat tím AS a je to pohoda .-)) a taky že to budeme moc i našim pustit a tak...:slight_smile:
12. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
čau kočky, strouži teda tomu fakt už říkám břuch, kde se na Vás hrabeme, no jo já mám opravdu extrémně malé, stejné jako třeba holčiny ve 24tt, tak jsem zvědavá až půjdu teď ve sředu na kontrolu, jaký bude odhad váhy :confused: :sweat_smile:
13. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky rinty břuch? mě právě lidi kolem mě říkají že je malej :sweat_smile: mě se zdá velkej až moc, hlavně teda vylezl za posledních asi 14 dnů, ale je fakt že když jsem byla v pátek s manžou na bazénu tak tam byli dvě další těhule a ty vypadali ještě víc velrybovatě takže buď měli týden před porodem nebo čekali dvojčata protože já vedle nich byla poloviční :grinning:
14. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
tak jsme zpátky od doktorky )
Všecko v pořádku utz nedělala ale mám se objednat na ten velký ...tak jdeme příští středu..
akorát mě napsala hořčík na tvrdnutí bříška..občas večer mě to tvrdne, tak říkala že pro jistotu že když budu mít před sebou náročnější den tak ho mám brát...jinak výtok že mě úplně zmizel tak jsem ráda...
na příští jdeme 12.3. a to mě budou dělat i ten test na cukrovku...
jo a Tripl testy dopadli na jedničku, je tam úplně minimální riziko :dizzy_face: :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky

semy gratuluju k triplíkům to je paráda, škoda že ti nedělali utz. hořčík je určo dobrej já mám pocit že ho píšou každý těhuli protože mě ho napsali hned a to mi nikdy nic netvrdlo :sweat_smile:
jinak já jsem dneska taky oblítala doktory, dia v pořádku, už půjdu jen na jednu kontrolu ale hodnoty se drží dokonce teď byli lepší z krve jak minule takže císař kvůli inzulínu nehrozí a můžu rodit u nás v porodce juchůů. tak jsem si na oslavu hned šla koupit koláč :grinning: hlavně mi řekl že hned po porodu můžu začít baštit bez omezení tak oslavuju o to víc. Pak jsem skočila na gyndu, tak prej to vypadá že porodím před termínem páč se začíná povolovat čípek a na utz viděla dr. že malá se sune dolů do nějaké porodní polohy, možná jsem si to prej popohnala tím malováním protože dr. říkala že za 14 dnů od minulé kontroly je to až velkej skok :sweat_smile: jinak mi našli zase nějakou potvoru ze stěrů tak jsem dostala čípky ale jinak omezení nemám na bazén můžu normálka akorát prej pro jistotu dostanu ještě při porodu do žíly antibiotika.
15. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky,
gratuluju moc ke kontrolám.
Strouží: tak ty už malou takhle suneš ven, jO?! :grinning:
15. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
luci já ne ale asi manža dělá denně wodoou abych už porodila protože ten denně chodí a ptá se kdy už porodím že chce aby to bylo dřív. :grinning:
15. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
Jen ať jí tam nechá pěkně dopéct, holku jednu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
no za týden už budu v 37 tt a od toho týdne se bere mimčo jako donošený a malá má skoro 3 kilča takže no problema ale mě se ještě rodit teda nechce, my čekáme na jaro :grinning:
15. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
strouží: dobře děláte, jaro je takový hezčí, tak ještě chvíli :grinning:
16. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
No holky, trochu života :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
ahojky... :wink:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
trochu života? holka to tě přejde v 9 měs., já jsem šla včera pár metrů do obchodu a byla jsem z toho mrtvá. dneska mě bolí celej spodek sotva lezu a už 3 hodiny se odhodlávám oblíct a zajít do banky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
semy: ahojky, jak je tobě?
STROUŽÍ: nikam nechoď a hezky si tu s náma povídej :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
luci docela fajn :slight_smile:
užívám si kopanečky a poslouchání srdíčka..jen mám hrozně níkej tlak tak jsem pořád taková trochu malátná nebo unavená..
ale dneska jdu zase na cvičení tak se těším že se trošku rozhýbu..snad z toho balonu nespadnu :grinning:
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
semy: já jdu na cvíčo taky dneska, moc se těším. Je hrozně fajn si protáhnout záda v šechny kosti v těle :grinning: No jo, ty sis vlastě koupila ten přístroj na poslouchání, že? Semy kdy tě začlo mímo regulérně kopat a kdy si začala cítit první šimrání???
17. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
tak pořádný kopanečky cítím asi tak 14 dní a předtím tak 14 dní šimrání.....:slight_smile:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.