• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
mě zatím zašimralo asi 2x, ale jen tak polehoučku, atk jsem zvědavá a těším se :-'D
17. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Ženy čest :dizzy_face:

Luci, Semy, užívejte si mini kopanečků a těch krásných prvních sem tam pohybů... ke konci to je fakt masakr :rolling_eyes:

Já byla včera v poradně a vše v okáčku (krev i moč). No a pak jsem se valila do diab.poradny, chtěla mě vidět... jako dala mi proužky, že prej ať si sem tam dělám kontrolní testy,.. tak jsem ji řekla, že to doma už provozuju a vše v cajku, jídelák jsem taky upravila a ona si mě nána pozvala ještě na 24.3. :angry: Jako to budu ráda, že žiju, natož abych se valila ještě k ní... :angry:

A dneska jsem v noci spala asi jen 3 hodiny, tak že jsem teď mrtvá... najím se a půjdu to zalomit asi...
17. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
ahoj kuli....
já ty pohyby cítím teď už hodně často....ale je mě jasné že ke konci jak už nemá místo a má i víc sílu tak to bude pořádný....:slight_smile:
tak to je dobře že máš všecko ok :slight_smile:
já jdu na cukrovku 12.3. tak jsem zvědavá......ale jestli mě zakážou sladký tak asi nepřežiju....já to mám jak drogu :D
17. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
semy, já jsem se taky bála, že mi zakážou sladký, ale naštěstí dobrý... já si teda dávám vždycky sladký navečer, jako odměnu za to, že jsem přežila další den :grinning: ale je fakt, že nesežeru celou čokoládu, ale jen půlku :grinning: :grinning: :grinning:

Jak já bych brala takovej 12tt :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
baf už jsem tu, byla jsem v bance, děs běs, lidí málo ale předemnou tam byl takový debilek IQ tykve co si vyřizoval stavebko a ještě smrděl potem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už jsem zpět, odpoledne jedeme na bazén tak se těším.
17. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
kuli kočko nestěžuj si jo? :grinning: jsou i lidi co přežívají na bílých jogurtech a graham pečivu už 3 měsíce, na dia musím chodit co 14 dnů, po každém jídle si píchám do prstu a čokoláda? bože to už ani nevím jak chutná, nejvíc mě ovšem serou lidi, tak ví že mám cukrovku a každej mi kupuje bonbonieru kterou pak žere manža , viz včera :rolling_eyes:
17. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
chodíte na těhu cvičení jo? já nechodila a nechodím, jednak je to jen dopoledne to samé ty kurzy a sama bych tam chodit nechtěla jen s manžou, navíc nemám ráda takový hromadný akce kde se sejde 20 těhulí a funí do rytmu. to si radši 2x do týdne zajedu s manžou na bazén a navíc představa že budu chodit cvičit a pak po příchodu dom si budu moct dát akorát bílej jogurt no nejsem blázen :sunglasses:
17. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
strouží: jj, já chodím...byla jsem 2x, pokaždé nás tam bylo max. 5 a je to každou středu od 5, což je taky super. TAkže jsem spokojená. Halvně mi to max. vyhovuje na ty moje debilní záda od kterých mě bolí hlava a v součastné době si na to nemůžu vzít růžového kamaráda :D
kuli: nestěžuj si, za chvíli to bude za tebou :grinning: :grinning: A my ti budeme závidět.
semy: já už chci taky pořádný pohyby :grinning:
17. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
lucko neboj, brzo se dočkáš pohybů :slight_smile:

strouži já chodím cvičit už asi dva měsíce....ve středu od jedný na rehabku, tam nás bývá tak 4-5 a jednou jsem tam dokonce byla sama :D
a pak chodím ještě do nemocnice taky na balony, ale zas úplně jiný cvičení....
jsem ráda že se tak aspoň pěkně protáhnu, když moc pohybu nemám i tím že jsem doma....:slight_smile:
17. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
aha no já jsem o tom cvičení uvažovala ale ve chvíli kdy mi to na gyndě nabízeli tak jsem ještě chodila do práce a jediný volný termíny mají u nás dopoledne, jak na plavání tak na cvičo tak na kurzy a prej jestli chci něco odpoledne tak musím dojíždět do opavy. no vyprdla bych se. pak jsem zase byla nemocná s chřipajznou, pak už se zase chystali vánoce a pak mi našli cukrajdu což byl definitivní zlom v tom že nejsem cvok chodit cvičit a ještě držet hladovku a dobrovolně :grinning: hlavně mě teď stačili ty okna a malování jsem si parádně mákla lepší jak balony a hlavně mi prdnul čípek a malá se sesunula (no aby ne když jsem v 9. měsíci šůrovala mazlákem podlahu jak na vojně :grinning: ) takže teď jsem ráda že ležím a nerodím :grinning:

jinak luci ani nemluv, mě taky chybí ten růžový kamarád já na něm přežívala ten je na všeckona zuby, záda, hlavu, chřipku už se těším jak ho budu moct pak zase zobat :grinning:
17. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
strouži no tak u tebe je to trošku jiné no :slight_smile:
ty jo tobě prdnul čípek jo.....ty jsi číslo teda..tak ať je to v pořádku :slight_smile:

já teda růžovýho kamaráda vůbec nepostrádám......brala jsem ho aorát při menstruačních bolestech a to někdy ani to ne....takže mě nechybí :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
silně uvažuju o tom, že se asi zabiju... já mám dneska den debil :rolling_eyes:

strouži, ty voe, rupnul ti čípek? :sweat_smile: tak se zašpuntuj, ať tam ještě vydrží Nelouš :grinning:
17. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
no nerupnul ale prej vypadá už dost připraveně dle doktorky tak říkala že na sto procent budu rodit dřív . trošku šok no, minule jsem tam byla před 14 dny a to mi říkala jak je pevnej jak skála, malá nahoře jak to bude až za dlouho a teď tam přijdu frajerka po malování a dr. na mě vybafne toto :grinning: ale špuntuju co se dá, já chci březňátko a hotovo, hlavně teda mám pocit že připravenej je asi jen ten čípek páč já teda duševně vůbec na to že bych měla jít rodit :grinning:
17. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
ono i ten břuch nějak sednul za poslední týden dolů, asi chce jít Neluš do novýho pokojíčku dřív ale má smůlu , já čekám na jaro :sunglasses:
17. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
no hele, jak koukám na to foto 35tt, tak mi přijde, že máš břuch nějak níž... :confused: nebo se mi to jen zdá... ?

tak to jsme dvě, kdo absolutně není připravenej na porod.. hlavně okolí se baví tím, jak my dva s mužem budeme mít dítě, že to bude taková "komická" rodinka.. drzouni :grinning:
17. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
no v tom 35 tt se mi to ještě nezdálo zato teď zhruba od víkendu festovně :sweat_smile:

komická rodinka jo? tos neviděla nás, my jsme jak Pat a Mat , nezvládáme ani kocoura a teď máme zvládnout mimčo no to bude ranec.
17. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
my jsme si naštěstí pořizovali inteligentního psa :grinning: tak že výchova nebyla vůbec náročná :grinning:

ale s dítětem to bude boj... to jsem tuhle u našich koukala, jak mamka s malou od ségry procvičuje matematiku.. Luciáš je ve druhý třídě, učí se v matice přechod přes desítku (př. 89+5) a koukali jsme oba s mužem na moji matku jak dva debilové :grinning: :grinning: :grinning: absolutně netuším, kdo se s ní bude učit.. asi budu uplácet mamku na doučování :grinning: načež mi mamka říká: "ty vejce, dyť si dělala 7 let v bance".. a já na to, že teda dělala, ale že moje nejlepší kamarádka byla kalkulačka :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
kuli připomínáš mi mě včera nebyla jsem schopná spočítat kolik je 3400 + 250 :grinning: kalkulačka to jistí, o psaní ani nemluvím, klapu akorát na klávesnici a teď před vánocema když se měli nadepsat vánoční přání tak jsem to musela dopředu nacvičit a stejně to vypadalo jakoby to psala neteř v 1. třídě. potřebovala bych ty písánky co bývali abych cvičila kroužky :grinning: co se týče inteligence kocoura, no ta ludra je chytrej ale je to svině rozmazlená za což chudák nemůže protože jsme ho tam vychovali
17. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
já co jsem doma, tak si připadám děsně v hlavě "prázdná" :grinning: abych to nazvala slušně a neurazila sama sebe :grinning:

strouži, v čem pojede malá z porodky?

Já mám totiž připravenou spíš zimní verzi, páč se mi nechce věřit, že bude zkraje dubna tak jako loni :sweat_smile: to jsme 4.4. seděli na zahradě v krátkých tričkách, sluníčko a opejkali jsme buřty :grinning:
17. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Nazdar-zeny
co-mam-rikat-ja-uz-jsem----4ROKY!!!!doma-nekdy-si-pripadam-jako-idiot
17. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
já jsem prázdná už dlouho, viz minulý týden věř nebo ne ale jenom stroužina si dokáže totálně zablokovat internetbanking vč. telebankingu a ještě i zmotat ten jediný odblokující kod takže jsem dneska musela kvůli toho do banky aby mi vytiskli kod novej, na základě toho musím zavolat na infolinku kde mi na základě toho kodu vystaví další kod ten pošlou domů a tím kodem si to odblokuju abych si mohla pak změnit heslo a dostala se k účtu :sweat_smile: prostě těhudemence nebo alzheimer fakt nevím.

malá pojede v zimní verzi páč jestli budu rodit dřív tak teplo na buřty začátkem března asi nebude :grinning:má kombinézku pod to dostane overálek a pod to bodýčko a nahoru deku ale že loni bylo hic na začátku dubna to si pamatuju, slavili jsme narozky u tchýně a já se tam přiopálila na sluníčku a bylo to 5.4. , letos ale myslím že to nehrozí, v dubnu jestli se udělá hezky spíš čekám záplavy
17. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
strouži, ty jo, to maj nějaký složitý s těma kódama ne??? :confused: :sweat_smile:
hm, tak to máme nachystanou stejnou verzi... tady pod horama bejvá zima ještě i v květnu.. jak foukne, tak ten ledovej vítr je nic moc :unamused:

elo, tak já si myslím, že seš na tom v pohodě ne :grinning:
17. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
nastesti-mala-je-docela-sikovna-a-inteligentni--ted-jsem-ve-fazi-ze-se-ucim-psat:slight_smile:))))
17. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
elo,
s tím psaním jsem měla tuhle záchvat.. muž byl na školení trenérů a jak tam měl přednášku ohledně anatomie, tak si chtěl dělat poznámky... přijel domů a říkal: "já jsem si chtěl dělat poznámky, fakt chtěl, ale ono mi to nešlo psát :grinning: " .. chtěl jsem napsat psací malé "s" a v tom jsem zjistil, že jsem totální debil, že to prostě nevím, tak jsem se na ty poznámky vybodnul a pověřil tím mladšího kolegu" :grinning:
17. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
ja.taky-pismenka-pisu-pulku-tiskaci-pulku-psaci:slight_smile:))
17. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
je to někdy fakt sranda... a počkej až malá bude chodit do školy :slight_smile: to bude teprve fičák :grinning:
17. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
doufam-ze-bude-chytra-nemam-na-to-trpelovost
a-ona-tvrdohlavy-beran--to-bude-dvojka.
ja-se-vzdy-rozciluji-jak-to-nemuze-nekdo-nechape-kdyz-to-chapu-ja :grinning:
17. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
no jo to víš na jednu stranu chápu že je to chráněný ale na druhou by měli myslet i na to že jsou i vykrachané těhule conejsou schopné napsat po sobě 3x správně heslo :grinning:
eli 4 roky jo? no a tys vlastně šla na MD hned po škole viď? no to by mě kleplo, zatím mi práce nechybí ale myslím že tak za rok už jo, ale zase si chci malou užít, snad se po příchodu zpět do práce budu schopná aspoň podepsat a nebudu šišlat na lidi :grinning:
17. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
:slight_smile:ja-jeste-rok-s-malou-studovala.jezdila-s-malou-na-zkousky:slight_smile:)
17. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
ty jo já když si vzpomenu, že jsem měla třeba 14 dní dovolenou a byla jsem pak v práci jak Alenka v říši divů :sweat_smile: a jak chytne člověk mezi ostatníma ten šílenej slovník :grinning: stačí pár dní na vodě, na horách, u moře a pak když mi spadla tužka na zem u školení, tak to bylo samý: "ty vole mi to muselo spadnout" :grinning: a ostatní kolegové se nestačí divit :grinning:
17. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.