• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
to jo, já si vzpomenu na nás, s manžou oba nervy v kýblu, já uřvaná po tom co mi ta kráva řekla, šli jsme na nákup aby nám ta čekací 3 hod. doba než si ho můžeme odvést utekla ale ploužili jsme se po obchodě jak blázni bez nálady, pak to manža nevydržel a volal tam až mu teda řekli že je v pořádku ale spí tak jsme se uklidnili a šli jsme koupit doktorovi bonboniéru. akorát teda jak nám ho přinesli tak byl jak hadrový panáček chtěla jsem ho hned vzít do náruče a pomuchlat ale to mi nedovolili že by měl být v klidu v pelíšku (má takový ten přenosný proutěný koš) tak jsme jeli domů doma jsme se u něho střídali první hodiny no mazec. chci vidět co budeme dělat s děckem. manža měl ten den vánoční večírek ale ani tam nešel prej máme doma maroda tak nikam nemůže a na druhý den si vzal volno :grinning:
23. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
ty jo až za tři hodiny jo?....já mám pocit že mě říkala že si ho budeme moct hned odnést....i psa tenkrát jsem hned mohla vzít dom....tak uvidíme no....máme to kousek tak se ldyžtak vrátíme...
23. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
semy: jj, to je hned ........neboj se o něj o krasavce.
23. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
no hned nevím všude co jsem slyšela i na netu tak mi řekli že se čeká 2 hod. minimálně kdyby byli komplikace.
ona je to přecijen narkoza, čeká se až se začne trošku sám probouzet jestli nebude moc zvracet atd. taky mi ten dr. řekl že měli případ že se kocour probral a začal si to vykousávat tak musel znova na sál. mě se to zdálo nekonečný ale na druhou stranu je fakt že kdyby mi ho dali hned byla bych v prdeli ještě víc protože takhle jsem viděla že se budí a žije reaguje, kdyby mi dali kocoura čerstvě ze sálu který je fakt mrtvej tak bych se asi složila.
23. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
lucko já vím že je to hned :slight_smile:
no to je jedno...uvidíme zítra...já se nějak nenervuju, věřím že to bude v pohodě....
23. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
semy to uteče, já taky měla ráno gyndu a odpoledne kastraci bylo to týden před vánocema tak nervíky ale teď s odstupem času si říkám prkotina ten den hrozně utekl a fakt vše v pohodě
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
ahojky holky....tak mám vééélkou novinku :slight_smile:)
Čekáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: DAVÍDKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak jsme naprosto v pořádku, vše jak má být..odpovídá 21+3
A tady je náš Davídek :slight_smile:))
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3840536&vReferer=
a další dvě fotky....:slight_smile:))
24. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
semy-ja-jdu-s-kocourem-v-pondeli-a-rekla-mi-ze-si-pro-nej-muzu-hned-prijit-takze-za-pul-hodky.
Gratuluji-dalsi-klucina-do-party
24. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj elo..děkujeme...my jsme si Koudíčka odváželi až asi za 15 minut hned domů....takže jsem i radši že je s náma..ještě spinká brouček můj malej...
24. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahoj ženy :dizzy_face:

Semy, supééér další nápadník do party :grinning: hlavně, že je všechno ok :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
ahoj Kuli...no joo..další chlap :grinning:
24. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
semy: gratulacééééééééééééééééééééééééééé :wink:
25. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Děkujůůů :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
ahooooj holkyyy už to víte?? teď jsem na to narazila na jiným tématu, rinty se dneska narodila dcerka klárka!!!!!!!!!!!!! víc nevím jen co jsem pochopila musela na císaře kvůli placenty.

semy moc gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
fakt??tak-ze-gratulujeme:slight_smile:
25. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
já na ní bohužel nemám číslo ale psala to jedna holka u ní na březnovkách
25. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
aha-ona-byla-tak-nejak-stejne-jak-ty-ne?:slight_smile:
25. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
jj měli jsme stejný TP i když na druhou stranu podle oplodnění musela být rinty dřív protože ona už měla čárky na testu když jsem já byla teprve den po ovulaci :sweat_smile:
25. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
tak už jsem to trošku zjistila včera jí prdla voda když měnila kocourovi záchodek ale nebyla si jistá že je to ono tak čekala další hodiny pak vzala tu vložku mokrou do porodky aby na to cákli tu vodičku jestli to plodovka je, tak asi byla ale co jsem pochopila tak nakonec asi byli nějaké problémy a šla na císaře, KLárka se narodila dneska ve 12:50, má 44 cm a 2 290 gramů takže drobek ale to neva hlavně že jsou holky v pořádku :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
to jde:slight_smile:ja mela 2150 :wink:
25. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
takový drobci jo? no já měla při narození 4,5 kg :sunglasses: :grinning:
26. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

rinty strašně moc gratuluju..to je překvápko teda..tak ať jste zdravý :slight_smile:))
já taky měla pi narození dost...3,90 a manžel měl 4,90! se trošku bojím co mám v bříšku asi za obříka :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
semy neboj oni si tě pohlídají, já se bála taky že malá bude velká kvůli toho že jsme měli s manžou oba přes 4 kila, navíc ta moje cukrajda ale teď mi dr. říkala že ať se nebojím že její odhad je že malá nebude mít víc jak 3,5 kg, teď má 3 kilča a půlkila možná ani nenabere. hlavně záleží na tom jak se budeš ty stravovat co mám tak zkušenost, hodně holek co znám co se přežíralo v těhu tak fakt ty děcka mělo velký přes 4 kila , moje sestřenka měla dítě dokonce 5,3 kg!!!!!
26. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
ty jo tak to měla mega obříka...no vím že tam ta rodinná dospozice určitě hraje roli...ale nějak to půjde no..:slight_smile:
to já se rozhodně nepřejídám....normální porci ani nesním většinou...
26. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Dobré ráno holky
takže rin gratuluju!!!!!!!!
26. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
jůůů Týnko gratulace :slight_smile:)

tak ted je na řadě stroužek?
26. únor 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
jj, stroužek už taky pomalu rodí.
chro: a co ty???
26. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
tak to určo lepší je to nahlásit dr. , já to hlásila hned že jsme byli větší tak mi slíbila dr. že se to bude hlídat a to se ještě nevědělo o cukrovce. každopádně jídlem to taky bude, jasný že obyč porce nebo i kdyby byli větší neva to je jasný, spíš bych to řekla že přibrat 10-15 kg je normálna ale holky co přiberou 30 kg a nemají to z otoků to normálka fakt není a fakt ty děcka pak větší můžou mít. třeba jedna holka z koně, máme stejný TP, já nahoře málo (ale to kvůli diety ale to je fuk) a naše malá odpovídá tabulkám má 3 kg a to říkala dr. že je spíš dlouhá než tlustá a týdně přibere tak pár deka (a to jak říkám má k tomu gen předpoklad i předpoklad z cukrajdy a velká dle dr. není) zato ta druhá holka ta nemá ani jedno a nahoře měla už ve 20 tt 18 kg teď má nahoře skoro 30 a i když jsme stejný TP tak její mimčo má teď už skoro 4 kg!!!!!!!! takže pak mi může vykládat že měla velký dítko z vitamínů jako je častá výmluva mamin, prdlíky když mrkám na diskuzi jak je schopná sníst plnej plech buchet a zapít to 3 litrama sladkýho nápoje a za 2 hodiny si na to dát 3 řízky tak ať mi vykládá jak se držela v jídle a fakt nechápe kde se vzalo to velký dítě :zipper_mouth:
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
HOj ženy :dizzy_face:

co to tady čtu, rinty už to má za sebou :confused: :sweat_smile: ježiš, takovej diblik... no ona to ale dožene :wink:
tak kdo ví, co s tou placentou chudák měla... :unamused:

já mám dneska uklízecí mánii... tuhle jsem normálně večer vylezla ze sprchy, standartně jsem si namazala břuch a pak jsem z ničeho nic začala drhnout sprcháč, záchod, umyvadlo... a nic jsem na sobě neměla, páč jsem čekala,až se mi to vpije do kůže, tak že jsem nahatá prováděla všechny tyhle věci, no pohled na mě byl asi neskutečnej, páč manžel se mi děsně smál :grinning:
26. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
ahoj luci a chrobi

holky neblázněte já na to ještě nejsem duševně připravená :grinning: hlavně my čekáme na březen :sunglasses: uvidím co mi řekne dr. v pondělí v porodce na poradně snad si mě tam už nenechaj, moje dr. říkala že týden vydržím určo a pak se uvidí tak doufám že min. týden ještě vydržím
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.