• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
kuli joj hnízdící instinkt jo? hele mě to taky kolem toho 35 tt drželo to jsme zrovna měli vymalováno tak jsem grutila akorát že dle dr. jsem si vygruntila že se dřív otevírám :sweat_smile: ale co no, radši jak tě to chytne to uklízení než by nechytalo, já bych taky měla dneska uklízet ale sedím klasicky u koně :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
semy a co kocour už je v poho?? náš měl včera krizovou noc, zlobil jak čert nechtěl spát tak dostal na prdel tak uraženě spal s manžou a od rána se mnou nemluví :sweat_smile: navíc poslední dobou má debilní zlozvyk ohlašovat svoje čůrání a kakání vřískáním, vždycky si stoupne do předsíně a začně žalostně vřískat jakoby mu rvali ocas po kouskách řve tak asi 10 minut a pak se jde milostivě vyčůrat a je klid.
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
strouži, já jsem teď poklidila jen lehce, utřela prach, srovnala si tu krabice, ... teď jsem si frkla nohy nahoru a pak zase část.. nechci to moc přehánět... noc byla taková nějaká zvláštní, budila jsem se, malá měla asi mejdan, a bolelo mě z toho děsně břicho... :unamused:
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Strouži: jj, čekáte na březen a ten je v pondělí :-d :grinning:
kul: to musel být pohled :grinning:
26. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
kuli no asi budete mít pařmenku, naše madam bude spáč, v noci mě teda nebudí nikdy, večer kope kolem 8. večer, pak kolem 10. a pak spí jak dudek až do půl 6 ráno. každý den přesně na minuty :grinning: takže na noci si fakt nestěžuju, záda mě nebolí snad jen ty kosti, a občas čůrání ale jinak spím jak mimčo
26. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
strouži, ona měla tenhle noční mejdan poprvé za celou dobu, co ji u sebe mám :sweat_smile: jen doufám, že to byla výjimka :grinning:

luci, se divím, že muž přežil ten pohled na mě :grinning:
26. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
strouži tak já mám v tuhle chvíli na kilech +1,5kg takže asi moc mít nebudu...i když je mě jasný že to teď bude naskakovat více...no Davídek má podle odhadu asi 450g což je atím normál..a doktorka to ví..tak uvidíme no :slight_smile:

Kocourek to zvládl dobře...vezli jsme si ho hne domů, takže od příchodu cca po 20 minutách už jsme odcházeli..hezky se prospal, když byl ještě oblblej tak chtěl skákat na křeslo akorát tam nedosáhl šmudla tak jsem ho vždycky chtala v letu..jinak dobrý..3x zvracel a pak spal celou noc...a včera už o tom ani nevěděl že se s ním něco dělo :slight_smile: Tak jsem ráda že to zvládnul tak dobře :slight_smile: teď mě tady spinká u boku..je to náš mazlík milovaný :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
kuli ať si zvyká, jak jsme byli v té porodce a sestra nám říkala jak chlapy ve vypjatých situacích jsou schopni ženě měnit i vložky, nechají do sebe kousat, škrábat a dokonce nejsou vyjímkou případy kdy ženská muže při porodu poblije a chlap ani necekne tak si říkám že koukání je ještě to nejmenší :grinning:

luci jj pondělí no to by šlo to je hezký datum ale já chci radši 10.3. :wink:
26. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
HOlky tak já co mám pinĎu u sebe, tak jsem nejdřív chodila čůrat 6x za noc a teď už chodím jen tak 1x až 2x no a jinak stále zvracím. Naposled asi před 5 minuama, řasenku mám rozmazanou až za ušima - jkao sem jestli vleze teď nějakej klient, tak se lekne.
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
luci vítej do klubu nás bulimiček :grinning: já blila do 27 tt myslím a popravdě bliju i teď někdy. viz v neděli to jsem problila celý odpoledne, viz minule u dr., jakmile mi dají pásy na ozvy na břicho tak se mi začne natahovat atd. včera jsem málem hodila šavli u holičky byla jsem ráno na krev tudíž bez jídla a vlezu tam a cítím ty peroxidy tak jsem se málem zkácela a obšlehla jsem nějakou paní :grinning: naštěstí to holička vycítila tak otevřela okno a mě posadila k sobě dozadu
26. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
semy tak to máš super já mám nahoře 2,5 kg. měla jsem o kilčo víc ale to jsem zase minulý týden shodila ale u mě je to dietou a asi i štítkou. neboj ty budeš mít málo jenom ale aby si z toho nebyla pak unavená jak já, já jsem sice ráda že netahám sebou navíc 20 kg a že nebudu mít co po porodu zhazovat ale zase se cítím taková vyšťavená
no vidíš kocour v poho u nás to bylo podobně akorát v noci chtěl vylízat z pelechu tak jsem toho moc nenaspala ale pak ty následující dny byl jak zlatíčko pořád se mazlil nezlobil, zato teď už na to definitivně zapoměl a zlobí zase :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
semy,
já jsem ze začátku taky moc nepřibírala, ale od 5.měsíce to skákalo fest.. co týden, to kilo :sweat_smile: a ty vánoce mi daly zabrat, sežrala jsem celej plech perníčků třeba :grinning: teď už se mi váha zastavila, díky bohu, páč jako přibrat někde 20kg fakt nechcůůůů :confounded: :grinning:

strouži,
mno já jsem hlavně muže připravovala na to, že jako než abych se nechala "zkrátit-oholit" břitvou v porodce, že mě radši toho zbaví on :grinning: prej "nou problema" :grinning: my jsme si s manžou už toho dost zažili :sunglasses: :grinning: a je teda fakt,že něco je extrém (což tu ventilovat nechci), tak si myslím, že muž ustojí docela dost věcí.. navíc je to dobrovolnej hasič a už si prošel různýma situacema a že to nebylo zrovna košer :confounded: ale porod ještě nezažil,tak bude premiéra :grinning:

luci,
chudáku, furt zvracíš? ty jo, tak to nezávidím,já neházela šavli ani jednou,... za to bych teď trhla asi rekord v lítání na WC :grinning:
26. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
jo tak holení to jsem manžu taky zasvědcovala, tak to o víkendu zkoušel a stejně mu to nešlo nakonec jsme to vyřešili že drží zrcadlo a holím si to sama :grinning: hele můj manža je zase záchranář, tahali kolikrát mrtvolu napuchlou ožranou od ryb z přehrady a pohoda ale když řeknu doma slovo hlen tak zezelená :grinning:
26. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
strouži, já mu o porodu toho moc neříkám, prostě bude postavenej před hotovou věc :grinning: ale říkala jsem mu,že když se nebude na cokoliv cítit v průběhu porodu, kdyby mu bylo zle, či prostě to nechtěl, tak ať normálně odejde... nechci, aby měl z porodu trauma nadoživotí :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
jj to jsem mu říkala i já, že jestli tam jít nechce že mi to neva akorát by mě mrzelo kdyby nebyl u toho prvního okamžiku jak malá vyleze protože to si myslím bude dojatý, říkal že na klasický porod půjde případně se bude chodit venčit na chodbu to rozdýchat a vrátí se ale na císaře by prej nešel
26. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
kuli no já teď začínámj šestý..a aztím to jde hodně povolna...tak uvidíme....
strouži on ej Koudy teda pořád mazlivý..i předtím byl....zvlášť poslední dva měsíce cca....hidně si ke mě chodí lehnout přes den, pomazlit se..v noci spí většinou s náma u nohou....
holkiy to máte odolný manžele :slight_smile:)
26. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
tak to jsem říkala manželovi taky..že kdyby nezvládal tak půjde....a i jsem říkala že stejně bych ráda aby byl jen u mě jako u hlavy, nemusí vidět zas všechno co se tam bude dít úplně...jde o podporu a přesně aby viděl malého hned stejně jako já :wink:
26. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
holky, jdu si hodit něco pod žebro, hlad se hlásí :grinning:
26. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
semy náš je jak kdy, jsou dny kdy je zlatíčko a dny kdy je na zabití. mazlivý bývá nejvíc v noci, to za mnou přijde do postele a mám pocit že mi vyrazí zuby jak se mi mazlí o obličej, ráno se taky tulí až moc ale pak přes den to je jak jakyl a hyde, kouše, škrábe demoluje byt.
26. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
tak to nám naštěstí byt nedemoluje vůec..má svoje škrabadlo a na nic jiného nešáhne....:slight_smile: jako že to ničil a tak...
26. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
tak to ti závidím, náš má škrábadlo jako modní doplněk,škrábe jinak vše, hlavně židle v kuchyni :rolling_eyes: ty naštěstí si můžu nechat kdykoliv zadarmo potáhnout znovu v práci. jinak včera mi zase vyhrabal hlínu v květináči vyválel se v tom a lítal pak po bytě takže paráda. teď začal být závislý na vodě, je schopný sedět celý den u kohoutku a máčet si v tom packy, čumák, několikrát skočil do vany plné vody no masakr. jsem ráda že aspoň v tomto je čistotný akorát že mi pokaždé plave koupelna nebo kuchyň a o spotřebě nemluvím
26. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
vodu z kohoutku má taky rád..proto jsme mu koupili k vánocům fontánku pro kočky a od té doby už nežebrá v koupelně že chce pustit vodu....je fakt super..moc doporučuju...
škrabadlo používá tak hojně že jsem tu nejvíc používanou tyč musekla teď o víkendu namotat novým sysalem protože to měl už úplně rozervaný a přetrhlý....na kytky šel jako malý, ale důrazně jsme mu řekli že to ne a on pochopil, takže se na mezi kytkama v pohodě prochází ale nehrabe, nekouše...no je to naše zlatíčko :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
holky, já nevím, jestli je dneska nějaká divná konstalace hvězd či čo, ale naše bafu je nějak bez šťávy,... ráno jsem ji pustila ven, za chvíli přišla a šla si lehnout... furt spí... a to je zvyklá se mnou snídat a dneska nic... ani oběd... chjo,... :unamused:
26. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
semy máte inteligentního kocoura no jo šlechtic :grinning: náš pochopil zákaz u všech květin jen jeden květináč ten mu nedá spát dodnes, nevím proč zrovna tohle kvítko ho tak láká.koberce teda už neničí za což jsem ráda protože je máme nový ale zase poslední měsíc si zvyknul lézt na sušák s prádlem a rozhryzává kolíčky na prádlo , ale tak to se dá přežít ty nestojí moc. Fontánku pro kočky? ty jo to jsem nikde neviděla hned mrknu na net. náš mě přijde jak mýval, stačí když umývám nádobí a už mi tam leze, všude cáká za chvíli budu mít kuchyň plno plísně.
26. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
joooo tak krabice to znááám, my máme krabice všude, jednu má na skříni tam ho dáváme když už si nevíme s ním rady.dneska mi zase ležel půl dne v krabici z pošty, ještě miluje igelitky

fontánka super, asi jí dostane Oliver na narozky má je na konci března :grinning: takže kocoura mám zkrku akorát teď nevím co dát manžovi k narozkám ten je má taky v březnu. no co nedostane nic, Neluš je dost velkej dárek :grinning:
26. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
tak mu dej taky fontánku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jasný že Nelinka je mega velký dárek :wink:
26. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
komu? manžovi? no to bych mohla třeba by se mu to taky líbilo :grinning: kocourovi se to líbit bude určo takže to objednám :dizzy_face:
pro mě je neluš dost velkej dárek takže já mám narozky v dubnu ale nic nechci, včera manža říkal že mi nedá zálohu co bral že si nechává prachy na kytku, tak jsem mu říkala že kytku do porodky stejně donést nemůže a hlavně co s kytkou, stačí když mi donese do porodky segedýn od tchýně v kastrůlku :grinning:
26. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
hihi pro tebe teď bude každé jídlo dárek viď :grinning:

ni nic..nechci provokovat..ale jdu obědvat ...:slight_smile:
26. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
každé normální jo :sunglasses: hlavně omáčky ty mě fakt chybí , mě ani tak neva ten zákaz sladkýho ale chybí mi to normální jídlo prostě normální oběd ,doma přemýšlím co si uvařit abych to mohla , když mě pozvou naši na oběd tak mají taky stresy co mi mají dát zrovna včera jsem tam šla a mamka se mi chudák omlouvala že zapoměla že nemůžu bramb. kaši ale že příště to napravý a udělá rýži :sweat_smile: tak jsem jí říkala že příště už nebude, že příště už přijedu s kočárem a chci knedlík :grinning:
26. únor 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.