• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

prvně jdu pogratulovat tynce ke Klárce :dizzy_face: je krááásná :dizzy_face: přeju vám ať se brzo rozkojíte a máte jen samou radost :wink:

stouží ..kualik
vám přeju ať se dobře prospíte protože první tři měsíce s mímem sou fakt záhul :sunglasses: mě ty kecy děsně štvaly každej počkej to se ani nevyčůráš a vono je to holky fakt přesně tak :sunglasses:
Je jasný, že nám malej dělá neskutečnou radost a je to naše štěstí ale představovala sem si to krapet jednoduší :grinning: :grinning:
Včera jsme se vrátili z moravy tak malej zvládnul 4hodinovou cestu úplně úžasně :dizzy_face: je fakt že jak se překulil tak je to úplně jiný dítě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořád vychechtanej milej no prostě k zulíbání. Dnes teda se teda od šesti do půl 8 nechal nosit na ruce a museli sme dělat po bytě náš kroužek do kuchyně za světýlkem do pracovny na zrcadlo a teď konečně chrouní v kočárku tak mám čas kouknout na koně a vypít kafíčko :sunglasses:
Budu průběžně nakukovat a opatrujte se holky :wink:
3. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
překulil třetí měsíc sem chtěla napsat :grinning: no jo no je znát že už sem nějakej ten rok doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
brý ránko

kuli ne jen jogurt ne,mám k němu suchej graham rohlík , pak si počkám hodinku dvě a dám si mandarinku :grinning: manža flegmatik? no to je na zabití, můj je tak napůl hodně toho snese než se rozzuří zato já jsem hned a nesnáším jak sedí směje se mi do obličeje a dělá že je to pohoda :angry:

ahoj laděnko no to mi ani neříkej že budu bez čůrání :grinning: kamarádka mi to taky říkala že nestíhala si umýt ani zuby tak s tím počítám, jen můj muž jaksi ne, ten si plánuje jaká to bude pohoda, když jsem šla k holiči min. týden tak se hrozně divil proč jdu k holiči před porodem když už tak si mám skočit po porodu to bude času habaděj :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
strouží :grinning: :grinning: ten bude vykulenej počkej :wink:
3. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
zuby si čistím někdy i v 1 odpoledne :zipper_mouth: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
ale když mladý pán spinká dopo v kočárku mezi pracovnou a předsíní a tam je blízko koupelna a wc tak musím chodit po špičkách aby aspon chvilku pospal takže nechodím tou dobou ani na wc :grinning:
3. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
ladi taky myslím, manža si to představuje jak hurvínek válku, že malá bude krásně spinkat, papat , on přijde z práce půjdeme na procházku doma bude uklizeno navařeno prostě ideál. večer jak vykoupeme malá půjde spinkat bez problémů no sen, tak chci vidět jak bude zírat že realita je jiná :grinning:
3. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Hoj ženy :dizzy_face:

Laduš, nazdárek, bohužel máš pravdu v tom, že to je ze začátku fakt záhul. Mě to ségra furt říká,že ať si ještě užívám pohody, že pak nebudu vědět kam dřív... :sweat_smile: ale hold to musíme přetrpět a vydržet že. Naštěstí je ženský tělo na to naprogramovaný,tak že doufám,že to dám :grinning: musím :grinning: Ty jo teď koukám, vy už máte 3 měsíce, to je fakt fičák. Jak ti spí malej přes den?

Strouži, já jsem byla u kadeřnice před 14 dny, nechala jsem si to fakt dost zkrátit a řekla jsem jí, že tak za sto let jsem u ní, že dřív to asi stíhat nebudu :grinning:
3. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoooj :slight_smile: jo jo je to tak já sem věděla, že to bude náročný ale takhle to sem teda nevěděla :grinning: malej potřebuje mít svůj režim takže ráno vstává někdy v 6 někdy v půl 8 podle kojení jak je rozjetý z noci pak je hodinku a půl vzůru musíme cvičit nožičkama povídat nosit k zrcadlu a to naše kolečko :grinning: pak spinká hodinku někdy hodinku a půl v kočárku pak kojíme zase cvičíme hrajeme si na hrací dece to už vydrží tak dvě hodinky pak kojíme přebalujeme větráme zadeček a jdeme ven... v kočárku vytuhne na 2-3 hodinky pak zase vzhůru nošení zábava schovka za plínku a bafání :grinning: a tak to jde až do té šesté půl sedmé to už pospává jen po 20 minutkách během kojení pak koupačka mazání tělíčka zábava tak 20 min ...dlabanec a do peřin :dizzy_face: od půl 8 až 8mé mám klid na ty 4-5 hodin ale to se chci vykoupat poklidit bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: požehlit a svalím se za ním
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
kuli nápodobně, já jsem jí taky říkala ať to veme víc a udělá pořádně tvralej melír protože mě tam dlouho neuvidí a pak až někdy přijdu že budu chtít lepší barvu protože nebudu mít jen odrosty ale rovnou šedivý vlasy z toho všeho :grinning: i když na druhou stranu nevím kde se objednávají hodný děcka ale teď mám kolem sebe 3 maminy mají mimča pár týdnů a jsou totálně v pohodě. děcka jim spí v noci parádně, přes den taky, stíhají všecko, potkala jsem tchýně dvou z nich a obě vozili byla sobota dopoledne kolem oběda, já ulítaná a to ještě ani malá není na světě jsem letěla z obchodu dom uvařit a babičky že prej vozí, maminy hrajou tenis, prej chodí cvičit, hrát tenis, už byli obě u holiče, ta třetí stihla 3. týdny po porodu kosmetičku, prostě paráda a to přitom měli všechny doma ani ne 2 měs. prcky :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
já si byla holiče dohodnout zrovna včera jestli mi tam malýho může manžel přinést na kojení :grinning:
3. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
strouží tak asi nekojí a mají hlídání ... náš přes den vyžaduje co 2 hodiny kojení takže to fakt nestíhám je pravda, že v kočárku vytuhne ale spoléhat na to nemůžu :confused:
3. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
ladi :grinning: :grinning: :grinning: to tam budeš tak dlouho? já doufám že v případě nouze bych ty 2 hodinky bez malé zvládla a pak bych hned letěla domů nakrmit
3. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
jo jo já mám hrozně hustý pačesy takže sem tak 3 hodiny :angry: než dá melíry a přeliv :confounded:
3. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
já sem na malým totálka závislá dojedu jen nakoupit takže sem byla bez něj max hodinu ale je paradox když byl menší tak sem byla 2 hodiny v čoudu nakupovat vánoce ...ale ted to už nedám :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
už pláče rostou nám zuby tak zatím pa :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
jj já budu stejná, já nejsem schopná být ani hodinu bez kocoura natož bez malé. když hlídají kocoura naši tak jim voláme snad co hodinu jak se má, jestli jedl, čůral kakal, mamka nás musí zásobovat MMSkama a to jsme třeba jen den pryč :grinning:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
mno mě furt manžel ujišťuje, jak budu mít "svoje volné dny", že prej 3x v týdnu budu mít prostě den pro sebe, že bude hlídat (odpol,večer) a že budu moci vyrazit cvičit, kosmetika, vlasy, drby... je to sice od něho hezký, ale v reálu to bude asi jinak tipuju :grinning: tchýňka, která je od nás asi metr furt říká, jak bude hlídat, už si zařídila postýlku, apod. Naši od nás bydlí ani ne 400m... moje mamka je už zajetá hlídací babíčka od narození ségřiných hadů... tak třeba si k tý holičce i zajdu dřív :grinning:
3. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
btw. nám když naši hlídaj psí slečnu, tak odjíždíme a já řvu jak tur.. a to jsem řvala ještě než jsem byla těhu :grinning: cíííťa no :grinning:
3. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
kuli tak to máš dobře zařízený, já bohužel ani jedno. tchýně je daleko, moje máti blízko ale zase už má 4. jiné vnoučata které tam jsou furt, zahrádku na kterou se třese jenom jak sleze sníh a hlavně teď má jít teta i strejda na operaci kyčlí takže naši jim budou pomáhat na baráku s běžným provozem, jako úklid, vaření atd. takže u nás tohle moc nehrozí že by mi malou ze začátku někdo pohlídal kromě manži.
3. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
tak a je fuč.... manžel odjel na Kaprun, vrátí se v sobotu kolem půlnoci :sweat_smile: doufám, že se Maruš nerozmyslí, že chce ven už teď :grinning: by mě musel odvézt do porodnice tatík a k porodu by šla se mnou moje ségra (zdrav. sestra), náhradní varianta :grinning: ale doufejme,že k ní nedojde :grinning:
3. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
čau ženy :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
tak mi doktor na bolení v krku napsal klotkadlo s vyšším obsahem mentolu s tím, že mi to musí stačit, pač nic jiného mi stejně nedá. ale zase mi dal razítko do průkajdy a natočil EKG abych tam už nemusela. Takže super.
3. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
kuli stejně si dobrá že ho pustíš, já jsem od 30 tt zakázala manžovi chodit i na pivo kdybychnáhodou začla rodit :grinning:

ahoj luci na bolení v krku si kup mullerovi pastilky s islandským lišejníkem, mě pomohli a můžou se v těhu jako jedny z mála :wink:
3. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
strouži, jsem asi blázen, ale beru to tak, že ať si prostě ještě užije :sweat_smile: on je se mnou jinak doma, pracuje teď taky doma, na pivo chodí jen po florbale (2x týdně) ... tak jsem si řekla, že buď a nebo :grinning:

luci, ty cucačky, co doporučuje stroužek jsou fajn :wink:
3. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
kuli no což o to, taky mám dny kdy jsem ráda že manža není doma, on jezdí akorát 1x týdně ke tchánům na pár hodin a pak teda bývá v práci (viz včera až do večera skoro) takže ho taky nemám za zadkem, ale prostě vím že když něco bude doma do 10 minut a v takovém stavu aby mě mohl odvést a nesmrděl hospodou. protože když jsem jela na pohotovost kvůli potratu tak to zrovna byl na pivku takže jsme museli volat taxíka a smrděl pak přes celou čekárnu cigaretama a chlastem no styděla jsem se, to samé když mě píchla vosa a otekla mi noha, on slavil někde v nějaké prdeli bez signálu narozky od kolegy, takže já jsem si musela shánět odvoz,všechny čísla na taxíky co jsem měla v mobilu nefungovali, volala jsem bráchům ti to samé zrovna na pivku takže nakonec mě odvážela švagrovka. tam mě napojili na kapačku že si mě tam nechají já ani věci sebou no nakonec si manža zapnul telefon a přečetl si zprávu a v tom alkoholovém opojení dostal šok, letěl na tu pohotovost začal tam sestře vykládat že tam má ženu co jí píchl sršeň, nechal v čekárně notebook a telefon atd. no a domů jsme jeli na reverz a místo aby se staral on o mě starala jsem se já o něho. takže od chvíle kdy jsem otěhotněla má zákaz si dát i pivko :grinning:
4. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
strouží: díky moc za radu. :wink:
4. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
strouži, ty jo, já kdybych mu zakázala dát si pivko, tak je u nás rozvod :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
kual: tak to u nás taky :grinning:
4. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Tak to u nás ne :grinning: :grinning:
Strouži koukám že máte veselo s manželem :grinning: on s tebou i ty s ním :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mě manžel pojede měsíc před termínem taky pryč asi na 4 dny....bohužel to tak vyšlo, že se žení jeho nejlepší kamarád který mu byl i za svědka..a jelikož je to v Košicích tak pojede sám....:slight_smile:
4. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.