• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
baf jsem zpět, zdechl mi dopoledne net tak jsem musela žehlit a uklízet, mám pocit že mi to někdo vypíná každej den naschvál protože net vždycky naskočí až mám douklízeno :grinning:

kuli tak to u nás není problém, manža zase tak často na pivko nechodí možná tak 1x za 2 měsíce akorát že máme štěstí že zrovna ve chvíli kdy už jde tak se něco stane a pak je problém. on nepije ani pivo doma,už ani nevím kde dostal plechovku piva a leží to tam v lednici snad půl roku :grinning:
4. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
ahoj holky kde jste kdo? tady je už pár dní mrtvo, to všichni rodíte nebo co?? :grinning:

kuli hlavně ty kočko včera tady bylo rušno, jak jsme viděli s Ančou tvoje album a v tom fotku nějakýho mimouška tak jsme už řešili jestli si neporodila :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem koukala na fotečky s bříškem moc pěkný, já nemám moc ráda takový ty pozice nahatá těhule přikrytá hadříkem a uprostřed rozkroku plyšák takže o to víc se mi líbí tyhle pěkné a jemné fotečky které ukážou bříšenko podle mě lépe než nějaká nahatá fotka. fakt moc pěkný :dizzy_face:
6. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Zdárec,

nerodím, zatím, nehodlám teda :grinning:
V albíku jsem měla miminko kamarádky tady z koně... :grinning:

Jsem docela doma udělala dost věcí, dneska jsem byla s bafu u našich už někde od 11h, mamka tam měla děti od ségry a teď jsem dorazila domů, zase tam prudérně mrzne :angry: A čekám na to, až se mi ozve muž, že překročili hranice a jede směr domů. Jak já se těším až tu bude :sweat_smile: Jako ty dny o samotě byl děs běs, strach abych nezačala rodit a plašit :grinning:

strouži, díky za pochvalu fotek :dizzy_face: manža říkal, že ty nahotinky klidně můžeme nafotit doma, ale že v ateliéru decentně :grinning:
6. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
ahoj no já si to myslela protože jsem tě viděla na fcb tak jsem si říkala že jedině že bys drbala i v porodce ale zase nás překvapilo že u toho nebyl popis čí mimčo to je jako bývá zvykem takže příště prosím psát přesně kde a čí dítko je v albu a hlavně se pravidelně hlásit :grinning:

já jsem taky dneska celkem stihla dost věcí, hlavně jsem manžu zaúkolovala až jsem si říkala že to nemůže stihnout ale stihl, uklidil perfektně sklep, umyl schody, uklidil a umyl auto a skoro u toho zmrzl ale musel, nepojedem z porodky přece jako prasátka :sunglasses:

nahotinky doma? no to je ještě horší jak v atelieru, právě že když se to umí tak z toho atelieru je to i pěkný hlavně černobílý ale takový ty domácí pokusy o umění jsou katastrofa, zrovna minule jsem koukala na fotku jedné těhule, měla snad 150 kilo, šílený vlasy a výraz, na sobě nějaký saténový hadr, ležela roztažená na gauči kolem sebe plyšáky a největšího před pipkou a prej jí fotila kámoška na digitál. no hnus, někdo je hold nesoudnej. hlavně tyhle sexy fotky pak vyvěsit na net, no děs běs.
6. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
jájsem asi hrozná konzerva, zrovna čumím na fcb na fotky jedné holky ona je tam ve spodním prádle a má tam tak 5-letou holčičku u sebe. tak nechápu proč je ona skoro nahatá a ta malá oblečená :sweat_smile:
6. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
strouži, manža fotí docela dobře :wink: i když teda s nahotinama zkušenosti ještě nemáme :grinning: mno.. nebudu to rozebírat :grinning:

Jsem dneska koukala, jaký jsem si to koupila poporodní vlojdy a oni nemaj žádnej lepící pásek :rolling_eyes: na to asi ještě dolepím oboustranou lepící pásku :sweat_smile:
Ještě si nakoupím neperlivý vody a je to asi v cajku vše...
Přemýšlela jsem o té odsávačce na mlíko.. jelikož asi budu hodně aktivní, tak by se mi šiklo odstříkávání a budu asi líná na růčo, tak uvažuju, že to pořídíme....
6. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj jdu kouknout jestli nerodite :grinning:
6. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Laduš zdárec, nooo já sice měla krušnou noc předevčírem, ale jinak pohodáááá :grinning:

Jak se má Víteček?
6. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Ty vlozky nemaji pasku protoze budes litat na volno bez spodar
6. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Jakou krusnou noc? Jeste si sama doma?

Vita dnes regulerne objevil, ze muze v ruce drzet cokoliv tak na chrastitko v puse silha :grinning:
6. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Vlozim vam video at vidite na co se muzete tesit az budete mit poklady doma
6. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
6. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Laduš, chytaly mě v noci křeče hodinu co hodinu :sweat_smile:

Lítat na volno bez spoďár???? Ježiš :sweat_smile:
6. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
no jasně budeš tu vlojdu držet mezi nohama svojí vůlí :grinning:
6. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
btw. muž už je na cestě domů, juchů :grinning:

Laduš, ty jo, nejdřív bych řekla,že se mu ten klinkající medvěd nepáčí, ale pak jak se rozkecal :grinning: :grinning: :grinning: boží :grinning:
6. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
ani náááhodou, jdu na ně asi fakt nalepit oboustranou pásku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
tak třeba spodky sneseš já sem po císaři nemohla ale i holky po normál porodu kalhoty nevzaly tak nevím :sweat_smile: aby se ti pak páska nenalepila na stehna :sunglasses:
6. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
on je hrozná keliška :dizzy_face: chce pořád akci ale večer chodím spát už v 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
tak po tom císaři to chápu,...

hele, já si udělám tu vlojdu jako ji nosily tenkrát.. kus hadru, svázat, přes rameno,mezi nohy a pak to jen posouváš :grinning: :grinning: :grinning:

tak jestli chodíš spát v 7, tak to seš pak fit ne?
6. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
ano sem :grinning: jen celou noc kojíme a přebalujeme jinak pohoda
6. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
nic si na to nelep to si rovnou kup s páskem :sunglasses: fíha jak se vám to krátí
6. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
no vidíš to, pohoda :grinning: :grinning: :grinning: jak často kojíš? ještě mu to stačí? :confused:
6. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
usne kolem 7 až 8 večer pak dá někdy 5 hodin někdy 4 pak po třech hodinkách a potom už jedeme do rána po dvou :slight_smile:
Má 7 kilo takže mu to asi zatím stačí :sweat_smile:
6. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
jdeme koupat tak zatím pa a hned informujte o porodech ženy :sunglasses: těším se na fotky holčiček pak si víta vybere nevěstu :dizzy_face:
6. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
laduš, papapa, kdyby něco ozvu se :dizzy_face:
6. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
teda holky vy jedete chvilku mi vypadl net a vy tu nakecáte stránku :confused:

já mám taky koupený ty porodní vložky ale jestl je tam páska to nevím :sweat_smile: no kdyžtak mi bude hopsat v těch síťovaných gatích sem tam :grinning: ale myslím že tam pásek je protože podobný mi dali v porodce po revizi

kuli nad tou odsávačkou jsem taky uvažovala ale začnu to řešit až po porodu protože kdoví jestli kojit budem, znáš to nakoupíš si věci na kojení za tisíce a pak nebude mlíko :grinning:

ladi tak brzo chodíš spát?no teda to bych nestíhala večer seriály :grinning:
6. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
ještě vám sem hodím dnešní koupání jak objevil že má ručičky a sprostýho tátu :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=qANON9CblFc

jo jo odsávačku pořiďte až třeba při odchodu z porodky dřív se to nevyplatí ... já koupila Meledu elektrickou za dvojku a ted sem jí střelila za 1500 a byla použitá 4x :wink:
6. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
laděnko mě se ty videa nějak sekají :frowning2:

no právě já si taky říkám že je to drahá věc na to abych to kupovala zbytečně takže fakt až podle stavu v jakém budeme po porodce.
6. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
mno to je fakt s tím kojením, budu se modlilt, ať mi to teče raz dva.. a kdyby ne, tak mám nachystaný homeo :wink:
6. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
hlavně žádnej stres a půjde to :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.