• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
holky mě z vás jde po těle husina, že budete rodit a budete mámy ....co vás čeká za nepoznaný :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
laduš, já si to jako furt nedokážu představit a hlavně mi to jak si nedošlo ještě do hlavy :sweat_smile: :grinning:
6. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
no to mě taky neééé ale pak ten mazec :slight_smile: věděla sem že to bude náročný ale takhle sem to teda netušila :grinning:
6. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
fíha a ty ještě látkování týýýý fole by mě vezli nohama napřed :sunglasses:
6. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
jdu hodit sprchu a spát za naším kulichem :dizzy_face: se držíme za ruce přes šprušle postýlky :dizzy_face: dobrou a kdyžtak klidné porody holky :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
laduš, no uvidíme, jestli se k tomu vůbec dostanu :grinning: ale chtěla bych :grinning: hezkou dobrou noc :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
tak to já kojo neřeším, buď půjde nebo ne a budeme na UM, já jsem takovej racionální typ a nemám ráda takové to nucení do něčeho co nejde, prostě nepůjde tak zase lepší když bude malá nabaštěná a já v poho a je fuk jestli na UM nebo na MM.
ladi mě to taky nedochází pořád, všichni se mě ptají jak se cítím co prožívám a já si přijdu jak v nějaký 3d hře, jsem účastník ale vlastně se mě to vůbec netýká :grinning: a látkovky? no však už jsem kuli psala že je cvok a že ještě ráda pofičí pro pampersky :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 23:22  • Odpověz
3D hra :grinning: tys to vystihla :grinning: pak uz ale hrat budes az neli vyleze :grinning:
Pampers nam smrdi takze jedeme v hugies premium :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
hezkou neděli všem :slight_smile:
Vy jste se ale rozkecali :grinning:
Ladi videjka krásný :slight_smile:)) Vítek je rozkošný :dizzy_face:
Strouži já budu taky látkovat :wink:
7. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Brý ráno :dizzy_face:

Mno tak o látkování tu raději diskuzi vést nebudeme,aby stroužek neměla z nás bolení hlavy :grinning: :grinning: :grinning:

Tak si holky představte, že muž přijel z toho Rakouska až ve tři ráno. Stály v Německu pět hodin v koloně,stala se tam večer nějaká hromadná nehoda, tak z toho všici chlapi měli nervy na pochodu :rolling_eyes: Medvěd sice ještě spí,ale už mám hotovej oběd,tak se vám mohu věnovat :grinning:
7. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
koukám, můj mozek zcela vypustil pravidla pro psaní "i" a "y" :grinning: si to tam flákám,jak se mi zlíbí :grinning:
7. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj Kuli...ne já taky nechci rozvádět diskuzi...jen jsem to dala jako poznámku :wink:
Tak hlavně že se ti v pořádku vrátil domů :slight_smile: Ale věřím že 5 hodin v koloně je nic moc...
7. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

to je super že ste všechny těhule :dizzy_face: semy pááání 23tt :dizzy_face:

však vám nidko látkovky nevymlouvá já před váma smekám :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
semy, ani nevíš, jak jsem ráda,že je doma.. je to pro mě taková jistota, že kdyby něco... a jako že to může kdykoliv přijít :sweat_smile:

Jsem si říkala, že jestli to takhle půjde s tím počasím dál, tak my půjdeme z porodnice nabalený jak medvědi :grinning: Akorát by mě zajímalo, do čeho se narvu... hold to těhu hadry budou jistit i po porodu než zplasknu :grinning:
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
náš mladý pán si chtěl ve 4 ráno asi hrát takže teď chrupe ale já už nezaberu že :rolling_eyes: :grinning:

káti tak můžeš z vesela rodit když máš chlapa doma :sunglasses:
7. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
mě povídej já si nosím 9 kilo hore :sweat_smile: ale co hlavně že mám kluka milovanýho :dizzy_face:
7. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
semy koukám ti do alba máš vak na nošení ... mě ho nedoporučily holky z jiného tématu prej kvůli zádům takže máme klokanku baby bjorn ale začneme až okolo pátého měsíce
7. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
ahoj ladi :slight_smile: no letí to..už jsme se přehoupli do 6tého měsíce :slight_smile:))
tak to je lumpík, maminku nenechá spát a teď si sám klidně spinká :grinning:
Kuli to ti úplně věřím....
mě manžel taky pojede pryč přesně měsíc před termínem asi na 4 dny, tak doufám že bude všecko v pohodě :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
no mám, budu ho teď kupovat...zas všude píšou že je to v pohodě....že tam jsou schoulený tak jako v bříšku...nechci na žádný celodenní nošení, tak snad to bude v pohodě :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
na výlety pak chceme koupit Manducu...ale tu chci právě používat pak později..5-6 měsíc...
7. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
jo jo u nás se celý dny Víteček nosí v poloze "tygr"ale bez nosítek jen naše ruce je to teda mazec tahat 7 kilo je to jako kdyby ses procházela po bytě s balíkem petlahví :grinning: pronese se náš pán
7. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
no to věřím že se pronese :D:D
slyšela jsem že maj děti tuhle polohu moc rádi :slight_smile:)
7. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
hodně nám tahle poloha ulevila od prdíků a krásně už díky tomu taky drží hlavičku a je pevnej :wink:
7. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
už se budí tak se mějte a užívejte bříška :dizzy_face:
7. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
tak papa :slight_smile: taky se měj krásně :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
add vak, ségra v něm odnosila obě děti.. oni v tom hlavně usnuli a pak je i s vakem frkla třeba do postýlky a byl klid.. jinak se jim v tom dost dobře "prdíkovalo" :sweat_smile: náš táta je v tom taky nosil a vypadal jak indiánská babička.. ne že by v tom byli furt, ale třeba hodinovej nákup či přípravu oběda v tom zvládli :grinning:

Tak se mi vzbudil medvěd, naservírovala jsem mu lehkou svačinku a za hodinu dáme oběd.. dneska kuře s rýží... rychlovka :grinning: a odpol má zápas, tak jsem zvědavá jak to tam dá s tou rýmou a kašlem tuberáckým :rolling_eyes:
7. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
kuli tak to je paráda že v něm odnosila ségra dvě děti :slight_smile:
no já dávám teď kynout těsto na lívance jdeme se chvíli projít....tak papáá
7. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
krásnou neděli holky

hlásím stále 2v1, celá rodina v pohotovosti nemůžu už nikomu ani zavolat jak někdo vidí na telefonu moje jméno tak už plaší že volám z porodnice :grinning: včera zase přišla kámoška s kočárem a tak jsem toho malého houpala před barákem a sousedky měli pohotovost a řešili jestli už jsem teda porodila nebo ne :grinning: :grinning:

ladi já jsem nakoupila pampersky i hugies i nějaké jiné ještě a budeme zkoušet které nám budou sedět nejlíp. to samé ubrousky těchmám snad 5 druhů :grinning:

holky klidně si tu rozveďte látkovou diskuzi, já jsem na tom asi jako Laděnka, smekám ale na druhou stranu si tak trošku myslím že vám to dlouho nevydrží. na dubnovkách 09 byla látkovka snad každá druhá těhule a hádejte kolika to zůstalo i při mimču? skoro ani jedné :sweat_smile:

holky mě se to nošení v šátku moc nelíbí, přijde mi to jako nosit pecen chleba, to radši taková ta krosnička nebo něco podobnýho ale začla bych taky až později až tak okolo půl roku
7. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
ahoj strouži....no se nedivím že všichni plaší..vždyť už to máš za pár :D
tak ty takhle "klameš" sousedky..hezký :D
prý pecen chleba :grinning: já jsem z nošení zas nadšená, strašně se na to těším :slight_smile:
až bude trošku větší tak chceme pak koupit manduku na nošení, na výlety atak..
strouži a máš už nějaký poslíčky? nebo nějaký známky blížícího se porodu?
hel a doufám že dáš někomu vědět že už je Neluš na světě :slight_smile:)
7. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
ahoj semy jj mandruca je docela pěkná taky jsem se na dívala, však jsem psala že takový ty nosítka jsou dobrý a taky bych si to pořídila ale až teda později ale nelíbí se mi šátkování u miminek.
poslíčky nemám vůbec, ale když jsem koukala na net a i jsem se ptala dr. tak říkal že plno holek nic takovýho nemá, jediný co cítím tak šílenou bolest vespod jak malá tlačí hlavičkou, na posledním utz už to nemohl dr. ani změřit že už je fakt šíleně dole, břicho je taky dole, otevřená jsem byla min. týden na prst tak se těším na zítra co mi řeknou. buď mě řeknou že už je to fakt za pár a nebo se bude domlouvat vyvolávačka. stejně je to divnej pocit vědět že třeba je to poslední víkend :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.