• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouži, doufám, že pověříš manžela, aby nám sem tu radostnou zprávu napsal, nebo že někomu pošleš sms...

jsem byla v hale a jsem vyřízená.. nohu levou mám skoro nechodící :unamused: oteklou.. pravou normál, nechápu to :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
ahojky tak za chvíli odcházím na tu gyndu a docela se bojím, je to divnej pocit jít si vyřizovat porod :grinning: smsky určitě obešlu, mám číslo na Anču tak napíšu jí a ona vám to zkáže určitě :wink:

člověče ty tvoje otoky to je děsný, já jsem ráda že tohle nemám,(i když musím zaklepat protože já taky co nemám tak hned dostanu ) ale i tak se cítím vyšťavená některý dny, mě zase spíš bojí spodek jak malá tlačí hlavičkou takže chodím jak kachna. jsme to ale lemry co?
8. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
brý ráno,
strouži, tak ať dobře pořídíš na gyndě a hlavně se nám ještě vrať jo :grinning:

Dneska je mi divně. Mám od rána takový zvláštní křeče :unamused: A to jedu v 9h na kurz, no potěš, snad mě to přejde.
Ty moje otoky.. můžu si za to vlastně sama, páč děsně piju, já nedokážu srkat skleničku vody hodinu.. já prostě musím každou hodinu do sebe nalábat půllitr vody :sweat_smile: a když pak jdu na záchod jen 4x... tak to je na prd :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
ty jo, tady zase kydá a svítí slunce.. no to je děs... :confounded:
8. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
dobré ranko..strouži držím palce....:slight_smile:
kuli to je šílený ty otoky teda...to nezávidím....já teda taky piju hodně, ale asi se mě to neukládá, otoky žádné nemám naštěstí..no uvidíme později no....
tady taky svítí sluníčko...:slight_smile:
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

strouží týýý fole už se to krátí a prej poslední víkend...si myslím, že už víkend 2v1 nedáš :grinning: :dizzy_face:
:dizzy_face: Dejte mi hlavně někdo do IP prosím zprávu že už je stroužátko na světě ...no i když já sem keliška tak sem lezu :sunglasses:

náš kluk dneska báječně spinkal, šel v půl 8 a vstával po 5 hodinách pak po 4 a pak dal tříhodinovku :dizzy_face: je to miláček :dizzy_face:

káti počkej jak budeš po probdělé noci vzpomínat na "krásné" otoky :grinning:
8. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
ahoj holky hlásím se z gyndy, a mám pocity naprosto příšerné cítím se jak přejetá parníkem sedím doma neschopná ani přemýšlet. :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
přišla jsem do porodky do přízemí kde je obyč ordinace a oni že ten den jsem jediná těhule na ozvy a nechce se jim vozit ten přístroj na ozvy z vrchu tak mě poslali do 2. patra na odd. gyndy a porodnice. no a přijdu tam a co myslíte, dneska je zákrokový den, tak mě šoupli do přijímací čekárny že mám čekat jenže co čert nechtěl seděli tam zrovna holky na zákroky. nevím na co šli ty ostatní , možná taky na potrat ale jedna holčina tam šla na potrat na tuty, vypadala stejně hotová a vyděšená jako já a hlavně seděla celou dobu s hlavou dole a na mě se ani nepodívala. a mě se najednou všecko vrátilo jak jsem tam seděla já před rokem a půl, chtělo se mi brečet a zároveň jsem se styděla před tou holkou že já mám břicho a jí ho za chvíli vemou a chtělo se mi utéct.

pak pro mě přišli že nemají nikde místo tak mě vzali na porodní sál a půlhodiny točili ozvy a když jsem odcházela viděla jsem v předsálí už připravenou postel aj. věci tak jsem pochopila že na zákrokovém sálu už někdo je a možná právě ta holka tak jsem z tama upalovala co jsem mohla vrátila jsem se zpět do přízemí kde si mě vzal primář na kontrolu a položil mě na kozu a udělal hamiltona!!!! aniž by se zeptal nic prostě do mě narval ruku a měla jsem pocit že bolestí umřu a cítila jsem jakoby mě rval maso zaživa, když jsem zařvala bolestí tak mi řekl že mi musí pomoct že od minule se čípek moc nezměnil, takže to bylo jasný, trhal mi tu blanku. jenom jsem slezla z kozy tak jsem začla špinit a později i krvácet a na záchodě pak ze mě vypadl jakoby kus sliznice. Udělal utz a řekl mi že si myslí že sama neporodím takže v pátek další poradna a v pondělí nástup na vyvolávajdu. domů jsem šla po těchvšech "zážitcích" jak ve opařená.
8. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj-no-Strouzi-super:slight_smile:))
Ten-hmat-mi-delali-taky-peknej-humus!!!
Ja-po-tom-hmatu-jeste-ten-den-porodila......

muj-den-taky-super.Od-ctvrtka-me-boli-ruka-po-odberech-na-cukr.Nastesti-dobry-mam-na-to-masticky-aby-nedoslo-k-tromboze.Jdu-do-lekarny-a-tam-sebou-samozrejme-svihnu.
Pro-jistotu-jsem-skocila-na-gyndu-kde-mi-udelal-utz-a-zitra-mam-jit-na-utz-znovu.
Snad-to-bude-ok.Uz-me-bricho-nastesti-neboli.
8. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
strouži, ty vogo, náročnej den koukám.. jako sedět s těma holčinama... něco podobnýho jsem zažila, když jsem v srpnu 08 ležela na gyndě (zánět vaječňáků,vejcovodů,dělohy a další blbosti), přes léto malovali, tak šoupali ženský dohromady na pokoj (těhotný před porodem, po potratech, před zákrokama)... a ty tři,co tam se mnou seděly před vyšetřovákem,tak všechny brečely .. a všechny říkaly, jak je to postavený na hlavu,necitelný,že ty ženský dávaj takhle dohromady.. zcela jsem je chápala,protože to je fakt záhul na hlavu :frowning2:

A jako toho hamiltona ti měl hlásit ne? I když teda ona mi říkala moje doktorka, že je lepší, když to ty ženský kolikrát nevědí.. že jsou uvolněné.. jako mě taky říkala, že mě to čeká,ale že mi asi neřekne,kdy na to půjde :sweat_smile: mě se teda čípek zkracuje a v úterý jsem měla CS 1 .. i když to nic neznamená..

Na kurzu dneska fajn, chudák panenka, ta dostala zabrat s těma mýma zkroucenýma rukama :grinning: jsem v závěru už absolutně netušila, která ruka je levá a která pravá.. a pak jsem došla k jednomu poznatku, že prostě nad tím nesmím přemýšlet a že to jde :grinning:

Elo, teda a postaral se o tebe aspoň někdo v té lékárně? A utz v pohodě?

Semy, já jsem tuhle spočítala, že jsem vypila 5 litrů tekutin :sweat_smile: :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky, eli koukám že máš taky den blbec co? no hlavně že je ta ruka pohlídaná snad se to brzo zlepší. a pád no dobře že si šla , já dneska taky šla do porodky jak pokakaná protože všude bylo namrzlo. to mi ani neříkej že si ten den porodila :confused: to bych brala ale až zítra dneska se mi už rodit nechce páč po dnešku jsem hotová :grinning:

kuli no právě je to děs když takhle šoupají s holkama, i tak je potrat šílená věc a ještě takhle ty holky trápí, já si pamatuju jak jsem to brala já, myslela jsem že z toho všeho zešílím a můžu říct že i dneska mě to nebylo příjemné apřipoměla jsem si ty pocity a to už je jaká doba :pensive: navíc naše porodka má ještě jednu specialitku, jsou akreditovaní a tak musí každá holka před příjmem vyplňovat debilní dotazník typu "bydlíte v domě nebo bytě? máte v bytě ústřední topení...."taky jsem to vyplňovala před revizí a šílenost člověk je rád že žije, já si měla problém vzpomenout jak se jmenuju a vyplňovat ještě tohle jak nějaká socka mě tehdy totálně dorazilo :pensive:

hamiltona no jako beru že je pak holka uvolněná ale já teda nebyla, ono při první bolesti sem se spíš stáhla prostě normální reakce těla že jsemokamžitě zatnula svaly a od bolesti jsem se klepala ale on pokračoval a říkal mi uvolněte se ale nešlo to.držela jsem se rukama kozy jakoby mi rval kusy ve mě, prostě šílenost. jinak mě začal měknout čípek a zkracovat se asi tak začátkem února a vidíš měsíc v čudu a prd z toho :grinning:
8. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
:slight_smile:kual-ja-sebou-svihla-pred-lekarnou.UTZ-v-pohode-jeste-jdu-zitra-jestli-to-je-v-pohode-furt.

No-ten-hmat-byl-fakt-hnus-hned-po-tom-mi-odesla-zatka.a-v-11-vecer-mala-byla-venku.
Holky-dobrou-mala-uz-me-taha-spat
8. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
elo, dobrou noc :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj jdu se podívat jestli se nerodí a tady se vesele chrápe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

el to je dobře že ste v pořádku :wink:

Dnes nás čeká očkování Synflorix tak sem z toho celá nervozní ....když ho píchají tak se mi chce brečet :pensive:
Hezkej den holky :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
brý ránko hlásím se stále ještě nerodím :rolling_eyes: ale docela bych už ráda, nevím jak bolí porod a nebo spíš jak pak bolí zašitá hráz ale určitě to nebude větší bolest než to s čím jsem se dneska probudila. šílěně mě bolí spodek od toho včerejška, cítím se jakobyc 150x spadla na kostrč, 200x mě někdo znásilnil a ještě nevím co, nemůžu pomalu chodit. děs běs.

ladi držím pěsti na očkování, já chci vidět jednou sebe, mě stačí očkování kocoura a už jsem v těžkém stresu na sobě rudé fleky a chce se mi bulet :sweat_smile:
9. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
ahoj kočky,

strouží mrkám jak jsi dopadla včera... koukám, že teda nic moc ...
9. bře 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
dobré ranko..teda strouži ty jsi měla den :unamused: ten ti dal ten doktor....
tak třeba se to dneska rozjede a do večera bude malá venku :slight_smile:
Ladi tak ať to malý dobře zvládne :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Strouží: držím palce ať t o máš co nejdřív za sebou :wink:
9. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
čauky holky díky no jak jsem říkala že rodit se mi nechce tak dneska bych rodila o 106. akorát nevím jak bych tlačila protože mámproblém si i sednout na záchod jak mě to bolí :confounded:
9. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Strouží, teda tady už jde to tuhýho, držím palce ať je to co nejdřív
vím jak tě to bolí, mě to dělali v porodnici při nástupu a bolelo to jako čert, pak mi zavedli tabletku na urání hráze a já za 24hod porodila :wink:
9. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
ještě k tomu nástřihu, ten bolí jako čert, ale neboj na všechno zapomeneš :wink: kup si dubovou kůru v gelu a maž několikrát denně, krásně se ti to bude hojit :wink:
9. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj jiťule no páni ty si pak rodila? jako já jsem dneska tak šíleně bolavá že si to neumím představit že bych měla přes tu část těla tlačit ...rodit nebo cokoliv jinýho. měla jsem problém zvednout nohu a oblíct se, jediný místo kde mě to nebolelo byla sprcha tak jsem tam stála no děs, cítím se jako vykuchaný kuře co mu utrhli násilím biskupa :rolling_eyes: díky za radu ohledně nástřihu fakt nevím jak to bude bolet ale víc jak dneska těžko, kdybych měla doma nafukovací kruh tak si ho jdu nafouknout abych si mohla sednout
9. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
ono až začnou pořádný kontrakce, tak bolest dole nebudeš vnímat..
a tím že to pořád bolí, tak to vypadá, že Nelinka sestupuje dolu a tlačí na spodek, tak by to mohlo být každou chvíli :slight_smile:
dneska si lehni a nic nedělej, chce to nabrat hodně sil, já před porodem nespala 24hod a byla sem u tlačení úplně vyřízená
9. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
jo tak sestoupená je už asi 3 týdny,protože mě to bolí už tak dlouho i dr. mi říkal že je hlavička narvaná úplně dole a jednou jsem jí i jakoby cítila pohmatem jakobych měla v pipce pomeranč nebo co ale to je tak vše, je dole nastavená polohou na porod a furt nic. jj chci si lehnout ale nejdřív trošku poklidím co kdyby včera jsem nedělala nic a byli tu bráchovi děcka tak je tu hrozný binčus tak pro případ že bych šla rodit tak to tu nechci nechávat v tomto stavu :sweat_smile:
9. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
hoj hoj hoj :dizzy_face:

strouži, ty vogo, ty teda jedeš holka :grinning: to je teda dost možný, že se nám tu rozrodíš... :sweat_smile: ha.. já si to furt nedokážu představit, že jako za pár dní tu už budeme mít ten poklad... :sweat_smile:

jitie, ahoj, a co Filípek, jak vám to doma jde? :wink:
9. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Ty jo strouží to sou věci :grinning:
9. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
kuli čauky no jedu jak namydlená, ve sprše před hodinou ze mě vypadla jakoby zátka tak se furt chodím koukat na kalhotky jsem jak magor :grinning: ty to máš každopádně ještě za déle než já, já na to že už mám rodit jsem totálně nepřipravená a furt mi to nedochází že mám jít rodit a že budu mamina :grinning:
9. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
strouží už máš věci v tašce?
9. bře 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
ne vedle tašky :grinning: :grinning: v případě akutního stavu to tam nahážu,ale klid, já rodit nejdu hned tak, dneska musím uklidit, udělat oběd, vyprat prádlo, večer jsou Přešlapy první díl, pak bych si musela umýt hlavu oholit se .... no prostě program na dnešek mám takže rodit je nemyslitelné :grinning: jo a hlavně mamka dělá ve čtvrtek omáčku s rýží tak jsem pozvaná, omáčka po tolika týdnech hladovky :grinning: a nebo jedině že mi to donese v kastrůlku do porodky to by taky šlo :grinning:
9. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
jo takhle... no tak to pochopitelně musíš vydržet ... teda Nelča to musí vydržet protože mamka má plán :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.