• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouží: já bejt tebou tak se teď jdu oholit a naházím ty věci do tašky : -D
chro: a jak to vlastně vypadá s tebou?
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
strouži, dle UZ mám termín 9.4., pak mi ho posunul na 4.4. a v úterý mi říkala doktorka, že by to viděla i na poslední týden v březnu, že malá je veliká (můj břuch je toho důkazem). Když mě vyšetřovala, tak už říkala, že je naštelovaná a že cejtí hlavičku :sweat_smile: každopádně bych byla pro ten březen :grinning: a udělám pro to cokoliv :grinning:

Tak že bal, hol se a nekecej :grinning: omáčku si dáš i v porodce :grinning:
9. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
lucko stimuluju na třetí ivf... takže boj .... a běh na dlouhou trat :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz
no holky kdyby to byla voda tak jdu házet věci a chystat se ale byla to jen zátka a ta může odcházet i týden dva před porodem, někteří dr. se jí vůbec neřídí takže v klidu, žádný kontrakce poslíčky nic jen bolavá pipka po včerejšku :grinning:

kuli nechodíš k mojí mudře?? :grinning: jakobych viděla svůj plánporodu, naprosto to samé, že je malá větší, hlavička naražená dole,čípek měkn, ubylo vody prostě super stav na blížící se porod,původní termín 18. 3. změnila na 13.3. a pak mi řekla že dle ní 9.-10-. března budu už dávno mamina :grinning: :grinning: a koukej kde jsem chystám vyvolávajdu , to samé švagrovka tu loni honili už měsíc před porodem že se otvírá jak porodí dřív a nakonec porodila den po termínu :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
strouži, háááá tak to je hezký s těma mudrama našema :grinning: v úterý jdu do poradny, tak jsem zvědavá, jaká bude změna :grinning:
9. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
kuli no přála bych ti to aby to šlo u tebe rychleji než u mě, víš jak mě strašili únorovým porodem tak jsem se modlila že musím vydržet páč chci březňátko a nakonec budu ráda když nebudu mít dubňátko :grinning: :grinning: :grinning: uvidíš v úterý, já jdu v pátek na poslední poradnu tak doufám že dr. nenapadne mi dělat znovu hamiltona páč to už bych ho zažalovala :rolling_eyes:
9. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
holky stejně je to neuvěřielný za pár dní u někoho možná hodin budete matky :grinning:
9. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
to jo já hlavně nevím co s tím prcek budu dělat až mi ho dají páč doteď jsem byla jen teta, pohlídat pomazlit pochovat a šup zpátky mamině :grinning:

chrobíku ty se kočenko pořádně chystej, protože tady budeme předávat ty těhuštafety :wink:
9. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
chro: jj, do třetice všeho dobrého :wink:
9. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
brý ránko hlásím stále nerodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
strouží já jsem připravená :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
10. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
No strouží, tak ale šup už :grinning: A jak tije???
10. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Luci žádný šup až příští týden :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
my budeme se strouží obě na sále ve stejný den, že jo?
10. bře 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
chro: tak dobrá....a kolikáteho to je?
10. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
no to ještě přesně nevím stejně jako Nelča neví kdy vyleze :wink:
10. bře 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Chro: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
10. bře 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
hele kočky my to víme kdy vyleze, nejpozději v pondělí dostanu do pipky tabletku a jdeme na to, takže pondělí úterý maximálně bude mít vrána expediční den takže chrobi musíš si to zařídit vCaru na dřív :grinning:
10. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
no tak to sem fakt zvědavá :-d
10. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
těprsk :dizzy_face:

holky, dneska mám pocit, že mi padá břicho :sweat_smile: jako kdyby mi fakt chtělo hupsnout na zem, tak si ho jak trapka držím :grinning:
10. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
rozkaz :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz
kuli já už mám břicho sakra dole už měsíc a prd z toho, zase se mi lépe dýcha ale o to hůř předklání :grinning: holky kdybyste mě včera viděli jak lemra, nemít manžu počůrám se na gauči, nebyla jsem schopná se zvednout tak mě tahal, na záchod jsem se doplazila jak kachna, přišla jsem ze záchodu sedala jsem si jak pokakaná jak mě to bolelo,manža mi dal mezi nohy pet láhev s teplou vodou no prostě romantika :grinning:
10. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
strouži: vidíš jak se o tebe hezky stará
10. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
jj stará, chudák, zvedá mě z vany, pomáhá vyslíkat hlavně teda po tom pondělku mám problém si obléct gatě protože to fakt bolí a co teprve po porodu to si chudák užije jstli budu bolavá ještě víc :sweat_smile: no každopádně se těší hrozně moc a denně se ptá jestli už rodím, kdy už,pořád sedí na netu a čte si věci ohledně porodu mám pocit že o hlen. zátce, maliníku aj. věcech ví víc jak já :grinning:
10. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
jdu na kontrolu jestli nerodíte :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
stroužku: to je dobře, jen ať se stará. Tak to má být :wink:
10. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Absolutně netuším, co se to se mnou dneska děje, ale prospala bych klidně celej den.. jsem ráda, že jsem teď navařila na zítra, udělala manželovi svačinu do práce, dám sprchu a padnu asi zase na gauč :grinning:
10. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
brý ránko hlásí se stále kindervajíčko, my asi budeme rodit až v dubnu nebo co :grinning:

kuli to je podle mě běžná praxe před porodem, vím že plno holek z jiných témat taky měli kolem 35 tt šílenou únavu a pak těsně před porodem jí zase měli extrémní a lítali po baráku jak králíček duracel. no já měla nadbytek energie minulý týden tak nevím kde je sakra ten porod :rolling_eyes: :grinning:
11. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.