• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
strouží: tak duben je taky hezkej :grinning:
11. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
si piš jako já se Neluš ani nedivím, mě kdyby dali přísun jídla, bylo mi tam teplo a klid tak nevylezu ven ani za rok :grinning:
11. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
přesně tak :grinning: :D
11. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Zase nakukuju ;) dobre rano, teda u nas byl budicek uz v pul sesty, v pul paty se kojilo takze zase super rano :grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz aby ste byly kompletni tehule a mamy i s chrobackem ;)
11. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Ladi :wink:
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Vita taky cekal na znameni strelce, ten se nezapre ... Je divokej a nejradsi by uz sedel :sweat_smile:
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Luciii 19tt :dizzy_face: jak je tehulko ? Mam z tebe radost :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky hrozně to letí ...před chvilkou sem byla těhotná a teď má náš kluk rovných 7 kilo :sunglasses: a ty se pronesou a bude hůř :grinning:
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
strouží má už všechno nachystaný... posbírá si sílu na porod a hurá pro Neluš... už se těším až budeš psát co malá a ukážeš nám ji :wink:
11. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
ahoj ladi viď? já si pamatuju jak si oznámila že jseš těhu a teď už máš doma takovýho chlapáka. o mě ani nemluvím, 9 měs. uteklo jak voda a mě to furt nedocvaklo že budu mamina :grinning:
doufám holky že v pondělí nejpozději už tu Neluš bude protože jak budu rodit 3 dny tak mě picne a manžu ještě víc, ten už měsíc nedočkavostí nespí, dneska měl prej sen o porodu akorát že prej jsem čekala malou s tchánem. :sweat_smile:
11. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
strouží a máš všechno nachystaný? :wink:
11. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
teď sem vás hledala v testovací verzi a nenašla to mě picne až tohle zavřou :rolling_eyes: nová verze je taková nepřehledná všechno malinkatý a divný :rolling_eyes: :sweat_smile:
11. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
jj všecko, výbavičku postýlku všecko, tašku do porodky taky jen tam pak hodím věci z koupelny jako kartáček pasta aj. ale už bych mohla rodit kdykoliv a nicnic nic. no malá je pohodlná po tatínkovi toho když nepostrašíš nebo neseřveš tak taky vše odkládá :grinning:

o té testovací verzi ani nemluv, na pytel, vůbec se v tom nemůžu vyznat a hlavně se nemůžu ani přihlásit :rolling_eyes: přitom tady přihlášená jsem a tam mi to píše že mám jiné heslo
11. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
po tatínkovi :grinning: strouží když sme si přivezli Vítečka domů tak sme oba byli totálně posraný, seděli sme nad ním a čekali co bude. První dny byl pořád střežen, myslím tím ve dne v noci .. pak už se to nedalo a to máme monitor i chůvy :grinning:
11. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Ladu: jj, letí to letí. Je mi fajn. Už týden jsem nezvracela, i když přiznám se dnes je mi od rána zase šoufl, ale doufám, že to udržím. Prcek už se pěkně mele a občas mě i pěkně nakopne, když se mu něco nelíbí. Ale spíš zatím šimrá. Ty jo Vítek už je pěknej chlapák, co?!
11. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
tý jo a už víte že to bude kluk a už se i mele to je pecka :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
ladi tak chůvy a monitor máme už teď, mě stačilo když jsme dovezli kocoura z kastrace tak jsem ho dala na monitor, já jsem na toto hrozně důsledná takže jak se znám nebudu spát a ještě budu mít doma hlídací zařízení :sweat_smile: dokonce jsem uvažovala o monitoru dechu i do kočáru

luci dneska je asi nějaký divný den, už 3. těhule od rána mi píše že jí je dneska šoufl :grinning:
11. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
hi hi do kočárku tak já sem blázen že v 3+1 sem měla monitor v kolíbce i v postýlce kočár mě nanepadl :grinning:
11. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
ladi tak to koukám jsme dvě bláznivky co? :grinning: ale já jsem na tohle hrozně opatrná, mému kolegovi z práce se dusila malá 4x a z toho 3x jí zachránil Nanny a jedné mé spolužačce umřel sourozenec na SIDS a taky jsem o tom načetla spoustu článků a tak jsem z toho tak vynervená že bych monitory nejradši měla všude po bytě. další věc co jsem rozhodnutá se snažit aby malá spala jen v postýlce, takový ty děti novorozenci v posteli to je pro mě hrozný strašák, jsem viděla nějaký statistiky z ameriky kolik dětí se udusilo a vím jak my spíme,hlavně teda manža ten sebou v noci mlátí já zase ve spaní posunuju polštáře takže bych byla pokakaná až za ušima dát mimi mezi nás a jít chrnět.
11. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
čau kočenky tak koukám že to tu začíná být pěkně napínavý,hmm :dizzy_face: Strouži,tak moooc přejeme at je to hlavně na pohodu.Jsem chtěla napsat ze Klárka drží Nelince palečky ale místo toho pouští pěknou salvu do plíny :sweat_smile: ad vložky,já používala bez lepítek, krásně držely v těch poporodních kalhotkách.
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Ladu,krásný videa :dizzy_face: Chrobi, myslím na Vás a samo i ostatní
11. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
ladu: jj, víme že to tbude chlapeček Mareček :grinning:
rin: Klárka je krásná
strouží: tak asi nějakej špatnej vzduch dnes nebo co :grinning:
11. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
jj špatný vlny, nechce mi dnes hezky hrát moje oblíbená stanice. no ale aspoň jsem upekla bábovku a už jsem po obědě, teda měla jsem kaši s kaší, bo pangasia mi včera vyžral z hrnce sprostý kocour, tak jsem k tomu dlabala aspoň červenou řepu na obnovu krvinek. No nic, jdu pomalu naobědvat Klárku
11. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Strouži teda tak ty pořád nic...to je strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Lucitak a´t už se nevolost neukazuje....vůbec ti jí nezávidím..já fakt nevím co to je.....:slight_smile:

dneska jsem dala nějaký videa tak mrkněte jestli chcete
náš koudíček -kocour
http://www.youtube.com/watch?v=buaz5_SZok4

a moje 4letá neteř na představení pro rodiče - mažoretky :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=v3wG5eA6SLg
11. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Týnko děkuju, ale trochu se nám to komplikuje, takže jsem bez ET ..
11. bře 2010 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
chrobi jak to??
11. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
našel mi dnes polyp v děloze následek předchozích ivf... takže mi ho musí odstranit tj. 3 ivf k hov.... :pensive:
11. bře 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz
jejda..to mě moc mrzí.....:frowning2:(
11. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
no jo nenadělám nic.. :angry:
11. bře 2010 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
tak to mě moc mrzí :unamused: tak do toho půjdete další cyklus, nebo je nutná pauza :confused:
11. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.