• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neproklete IV......... aneb tvrdě a ještě tvrději za miminkem :-)

(Zamčená)
1. května 2011 
týnko já už stimuluju je to moje poslední ivf :frowning2:
11. bře 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
chro: tak to je na pytel, tak džím palce ať to nějak vyjde
kocourek super a malá mažoretka je taky dobrá :wink:
11. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
aha chro já to špatně pochopila, jsem myslela že kvúli polypu stop,tak to dál držím palce :astonished:
11. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
týnko ted už se to stopnout nedá .... měli mi holt udělat utz ještě před stimulkou no tak se tam holt nedělá no ... :frowning2:
11. bře 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
prostě Chro, všichni ti budeme držet palce a stroužina ti předá štafetu.
11. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
11. bře 2010 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz
chrobi prskám na tebe co to jde a držím strašně moc palečky :wink: už to prostě vyjít musí :wink:
11. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj fíííha nerodí se tady nááááhodou :wink: ?
12. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
ahoj laadicko, možný je všechno :grinning:
12. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
No jo, stroužina tu od rána nebyla, tak kde je hollka jedna :grinning:
12. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
TAdy fakt nikdo není?
12. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
tak co ta Strouží..že by už někde hekala?.....

Já byla dneska v poradně, všecko v pořádku, všechno tak jak má být.... :dizzy_face:
brali mě krev na cukrovku..ale nechápu to..dělaj to úplně jinak než všem ostatním.....brali mě jen krev, tu poslali v pondělí budou výsledky..a až kdyby se v ní něcu ukázalo tak teprve posílají na ten glukosový test...ale říkám si že jestli se to takhle může vůbec ukázat jako by se ukázalo při tom glukozovém.....neznám nikoho komu by to takhle dělali...
12. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
semy: buď ráda, že nemusíš na ten humus :slight_smile: mě to čeká někdy 24 - 28 týden a už se moooc těším :frowning2:
12. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
luci já bych na to radši šla..trošku se bojím kdyby tam náhodou něco bylo aby se to vůbec poznalo tímhle způsobem :unamused:
12. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky nevím kdo by rodil :grinning: my asi čekáme na duben :grinning: :grinning: :grinning: právě jsem přišla z gyndy, čípek beze změny, ozvy klasika malá chrupala tak jsem tam skákala točila se, manža zkoušel malé číst a pouštět hudbu ale naše hvězda se jen otočila na druhý bok a spala dál :grinning: doktor říkal že máme neskutečně hodný dítě protože snad na žádných ozvech nebyla nikdy vzhůru a nerozhodí jí totálně nic :grinning:

semy to je divný že ti brali krev bez glukáče z toho se dají zjistit sice nějaký hodnoty na cukrovku ale ne všecko. jinak takovej humus to holky není mě ten nápoj chutnal chutnalo mi to jako citronová ondrašovka :wink:

ahoj micham dlouho jsem tě neviděla jak se máš??
12. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj strouži..teda tra vaše Neluš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no přesně jak říkáš..taky se bojím aby z toho pozanli kdyby tam něco bylo :unamused:
jsem už i uvažovala že si na ten test normálně dojdu sama....abych měla klid....
12. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
strouzek: ty jo tak vy jste neuvěřitelný :grinning:
12. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Čest všem :dizzy_face:

semy, neboj, mě to taky takhle dělali.. byla jsem z toho na nervy... :rolling_eyes: jeden den mi vzali krev, pak další jiný den jsem musela k té diab mudře na pohovor a pak další den na ten glukozovej test... :rolling_eyes: prostě tři zabitý dny úplně na prd... :rolling_eyes: a to jsem se dozvěděla, že ten glukozovej test dělaj ještě podle postupu z dob komančů ... :rolling_eyes: a když jsem jim to tam řekla, že to dělají blbě, tak to jsem si dovolila něco... a tak jsem řekla tý týpce, ať si najde www stránky o těhotenské cukrovce a ať to laskavě dělaj tak,jak se to má :grinning: jsem byla hustááááá :grinning:

Jinak mě to taky docela chutnalo, teda až když došlo na dopíjení posledních doušků, tak už mě to nakopávalo, jak to bylo sladký.. prostě mi rozmíchala cukr moučku v hrnku... ale jak nesladím čaj ani kafe, tak to bylo něco na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale furt jsem si opakovala,že to musím v sobě udržet, páč kdybych to vyhodila,tak tam musím znova.. a to teda nepřipadalo v úvahu. :rolling_eyes:

U mě proběhla zase krizová noc... křeče do břuchu a zad... rukou jsem si šmátrala pod sebe, páč se mi zdálo ve snu, že mi prdla voda... no jsem plašan :grinning:
12. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
kuli a to jsi šla pak automaticky hned k diabetoložce?..nebo čekali jak dopadne ta první krev?
12. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
semy, jojo, šla jsem pak automaticky k té diab.
ted navíc je na ČT1 v Sama doma i téma na těhu cukrovku :wink:
12. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
kuli no a to je ono..že jsi šla automaticky..já tam půjdu až v případě že v tý krvi něco najdou..... :angry: :unamused:
12. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahoj-holky:slight_smile:-semy-to-jsem-teda-taky-jeste-neslysela.kdyz-jsem-cekala-malou-test-povinny-nebyl.Jen-kdyby-to-ukazal-papirek.
o-Vanocich-zeleny-byl-tak-mi-ho-delali.
Ted-to-pry-povinne-je-pro-vsechny.
me-delali-klasiku-krev-sladkej-hnus-krev-a-moc
chrob-to-me-mrzi---ale-wrtulce-ten-prvni-pokus-nepocitali-kdyz-nedosla-k-transferu
12. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Holky už jen hodinku a čtvrt a jdu dom.
12. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky omlouvám se že jsem utekla ale musela jsem udělat oběd a uklízela jsem.

jj dneska byl pořad o těhucukrovce, no nestihla jsem to celý ale líbilo se mi jak se ta těhule tam chvástala že zatím do 6. měs. přibrala jen 10 kg a na to ten dr. co seděl vedle ní udělal dost vyděšenej výraz. tak nevím jestli mu to přišlo málo nebo moc ale chtěla bych ho vidět co by říkal na moje 3 kila 3 dny před porodem :grinning:
každopádně i ten dr. mluvil o tom glukozovém hnusu že se to prostě dělá každý nebo aspoň každý která má nějaké rizika v rodině(u nás se to dělá každé těhuli co vím) takže bych spíš věřila tomu odborníkovi. každopádně mě dělali ten nápoj ale teď chodím jen na krev, pokaždý je tam zaškrtnutá na odběr nějaká položka glykohemoglobin či co aještě nějaké hodnoty ale ty nejsou pokaždý jen podle toho jak tonapadne toho mýho doktora tak z toho chápu že krev má více složek ze kterých se to dá poznat ale jen součet všech udělá objektivní nález.
12. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
el ale my asi budeme mít embrya teda doufám, takže se to jako cyklus bude počítat :pensive: pochopitelně pokud by nebylo co mrazit tak by to bylo bez ET a měla bych 4. pokus....
12. bře 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
chrobíku já ti tak držím pěsti že mě až ruky bolí ale je to asi málo sakra sere se vám to jedno po druhým , tak jsem se těšila že ti předám štafetu ale není to ztracený úplně tak neztrácej naději i když vím je to těžký zůstat v poho
12. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
12. bře 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
taky držím všechno co mám.
Hezký víkend holky
Strouži: tebe už tu v pondělí nechci vidět :confounded:
12. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
strouži já mu věřím..tomu doktorovi..ale co nadělám když to moje dr dělá takhle...:frowning2:
no uvidím co mě řeknou v pondělí jaký je výsledek a pak se rozhodnu.....
12. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
luci neboj v pondělí tu nebudu určitě :grinning: ikdyž je fakt že jsem přemýšela že si vemu sebou noťas a anténku od netu a budu koníkovat mezi kontrakcema :grinning:
semy neboj cukrovku určitě budeš mít dobrou, těhucukrajdu má jen asi 3% holek( a já jako vždy se strefím i do tak málo %) ale snad dr. ví co dělá :wink:
12. bře 2010 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.